İkimizin Yerine 11 Şubat Pazartesi Özeti 157. Bölüm Fragmanı # (2. kısım) Jagdish ve Gauri İyice Birbirlerine Yakınlaşırlar.

Burak 03 Şub 2019 İkimizin Yerine  0

Anandi ağlayarak Jagdishe gitmemesini rica eder. Jagdishin kendi yüzünden gittiğini düşünür. Jagdish’in istediği gibi kendisini değiştirmeye çalışacağına söz verir. Jagdishe sarılır ve ağlar. Jagdish kendini kötü hisseder ve Anandi’ye onun yüzünden ayrılmadığını, ancak derslere katılmak zorunda olduğunu söyler. Anandi’nin ellerini öpmek için yaklaşır ve Anandinin elleri yine soğan ve sarımsak koktuğu için iğrenir ve ondan uzaklaşır. Aceleyle paketleri toplar ve Anandi ağlıyorken ayrılır. Alt katta, Jagdish tüm ailenin nimetlerini alır. Kadınlar ağlarken Basant ve Bairon Jagdishe otobüs istasyonuna kadar eşlik eder. Anandi, odasına geri döner ve Jagdishin fotoğraflarını görür ve Jagdishin kendisine nasıl davrandığını hatırlayarak çok üzülür ve ağlamaya devam eder. Terasa koşar ve Jagdishin uçurtmasını bulur ve yine ağlar. Jagdishi çok sevdiğini ve kendisini Jagdishin istediği gibi değiştirmeyi vaat ettiğini söyler. Daha sonra uçurtma uçurmaya çalışır. Kaliyani oraya gelir ve bir oğlan gibi davranmayı bırakıp içeri girmesini  söyler. Anandi üzgün bir şekilde içeri girer.

Ertesi sabah, Jagdish Mumbai’ye ulaşır ve kolej kapısında Gauri’yi görür ve çok mutlu olur. Gauri de onu gördüğüne sevinir ve birbirlerine yaklaşırlar ve sakarca birbirlerine çarparlar. Jagdish, çalışmak için geri döndüğünü söyler.Bir süre birbirlerine bakarlar. Jagdish, zamanları olduğu için dışarı çıkmalarını önerir. Gauri, Jagdishe yeni ve farklı bir yere gitmelerini söyler. Jagdish onu böyle bir yere götürmeyi kabul eder.

Jagdish Gauriyi  bir yere götürüyordur, Gauri nereye gittiklerini bilmediği için çok heyecanlıdır. Jagdish biraz daha beklemesini ister. Nandu’nun okulu 35 yılını kutluyordur ve dergi için Nandunun ailesiyle birlikte fotoğrafı istenir. Basant ve Gehnanın NAndu ile böyle bir fotoğrafı yoktur ve Anandi fotoğraflar çekinmeleri için stüdyoya gitmelerini söyler. Basant gitmek istemese de Nandu onu rahatsız eder, bu yüzden kabul eder.

Jagdish  ve Gauri bir tekneye binerler, balıkçılar teknenin içinde dans etmeye başlar, Gauri de onlara katılır ve daha sonra Jagdishte… Stüdyoda Basanth, Gehna ve Nandu aile fotoğrafı çektirirler. Sonra Anandi, Basant ve Gehna’nın yalnız resmini çektirmek için Nandu’yu yanına çağırır. Daha sonra bir çırpıda daha yakın oturmalarını sağlar.  Jagdish, gezileri için seçtiği güzel yerle Gauri’yi şaşırtmak ister. Gauri’nin gözlerini kapatır. Gözlerini açtığında kaleye ulaşmışlardır ve Gauri etrafına bakar. Burasının şehirden çok güzel ve huzurlu olduğunu söyler. Tüm kaleyi beraber dolaşırlar, tepeye tırmanırlar ve Gauri bir süre tekneyi izler ve geri döndüğünde Jagdishi göremez. Sonra “Jagat diye bağırır. Kalede aşağı yukarı koşarak 20 dakika boyunca Jagdishi arar çok korkmuştur. Jagdish aniden Gauriye arkasından yaklaşarak onu korkutur. Gauri şaşırır, Jagdish gülmeye başlarken korkan Gauri onu kucaklar. Jagdish biraz şaşırır ama sonra onu sıkıca tutar.

İkimizin Yerine 554. Bölüm Özeti 14 Mart 2020 Sudha’nın Bebeği Öldü
İkimizin Yerine 553. Bölüm Özeti 13 Mart 2020 Kundan İntikam Peşinde
İkimizin Yerine 547. Bölüm Özeti 7 Mart 2020 Nandini Nişanlandı
İkimizin Yerine 546. Bölüm Özeti 6 Mart 2020 Kundan Ortaya Çıktı

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir