İkimizin Yerine 107. Bölüm Özeti 23 Aralık Pazar Fragmanı # Anandi tekrar hayata döner.

Burak 27 Kas 2018 İkimizin Yerine  0

İkimizin Yerine 107. Bölüm 23 Aralık Pazar Günü Neler Yaşanacak?

 

 

Anandinin öldüğü deklere edilir. Bairon, Vikrant ve Jagdish şok olurlar. Kazan ve Bago Kaliyani ‘lerin evine  ulaşmıştır. Sugna Vikrant‘ı arar ancak  o ulaşılabilir değildir. Kazan, kızını sorar ve onun güvenli bir şekilde gelmesini ister. Olnları sakladığı için Basant‘ı suçlar. Onun ebeveynleri olduğunu söyler. Bago, Anandi’ye bir şey olursa, bu evde kendisinin de öleceğini belirtir. Kazan, herkesi, Anandi’yi Mumbai’ye göndermekle suçlar ve onların  timsah gözyaşlarının durmasını ister. Basant, Anandi’nin Jagdishi bulmak için gittiğini söyler.Kazan küçücük kız büyük bir şehirde nasıl Jagdishi bulbilir onu neden gönderdiniz der.Basant gerçeği kasıtsız olarak gizlediklerini söyler. Anandi için çok  endişeliyiz der. Kazan, Kaliyani ’yı suçlar. En ufak bir hatada bizi arıyordunuz şimdi neden haber vermediniz, Jagdish kaçınca gururunu düşünerek bize haber bile vermediniz der.Kaliyanin bu evde Anandi’nin mutlu olmasına izin vermediğini söyler.

Kaliyani , Anandi’ye davrandığı şekilde  onun mutlu olmadığını kabul eder, ama ona asla  bir şey olmasını istemem der. Onun ailenin bir parçası olduğunu ve sadece bir gelin kadar iyi olmasını istediğini ekler. Kazan tekrar birşey söylemek ister ama onu Basant durdurur. Kazan, Basant’tan adresi alır. Sumitra da onlarla gitmek ister. Mumbai‘de, doktor Anandini hayatta olmadığını söyler. Jagdish ağlayarak Anandi‘yi sallar ve kalkmasını ister. Vikrant Anandi artık gözlerini açamaz der. Jagdish Anandiyi sarsmaya devam eder ve sonunda Anandinin dudaklarının ve parmağının hareket ettiğini görür. Doktor Anandi’yi kurtarır, ama o komaya girer. Doktor merminin  beynin en önemli kısımlarından birinde oşduğunu ve çıkarılırsa hastanın hafızasını sonsuza dek kaybetme riskinin olduğunu bu sebeple işinin zor olduğunu söyler. Anandiyi kurtarabilecek tek kişi Doktor Mitra der ama o çok yoğun birisi olduğundan ondan ve randevu almak çok zor der.

Bairon, Vikrant ve Jagdish Doktor Mitra‘nın evine giderler ama oevde değildir. Tapınakta Doktor Mitra‘nın eşiyle tanışırlar ve Jagdish  kadının Amerika’daki kocasını aramasını  ve onun gelerek Anandi’yi kurtarmasını söyler. Kadın ikna olur ve eşini arar. Bay ve bayan Mitra da kızlarını gözleri önünde kaybetmişlerdir ve Doktor Mitra bu konuda hassastır. Bayan Mitra, başka bir ailenin de bu acıyı yaşadığını görmeye dayanamayacağını söyler ve eşinin gelmesini için ikna eder.

Bairon evdekilere haber verir.  Herkes, Anandi ile anılarını hatırlıyordur. Hastanedeki doktor, Mitra’nın ameliyat için  geleceğine şaşırır.  Ameliyatın başarılı olması için ise çok az zaman kalmıştır. Kazan, Bago ve Sumitra da hastaneye gelirler. Doktor, Mitranın çok geç kaldığını söyler. Anandi’nin durumu kötüye gitmektedir. Doktor Mitranın uçağı rötar yapar ve iki saat geçikir. Doktor, Anandinin durumunun çok ciddi olduğunu söyler.Daha fazla zaman kaybetmemek  için risk alarak ameliyatı kendisinin yapacağını belirtir. Anandi ameliyata alınır ve o esnada Doktor Mitra da hastaneye gelir ve Anandiyi ameliyat eder.  Doktor Mitra ameliyatın başarılı geçtiğini söyler. Anandiyi birkaç saat daha gözlemlemek zorundayız olduğunu ekler. Bairon evdekilere haber verir ve  Kaliyani  endişeyle tapınağın içine girerek Anandi’ye sert davranarak hata yaptığını, cezalandırmayı hak edenin kendisi olduğunu söyler. Neden Anandiyi cezalandırdın diyerek  Tanrıya  sitem eder.

 

 

İkimizin Yerine 554. Bölüm Özeti 14 Mart 2020 Sudha’nın Bebeği Öldü
İkimizin Yerine 553. Bölüm Özeti 13 Mart 2020 Kundan İntikam Peşinde
İkimizin Yerine 547. Bölüm Özeti 7 Mart 2020 Nandini Nişanlandı
İkimizin Yerine 546. Bölüm Özeti 6 Mart 2020 Kundan Ortaya Çıktı

“İkimizin Yerine 107. Bölüm Özeti 23 Aralık Pazar Fragmanı # Anandi tekrar hayata döner.” üzerine 22 yorum

 1. ALEYNA✨⚡ dedi ki:

  Hayat kardeşim..inan çok üzüldüm:((..kim o manyak herif..dikkat et kendine kardeşim..

  İyi geceler Hava..Allah rahatlık versin cnm:)

 2. ALEYNA✨⚡ dedi ki:

  İyi akşamlar kızlar..
  Bugün üzücü bi olay yaşadım…keyfim kaçtı:(…anlatayım..
  Bugün öğlen kuaföre gittim..kuafördeydim yani..neyse birden bi ses geldi bi çocuk sesi ağlıyordu..öyle böyle değil çok kötü sesler çıkarıyordu..kuaförde çalışanlardan biri çıkdı dışarı bakmak için..5dk sonra geldi bi çocuğun ağzı burnu kanlar içerisindeydi meğerse annesi dövüyormuş..ben duyunca çılgına döndüm..kendimi zor tuttum oturdum yerimde ama…2dk sonra aynı sesler yine geldi..bu sefer dayanamdım kalkdım gittim..inan çocuğu görünce içim parca parça oldu..8 yaşındaki çocuğu annesi nasıl dövmuş bi görsen..gittiğimde hala dövüyordu..çocuk dışarı kaçmış..gittim yanına ağlıyordu içini çeke çeke mendili çıkarıp yüzünü sildim annesi geldi..bağırdı bana..bende sert tepki gösterdim..sonra insanlar geldi..kadını azarladılar..bende utanın insan evladını bu şekilde döver mi?.. anneliğinden utan dedim..çocuğu kuaföre götürdüm..yüzünü yıkadık..çocuğu görsen ne haldeydi..içim acıdım dayanamadım ağladım..polisi aramışlar..polis fln geldi..sonra çocuğun babası geldi fln..bende eve gittim..ama aklım çocukda kaldı inan

 3. HAVA dedi ki:

  Herkese iyi geceler tatlı rüyalar

 4. HAVA dedi ki:

  Güzel renkler canım siz ne zaman taşınacaksınız

 5. Hayat Okyanus dedi ki:

  Benim var. Aslında 4 tane 1. Mor 2.Acık Mavi 3.Beyaz 4. Kırmızı bunları seviyorum.

 6. HAVA dedi ki:

  Yok canım sorun değil bir türlü renk konusunda karar veremedim
  Senin var mı

 7. Hayat Okyanus dedi ki:

  Ha anladım. Canım konu olsun diye sorayım. En sevdiğin renk var mı? :))

 8. HAVA dedi ki:

  Bende konferanstan çıktım oda da oturuyorum

 9. Hayat Okyanus dedi ki:

  Uyumadım daha kızlar 😀
  Aynen hava ya ilk deva gördüğün bir kıza bu kadar samimiyet beslemek saçmalıyor. Bizim okulda kavga çıkıyordu. Az kalsın, ne yapıyorsun? Şimdi :-)) Ben şuan Edho dizisini izliyorum.

 10. HAVA dedi ki:

  Canını sıkma yani haklısın bu ne samimiyet saçmalamış çocuk

 11. Hayat Okyanus dedi ki:

  Neyse kızlar yoksunuz yine:(
  İyi geceler tatlı rüyalar herkese.:-))

 12. Hayat Okyanus dedi ki:

  Hayırlı akşamlar Hava canım benim iyi olmana sevindim. Kendine dikkat et birtanem)) Ben iyi sayılırım ya insdaki çocuk mu desem adam mı desem bilemedim. O bizim okula geldi. Ona canım sıkkın. Abime söyledim onu beni konuşmaya zorladığını söyledim. Abim fecii şekilde sinirlendi. İzmirden döndüğü zaman ona dersini verecek. Pislik kolumdan tutu ya :((((((((( bir daha öyle yaparsa polise şikayet edecem. Ne hakla kolumu tutar. Abim bir arkadaşına dedi hayata göz kulak ol. Okula getir götür ben gelene kadar diye((

 13. HAVA dedi ki:

  Hayırlı akşamlar
  Şimdi daha iyiyim

  Aleyna nasılsın niye moralin bozuk
  Hayat sen nasılsın senin niye keyfin ne oldu

 14. Hayat Okyanus dedi ki:

  İyi günler Aleyna kardeşim bende iyi sayılırım. Moralin bozuk gibi bir şey mi? Oldu. Canım benim bu gece erken uyuyacağım. Keyifsizim.

 15. ALEYNA✨⚡ dedi ki:

  İyi günler canlar:))))
  Havacım çok geçmiş olsun:(..şimdi iyi misin?..
  ..
  Hayat kardeşim iyim sayılırım..sen nasılsın?..evet burdayım artık..akşama yazmaya çalışırım:)))

 16. Hayat Okyanus dedi ki:

  Zeynep canım benim günaydın özür dilerim ya dün gelemedim:-(( nasılsın?

 17. Hayat Okyanus dedi ki:

  Ben bu sahneyi bir yerde rast gelmiştim. İzlemiştim çok tanıdık geldi 😀

 18. Hayat Okyanus dedi ki:

  Günaydın Aleyna kardeşim nasılsın? Bugün burada mısın?:))

 19. Hayat Okyanus dedi ki:

  Hayırlı günler Havam çok geçmiş olsun Bir tanem:-)) Sorun değil cnm 😉 dün gece bende burada yoktum. Şimdi nasılsın? Daha iyimisin.

 20. Hayat Okyanus dedi ki:

  Rojin boncuğum hoşgeldin canım benim seni özledik çok ve de baya merak ettik. Nasılsın?

 21. ❤Hayat Okyanus dedi ki:

  Günaydın hayırlı sabahlar herkese.
  Pınar ablam eline emeğine kalbine sağlık ❤

 22. HAVA dedi ki:

  Herkese hayırlı günler
  Kusura bakmayın dün başım ağırdığı için gelemedim wifi çekmiyordu

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.