İkimizin Yerine 105. Bölüm Özeti 21 Aralık Cuma Fragmanı # Jagdish evden kaçar ve dilenci çetesi Jagdishi kaçırır.

Burak 27 Kas 2018 İkimizin Yerine  0

İkimizin Yerine 105. Bölüm 21 Aralık Cuma Günü Neler Yaşanacak?

 

Bairon Jagdiş‘e özür diletir ve Jagdish  herkesin önünde suçunu itiraf eder. Sumitra eşine neyi yanlış yaptıklarını sorar. Anandi Jagdish’ten kapıyı açmasını ve Bairondan özür dilemesini ister. Özür dilerse babasının onu affedeceğini söyler ama Jagdish kapıyı açmaz. Hariya (Jagdishe sahte karne ayarlayan arkadaşı) pencereye gelir ve Jagdish ona ne yapacaklarını sorar. Sabah, Kaliyani üzgün Bairon’u teselli eder, onu anladığını söyler.  Jagdish in dün geceden beri aç olduğunu ve sofraya gelmesini söyler.  Bairon Anandi’ye Jagdish’i çağırmasını söyler. Anandi Jagdiş’in odasında olmadığını söyler ve Jagdishin suçunu itiraf ettiği vetüm aileden özür dileyerek  uzaklara gittiğini söylediği bir mektupla gelir .Dadisa, Bairon‘u suçlar ve Jagdiş’i geri getirmesi için Basant’a yalvarır. Bairon ve Basant Jagdish’i aramaya giderler. Jagdish ve arkadaşı Hariya bir kamyondadır ve Mumbai’ye giderler. Bairon Jagdish‘in arkadaşlarını sorgular ve Jagdiş’in Hariya ile beraber olduğunu öğrenir. Bairon, Hariya’nın evine gider fakat Hariya‘nın akrabası, aramaya gitmeyeceğini söyler.

Kamyon şoförü bir ara mola verir ve 2000 rupi para ister. Jagdish parayı Şoföre verir ve şoför evden mi kaçtınız diye sorar. Her ikisi de inkar eder ve dolaşmaya çıktıklarını söyler. Evdeki herkes endişelidir. Vikrant, Jagdish’in uzak şehre giden bir kamyonda görüldüğünü arkadaşlarından öğrenir ve Jagdish’in başka bir şehre gitmiş olabileceğinden korkar. Anandi Sumitra iyi olmadığını söyler. Sumitra oğlunu istemektedir. Sumitra Bairona, Jagdishi affetmesini ve ona kötü davrandığı için ceza vermesini ister. Anandi odalarında Jagdish’in sakladığı cep telefonunu bulur.Telefonun yanında bir de mot vardır. Jagdish bu telefonu, Anandi istediği zaman onu arayabilsin diye bırakmıştır. Anandiye bunu kimseye söylememesini yazmıştır. Anandi arada kalır. Basant, Dadisa’ya, dolabından 3000 Rupi’nin eksik olduğunu söyler ve Jagdishin parayı aldığını düşünür. Kaliyani endişelenir. Jagdish ve Hariya Mumbai’ye varırlar ve bir taksiye atlayarak Hindistan  sınırına gitmek isterler. Taksici, sınırın yakın olduğunu söyler ve onlardan  500 rupi para alarak onları aldatır. Çocuklar birbirinden ayrılırlar ve bir çocuk Jagdish‘e yaklaşarak ve ona ne yaptığını sorar. Jagdish’in altın madalyonunu görür ve onu bıçakla tehdit ederek madalyonunu vermesini  ister. Jagdish gerilir, oradan kaçar ve yolda Hariya’yı bulur.

Çocuktan kurtuldukları için sevinirler ve sınıra ulaşırlar. Orada fotoğraf çektirirler. Fotoğrafçıdan onlara kalmaları için yer ayarlamasını isterler. Fotoğrafçı kabul eder. Çocuklar Mumbai’de eğleniyorlardır. Jagdish, Anandi‘yi arar ve Anandi‘ye çok yüksek binaların olduğunu bir yerde olduğunu söyler ancak nerede olduğunu söylemez ve telefonu kapatır. Anandi koşarak konuşmalarını Bairon‘a anlatır. Bairon, Vikrant’a arayan telefon numarasını kontrol etmesini ister. Vikrant numaraya bakar ve aramanın Mumbaiden geldiğini söyler. Bairon, Vikrant ve Anandi uçakla Mumbai’ye Jagdishi aramaya giderler. Bairon, kendisi yüzünden Jagdish evden kaçtığı için  ağlamaktadır. Kötü bir adam Jagdish’in cebindeki parayı fark eder ve parayı alır. Jagdish ve Hariya otelde bulaşık yıkamak zorunda kalırlar. Bir adam onları kurtarır. Dilenci çetesi Jagdish ve Hariya‘yı kaçırır ve elleri ile ağızlarını bağlamıştır. Jagdish, bir takside Anandi Vikrant  ve Baironu  görür ama ağzı kapalı olduğu için onları çağıramaz. Onların arabası aksi yöne gidiyordur.

İkimizin Yerine 554. Bölüm Özeti 14 Mart 2020 Sudha’nın Bebeği Öldü
İkimizin Yerine 553. Bölüm Özeti 13 Mart 2020 Kundan İntikam Peşinde
İkimizin Yerine 547. Bölüm Özeti 7 Mart 2020 Nandini Nişanlandı
İkimizin Yerine 546. Bölüm Özeti 6 Mart 2020 Kundan Ortaya Çıktı

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.