İkimizin Yerine 108. Bölüm Özeti 24 Aralık Pazartesi Fragmanı # Anandi Jagdishi tanımıyordur

Burak 27 Kas 2018 İkimizin Yerine  0

İkimizin Yerine 108. Bölüm 24 Aralık Pazartesi Günü Neler Yaşanacak?

 

Anandinin bilinci tekrar yerine gelir. Doktor, kariyerinde ilk defa bir hastanın böyle bir kazadan kurtulduğunu söyler. Merminin beyinde bir etki yapıp yapmadığını kontrol etmek istediğini söyler. Kazan, Bairon, Bagov e Sumitra doktorla birlikte Anandi’ye giderler. Bago, Anandiye herkesin  burada olduğunu söyler. Anandi anne baba diye seslenir ve  herkes mutlu olur. Bairon, Sughna’ya heber verir. Vikrant ve Jagdish eczanededir. Vikrant Bairondan telefon alır ve hızla hastaneye geri dönerler.  Jagdish, Anandi’ye gitmek için tereddüt etmektedir.Daha sonra Anandinin yanına gider ve bir daha yanlış şeyler yapmayacağına yemin eder  ve Anandiye çiçek getirir. Anandi annesine , bu kim diye sorar. Herkes şok olur. Anandi Jagdish’i tanımıyordur. Anandi kaynanasını da Krişna zannetmektedir. Kazan odanın dışındaki bir direğe çaresizce başını vurur. Bairon onu şimdi şoktan dolayı tanımıyor diyerek teselli eder.  İyileşmesinin biraz zaman alacağını söyler. Kazan, bağırarak bütün bu yaşananlardan  Jagdish‘in sorumlu olduğunu söyler. Kızını onlara verdiği anı lanetler ve bir tartışma çıkar Bairon hayal kırıklığı ile ayrılır.

Doktor onlara her şeyi iyice hatırlamasının zaman alacağını söyler. Kazan, Bairon’a, iyileşince Anandiyi kendi evine götüreceğini söyler. Bairon, Vikrant’a, bu durumu ailesine söylememesini ister. Vikrant Sughna ile telefonda konuşur. Phuli eve gelir ve Anandi‘yi sorar. Kaliyani onu içeri davet eder ve ona iyi davranır. Anandinin doktor gitmesine izin verir vermez  geleceğini, merak etmemesini söyler. Gelince  sana haber yollarım der. Phuli ayrılır. Hastanede günler geçerr. Herkes endişeyle Anandi‘nin hafızasının geri gelmesini beklemektedir. Kazan hala Bairon ve ailesine kızgındır. Doktor Anandi’nin yemek yiyebileceğinin  söyler. Bago ona bir şeyler yedirir ama hemşire Anandinin hafif şeyler yemesini söyler. Jagdish, Anandi’ye çorba verir. Çorbayı içirirken Anandinin üzerine biraz döker. Anandi, hiç bir işi beceremiyorsun diyerek onu azarlar ve Jagdishe maymun der.

Jagdish çok sevinir. Dışarı koşarak herkesi çağırır ve Anandi‘nin hafızasının geri geldiğini söyler. Anandi herkese ismiyle çağırır ve herkes buna çok  sevinir. Doktor, Anandinin 2 gün içinde taburcu olacağını söyler. Jagdish Anandiye kendisinin bakacağını söyler.Doktor sonra Bairon ile Vikrant‘ı hemşire ile odasına çağırttırır. Anandi’nin taburcu olmaya hazır olduğunu söyler ancak  bu onun tamamen iyi olduğunu göstermez der. Bairon ve Vikrant  duyduklarına çok şaşırır. Doktor, hastanede tıbbi bakımının olduğunu  ve bu bakımın köyde olmayacağını Anandinin evde çok iyi bakılmasını ve her şeyin evdeki bakıma bağlı olduğunu söyler.

Kazan ve Bairon, hastane masraflarını kimin ödeyeceğini konusunda tartışırlar. Kazan, kızını alacağını ve kimsenin yardımına ihtiyacı olmadığını söyler. Bairon,  Anandinin gelinleri olduğunu ve ona bakmaya daha fazla hakkı olduklarını söyler. Onun kendi evine  gideceğini söyler. Bago Kazanı susturur. Anandi hala uygun şekilde  konuşamıyordur ve annesine yalan söylediğinde dilinin gerçekten döneceğini sorar

İkimizin Yerine 554. Bölüm Özeti 14 Mart 2020 Sudha’nın Bebeği Öldü
İkimizin Yerine 553. Bölüm Özeti 13 Mart 2020 Kundan İntikam Peşinde
İkimizin Yerine 547. Bölüm Özeti 7 Mart 2020 Nandini Nişanlandı
İkimizin Yerine 546. Bölüm Özeti 6 Mart 2020 Kundan Ortaya Çıktı

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.