İkimizin Yerine 10 Şubat Pazar Özeti 156. Bölüm Fragmanı # (2. kısım) Jagdishe Neler Oluyor?

Burak 02 Şub 2019 İkimizin Yerine  0

Jagdish odada Anandisini beklemektedir. Anandi odaya gelir. Her ikisi de çok  mutludur. Jagdish tam kapıyı kapatmak üzereyken Anandi Baironun Jagdishi çağırdığını söyler. Jagdish babasının yanına gider ve kendisini neden çağırdığını sorar. Bairon ben çağırmadım der. Jagdis odaya geldiğinde kapıyı kilitli bulur. Anandi‘yi çağırsa da bir cevap alamaz çok kızar. Bağırmak üzereyken Anandi kapıyı açar.  Anandi Jagdish için hazırlanmıştır. Jagdish bundan çok etkilenir ve gözlerini ondan alamaz.  Anandi beni beğendin mi diye sorar. Jagdish cevap veremez. Daha sonra  Jagdish, Anandi’nin arkasından Gauri‘nin geçtiğini görür. Anandi‘ye aldığı Gaurinin parfümünden sıkar ve Anandinin Gauri‘ye benzemesi için saçlarını açar. Bu arada sürekli Gaurinin hayalini görmektedir. Jagdish Anandiye sarılır ve Anandi çok önemli bir şey söylemek istediğini belirtir. Anandi Kaliyani’nin torun istediğini söyler. Jagdish şok olur ve kendisine sarılan ve konuşmakta olan  Anandi‘yi geri iter ve bağırmaya başlar. Anandiye köylü diyerek onu küçümser ve şimdi neden böyle davrandığını anladığını söyler.Eğer yetişkin biri olsaydın Kaliyaniye bebek sahibi olmamızın doğru zamanı olmadığını söylerdin der. Ben kariyerime konsantre olmak istiyorum şimdi bir bebeğin sorumluluğunu alamam der.

Anandi  şok olur ve Jagdish ayrılır. Anandi Jagdishin yanına giderek onun kariyerinin önemini olduğunu bildiğini söyler. Jagdish tekrar ona bağırır. Anandi kendisinin de bebek sorumluluğunu alması için hazır olmadığını söyler. Anandi odasına giderek ağlar. Jagdish gelerek diz çöker ve Anandiden özür diler. Anandi Jagdishi affetmeye hazır değildir. Jagdish zorlasa da Anandi daha sonra konuşuruz diyerek geçiştirir. Jagdish terasta uyumakla Anandiyi duygusal olarak tehdit eder. Anandi ona kıyamaz onu affeder. Jagdish Anandinin aldığı gözlükleri takar ve bu Anandinin hoşuna gider, birbirlerine sarılırlar. Sabah, Anandi’nin küpesi Jagdishin gömleğine takılır. Birbirlerine gülerler. O esnada Gauri arayarak Jagdishi aradığını ama cevap alamadığını söyler. Jagdish, çok  geç yattığını söyler. Gauri, sanki evlisinde tüm gece karınla konuştun diyerek onunla dalga geçer. Jagdish şaşırır ve bir bahane üretir. Sumitra Jagdish‘i kahvaltıya çağır ve Gauri telefonu kapatır. Anandi Jagdish’e hızla kahvaltı hazırlamıştır. Gehna neden acele ediyorsun der. Anandi öğrencilerinin  Jagdish’i görmeyi çok istediklerini ve bu nedenle  Jagdish’i okula götüreceğini söyler.

Anandi Jagdishin en sevdiği yemekleri kahvaltıda hazırlamıştır. Jagdish bu kadar ağır kahvaltı yaparak sağlıksız yemekleri yiyerek hasta olmayacağını söyler. Jagdish Anandiye  bağırır. Anandi istediği her şeyi yapacağını söyler. Jagdish Anandiyi tersleyerek  gerek yok der ve  okula gitmeyi reddeder. Anandi çok üzülür. Kaliyani,Anandiye  Jagdish için kalmasını okula gitmemesini söyler. Anandi, öğrencilerinin beklediğini gitmesi gerektiğini söyler ve yakında döneceğim der. Jagdish odada sıkılmıştır ve Gauri’ye telefon eder. Her ikisi de küçük kasaba yaşamından şikayet eder. Gauri, evlerinde Jagdish’i ziyaret etmek istediğini söyler Jagdish bir bahane uydurur. İkisi de sıkıldıkları köy yaşamından sıkıldıkları için Mumbai’ye erken dönmek isterler.

Anandi  odaya gelir ve Jagdish aniden telefonu kapatır. Anandi, çantasını almayı unuttuğunu söyler ve telefon görüşmesini sorar. Jagdish bir arkadaşıyla konuştuğunu belirtir. Anandi, bunun üzerine telefondaki arkadaşın kız mı yoksa erkek mi diye sorar. Jagdish konuyu değiştirmeye çalışır. Anandi, kız olsa da fark etmez ben sana güveniyorum der. Jagdish kendisini suçlu hisseder. Anandi, okula gider. Okuldaki tüm kızlarının  Jagdish için kart ve çiçeklerle beklediklerini görünce üzülür.

Anandi Phooli’ye Jagdish’in iyi olmadığı ve bu yüzden gelemeyeceğini söyler. Evde Kaliyani, Jagdish’i  daha çok para vereceğini söyler kendisine pazardan yeni kıyafetler almasını ister. Jagdish pazardakiler eski moda diyerek reddeder. Bairon, Jagdish’e  beraber tarlaya gitmeyi önerir ama Jagdish reddeder. Sumitra dizlerindeki ağrı artar ve ağrıya dayanamayarak bağırır. Jagdish  kendini ihmal ettiği için annesine kızar. O sırada Anandi Jagdish, ders vermek için vaktin var ama ailenle ilgilenmiyorsun der.  Anandi‘nin çantasını öfkeyle fırlatır. Çantadaki yiyecekler etrafa saçılır. Anandi, Jagdishe sevdiği şeyleri almak için markete gittiğini söyler. Jagdisş bu davranışıyla tepki toplar. Gehna ve Sumitra,  Jagdishe Anandi’nin işini asla ihmal etmediğini, iki kat fazladan çalıştığını söylerler.

Jagdish kötü hisseder  annesini acı içinde görünce dayanamadığını söyler ve Anandi’den özür diler.  Anandi ve Jagdish, Phooli ile buluşmaya giderler. Yolda, Jagdish, telefonundaki Gauri ismini Gauresh erkek ismi olarak değiştirir. Anandi ona kızdığını ve onu hiç düşünmediğini söyler.  Jagdish, sen benim karımsın buna  hakkım var der ve ikisi de gülerler.

İkimizin Yerine 554. Bölüm Özeti 14 Mart 2020 Sudha’nın Bebeği Öldü
İkimizin Yerine 553. Bölüm Özeti 13 Mart 2020 Kundan İntikam Peşinde
İkimizin Yerine 547. Bölüm Özeti 7 Mart 2020 Nandini Nişanlandı
İkimizin Yerine 546. Bölüm Özeti 6 Mart 2020 Kundan Ortaya Çıktı

“İkimizin Yerine 10 Şubat Pazar Özeti 156. Bölüm Fragmanı # (2. kısım) Jagdishe Neler Oluyor?” üzerine 2 yorum

  1. Amrita Baku dedi ki:

    Selamlarrr

    1. Pınar dedi ki:

      mrb amrita nasılsın

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.