İkimizin Yerine 111. Bölüm Özeti 27 Aralık Perşembe Fragmanı # Teepri kıskançlığından Sumitranın elbisesini yırtar.

Burak 29 Kas 2018 İkimizin Yerine  0

İkimizin Yerine 111. Bölüm 27 Aralık Perşembe Günü Neler Yaşanacak?

 

Teepri Kaliyaniye masaj yapar. Kaliyani Teepri‘yi Bairon ile evlendirme sözünü  anlatır. Teepri Kaliyani’ya Baironu başkası ile evlendirince babası ile kendisinin Jaitsarı terk etmek zorunda kaldığını söyler.  Anandi bazı şeyleri unutur ve Teepri Anandi bu şekilde nasıl yaşayacak diye endişe eder. Bairon Jagdish’i okula bırakırkenTeepri’yi de tapınağa bırakır. Tapınakta Teepri, Baironu ona geri gönderdiği için tanrıya şükür eder. Bairon onu almaya gelir ve bu Teeprinin hoşuna gider.

Anandi kaybolur ve herkes endişelenir. Anandi bazı çocuklar ve Phuli ile oyun oynuyordur. Teepri onu görür ve eve gitmesini ister fakat Anandi Teepri’yi tanımıyordur.Teepri kendisinin (onun üvey annesi) kaynanası olduğunu söyler. Phuli öyle olmadığını söyler.Teepri onu susturur ve Anandiyi götürür. Puli Kaliyaninin önünde Teepriye kaynana diye seslenir ve Gehna ile Sumitra bunu duyunca şaşırır. Teepri bir şeyler söyleyerek geçiştirir. Phuli Anandi‘yi odasına götürür ve Teepri’ye kanının ısınmadığını söyler. Bairon Sumitra’ya yeni bir elbise alır. Sumitra bir sürü hediye aldığını söyler. Bairon, elbiseyi bir dükkanda görerek beğendiğini ve bu yüzden  aldığını söyler. Birbirlerine sarılırlar. Teepri bunu görür ve çok kıskanır. Bairon‘un kendisini nasıl unuttuğunu üzülerek düşünür.

Sumitra, Maakhana misafir odasını temizlemesini söyler ve aile fotoğrafını orada görünce,duvara geri koydurur. Teepri, Baironun fotoğrafını bulamaz ve hizmetçiye kızar. Hizmetçi Sumitra onu almasını söylediğini anlatır. Teepri Sumitra’nın kıskanç birisi olduğunu düşünür. Bairon, Sumitra ile olan konuşmalarını Teepri kıskanır ve Sumitra’nın odasına giderek yeni alınan elbisesini giyer. Bairon odaya girer ve Teepri saklanmasını başarır. Teepri Vikrant‘ı yanlışlıkla hırsız zanneder. Sumitra ve Anandi odaya girer ve yeni elbiseyi yırtılmış olarak bulur. Elbisenin nasıl yırtıldığını araştırırlar. Teepri, elbiseyi  Anandi’nin yırttığını söyler ve suçu onun üzerine atar. Kaliyani Anandinin hafıza durumundan ötürü elbiseyi yırttığını düşünür. Jagdish Anandiye , bebeğine kıyafet yapmak için makası kullandın mı diye sorar. Anandi ben mi yaptım acaba diyerek Kanhaji‘ye sorar.

Sumitra, alışverişe gitmek istemez. Herkes uçurtma kesme oynamaya  gider. Teepri Bairon’a yardım eder. Teepri gece tekrar Bairon ve ailesinin fotoğrafını alır ve Sumitranın olduğu bölüme çarpı işareti koyar o sırada Anandinin gölgesini görür.

İkimizin Yerine 554. Bölüm Özeti 14 Mart 2020 Sudha’nın Bebeği Öldü
İkimizin Yerine 553. Bölüm Özeti 13 Mart 2020 Kundan İntikam Peşinde
İkimizin Yerine 547. Bölüm Özeti 7 Mart 2020 Nandini Nişanlandı
İkimizin Yerine 546. Bölüm Özeti 6 Mart 2020 Kundan Ortaya Çıktı

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.