İkimizin Yerine 116. Bölüm Özeti 1 Ocak Salı Fragmanı # Basant evden kaçar.

Burak 03 Ara 2018 İkimizin Yerine  0

İkimizin Yerine 116. Bölüm 1 Ocak Salı Günü  Neler  Yaşanacak?

 

Ev halkı Bairon ve Basant’ın yemeğe gelmelerini beklemektedir ancak Basant’ın dışarı çıktığını görürler ve  Gehna Basant‘ı durdurmaya çalışıyordur.Gehna eşini durduramaz ve Basant jipe atlayarak gider. Bairon üzgündür  ve Sumitra onu teselli etmeye çalışır. Sumitra da Baironun yalnış yaptığını düşünüyordur ve, Basanttan özür dilemesini ister. Bairon kabul eder ve yalnız kalmak ister. Daha sonra Gehna ve endişeyle Basantın hala eve dönmediğini söyler. Bairon abisini aramaya gider. Bairon sabah geri dönmüştür ve Sumitra’ya BAsantı  hiçbir yerde bulamadığını söyler.

Sumitra, Kaliyani çay yapar ve Teepri gelir. Sumitra, çayın Kaliyani için olduğunu, içmezse başının ağrıdığını söyler. Teepri Sumitraya  Kaliyani seni azarladıktan sonra nasıl ona iyi davranıyorsun diyerek ortalığı karıştırmak ister. Sumitra onun sayesinde herşeye sahip olduğun ve bu yüzden onun azarlamaya hakkı  olduğunu söyler. Sumitra Kaliyani kendisine kızabilir diye çayı Teepri’nin götürmesini ister. Bairon annesini onu kutsamasını ister ama Kaliyani oralı olmaz. Kalemi yere düşer ve Teepri onuyerden alacağını söyleyerek  eğilir, ve Bairon’un ayağına dokunarak  elini alnına koyar. Vikrant ile Sughna Kaliyanilere gelir ve herkese hediye almışlardır. Teepri‘ye sandalet, Sumitra‘ya ise küpe almışlardır. Teepri Sumitranın hediyesini kıskanır. Kaliyani sonra Sumitra’ya bakarak Teepri’nin yemek yapmasını istediğini ve bu sefer  yemekte bir problem olmamasını söyler.

Sughna, Jagdish ve Anandiye de aldığı hediyeleri verir. Anandi, çok sevinir. Sonra Vikrant, Jagdish’in ağzını arayarak Sughnanın sevdiği şeyleri sorar ve Pratapın aldığı  inci kolyeyi Sughnanın çok sevdiğini öğrenir. Jagdish Sughna mahzende kalırken bu kolyeyi Kaliyaninin aldığını  hatta bu kolyeyi nenesinden almaya çalışırken yakalandığını ekler. Vikrant pahalı mı diye sorar ve Jagdish pahalı olmadığını söyler. Anandi Sughna’ya, Kaliyaninin tekrar herkesi azarlamaya başladığını söyler. Teeprinin  ona bir şey söylemiş olabileceğini ekler. Sumitra, misafirleri hakkında  kötü konuşnanasını söyler ve onu azarlar. Sughna amcasınıı göremediği için üzülmüştür. Daha sonra Kaliyani, Gehna‘ya Basantın nerede olduğunu sorar. Gehna dün geceden beri eve dönmediğini söyler.

Sarhoş Basant birileri taeafından eve getirilir. Teepri Baironu dsetekleyici birşeyler söyler ve Kaliyani onu azarlar. Kaliyani Bairon’u duyar ve onu Basant’a sürükleyerek götürür. Bairon, annesini sakinleştirmeye çalışırken Kaliyani olanlar için Baironu suçlamaktadır. Bairon, annesinin davranışından endişe etmektedir Sumitra, Kaliyani gergin olduğu zaman hep böyle davranıyor diyerek onu teselli etmeye çelışır. Anandi Jagdish’in ödevlerine yardım ederken Teepri hakkında konuşmaya başlar ve Jagdish onu susturur. Jagdish yarışma için  prova yapar. Bairon abisinden özür diler ve davranışı için af diler. Onun için çok endişelendiğini ekler. Sughnanın amcası ile görüşemediği için

Kaliyani, Bairon ve Basant’ı Madanlara göndereceğine söz verdiğini  söyler. Vikrant, Sughna’nın Pratap ile ilgili söylediklerini düşünürken  Sughna’nın ona seslendiğini duymaz. Bir şeyler uydurur ve Sughnanın uyumasını ister. Ertesi sabah Vikrant odaya gelir ve ona kırmızı bir kolye almıştır.Sughna kolyeyi görünce çok şaşırır ve Vikrant  kolyeyi Sughnanın boynuna takar ve hiç çıkarmamasını ister. Sughna aynaya bakar ve eski hatıralarının Vikrant’ı incittiğini anlar. Vikrant Basant’tan bir çağrı alır ve Basant ile Baironun Sughnayı görmeye geleceklerini  söyler.

 

 

 

İkimizin Yerine 554. Bölüm Özeti 14 Mart 2020 Sudha’nın Bebeği Öldü
İkimizin Yerine 553. Bölüm Özeti 13 Mart 2020 Kundan İntikam Peşinde
İkimizin Yerine 547. Bölüm Özeti 7 Mart 2020 Nandini Nişanlandı
İkimizin Yerine 546. Bölüm Özeti 6 Mart 2020 Kundan Ortaya Çıktı

“İkimizin Yerine 116. Bölüm Özeti 1 Ocak Salı Fragmanı # Basant evden kaçar.” üzerine 9 yorum

 1. Hayat Okyanus dedi ki:

  Aleyna kardeşim yoksun 😐 tmm cnm bnm iyi geceler yarın bana detaylıca anlatırsın ❤ grşrz:-))

 2. Hayat Okyanus dedi ki:

  Kardeşim sen gelene kadar yazana kadar bi dayımla ilgileneyim. Geleceğim. Oklavayla dayımın ağzının tam ortasına vurasım geliyor 😀 😀 😀 😀 😀 beni çok sinir etti bugün 😀

 3. Hayat Okyanus dedi ki:

  Aleyna kardeşim Telemi aldım. Dayımdan gel buraya insdan çıkmak zorunda kaldım. Dayımın yüzden 😐
  iyiyim şükür kardeşim sen nasılsın?

  Oooo kardeşim yarım saattir. Senin bilgilerini okudum. Ağzım açıkta kaldı 😀 bunları nasıl biliyorsun kızz 😀 😀 ayy kardeşim yarın bi selam vereyim ona ve senin söylediğin şekilde yapmaya başlayacam. 😀 😀 Hadi bakalım hayırlısı 😛 😀 Eline sağlık kardeşim bnim için o kadar yazmışsın❤

  Evet evet keremi gördüm. 😀 Benim bi arkadaşıma brnzettim. 😀 😀 😀

  Kardeşim anlat bu gereksiz kara muratı gine ne yaptı. Memeletsiz surat. 😀 😀

 4. Hayat Okyanus dedi ki:

  Hayırlı akşamlar xanım hep iyi ol kuzum:-)) sevindim buna seni anlıyorum canım benim sonuçta artık işe başladın. Yorulman çok normal sen yeterki iyi ol da gerisi önemli değil Bir tanem o gereksiz arkadaş için üzme kendini. Boşver kulak asma 😉 işlerinin iyi gitmesine çok çok sevindim. Kuzum alışmana da bi ayrı sevindim.:-)) Abim iyi şükür telefon sorunu çözüldü de ara verdi uzun süreliğine aramızda olamayacak. Sınavları iyi gidiyor. Benim sınavlarımda iyi gidiyor. Bir birimize yardımcı oluyoruz. Sınav konusunda:-))
  Tmm cnm günüm dayımın dır dırıyla geçti. 😀 Dayımla uğraşıyorum. Onun dışında günüm güzel geçiyor. 😉

 5. xanim dedi ki:

  hayirli aksamlar arkadaslar nasilsiniz pinar hanim nasilsin ozetler guzel olmus eline saglik aleynam canim yorumunu okudum iyi olmana cok sevindim hep iyi mutlu ol kendini asla gereksiz insanlar icin kendini asla uzme birtanem sinavlarin iyi gecmesine cok sevindim hayatcim canim iyi olmana cok sevindim hep iyi mutlu ol bende sizleri cok ozledim islerimden dolayi yogunum o yuzden gelemedim hemde bir gereksiz arkadas beni uzmustu iyi diyildim islerimde az zorlandim simdi cok iyim islerimde iyi gidiyor cok sukur gokhan nasil burada goremedim INSALLAH iyidir tel sorunu cozulmedimi sinavlari nasil oldu bende vakit bulunca gelicem gununuz nasil gecti :))

 6. ALEYNA✨⚡ dedi ki:

  İyi akşamlar herkese:)..
  ..
  Pınar ablam özet için teşekkürler:))
  ..
  Kardeşim nasılsın?..dünkü yorumum çıkmış..sağolsun Pınar ablam halletmiş..önceki sayfaya bak saat 20:00da okursun 😉
  Neyse kardeşim..ben şimdi çıkıyorum akşam 12gibi gelirim söz dizisini izleyeceğim..o yüzden 12gibi grşrz İnşAllah:))
  Bu arada instadan sana Keremin fotosunu atmışdım gördün 😀
  Neyse kardeşim grşrz..bide akşam gelince sana anlatacaklarım var..aslında sinir edici şey gereksiz varya onunla ilgili neyse akşama anlatırım..

 7. Hayat Okyanus❄ dedi ki:

  Günaydın hayırlı sabahlar herkese.
  Pınar ablam eline emeğine sağlık ❤ .

  1. Pınar dedi ki:

   Saol hayatcim Teşekkür ederim nasılsın iyimisin

   1. Hayat Okyanus dedi ki:

    Rica ederim. Pınar ablam iyiyim şükür sen nasılsın? Zeynepimiz nasıl? Enişteniz nasıl?:-))

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.