İkimizin Yerine 118. Bölüm Özeti 3 Ocak Perşembe Fragmanı # Sughna ikinci bebeğine hamile…

İkimizin Yerine 118. Bölüm 3 Ocak Perşembe Günü Neler Yaşanacak?

 

Kazan misafirlerini bırakarak üst katta patronu Nihal ile içki içmektedir. Anandi , Bago Phuli, Jagdish, Teepri Vikrant ve Sughna evi dolaşırlar. Sughna şimdi Anandi’nin baba evinde kalmak için artık bir sebebi olduğunu söyler. Jagya, çatının kriket sahası gibi çok yüksek olduğunu ve evde kriket oynayacaklarını söyler. Evde eğlence devam eder ve herkes çılgınca dans eder. Kazan Nihaal Singh’e üst katta içki servisi yapar . Sarhoş Nihaal aşağı iner ve Bago ile flört etmek ister ve ona gülümseyerek romantik bir şekilde konuşur. Daha sonra dans eden Sughnayı görür ve ona yaklaşır. Vikrant Sughnayı yanına çeker ve Nihaal ona dokunmaya çalışır ve Vikrant onun boynuna sarılarak onu iter ve Nihal yere düşer. Kazan patronunu yerden kaldırır ve Vikrant’ın özel misafirine hakaret ettiği ve özür dilemesi gerektiğini söyler. Vikrant hakaret etmediğini Nihalin, Sughnaya yanlış şekilde davrandığını söyler. Kazan, Vikrant’dan özür dilemesini ister.

 

 

Basanth, ayrılacaklarını söyler ama Kaliyani onu durdurur ve Kazan’ın Vikranttan özür dilemesini ister.  Ortam gerilir. Bhairon’un müdahale eder ayrılmaları ve daha fazla drama yaratmamalarını söyler. Kaliyani, şu andan itibaren, ailesinden hiç kimsenin, o eve adım atmayacağını söyler. Jagdishin Anandiyi alarak gelmesini ister ve evden ayrılmak ister. Anandi ağlar Kaliyani onun elini tutar ve onu dışarı çıkarır. Kaliyanilerde Kaliyani Anandi’nin ağlamayı kesmesini anne ve babasının artık olmadığını söyler. Jagya’ya onu odasına götürmesini rica eder. Kaliyani Bhairon olmazsa evlerine gitmeyecektim der. Sughna ve Vikrant  evlerine giderler. Radha ve Thausa onları evde kuçaklarında Varun ile karşılarlar. Sughna odasına çıkarken merdivenlerde başı döner ve Vikrant onu tam düşmek üzereyken tutar.

Eve gelen doktor Sughnayı kontrol eder ve Sughna’nın tekrar bebek beklediğini söyler. Madan ve tüm ailesi çok mutlu olur .Madan Vikranta sarılır ve onu tebrik eder. Tauji çok heyecanlanır ve 5001 rupi değerinde prasad dağıtır. Vikrant Sughnanın yanına gider ve bu mutlu anı beraber romantik bir şekilde yaşarlar. Vikrant sevincinden havalara uçar. Madan Bhairon arar ve ona mutlu haberi verir . Bhairon aileyi bilgilendirir ve herkes çok sevinir ancak Bhairon, Sumitraya Varun sadece 3 aylıkken Sughna diğer bebeği nasıl yönetebilecek, hamilelik onun sağlığına bir sıkıntı verir mi diye endişe eder. Sumitra bunun olduğunu söyler endişe etmemesini ona ailesinin iyi bakacağını söylerk ancak Bhairon ikna olmaz. Jagya, Anandi’yi bilgilendirir . Anandi bir bebeğe sahip olmanın çok güzel olacağını söyler. Bebeğin ismini hatırlayamaz Jagdishonun hatırlatmasını sağlar. Anandi, unutkanlığı için endişe duymaktadır. Jagdishkonuyu değiştirir. Radha’nın alınacaklar ile ilgili uzun bir liste hazırlar. Bir adam pazarda birisini ararken Vikrant’la tanışır ve Teeja Bai adında bir bayanı tanıyıp tanımadığını sorar. Vikrant, duymadım der. Teepri’nin Bhairon’un çocukluk dönemindeki cesaretini anlatan bir hikaye anlatır. Jagyadan kendisini Teepri anne diye  çağırmasını söyler. Anandi bunu duyar ve kızar.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR  İkimizin Yerine 15. Bölüm Özeti 22 Eylül Cumartesi Fragmanı # Basant (Gehnaya) eşine kötü davranır.

Kaliyani, Basantın başına masaj yapıyorken birisi gelir ve Bansath’in bazı kağıtları zamanında imzalamadığı ve teslim edemediği için anlaşmalarının iptal edildiğini bildirir. Bhairon, Basanth’a, kagıtları imzalamak için  biraz zaman ayırmış olsaydın bu gerçekleşmezdi diye sitem eder. Basanth kızar ve Bhairona bağırır, bütün mirastan bir kuruş bile istemediğini söyleyerek ayrılır.  Kaliyani Bahiron’a neden kendisini kontrol edemediğini söyler. Vikrant ın ailesi bebek haberine çok mutlu olur.  Tauji bebeğin geliş adına büyük bir parti vermeyi  planlar. Ayrıca Madan torun ve gelini için biraz arazi satın alır. Sughna bu arazinin sadece doğmamış bebeği için alındığını düşünür ve Varunun geleceği için endişe eder. Basanth kırgın bir şekilde bir yere gider(babasını düşünür) ve bir kulübenin kapısını çalar. Herkes yemekteyken Jagdish Teepriyi Teepri anne olarak çağırır ve herkes şok olur. Kaliyani tamam der, Teepri bir anne gibi ona baktığı için bu şekilde çağrılmayı hak ediyor der. Kaliyani BAsanthı bekler ve Basant sarhoş olarak eve gelir. Tok olduğunu söyler ve odasına gider. Bhairon, onu yatıştırmaya gideceğini söyler. Kaliyani, onun iyi olmasını istiyorsan o zaman onu orada bırak, odasına gitme der.

Gece Sughna kolunda bebeği Varun ile dolaşmaktadır ve Taujinin söylediklerini düşünür. Bbeği yatağa yatırır ve Varunelini emer. Varuna endişelenmemesini onun annesinin hep yanında olacağını ve onu hep seveceğini söyler. Babanda bizimle der. Babasını Vikrant olduğunu Pratap olmadığını söyler. Sumitra mutfaktadır.Anandi mutfağa gelerek ona yardım edeceğini söyler. Sumitra Baironun baş ağrısı için çay yapmasını ister. Anandi çayı hazırlar ve nezaman Kazanın bşı ağrısa ona masaj yaptığını hatırlar ve Bairona masaj yapmak ister. Teepri daha sonra mutfağa gelir ve Anandi nenesi için çay yaptığını ve onun dünden beri bir şey yemediğini söyler.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR  İkimizin Yerine 17 Şubat Pazar Özeti 163. Bölüm Fragmanı # (2. kısım) Anandi Eğitimine Tekrar Başlar.

Kaliyani çayı içerse iyi olacak der. Teepri çay yapmak ister ama Anandi reddeder ve Kaliyaniye çay getirir. Kaliyani kimse Anandi gibi çay yapamıyor der ve onu över. Teepri buna bozulur. Bu sırada Anandi ocakta cezveyi unutur.Teepri oçaktaki cezveyi fark eder ama Anandinin azar işitmesi için onu ocaktan almaz. Aile evdeki mabetten dönüşte mutfağın yandığını ve her yerin alev aldığını görür. Bairon alevleri su ile söndürür ama mutfak kullanılamaz haldedir. Kaliyani yanan cezveyi görür ve Anandiyi hedef alarak(lanetleyerek) onun bir daha çay yapmasına izin vermeyin diyerek onu azarlar. Anandi ağlarken Gehna onu teselli etmeye çalışır. Salonda Kaliyani Anandiyi fırçalamaya devam eder. Anandiye sorumluluk verdiği için Sumitra ve Gehnayı suçlar ve onları azarlar. Bairon annesine sakin olmasını gidip dinlenmesini ve Anandiyi doktora konntrole götüreceğini söyler. Tanrının sayesinde bir şey olmadan bu yangını atlattık der. Teepri Bairona destek çıkar. Kaliyani bu Anandinin torununun hayatını mahvetmesine izin vermeyeceğim der.

İkimizin Yerine 118. Bölüm Özeti 3 Ocak Perşembe Fragmanı # Sughna ikinci bebeğine hamile… (27 Yorum)

 1. Merhaba Pınar ablam..sağol sükür şimdi iyim:))..sen nasılsın?..
  ..
  Evet tokat atıyorum✋..deme istemiyorum..kixboxcu fln değilim ben..tokatçıda deme..hiç birşey deme..Aleynayım ben Aleyna..ismimle hitap et yeter..lakap takmaların eskide kaldı neyse..

 2. Rica ederim…Tokatçı 😛 Hamdolsun bende iyiyim şükür… Saol güzel dileklerin için…Akşama Grşrz… O zaman 😉

  • Gökhan nerelerdesin kardeşim…bayadır görüşemiyoruz özlettin kendini.ne yapıyorsun en son telefonunu kaybetmiştin. Sana dediklerimi unutma sakın!!!

   • Pınar ablacım…Telefonumu buldum… Bulmasına da dün arkadaşlarla şakalaşayım derken, telefonum cebimde olduğunu unutmuşum…Artık nasıl şakalaştıysam telefonun mürekkebi patladı…Ekranı kapkara oldu…Bugün telefoncuya verdim… 500 Tl karşılığında yapacak…İnanın sizi özlemekle günümü geçirdim..o da zor oluyordu..İzmir’e taşındık yeni okuluma yazıldım…Derslerle kafa yoruyorum.. Şuan Annemin telefonunu kullanıyorum…Benimki olana kadar…Bunda hiç bir şüphen olmasın…Sözlerini her gece her gün düşünüyorum…Sözlerin hep aklıma geliyor…Unutmam mümkün değil… Küçük kardeşimle oyalanıyorum son bi kaç gündür.. 😐
    Sen nasılsın? Ablacım Zeyno’m nasıl gözlerinden öpüyorum…Zeyno’muzun ayaklarından da bi ısırık alıyorum.. 🙂

     • Hep iyi olun…Pınar ablacım buna kalpten sevindim…Zeyno’muz büyüyor ya enerjisi artıyor…Yaramaz zeyno..:))

 3. Hmm iyim..sağolun teşekkürler..sizler nasılsınız?
  ..
  Kardeşim ders çalışacakmışsın..Allah zihin açıklığı versin sana..
  Ha bide Hayat..instadan sana bi kaç resmimi göndericem 😉
  Bak sonra sil tamam mı? 😉 sadece sen bak 😉 başka kimseler görmesin..
  Neyse kardesim grsrz İnşAllah:))..

 4. Ha bu arada Kixboxcum çok geçmiş olsun…Dikkatli ol 😉 nasılsın? Daha iyimisin..?? 😀

 5. Xanm güzel dileklerin için çok teşekkürler…Allah razı olsun işlerinde Allah kolaylıklar versin…Nasılsın?

 6. Xacım güzel dileklerin için çok teşekkürler…Allah razı olsun işlerinde Allah kolaylıklar versin…Nasılsın?

 7. Bak beni nasıl…Bildi kixboxcum 😀 hıyar suratlı öküzüm.. 😀 hahahahahaha 😀 😀

 8. Merhaba.weytan teepri bence kalyani jaqdisi anandiden kurtarmaya caliwacak kalyani de muhini gibi anlayacak bir gun sumitranin kiymetini

 9. Günaydın canlar:))
  ..
  Xanımcım sağol birtanem..sende hep iyi ol:))..İnşAllah canım..hepimizin hakkında hayırlısı:))
  ..
  Kardeşim dün benim kuzenimin doğum günüydü..oraya gideyim derken küçük bi talihsizlik yaşadım:((..otobusdeyken arkadan bi araba otobüse çarptı..o çarpmanın etkisiyle bende yere düşdüm..şükür bişeyim yok sadece bacağımda morluk oluşdu..oda düşdüm diye:((..neyse cnm sen neler yaptın dün anlatsana?..

  Ayyy o Muratın romantikliği batsın emi..beni sinir etmekden başka bişey yaptığı yok..gerizeklı işte boşa kürek çekip duruyor..

  ..
  Anonim kim olucak….hıyar suratlı birisi işte…öküz..

 10. Selam..Aleykum Günaydın hayırlı sabahlar arkadaşlar…Pınar ablacım eline emeğine sağlık özetler için çok teşekkürler…