İkimizin Yerine 106. Bölüm Özeti 22 Aralık Cumartesi Fragmanı # Anandi vurulur ve kalbi durur

Burak 27 Kas 2018 İkimizin Yerine  0

İkimizin Yerine 106. Bölüm  22 Aralık Cumartesi Günü Neler Yaşanacak?

 

Bairon davranışlarından ötürü çok üzgündür ve Vikrant onu teselli eder. Jagdish ve Hariyayı  bir tekneye götürürler ve diğer tarafta Bairon ve Vikrant geçmektedir ama birbirlerini farklı tarafa baktıkları için Jagdishi göremezler.Aandi teknedeki adamları görür ama Jagdishi fark edemez. Çocuklar izole edilmiş bir adaya götürülür. Çete üyelerinden birisi Jagdish‘i engelli yapmak ister. Adam biri  bıçağını biler ve Jagdish‘in bacaklarını kesmek için ona yaklaşır. Aniden çetenin lideri onlar için ödenen paranın doğru olmadığını söyleyerek bağırır. Adamlar tartışır ve sonunda çocukları bir odaya götürerek  kilitlerler. Sumitranın durumu çok perişandır. Sugna ve Kaliyani onu teselli ederler. Sughna kardeşini iyi olması için dua eder.

Jagdish ailesini özlemektedir ve yakınlarda bir tapınağın çan sesini duyar. Hariya, adamlardan birinden düşen cep telefonunu Jagdishe gösterir. Jagdish hemen Anandi’yi arar ve onu takside gördüğünü söyler. Anandi ona yerini sorar ve Jagdish, bilmediğini tekneyle bir yere getirildiğini  ve yakınlarda balık pazarı olduğunu söyler. Bairon telefonu aldığı sırada bir adam yaklaşır ve  Jagdish adam oaya girerken telefonu kapatarak  arkasına saklar. Bairon Jagdish’i geri arar ve adam sesi duyunca çocuklara tekar yaklaşır. Jagdish ve Hariya çok korkarlar.

Jagdish telefonu uzağa  fırlatır. Adam telefonu fark eder ve çocukları çetenin liderine götürür. Anandi polise detayları verir ve onlara çan sesinden ve balık pazarından bahseder. Polis memuru çocukların götürüldüğü yeri bildiğini söyler ve hemen  yola çıkarlar. Adamlardan biri polis geldiğini görür ve diğerlerine bildirir. Anandi Jagdish’i far eder ve adamlardan biri Jagdish‘i zorla götürüyordur. Adamı takip ederler ve kovalarlar. Anandi sonunda Jagdish’e yaklaşır ve ona seslenir. Jagdish adamın elini  ısırarak Anandi’ye doğru koşar. Anandi ve Jagdish el-ele tutuşur ve birbirlerine sarılırlar. Çetenin lideri Anandi ve Jagdishi görür ve adamına  silahını çocuklara doğrultmasını söyler. Adam ateş eder ve Anandi adamı görerek  Jagdish’i iter ve gelen kurşun ona isabet eder. Jagdish şok olur. Polis memuru, Bairon ve Vikrant oraya varırlar. Herkes Anandi‘nin vurulduğunu görünce şok olur. Anandi başının vurulmuştur ve yere düşer. Jagdish eşinin yanına koşar.

Anandi aceleyle hastaneye kaldırılır.  Doktor onu hemen ameliyata alır. Jagdish perişan haldedir ve  olanlar için kendisini suçlamaktadır. Bairon evi arayarak Gehnaya olanları anlatır. Gehna mabede gider ve Kaliyani , Sumitra ve Basant’a Anandinin vurulduğunu söyler Hepsi şok olur.  Doktor Anandiyi, dışarı çıkartırr. Bairon doktora ne olduğunu sorar ve doktor, kurşunun hala  içerde hassas bölgede olduğunu söyler. Onu çıkarmadan önce  iyice incelemek gerektiğini söyler. Anandi yoğun bakımdadır ve yavaş nefes alıyordur.  Bairon Vikrant ve Jagdishin, cam kapının dışında beklediklerini görür. Anandi‘nin nabzı düzensiz atıyordur ve kalbi durur. Doktor bundan sonra hiçbir şey yapamayacağını söyler.

İkimizin Yerine 554. Bölüm Özeti 14 Mart 2020 Sudha’nın Bebeği Öldü
İkimizin Yerine 553. Bölüm Özeti 13 Mart 2020 Kundan İntikam Peşinde
İkimizin Yerine 547. Bölüm Özeti 7 Mart 2020 Nandini Nişanlandı
İkimizin Yerine 546. Bölüm Özeti 6 Mart 2020 Kundan Ortaya Çıktı

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.