İkimizin Yerine 110. Bölüm Özeti 26 Aralık Çarşamba Fragmanı # Baironun çocukluk aşkı Teepri…

Burak 29 Kas 2018 İkimizin Yerine  0

İkimizin Yerine 110. Bölüm 26 Aralık Çarşamba Günü Neler Yaşanacak?

 

Teepri Kaliyani‘nin hiç değişmediğini söyler ve Kaliyani buna şaşırır. Sumitra Anandinin annesini arayarak onu Anandi ile, konuşturur. Anandi her şeyin iyi olduğunu, Kaliyani‘nin de onu çok sevdiğini ve hiç iş yaptırmadığını söyler. Bago, Anandinin konuşmakta zorlandığını fark eder. Sumitra Anandi’nin iyi olduğunu sadece konuşurken biraz zorluk çektiğini söyler. Ona iyi baktıklarını ekler. Kazan, Anandinin konuşmakta zorlandığını öğrenir ve Anandinin orada kalmasından memnun değildir. Teepri ve Kaliyani konuşurlar. Teepri, evlidir ancak Kocası onu çocuğu olmadığı için bırakmıştır. Kaliyani eve gitmeleri konusunda ısrar eder ve Teepri kabul eder. Kaliyani, Teepri’yi e halkı ile tanıştırır ve Teepri, Sumitra’nın Bairon’un eşi olduğunu öğrenince üzülür. Kaliyani, Teepri‘ye, Sumitra kadar güzel olsaydın, onun yerine burada sen olacaktın der ve Teepri daha da üzülür.

Teepri Jagdish ve Anandi ile de tanışır. Teepri Bairon’un oğluyla tanıştığına için çok memnun olur. Anandi ona Teepri hala diyeceğini söyler. Teepri Baironun kardeşi gibi seslenilmekten hoşlanmaz ve  hala değil sadece Teepri veya Teepri abla diye kendisini  çağırmasını ister. Kaliyani,  sen eskiden Bairon ile oynardın, Teepri hala demeleri daha uygun diyerek ortalığı kızıştırır ve Teepri üzülür. Teepri Bairon ile çocukluk anılarını anlatır. Sumitra, Teepri’nin kolunda bir yara izi görür ve nedenini sorar. Teepri izi telaşla kapatır. Teepri çocukluklarının çok iyi geçtiğini söyler. Keşke hep çocuk kalsaydık diye ekler. Jagdish, babasının ve amcasının eve geldiklerini söyler. Teepri salona gelir ancak  Bairon ve Basant onu tanıyamazlar. Kaliyani Baironun hatırlaması için  şarkı söyler. BAsant ve BAiron bunun üzerine hatırlarlar ve kadının Teepri olduğunu söylerler. Teepri  Basant’la hiç oynamak istemediğini ancak Baironun onunla evcilik oynadığını söyler. Sumitra şaşırır. Daha sonra Bairon Sumitra‘ya, Teeprinin çok konuştuğu için abisinin onunla oynamak istemediğini söyler..

Sumitra, Baironla demek eskiden kızlarla oynardın diyerek dalga geçer. Bairon, yoksa beni kıskanıyor musun der. Sumitra, Baironun karısı olduğunu belirtir. Bairon Teepriyi çoktan unuttuğunu onun çocukluk aşkı olduğunu söyler. Teepri gece odasındadır ve bir aile fotoğrafına bakar. Bairon’a dokunarak geçmişi hatırlar. Bairon ile oynadıkları evcilik anıları ve Kaliyani ile olan konuşmaları (Kaliyaninin onu oğlu Bairona alacağım dediği ) aklına gelir. Teepri o zamanlar kendisini hep Bairon ile evlenecek zannetmektedir.

Anandi’nin başındaki bandaj çıkarılır ve  Anandi başındaki  büyük bir yara izini ve  saçlarının bir kısmının olmadığını görünce şok olur. Sumitra Anandiye üzülmemesini söyler  ve bir takı ile yarayı gizlemeye çalışır. Basant Sumitra’yı övmesine  Teepri sinir olur.Arkadaşlar çocuklukanılarını hatırlarlar ve sonra Teepri, Sumitra’nın Kaliyani için masaj yapacağını görür ve kendisinin  Kaliyani’nin bacaklarına masaj yapacağını söyler. Teepri Kaliyani‘ye iyi görünmeye çalışır ve bacaklarının ağrıdığını anladığını ve bu sebeple masaj yapmak istediğini söyler. Anandi Teeprinin söylediklerini duyar ve bunu Sumitra söylemişti diyerek Teeprinin kendisinin aklına gelmiş gibi söylemesine şaşırır.

 

 

İkimizin Yerine 554. Bölüm Özeti 14 Mart 2020 Sudha’nın Bebeği Öldü
İkimizin Yerine 553. Bölüm Özeti 13 Mart 2020 Kundan İntikam Peşinde
İkimizin Yerine 547. Bölüm Özeti 7 Mart 2020 Nandini Nişanlandı
İkimizin Yerine 546. Bölüm Özeti 6 Mart 2020 Kundan Ortaya Çıktı

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.