İkimizin Yerine 115. Bölüm Özeti 31 Aralık Pazartesi Fragmanı # Bairon ve Basant tartışırlar. Basant incinir.

Burak 02 Ara 2018 İkimizin Yerine  0

İkimizin Yerine 115. Bölüm 31 Aralık Pazartesi Günü Neler Yaşanacak?

 

 

Kaliyani önceki bölümde Anandiyi azarlamış ve Gehna bu Kaliyaniye Anandi hassas olduğu için bu şekilde konuşmamasını söylemişti. Kaliyani Gehna kızmış ve Gehna Teepri hakkında Sumitrayı evden göndermek istediğini duydumdemişti. Kaliyani ise Gehnaya inanmamıştı.

 

Teepri Kaliyani’yi gelinlerine karşı doldurur ve onun mülk haklarını gelinlerine bu kadar çabuk  devretmemesini önerir. Kaliyani gelinlerinin paragöz olmadığını söyler ve Teeri üzülür.  Anandi hafıza kayıplarından dolayı  deli olarak etiketlendiği için kötü hisseder. Sumitra onu teselli eder. Jagdish, Anandi’nin moralini artırmayı başarır veonunpek çok şeyi hatırladığını ve deli olmadığını söyler. Basant para ile eve gelir ve Kaliyaniyi üzgün görür. Teepri, Kaliyani ve Gehna arasındaki gerilimi olduğunu abartarak anlatır ve Basant giderek eşine bağırır.

Bairon eve geç geldiği için Teepri endişelenmiştir ve Bairon‘a su verir. Bairon, Sumitra‘nın nerede olduğunu sorar ve onun her zaman geç kaldığında uyanık olduğunu söyler. Teepri, Barona yemek yedirmek ister ancak Bairon Sumitra‘yı merak eder ve eşine görmeye gider. Teepri buna çok sinirlenir. Sumitra eşine  Kaliyani’nin Anandi’ye söylediklerini anlatır. Gehna Basant ona bağırdığı için üzgündür. Kazanın patronu, Bago ve Kazan‘a yeni kıyafetler getirir ancak Bago bir yabancının hediyesini asla kabul edemeyeceğini söyler. Kazanın patronu bun çok kızar ve evden ayrılır.

Kazan, Bago’ya bağırır ve bu ev onun parasıyla döndüğünü söyler. Bairon, Kaliyani’ya, Anandi’nin bu hassas döneminde  baskıya dayanamayacağını anlatmaya çalışmaktadır. Anandinin kendisi ile pazara gittiğini söyler. Kaliyani ne yapması gerektiğini ona öğretmemesini söyler. Basant tartışmayı duyar ve aşağı iner. Bairon’dan annesine yüksek sesle konuşmamasını söyler.

Bairon yüksek sesle konuşmadığını annesine durumu anlatmaya çalıştığını söyler. Bairon annesi ile konuşmak ister. Basant, sizin aranıza girmeye benim hakkım yok tabi diyerek sitem eder. Bairon, öyle demek istemediğini anlatmaya çalışır ancak Basant kırılmıştır ve odasına gider. Kaliyani olanlara şok olur. Bairon, Basant’ı kırmak istemediğini anlatmaya çalışır acak Kaliyani Bairona yanlış yaptığını söyler. Teepri Kaliyani’ya ne problemin ne olduğunu sorar. Kaliyani ona açıklama yapar ve Teepri şok olur. , Sughna ile Radha Madan tarafından  geri getirilir. Vikrant buna çok sevinir çünkü Sughnayı çok özlemiştir. Vikrant babasına neden daha önce geleceklerini bana söylemedin der. Madan sana söyleseydim gözlerindeki şimdiki parlamayı göremeyecektim der. Vikrant ve Sughna birbirlerine sarılarak hasret giderirler.

Sughna Vikranta mavi bir şal almıştır  ve Pratapı kastederek başka biri de mavi rengi seviyordu diye ağzından kaçırır ancak Pratap demeden önce durur. Vikrant durumu anlar bozuntuya vermez ve başka kimin bu renkten  hoşlandığını sorar. Sughna bir şeyler söyler ve konuyu değiştirir. Vikrant çok üzülür. Teepri ve Kaliyani konuşurlar ve Kaliyani olanlar için üzgündür. Basant evde değildir ve herkes bu durumdan  endişe eder.

İkimizin Yerine 554. Bölüm Özeti 14 Mart 2020 Sudha’nın Bebeği Öldü
İkimizin Yerine 553. Bölüm Özeti 13 Mart 2020 Kundan İntikam Peşinde
İkimizin Yerine 547. Bölüm Özeti 7 Mart 2020 Nandini Nişanlandı
İkimizin Yerine 546. Bölüm Özeti 6 Mart 2020 Kundan Ortaya Çıktı

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.