İkimizin Yerine 103. Bölüm Özeti 19 Aralık Çarşamba Fragmanı # Sughna Pratap’ı bir türlü unutamaz

Burak 26 Kas 2018 İkimizin Yerine  0

İkimizin Yerine 103. Bölüm  19 Aralık Çarşamba Günü Neler Yaşanacak?

 

Kazan Bagoya altın bir kolye almıştır. Bago şaşkın halde Kazan‘a parayı nereden buldun der. Kazan parayı nereden bulduğunu düşünmemesini söyler. Vikrant  ve Sughna  odalarındadır ve birbirleriyle konuşurlar. Vikrant Sughnaya sarılır ve romantik dakikalar yaşanır. Sughna saklanır ve aniden su hortumu ile Vikrantı ıslatır. Vikrant hortumu alır ve Sughnayı ıslatır. Sughna  ıslanırken Pratap ile yağmur yağdığı zamanki anlarını hatırlar. Vikranta Sughnaya arkadan sarılır. Sughna nın gözleri kapalı bırak beni Pratap der. Vikrant  buna bozulur ve hayretle elini  geri çeker. Sughna  Vikranta ne olduğunu sorar. Vikrant , ben Pratap değilim, Vikrant ‘ım der ve Sughna  söylediklerine pişman olur. Özür diler ve yanlışlıkla ağzından çıktığını söyler. Sughna ağlar ve  Vikrant  üstelemez. Sughna Vikranta sarılır ve içeri girerler. Vikrant  yatakta uyuyamaz.Aklından Sughnanın söyledikleri çıkmaz ve ağlayarak gecenin bir vakti bahçeye çıkar. Vikrant  kendi kendine konuşur Sughnanın onu daha önce neden tanımadığına üzülür ve Sughna ’yı Pratap‘dan daha çok sevmeye karar verir. Bir gün onu kazanacağını ve onun kalbinin derinliklerinde sadece kendisinin ismini olacağını ve asla pes etmeyeceğini söyler .

Gehna Basant’dan Nandu için yeni kıyafetler almasını ister. Kaliyani , gelinlerine yeni mücevher ve Nandu‘ya da bir altın zincir satın almıştır. Gelinlerden aldığı mücevherleri takmalarını ve göstermelerini ister, Gehna tereddütle alır. Jagdish  ve Anandi okuldan döne ve Kaliyani sınavlarının nasıl geçtiğini sorar. Anandi sınavının iyi geçtiğini söyler ve Kaliyani onu sana sormadım diyerek azarlar Jagdish  sınavının iyi geçtiğini söyler ve Kaliyani ona biraz para verir. Kaliyani , sınavlar bittiğinden dolayı Anandi’den ev işlerine geri dönmesini söyler. Basant Gehnanın yeni mücevherleri görünce onu aldığı için Gehna‘ya kızar. Gehna mücevherleri çıkararak dolapta saklar. Kaliyani  gelir ve Gehna‘ya  mücevherlerini sorar. Gehna ara sıra takacağını söyler. Kaliyani , Nandu’nun zincirini nerede der. Zinciri  geri getirmesini ve Nandu‘ya geri takmasını ister.

Vikrant  ve Sughna odalarında oturuyorlardır ve Sughna bir şeyler yer ve Vikranta da yedirir. Vikrant duygusal bir şekilde, Sughnanın mutlu olup olmadığını kendisinin onu mutlu edebilmek  için elinden gelenin en iyisini yaptığını söyler. Sughna  çok mutlu olduğunu ve hiç bu kadar mutlu olmayı beklemediğini söyler. Vikrant memnun olur ve birbirlerine sarılırlar. Basant, eve geç gelir. Basant geçiktiği için ve son davranışları için Gehna‘dan özür diler. Basant, herkesin,  bu evin oğlu olduğunu söylemesine rağmen, hala kendisini ikna edemediğini söyler. Gehna, Basantı  anladığını ve ona saygı duyduğunu söyler. Anandi ailesine gitmek ister. Sumitra ve Bairon Kaliyani ‘yi ikna ederler. Kazan yeni bir soba almıştır ve Bago’ya nasıl kullanılacağını gösterir. Govind gelip onlara Anandi ve dünürlerinin bugün geleceğini söyler. Kazan, bekleyemeyeceğini söyleyerek işe gider. Anandi, Sumitra ve Bairon Kazan’ın evine gelirler. Anandi babasına bakar ve  Bago evde olmadığını söyler.  Bairon ve Sumitra Anandi‘yi baba evinde bırakarak giderler. Kazan, bir ağacın yanında düşünceli bir şekilde oturarak zaman geçirir ve Bairon‘a görülmek istemez.

Jagdish  eve gelir.  Anandi’yi çağırır ama onu bulamayınca hayal kırıklığına uğrar. Kaliyani  baba evine gittiğini söyler. Jagdish  üzülür ve Kaliyani gider. Sumitra, bu gün gideceğini önceden biliyordun, neden kötü hissettin der. Jagdish bu kadar erken gideceğini düşünmemeiştim der.Onunla konuşacak birçok şey vardı, beraber tatil yapmayı planlamıştım der. Anandi, baba evindeki yeni sobayı görür ve sevinir. Anandi yemek yapar ve bunu, Kaliyani  öğretti deyince babası ona kızar ve onlardan bahsetmemesini ister. Anandi üzülür ve arada kalır. Jagdish , Anandi’yi özlüyordur. Sumitra, bir kaç gün ailesiyle kalmasına izin vermesini söyler. Anandi uyurken Kazan onun yanına gelir ve eski zamanlarını hatırlayarak ağlar. Ertesi sabah, Anandi erken uyanır. Evde  babasının aldığı büyük televizyonu görür ve şaşırır. Daha sonra Anandi kumandayı alarak televizyonu açar ve eve gelen Govind, Bago ve Kazan televizyon izleyerek hoş zaman geçirirler

İkimizin Yerine 554. Bölüm Özeti 14 Mart 2020 Sudha’nın Bebeği Öldü
İkimizin Yerine 553. Bölüm Özeti 13 Mart 2020 Kundan İntikam Peşinde
İkimizin Yerine 547. Bölüm Özeti 7 Mart 2020 Nandini Nişanlandı
İkimizin Yerine 546. Bölüm Özeti 6 Mart 2020 Kundan Ortaya Çıktı

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.