İkimizin Yerine 11. Bölüm Özeti 18 Eylül Salı Fragmanı # Anandi baba evine kaçar.

Burak 09 Eyl 2018 İkimizin Yerine  0

İkimizin Yerine 11. Bölüm 18 Eylül Salı Günü Neler Yaşanacak?

Anandi yataktadır. Kendine gelmiştir ve Krishna ile eşi onu görmeye odaya gelirler. Anandi halası ile görüşmek istediğini söyler. Sumitra odaya gelecekler der.  Sumitra ona ambarda kaldığını söyleme der. Anandi neden ben yalan söyleyeyim der. Sumitra Kaliyaninin yaptıklarını annen duyarsa çok kötü hissederler. Onlar gelerek bizi sorguya tutarsa ne cevap verebiliriz kızım der. Onlar çok üzülürler der. Krishna eşiyle odaya gelir ve ne olduğunu neden böyle solgun olduğunu sorar. Anandi anne ve babasının neden gelmediğini sorar.

Annem ve babam buraya gelmişlerdi bana danışmadan gittiler. Çok üzüldüm çok ağladım der. Krishna burada iyi misin diye sorar. Anandi her şeyin çok iyi olduğunu, kayın validesinin ve kaynatasının onu çok sevdiğini söyler. Krishna başına güneş mi geçti der. Anandi aslında hala diye cevap vermekteyken  Bairon araya girer ve dışarıda çok oynadıklarını söyler. Anandi anne ve babasının gelmesini halasına söyler. Halası ve eşi ayrılırlar. Anandi ağlamaya devam etmektedir. Sumitra ona sarılır. Krishna giderken babaanne Kaliyani ile de görüşmek ister. Bairon onu kızından ayırmadığını söyler. Kaliyani gelir ve Anandiyi öz kızı gibi sevdiğini söyler ve Krishna’nın baldızının intihar etmesinden bahseder. Akılsızlık yapmış der. Sizin kentin kızlarına terbiye verilmesi lazım der. Krishna’nın eşi müsaade ister ve ayrılırlar. Krishna kadının söylediklerine  çok içerlemiştir. Krishna babaannesinin çok kötü kalpli olduğunu söyler. Eşi Anandinin hasta olduğunu anne ve babasına söylemeyelim yoksa çok üzülürler der.

 

Kaliyani gelerek Anandinin nasıl olduğunu sorar. Sumitra cevap verir. Kaliyani ben ona sordum der. Anandi konuşmaz. Babaanne kızar ve gider. Anandi ben babaanne ile konuşmayacağım, o beni istemiyor bana bir hoş söz demiyor der. Anandi ateşle içinde yatmaktadır ve kayın validesi ona bakar, başından ayrılmaz. Sabah ateşi düşer. Anandi babaannesinin yaptıklarını düşünür ve morali çok bozuktur. Anandi ve ailenin diğer üyeleri evdeki tapınaktadırlar. Anandinin eski neşesi yoktur yüzü asıktır. Sughna ve Sumitra yemek yapmaktadır. Sumitra Anandinin yüzü asık onu nasıl iyileştiririz eski neşesine sokarız diye düşünür. Sughna ona tatlı getirir ancak yemez. Jagdish Anandiye dondurma getirir ancak onu da yemez. Anandi ben annemi istiyorum beni onun yanına götürün diyerek ağlamaya başlar. Anandi mutfakta iken Sumitra ona helva pişirir misin diye sorar. Kaliyani gelir onun gönlünü almaya çalışır. Kaliyani Sumitrayı gönderir ve beraber helva yapalım der. Anandinin yüzü asıktır çok üzgündür. Kaliyani o küçükken helvaya şeker yerine tuz döktüğünü ve kayın validesinin ona ceza verdiğini söyler. Ben senin düşmanım değilim ben senin iyiliğin için bunları yapıyorum der.

Anandi’nin morali çok bozuktur. Annesini ve babasını düşünmektedir. Tapınaktaki paraları alır ve annesine gitmeyi düşünür. Parayı aldığı için tanrının onu affetmesini onu borç olarak aldığını söyler. Anandi kaçmıştır birisi gelir ve gelininiz ağlaya ağlaya giderken onu gördüm hali iyi mi ? diye sorar. Aile onu merak eder. Kaliyani Sumitraya gelinin senden habersiz nereye gider diyerek Sumitrayı azarlar. Sumitra onu burada çok incittik koruyamadık der. Kaliyani Sumitraya sende Anandi gibi oldun der. Bairona bak gelinin ne yapıyor diyerek çıkışır. O kız geldiğinden beri hadiseler bitmiyor der. Gelen kişiye Kaliyani gördüklerini kimseye anlatmamasını söyler. Adam bunun karşılığında para ister. Sumitra ağlar Kaliyani onu yanına gider ve o hepimizi kötü duruma düşürdü. Kimseye bir şey söylemeden kaçıp gitti der ve Sumitrayı azarlar. Sughna gelir ve annesini korur. Babaannesine laf söyler. Sumitra onu susturmaya çalışır babaanne ile bu şekilde konuşma der Sughna babaannesine hiçbir nene böyle yapmaz sen çok gaddarsın der. Kaliyani o kızın her şeye sebep olduğunu söyler. Jagdish arkadaşalarına gider ve eşinin gittiğini söyler. Arkadaşları onunla dalga geçer. Jagdish ben oynamayacağım, benimle gelin onu arayalım der ve aramaya giderler. Bairon ve Basant da Anandiyi aramaya giderler. Bairon polisi arar.

Anandi otabüstedir ve gidiyordur. Yanına bir kadın oturur ve neden teksin nereye gidiyorsun vs. sorular sorar etraf tekin değil der. Kadın ona bir şey ikram eder. Anandi onu tanımadığı için yemek istemez kadının yanından kalkar ve ön tarafa geçer. Anandiyi bir yerde indirirler ve şoför bu yol senin köyüne çıkar der. Anandi çölde koşmaktadır. Birkaç kişi onu görür Kazanın kızı olduğunu anlar ve neden buraya geldin diye sorar. Krishna Bagvati ile konuşuryordur ve çöldedirler. Bagvati yalnız kaldığı için çok üzgündür. Anandinin sesini işitir. Etrafındakiler Anandi burada ne arar sen yanlış işitmişsin derler. Bago arkasını döner ve Anandiyi görür. Birbirlerine koşarlar ve sarılırlar. Bago neden geldin neden ağlıyorsun diye sorar. Anandi annesinin kucağına bayılır. Bairon ve Basant eve gelirler. Anandiden bir haber yoktur. Bairon biz hata yaptık anne der. Kaliyani biz yanlış yapmadık o kız evden giderek yanlış yaptı der. O kız eve girerken yanlış ayakla girdi o bize uğursuzluk getirdi. Görün bak başımıza daha neler gelecek der.

Bago kızının suratına su atar ve onu ayıltır. Anandi babaannenin yaptıklarını annesine anlatır. Beni oraya gönderme der. Sumitra Anandinin anne ve babasına haber vermeliyiz der. Bago Kazan ile konuşur. Anandiyi o eve göndermemeliydim der. Sumitra kaynanasına engel olmamalıydı der. Anandi ben o eve gitmek istemiyorum der. Kazan kızının ağlamamasını ister. Kaliyani telefon açmak isteyen Baironu durdurur. Sen zaten polise gitmekle hata yaptın der. O kızın her hatasına göz yumdunuz ailemizin adını kötüye düşürdünüz der. Bairon annesine  kızı ambara kapatmasaydın o kız gitmezdi der. Kaliyani şimdi sen de mi bana cevap veriyorsun hepsi senin suçun der.

Telefon çalar. Bairon telefonu açar ve arayan Kazandır. Kazan Anandinin eve geldiğini söyler. Kazan onun adına özür diler kızım kimseye danışmadan gelmekle hata yapmış der. Kızımı bağışlayın der. Kaliyani telefonu alır ve burada ona ihtiyaç yok diyerek telefonu kapatır. Ben o kızın böyle bir şey yapacağını düşünmüştüm zaten der. Kazan Kaliyani tarafından söylenenler çok üzülmüştür. Enişte (Krishnanın eşi) onları arayalım hatadan dolayı af iste, yalvar der. Kaliyani Bairona senin dünürün hayırsız adam der. Biz böyle bir şey yapsaydık babamız ayaklarımızı kırardı der. Bakın onlar ne yapıyor der.

Telefon tekrar çalar ve Kazan arayarak kızından dolayı özür diler, af ister. O küçük olduğu için hata yapı der.  Evli kadının kocasının evi ona kapatılırsa o bedbaht olur. Ne olur beni anla der. Bairon annesiyle konuşacağını söyler. Kaliyani bana ne danışacaksın diye sorar. Bairon o küçük der. Kaliyanı o küçük değil oraya nasıl gitti der. Bütün bu olanlardan sonra nasıl o küçük diyebilirsin der. Anandi annesinin kucağında yatar ve ambardaki anı hatırlar ve çığlık atarak uyanır.

İkimizin Yerine 554. Bölüm Özeti 14 Mart 2020 Sudha’nın Bebeği Öldü
İkimizin Yerine 553. Bölüm Özeti 13 Mart 2020 Kundan İntikam Peşinde
İkimizin Yerine 547. Bölüm Özeti 7 Mart 2020 Nandini Nişanlandı
İkimizin Yerine 546. Bölüm Özeti 6 Mart 2020 Kundan Ortaya Çıktı

“İkimizin Yerine 11. Bölüm Özeti 18 Eylül Salı Fragmanı # Anandi baba evine kaçar.” üzerine 84 yorum

 1. Zehra dedi ki:

  Iyi günlerrr
  Ben geldimm.
  Huhu…
  Kimse yok mu??
  Ben hemen sinyal gönderiyomm.
  ALEYNAAAA…
  GÖKHANNN HAHAHA.
  PRENSES…
  TYLLA DEMEK Uyumadin olsun zarari yok.
  BENGISU HOS GELDIN.
  Bak ben aksam olamayacagim özleyeceksiniz. Hadi her kes burayaaaa.

 2. ALEYNA dedi ki:

  İyi geceler..Bengisu..Allah rahatlık versin..))tmm yarın grşrz İnşAllah..))
  ..
  İyi geceler Ablaammm..Allah rahatlık versin..))arayı fazla açma ablam…özletiyorsun kendini..))
  ..
  Hadi Cümleten iyi geceler..)))

 3. ALEYNA dedi ki:

  Burdayım ablam..
  Ha Öyle miii?? Demek Gökhan pek konuşkan biri değildi…
  Hmmmm anladımm…
  Evet evet Gökhan..akıllıdır ;D
  Hem akıllı hem komik hemde çok iyidir..)))

 4. GULJAN dedi ki:

  Hosca kal Aleynosum KORDUGUM AYLAMIZ hepinizi opyorum janlarim

 5. GULJAN dedi ki:

  Tm sizede iy gejeler benimde cikmam lazim uyujam yarindan itibaren olmaya bilerim cok isim var hepinize iy gejeler tatli tatli ruyalar!!!!!!

 6. ALEYNA dedi ki:

  Yaa ablam ben yokken siz benim arkadaşıma neler yapmışsınız…
  Neler neler çekmiş..hahahah 😀

 7. GULJAN dedi ki:

  Aleynos burdamisin Gokhan kardesim buraya ilk geldigimde varya cok yawasdi cok konusmuyordi sozlerini agzindan cekip cekip konusduryordim sonra alisdi bana bana benzemeye basladi gulisdi sakalasdi iy adam oldi ilk ilkiler cok alinyordi Gokhan kardesim sonra alinmazligada alisdi kardesim akilli cojuk o buraya geldikden sonra dahada akillandi

 8. BENGİSU dedi ki:

  Iyi geceler benim çıkmam gerekiyor yarın yazarım görüşürüz ))

 9. GULJAN dedi ki:

  Tabiki diye bilirsin janim

 10. BENGİSU dedi ki:

  Aleyna kitap dedin aklıma geldi ben kitap okumaya bayılıyorum günüm çoğu kitap okuyarak geçiyor))

 11. GULJAN dedi ki:

  Bi gezek warya Isilimle super 1 numara jeza hazirladik Gokhan kardesime saclarini tek tek yolduk ondan sonrada isilimle onu sinamaya gotirdik sonrada sinamaya bakmaya Gokhana bakarak gulme krizine dusdik sonrada bi guzal selfi cekdik bide intarnetde paylasdik ya hahahahaha

 12. BENGİSU dedi ki:

  Guljan seni tanıdığıma memnun oldum bu arada sana abla diyebilirmiyim?

 13. GULJAN dedi ki:

  Bi kere yeni tanitsin ya olmazmi ha oda bilsin artik bu aylanin geleneklerini bize katildi ya onuda ben gercekden tekme ustasi yaparim ya hahahahaha

 14. GULJAN dedi ki:

  Ewet ya gercekden yaparim ya san bilmiyormusun Isilimle Gokhan kardesimi Tyllayla kacgezeklik komaya sokdugumizi hahahahaha

 15. ALEYNA dedi ki:

  Evet ablam Begisu yeni geldi aramıza..))Ablam bak aşağıdakı yorumlarda Bengisu kendini tanıtmış…

 16. BENGİSU dedi ki:

  Aleyna bu arada bende kitap okumaya bayılırım günüm çoğunu kitap okuyarak geçiyor okulda sürekli elimden kitap olur ))

 17. GULJAN dedi ki:

  Bende 31 yasimdayim Turkmenistanliyim gercek ismim Guljahan kisaja Guljan 2 cojuk annesiyim ewliyim bos zamanim olursa uyumayi sewerim takilirlar ugrasyorum

 18. BENGİSU dedi ki:

  Tabi tanıtırım guljan 17 yaşındayım 11 sınıfa geçtim izmirde oturuyorum hobilerim müzik dinlemeyi severim voleybol oynamayı seviyorum gezmeyi seviyorum yani böyleyim aleyna sende kendini tanıtır mısın??

 19. ALEYNA dedi ki:

  Hahahahahah ablammm..tekmeleye tekmeleye shshshs 😀 😀 😀

 20. GULJAN dedi ki:

  A bu arada kendini tanitirmisin

 21. GULJAN dedi ki:

  Meraba bengisu yenisin galiba

 22. GULJANDAN GOKHAN KARDESIME dedi ki:

  Bu arada Gokhan kardesim nasilsin iysindir isallah dugun hazirliklari nasil gidyor bizi dugunine dawet etmiyjekmisin ya bak oyle yaparsan gercekden senide resmen tekmeleye tekmeleye hastanalik edijam hahahahahahahaha

 23. ALEYNA dedi ki:

  Ablammm ben burdayımm..))
  ..
  Rica ederim Bengisu..))

 24. BENGİSU dedi ki:

  Merhaba guljan

 25. GULJAN dedi ki:

  Meraba Rojinjim nasilsin iysindir isallah okullar nasil

 26. BENGİSU dedi ki:

  Aleyna cevap verdiğin için teşekkürler))

 27. GULJAN dedi ki:

  A hickimse yokmu bu gun Aleynos

 28. ALEYNA dedi ki:

  Sağol ablam şükürler olsun iyim..)) seninde iyi olmana sevindim..))
  Adanalı demek..yaa ablam ben o diziyi çok severdim..))

 29. GULJANDAN PINAR HANIMA dedi ki:

  Ozetler icinde tesekkurlar Pinar hanim elinize emeginize saglik ozet cok guzal bu diziyi acikcasi cok ilgimi cekdi ilk onjeden ilk bolumuni gormeden anlamadim ama simdi anliyorim insanlar nasil kiyyor kucijik bi cojuk kizini ewlendirmeyi

  1. Pınar dedi ki:

   saol guljan hanım benimde kızım var yazdıkça bende kahroluyorum. Kıza çok eziyet ediyorlar. Kıyamıyorum

 30. GULJAN dedi ki:

  Aleynos nasilsin iymisiniz iysinizdir isallah ay bende cok sukir iyim a bide yarin ADANALI varda o yuzden bu gun yazayim dedim

 31. ALEYNA dedi ki:

  İyi akşamlar Guljan ablammmmm..)))nasılsın???

  Bengisu..hobilerim..kitap okumak..fotoğraf çekmek..bide güzel resmler çizerim..vee olmazsa olmazım Müzik dinlemek…))

 32. GULJANDAN PINAR HANIMA dedi ki:

  Pinar hanim onjelikle iy aksamlar Zeynepjim nasil gripden iymi benim cojuklara biraz griplemis

  1. Pınar dedi ki:

   iyileşti allaha şükür

 33. ALEYNA dedi ki:

  Sağol Pınar ablam..))) bende sabah yazmışdım ama..şimdi bakdım aşağdakı yorumlara..çıkmamış..
  Bu arada ablam Zeynomuz nasıl oldu?? İyidir İnşAllah..))

  1. Pınar dedi ki:

   iyi aleynam düzeldi

 34. GULJAN dedi ki:

  Iy aksamlar Aleynos

 35. BENGİSU dedi ki:

  Pınar teşekkürler ))

 36. BENGİSU dedi ki:

  Aleyna hoşbuldum peki hobilerin neler?

  1. Pınar dedi ki:

   Hoşgeldin bn pınar dizi özetleri bn hazırlıyorum cnm

 37. ALEYNA dedi ki:

  Anladım Bengisu…))
  İyi yapmışsın yazarak..buraya yeni arkadaşlar gelince..mutlu oluyorum..)) tekrar Hoşgeldin..))

 38. Pınar dedi ki:

  İzmirli arkadaşlarımın 9 eylül İzmir’in kurtuluş günü yıldönümünü kutlarim

 39. BENGİSU dedi ki:

  Aleyna 1 hafta oldu önce siteye girdim sizlerin yorumunu okudum hoşuma gitti bende yazmak istedim

 40. BENGİSU dedi ki:

  Aleyna bende tanıştığıma memnun oldum

 41. ALEYNA dedi ki:

  Bengisu bizi ne zamandan takip ediyorsun??

 42. ALEYNA dedi ki:

  Bengisu tmm bende kendimi tanıtayım..
  Ben Aleyna Yıldız..
  Yaşım 18..hukuk fakültesi 2.sınıf öğrenciyim..
  Bende izmirliyim.
  İstanbulda oturuyorum..))
  Bu kadar..sormak istediğin bi şey varsa sora bilirsin..))
  Ve aramıza hoşgeldin.. tanışdığıma memnun oldum..))

 43. BENGİSU dedi ki:

  Aleyna 17 yaşındayım 11 sınıfa geçtim izmirde oturuyorum hobilerim müzik dinlemeyi severim voleybol oynamayı seviyorum gezmeyi seviyorum yani böyleyim aleyna sende kendini tanıtır mısın??

 44. ALEYNA dedi ki:

  Bengisu tabi isteriz..neden istemeyelim..
  Öncelikle..sakıncası yoksa kendini tanıtır mısın??
  Ve Hoşgeldin aramıza..))

 45. BENGİSU dedi ki:

  Arkadaşlar ben buraya yazmak istiyorum sizinle sohbet etmeyi çok isterim tabi sizlerde isterseniz?

 46. BENGİSU dedi ki:

  Merhaba aleyna

 47. ALEYNA dedi ki:

  İyi akşamlar..Bengisu..))

 48. BENGİSU dedi ki:

  Iyi akşamlar arkadaşlar

 49. ALEYNA dedi ki:

  Merhaba rojinim..hoşgeldin canısı..iyim sen nasılsın??
  nerelerdeydin sen bakıyım..özlettin kendini..))
  Cnm ben şimdi müsait değilm..birazdan müsait olursam yazarım..))

 50. rojin dedi ki:

  ben geldim kim se yok ikimizin yerine ben türkçesi var bir kanalda siz gelin siz biraz ikimizin yerin alatam çok şey görendim

 51. Rojin dedi ki:

  herkes merhaba ben 1 hafta yoktum sizden çok özür dilerim nasılsınız hepinz siz çok özledim Aynur kardeşim nasilsin Hayat ablam Aleyna ablam Gökhan Burak abim Hayat anlam Tylla ablam ver aramız hoşgeldin zehra abal hepinz nasılsın Nurayya ablam Guljan ablam nasılsın

 52. ALEYNA dedi ki:

  Tmm Aynurum birtanem..iyi geceler..Allah rahatlık versin..))yarın grşrz İnşAllah..))
  ..
  Anladım Tylla ablam..)))net sorunu tam bi sinir bozucu…Tmm o zaman sorun değil yarın grşrz..))

 53. ALEYNA dedi ki:

  Tylla ablammm..hoşgeldinn..))
  Sağol ablam şükür bende iyim..))
  Evet dün baklava günü yaptık..hahaha
  .. sağolsun.
  Zehra sevgilisine baklava yapınca sözde sevgilisine yapmış tabi 😛 .ama yiyen Gökhanla ben olduk.. hahaaha..artık ikimizde baklava hastası olunca..baklava savaşı çıktı aramızda haha 😀
  Tabii ablam sana olmaz olur mu??ben sana ayırdım..))
  Bide evet napıyım baklava hastası olunca baklava niyetine Gökhanın kolunu ısırmışım..hahaha 😀 ;P

  Ee ablam gripin tamamen keçti mi??

 54. ❤Aynur dedi ki:

  Hayirli aksamlar)))…
  Arkadaslar ben yarin okul oldugu icin uyuycam))…
  Iyi geceler))….
  Tatli ruyalar)))….
  Insallah yarin konusurus))…
  Tylla ablam iyim sen nasilsin)))…
  Zhra ablam sukur iyim)))…
  Sen nasilsin))…
  Aleyna ablam evet uyuycam ben))…
  Allah rahatlik versin))…

 55. ❤❤❤❤❤ dedi ki:

  Pinarcim ozetler bir birinden harika ve guzel ve ilgini cekici devamini okumaya sabirsizlanyorum sana iyi calismalar hep basarili ol eline emegine yuregine sagliklar olsun

  1. Pınar dedi ki:

   Saol tylacim teşekkür ederim

 56. ❤❤❤❤❤ dedi ki:

  Gokhan
  AleYna
  Aynur
  Zehra
  Bende aksam olmaya bilirim cunki netim birde cekse birde cekmiyor

 57. ❤❤❤❤❤ dedi ki:

  Gokhan nasilsin dostum..dun sana 9 bolumun 2 sayfasina yazdim okurmusun

 58. ❤❤❤❤❤ dedi ki:

  Aynur tatlim sen nasilsin..
  Zehracim merhaba..nasilsin..hayir uyumuyordum netim cekmedi..bende baklavan tadina bakmak istardim..Aleynayla Gokhan bayaa savas vermisler dun hahahahaha

 59. ❤❤❤❤❤ dedi ki:

  ..ben iyiyim Aleyna sen nasilsin.. netim cekmedi oyuzden gelemedim cnm ama dun baklava gunu yapmissiniz bana yokmu balava bide Gokhanin elini isirmissin baklava sanib hahahahahaha

 60. ❤❤❤❤❤ dedi ki:

  Sinyalini aldim Aleeeeeenaaaaaa
  Bekle gelyooooruuuummmmm

 61. ALEYNA dedi ki:

  Heyy arkadaşlar nerdesiniz???
  Aynurummmmmm canısı nerdesin sen??..yarın okul olduğundan..uyudun dimi??..
  Tylla ablaaaammmmmm???
  Gökhan..Gökhaaan Gökhaaan ve Gökhaaaaaaan?????

 62. ALEYNA dedi ki:

  Şükür iyim Zehracım..))sen nasılsın??..iyisindir inşAllah..
  Tmm birtanem..o zaman yarın görüşmek dileğile kendine iyi bak…))
  Bu arada..süperman hahahaha 😛 😀

 63. Zehra dedi ki:

  İyi günlerrr.
  Neredesinizzz???
  Aleynacım merak etmeyin beni bu gün gelememem.
  Süpermen bey siz neredesinizzz???
  Prenses sen nasılsın????☺☺☺☺☺
  Uyuyan güzelimiz Tylla uyuyor musun???
  Pınar hanım ellerinize sağlık.

  Ben kaçıyomm sizide ÖPÜYORUMMMMM
  ❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤

  1. Pınar dedi ki:

   Saol zehracım… teşekkür ederim

 64. ALEYNA dedi ki:

  Sanarım kimse yok..neyse çıkıyorum..brzdn grşrz..))

 65. ALEYNA dedi ki:

  Ayy pardon Leyla yazmışım..Zehra yazıcaktım. 😀 😀 😀

 66. ALEYNA dedi ki:

  Kimse yok mu???
  Aynurum,,Leylamm nerdesiniz Kızlar???
  Tylla ablam seni de merak ettim..nasıl oldun??
  Nişanlı karışımı tatlı komik arkadaşım polis bey nerdesin????

 67. ALEYNA dedi ki:

  Rica ederim..Pınar ablam..))

 68. ALEYNA dedi ki:

  Merhaba canlar..))
  Pınar ablam eline yüreğine sağlık..özet her zaman ki gibi harika olmuş..))
  ..

  1. Pınar dedi ki:

   Saol aleynacim

  2. Pınar dedi ki:

   Teşekkürler ederim

 69. ❤Aynur dedi ki:

  Bende iyim arada grip olmussdum yazacaktim pardon

 70. ❤Aynur dedi ki:

  Iyi olsun hep bizim Zeynomiz)))
  Evet yaa bebisler hastalaninca cok kotu oluyirum
  Insallah bir daha hastalik gecirmez Zeynepcim)))
  Bende iim arsa grip olmusdum iyilesiyirum sukur)))
  Dersler iyi gidiyor))))
  Ben 7 sinifa gidiyorum ablacim)))

 71. ❤Aynur dedi ki:

  Gunaydinlarr)))
  Gunaydin Pinar ablamm nasilsin kizin nasil???
  Kizini yerim yaa ham nam nam diye))))
  Ozetler icin teskkurler)))
  Elinize emeginize saglik)))

  1. Pınar dedi ki:

   Saol aynurcum o bebis iyiyse bende iyi oluyorum. Bebeklerin hasta olmasına dayanamıyorum sen Nalan aynurcum
   Dersler nasıl kaca gidiyorsun sen guzelim

   1. Pınar dedi ki:

    Sen nasılsın yazacaktim

 72. Umut dedi ki:

  Günaydın teşekkürler Pınar ablacım

  1. Pınar dedi ki:

   SAOL umutcum sen nslsn

 73. Pınar dedi ki:

  Günaydın… Hayırlı Pazarlar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir