İkimizin Yerine 10 Ocak Perşembe Özeti 125. Bölüm Fragmanı # (2. kısım) Kaliayani fenalaşır ve bayılır.

Burak 20 Ara 2018 İkimizin Yerine  0

Bairon Teeprinin merdivenlerden yukarı çıktığını fark eder ve Anandiyi içeri çekerek gizler. Teepri kapının açık olduğunu görünce şok olur ve elindeki kaseyi yere düşürür. Teepri içeri bakmak için odaya girer ve Bairon hemen harekete geçerek Teepri‘yle boğuşur ve onu zapt eder. Bairon Anandi‘den Nandu‘yu Teeprinin sırtından almasını ister. Anandi hemen Nandu‘yu alır ve kaçar. Teepri Bairon‘u iter ve Anandi‘nin peşinden elinde bıçakla koşar. Bairon onu arkasından takip eder.

Bu arada Makhan ve Sumitra Kaliyani‘nin bağlarını çözmüştür. Anandi Nandu‘yu annesine verir. Teepri merdivenden aşağı inerken ayağı takılır ve yuvarlanarak bayılır. Herkes Teepriyi izlemektedir. O sırada Basant eve gelir ve Teepri‘ye yardım etmek ister ancak Bairon abisini durdurur. Basant ne olduğunu sorarken Teepri kendine gelir ve ayağa kalkarak ve Basant‘a yaptıklarını söyler. Teepri Basantın yakasına yapışarak hesap sorar. Bairon onları ayırır ve Makhan ile birlikte Teepri bağlarlar. Teepri bağırarak delirdiğini söyler. Teepri Anandi‘den kurtulmak için de o gün gazı açık unuttuğunu gördüğünü ama bir şey yapmadığını söyler. Anandi ağlarken herkes duyduklarına çok şaşırır. Teepri her şeyi Baironu için yaptığını söyler. Baironu hep sevdiğini ve karısı olmak istediğini anlatır.

Bairon Teepriye kızar ve şimdi çocuk olmadığını  Anandi‘den ne istediğini sorar. Biraz sonra  Jagish ve Vikrant, Teepri‘nin anne ve babası ile kızı ve kocasını getirirler. Herkes onları görünce şok olur. Kızı Teepriye sarılır. Kaliyani gelen adamı tanır. Kaliyani torununa kız bakarken bu kızı görmüş ve beğenmiştir. Kaliyani Teepri‘nin kendisine ailesinin öldüğünü ve kocasının onu kısır olduğu için terk ettiğini söyler.  Kaliyani  Teepri‘nin yalanlarını anlar ve ona tokat atar. Bir daha Teepriyi tokatlamak isterken adam onun elini tutar.

Teepri bağırarak Kaliyani‘ye, eskiden kendisini Bairon‘la evlendirme sözü verdiğini ama yapmadığını söyler . Kaliyani öfkeyle  köyden gittini der. Teepri Kaliyani‘ya hakaret etmeye başlar ve kendi  annesi ona bağırır. Teepri annesin,i susturur. Teepri‘nin babası,  taşındıktan sonra Teepri‘nin Bairon ve Kaliyani‘yı hiç unutmadığını söyler. Teepri kocasını hiç sevmediğini haykırır ve kendisini zorla evlendirdikleri söyler. Herkes şok olur.

Teepri‘nin kocası, onu her yerde aradığını ancak bulamadığını söyler. Kızı annesini alarak gitmek ister ama  Teepri ağlayarak gitmek istemez  ve kızını azarlar. Kocası onun ellerini çözer ve eve gitmelerini teklif eder Teepri hala ben Bairon‘un karısıyım diye tekrarlar. Daha sonra bir ambulans gelir ve hemşireler Teepriye müdahale ederler. Teepri Bairon‘un ayağına kapanarak gitmemesi için yalvarır. Onunla kalmasını ister.  Doktor Teepriye iğneyi yapar ve Teepri bayılır.

Doktor Teepri‘nin psikolojisinin çok bozuk olduğunu ve onu akıl hastanesine götürmeleri gerektiğini söyler. Kocası buna karşı çıksada  en sonunda doktor onu ikna eder. Tüm ev halkı Teeprinin hastaneye götürülmesini üzülerek izlerler. Teepri ile beraber kızı ve kocası da ambulansa biner. Bairon, ailesine gitmelerini söyler. Vikrant Bairon‘u durdurmaya çalışır ama Bairon kalmak istemez. Basant Kaliyani‘den Baironu durdurmasını ister. Kaliyani tepki vermez. Kaliyani bütün bu olanlardan çok etkilenmiştir koltuktan kalkmaya çalışır ama başaramaz. Basant Bairon ile dışarıda konuşurken Kaliyani zorlukla ayağa kalkar ve oğlunu durdurmak ister ama o anda bayılarak düşer. Anandi bağırır ve herkes Kaliyani‘ye koşar.

İkimizin Yerine 554. Bölüm Özeti 14 Mart 2020 Sudha’nın Bebeği Öldü
İkimizin Yerine 553. Bölüm Özeti 13 Mart 2020 Kundan İntikam Peşinde
İkimizin Yerine 547. Bölüm Özeti 7 Mart 2020 Nandini Nişanlandı
İkimizin Yerine 546. Bölüm Özeti 6 Mart 2020 Kundan Ortaya Çıktı

“İkimizin Yerine 10 Ocak Perşembe Özeti 125. Bölüm Fragmanı # (2. kısım) Kaliayani fenalaşır ve bayılır.” üzerine 137 yorum

 1. &Gökhan¤☪¤Burak☯& dedi ki:

  Guljan ablam sizde saat çok geç olmuş..Galiba telefonunla uyuya kalmışsın:))

 2. &Gökhan¤☪¤Burak☯& dedi ki:

  Anladım işte ona göre konuştum… 😀 😀 tabi güleceksin sakın kaş çatma yaşlanırsın.. 😀 😀

 3. ALEYNA✨⚡ dedi ki:

  Anladıysan o zaman ona göre konuş..beni sinirlenirme şu an gülerek konuşuyorum 😛

 4. ALEYNA✨⚡ dedi ki:

  Anladıysan o zaman ona göre konuş..beni sinirlenirme şu an gelerek konuşuyorum 😛

 5. ALEYNA✨⚡ dedi ki:

  İyi geceler pınar ablam..Allah rahatlık versin:))

 6. &Gökhan¤☪¤Burak☯& dedi ki:

  Evet evet seni çok iyi anladım..Hemde nasıl 😀

 7. &Gökhan¤☪¤Burak☯& dedi ki:

  İyi geceler Allah rahatlık versin Pınar ablam herşey için çok teşekkür ederim..:))

 8. ALEYNA✨⚡ dedi ki:

  Hahahahahaha ablam yaa hahaha 😀 😀 😀 Allah seni güldürsün 😀 😀

  Yoo Gökhan ciddiyim..şu an sen beni çok iyi anladın ne demek istediğimi ve tepkimi neysee gülüp geçiyorum 😀

  1. Pınar dedi ki:

   guljancım senin yorumlar onaya düşmemiş internet sıkıntısı yüzünden olabilir dostlar ben yatıyorum her kese iyi geceler

 9. &Gökhan¤☪¤Burak☯& dedi ki:

  Aleyna Allah aşkına yapma ya 😀 😛

 10. &Gökhan¤☪¤Burak☯& dedi ki:

  Guljan ablam inan gülecek halim yoktu ama şimdi beni çok güldürdün hahahahaha 😀 😀 😀 😀 😀

 11. ALEYNA✨⚡ dedi ki:

  Gökhan en iyisi sen..yarın sabah erkenden Eskişehire git..ve Işılın gönlünü al:))

 12. &Gökhan¤☪¤Burak☯& dedi ki:

  Hem ışılı hem Aleyna’yı üzdüm..çok kötü biriyim ben..:(((((((((
  Ben olmasaydım..ne Aleyna ne de ışıl üzülecekti..:((

 13. GULJAN dedi ki:

  Ben bisey soyliyjam gulmekden gozleriniz yasdan dolar 18 yasdan 25 yasa cenli ask ile iygilenyan 25 yasdan 30 yada 35 se cenli cojuk buyitmek problemiyle ugrasyorsun 35 den 50 yasa cenli is ev problemleri hahaha ondan sonrada cojuklarin buyuyip evlendirmekle ugrasyorsun hahahaha ondan sonrada Allah nasip eylarsa torynlarla insan hep boyledir omrimizi iy seylerle ugrasalim cojuklar

 14. ALEYNA✨⚡ dedi ki:

  Canım ablacım senin düşüncene saygım sonsuz..ama ablam insanda bi yerden sonra kabullenmesi lazım dimi?..Gökhan bana söylemişdi Işılın onu sevdiğini..ama ben bunu bildiğim halde bişey demedim..ondan uzak dur dostluğunu bitir demedim..diyemezdim çünkü buna hakkım yok çocukluk arkadaşı sonuçda ..nasıl birden bire bağlarını kopar derdim..iyi bi kız olduğunu Gökhan her zaman derdi..bende Gökhana her zaman güvendiğim için çok da sorun çıkartmıyordum..

 15. &Gökhan¤☪¤Burak☯& dedi ki:

  Ablam inan seninle bu konuyu konuşmadan önce hep ışılı suçladım..kin nefret besledim ona karşı…şimdi ise seninle bu konuyu konuşunca inan çok üzüldüm ışılın kalbini kırarak sen suçlusun yüzüne yurarak…Ağlatarak kırarak incilterek kötü laflar söyleyerek çok üzdüm…şuan çok üzüldüm ben ışılı çok üzdüm anlamadım kırdım..Ben ne biçim insanmışım kalpsizin biriymişim:((

 16. &Gökhan¤☪¤Burak☯& dedi ki:

  PINAR ABLA YORUMUM ÇIKMIYOR 🙁 🙁

  1. Pınar dedi ki:

   girdim cnm

   1. &Gökhan¤☪¤Burak☯& dedi ki:

    Saol ablam..:)) Seni yorup duruyorum..

 17. &Gökhan¤☪¤Burak☯& dedi ki:

  Guljan ablam seninle bu konuyu konuşmadan önce ışılı suçluyordum..Kaç sefer kalbini kırdım ağladı hep..:(
  Şuan seninle konuştum ya ışılı ne kadar kırdığım aklıma geldi..Şuan üzüldüm..:( Ablam ya ben ne yaptım…onu anlamayarak kötü laflar söyledim ağlattım..:(

 18. ALEYNA✨⚡ dedi ki:

  Aynen Gökhan haklısın 😐

  Yok yok MaşAllah MaşAllah 😀

 19. GULJAN dedi ki:

  Hic kimsenin sucy yok burda seninde Aleynam janim kardesim seninde Isilinde sucy yok burda sadeje duygulara kontirolluk yok burda bunada buyikler karismali onlar dogry karar almali sizin icin ikiniz icinde isil sucly ola biler ama onunda asla sucy yok oda duygularna kulak asiyor anlamiyor neler hissediklerini insanlari ne duruma sokajagni oda genclik isde genclik boyle yapdiryor yasiniz biraz buyusin vok iy anliyjaksiniz beni

 20. &Gökhan¤☪¤Burak☯& dedi ki:

  MaşAllah de bence 😀 ..ohaa desen net felç geçirecek aman aman.. Ha 😀 😀

 21. &Gökhan¤☪¤Burak☯& dedi ki:

  Biliyorum Aleyna bunda senin ve benimde suçumuz yok…Sevmekten başka bir şey yapmadık..

 22. ALEYNA✨⚡ dedi ki:

  Sanarım şu an netim düzeldi..diyecemde nazar değmesinden korkuyorum 😀 MaşAllah diyeyim 😀

 23. &Gökhan¤☪¤Burak☯& dedi ki:

  Evet ablam çok zor durumdayım inan üzmek istemiyorum onu da Aleyna’yı da ama ablam…Neden ya Rabişim o dostum herşeyim..Diyor ki Gökhan sen ne karar alırsan al ben seninleyim…Seni de ışılı da seviyorum..kırılmanızı istemiyorum…Seni de Aleynayı da ışılında yanındayım…Lütfen arkadaşlığınızı dostluğunuzu bitirmeyin diyor ablam..:( o sözün hep aklımda tutacağım..Bundan emin olabilirsin..Haklısın ablam çok haklısın..

 24. GULJAN dedi ki:

  Cok zor durumdasyn kardesim Rabiyaya yardam isdesen ne diyor ha aslinda bir insana nefret eddirejek kalbini kirijak olmak o insani kendine dahada cekmek demekdir Gokhan kardesim bu her zaman aklinda olsyn birini kendinden uzaklasdirjak anlar dahada kendine cekmek ani ile dendir kardesim

 25. ALEYNA✨⚡ dedi ki:

  Ablam senin her sözün kelimenin..benim için kıymeti değerli..seni ne demek istediğini cok iyi anlıyorum..ama ablam canım ablam tek bilmeni istediğim bişey var.. oda benim hiç bi suçum yok..Gökhan bunu çok iyi biliyor..

 26. &Gökhan¤☪¤Burak☯& dedi ki:

  Guljan ablam güzel sözlerinin arkasındayım..Çok haklısın ablam inan seninle konuşunca kendimi iyi hissediyorum..:)) Saol varol ablam Allah razı olsun..:)

 27. &Gökhan¤☪¤Burak☯& dedi ki:

  Aleyna üzülme.. Net bugün felaket 😀

 28. GULJAN dedi ki:

  Aleynam janim kardesim ikizim Isilim genclik bir misafirdir onun degerini bilin Allahin kismedinizi nikahinizi ajilan cikardigi zaman her sey olujak ama genclik sadeje bi keredir onun degerini bilin aglamakla sanssiz biriyim demekle gecirmeyin bir birinizle cojuklar gibi oynujakl

 29. &Gökhan¤☪¤Burak☯& dedi ki:

  Ablam her sözüne katılıyorum..Tüm kalbimle Aşk bu her genç kızın yaşayacağı bir duygu ışılın ilk aşık olduğu benmişim…Ablam inan bana tüm kalbine bu kardeşine inan ben ışılın kalbini kırmadan incitmeden bütün hisslerimi anlattım..Dedim ben seni dostum arkadaşım gibi görüyor ve seviyorum..Ama ablam dinlemiyor kaç sefer yüzüme tokat attı ya..Anlamamak için elinden gelenini yapıyor… Işılı dinledim duygularını bana açtı ben sustum o konuştu onun duygularını biliyorum..Beni unutsun nefret etsin diye kaç sefer onun kalbini kırdım ama nefret etmiyor benden..
  Yok ablam o diziyi izlemiyorum…

 30. ALEYNA dedi ki:

  İnanın deminden yazmaya çalışıyorum..olmuyor netim çekmiyor:(
  Yazdıklarınızı okuyorum ama..bi türlü yazamıyorum:(

  Yok Guljan ablam..ne kaçmayı netim çekmiyor valla o yüzden yazamıyorum 😐

 31. GULJAN dedi ki:

  Buna Isil gunahkar diyl kardesim ask her kes yasaya biler her genc kizin yasamali ani duygusy gencligin en tatly seyide bu duygy kardesim ine 30 yasasanyz bilirsiniz su an yapdiklariniz cojuk oyunjagi gibi hatiralar birakir ama sen beni birakma diziyi izliyorsunmy bu gun cansu emreye duygularny acikca anlatti isilde boyle yapmali aciklasin duygularni seninle paylassyn sen ne cewap verirsen ver kararina saygi duymali oda yoksa bunlari isile sen anlat konusmani kesme sor aciklada kardesim ama isilin kalbi acimiyjak sekilde sor

 32. &Gökhan¤☪¤Burak☯& dedi ki:

  Guljan ablam vallahi billahi yorum yazıyorum..çıkmıyor 😐 😐

 33. GULJAN dedi ki:

  Alo pinar hanim yorumlar cikmakda zorlaniyor tekrar tekrar gondermek zorynda kalyorys ne olur Pinar hanim zahmet olmazsa bakarmisiniz

 34. &Gökhan¤☪¤Burak☯& dedi ki:

  Guljan ablam ışıl beni kıskanıyor…yani arkadaş dost gözüyle bana bakmıyor..o kadar saçma sapan şeyler yaptı ki..Şuan açık konuşamıyorum… Işılla arkadaşlığımı kestim..yani beni anlamadığı için üzdüğü için Artık konuşmuyorum görüşmüyorum..
  Tabi ki kalbindekileri söylemek utanç değil…ışılın bana hissettiği duygular saplantılı..

 35. GULJAN dedi ki:

  Ama Isil niye boyle yapiyor anlamiyorym mutlaka bir bildigi vardir acilmali Isilde soylemeli kalbindekileri o zaman insanlar onu cok iy anlar utanc diylki kalbindekileri soylemek

 36. &Gökhan¤☪¤Burak☯& dedi ki:

  PINAR ABLAM yorumum yine çıkmadı..

 37. &Gökhan¤☪¤Burak☯& dedi ki:

  Tabi ablam senin bilmen hakkın ama çekindim.. Utandım yok tyllaya kızmadım..Dostum sonuçta..)

 38. GULJAN dedi ki:

  Aslinda Tylla soylemezse cok fena kizardim bilipde saklasa ne olujak yarin annemlere gidyorum kardesimin telefonundan dc gire okurdym o zaman cok uzilerdim iy yapdy Tylla ben niye senin icin uzulmemeli sen benim kardesim benim hakkim bilmek sen Tyllaya kizma tm o iy yapdi

  Aleyna kacma janim gercekler bile yuzlesmek ajida olsa rahatlarsin seni cok iy anliyorym ama gitme

 39. &Gökhan¤☪¤Burak☯& dedi ki:

  İyi geceler Aleyna..:)

 40. &Gökhan¤☪¤Burak☯& dedi ki:

  Ablam aslında iyi yapıyorsun Anneni yanlız bırakmayarak..Kardeşin Asker.. İNŞALLAH seneye Türkiye ye gelirsin Ablacım..Seni ben heryeri her köşeyi gezdiririm:))..Seneyi beklemek uzun sürecek sabretmemiz lazım..:)) Biz yani Ailem yurt dışında kutlayalım diye ısrar ediyor..Neresi bilmiyorum..Büyük ihtimalle Annemin istediği yere gideceğiz..Veya iptal olabilir..Umut daha küçük ya yolculuk onu rahatsız edebilir..

 41. &Gökhan¤☪¤Burak☯& dedi ki:

  Ablam aslında iyi yapıyorsun Anneni yanlız bırakmayarak..Kardeşin Asker.. İNŞALLAH seneye Türkiye ye gelirsin Ablacım..Seni ben heryeri her köşeyi gezdiririm:))..Seneyi beklemek uzun sürecek sabretmemiz lazım..:)) Biz yani Ailem yurt dışında kutlayalım diye ısrar ediyor..Neresi bilmiyorum..Büyük ihtimalle Annemin istediği yere gideceğiz..Veya iptal olabilir..Umut daha küçük ya yolculuk onu rahatsız edebilir..

 42. ALEYNA✨⚡ dedi ki:

  Neyse arkadaşlar..yemin ediyorum netim berbat..bi türlü çekmiyor..ben çıkıyorum iyi geceler Allah rahalık versin..
  Guljan ablammm yarın mutlaka gel..konuşalım tamam mı canım ablam❤seni seviyorum ablam..
  Hadi herkese iyi geceler:))

 43. &Gökhan¤☪¤Burak☯& dedi ki:

  Teşekkür ederim Pınar ablam:)) çok şükür çıktı..))

 44. GULJAN dedi ki:

  Aslinda kojami tek basina gondersemde olurdy ama 35 yasamazsan problem usdine problem kardesim kari koja olarak gitsek cok iymis yengeme karsila dersem yapar ama malesef kardesim askerlikden gelmezse janim annemi tek basina birakamam

 45. &Gökhan¤☪¤Burak☯& dedi ki:

  Guljan ablam yazdım anlattım yorumum çıkmıyor:(((

 46. &Gökhan¤☪¤Burak☯& PINAR ABLAA dedi ki:

  PINAR ABLAA YORUMUM ÇIKMADI.. ÇIKARIR MISIN??

  1. Pınar dedi ki:

   onaya düşenleri gönderim şimdi gokhan

   1. &Gökhan¤☪¤Burak☯& dedi ki:

    Pınar ablam teşekkür ederim.. Ama şimdi yine gönderdiğim yorum çıkmadı.. 😐

 47. ACİL PINAR ABLA dedi ki:

  PINAR ABLA YORUMUM ÇIKMADI YARDIMCI OLUR MUSUN??

 48. &Gökhan¤☪¤Burak☯& dedi ki:

  Guljan ablam senden sakladım..çünkü seninde üzülmeni asla istemedim..Benim için üzülmeni istemedim..Tyllaya dedim söyleme ablama bir şey bilmesin kırılmasın üzülmesin ama beni dinmememiş…Ablam senden bir şey saklamak bile beni hepten üzdü..Üzülmemen için söyleyemedim…Beni yani küçük kardeşini affet..Sana karşı hata yaptım bunları saklayarak…Üzülen taraf hep ben oluyorum… Şansız biriyim.. Kimse istemedi ablam zor durumda kaldım tyllanın sana hepsini anlatmıştır..şuan hepsini biliyorsun…Herşeyin bütün herşeyin sorumlusu ışıl..

 49. ALEYNA✨⚡ dedi ki:

  Yok Guljan ablam ne soğukluğu 😮 netim çekmiyor o yüzden yazamıyorum:((

 50. GULJAN dedi ki:

  Aslinda biraz is problemi cikijak yengem is sebebiyle turkiyeye gitmis cok iy mas aliyor geridekilere cok iy gonderiyor bende varsam olurdy ama annem yalniz kaliyor kardesim Abdullah 2 yillik askerlikde yani kari koja olarak turkiyeye gitmeyi biraz calismayi dusinyordumda annemin tek basina kalmasindan cojuklarimide birakmaya adam yok o yuzden buyusinler biraz diye otyryoruym

 51. GULJAN dedi ki:

  Evet netim koti cekmeye basladi birden bire kardsim Allah sayidim de benden bisey sakliyorsun sen ha bana Tyllam soyledi ama sendende duymak isteyorum ama ikinizinde gururynyz soz konusy oldugundan otri soylemiyjam acik sorguya cekmiyjam ama niye boyle yapdiniz ha niye kardesim uzilen hep sen oluyorsyn niye cevrendekiler yanlis anliyor seni ha

 52. &Gökhan¤☪¤Burak☯& dedi ki:

  Hayır Aleyna evde değilim..Şuan iş yerimdeyim..Evde olmadığım için Mb yok gelemiyor.. Birazdan eve gideceğim zaten.. 😉

 53. &Gökhan¤☪¤Burak☯& dedi ki:

  Guljan ablam Yılbaşında Bir planın var mı? ..Mesela yurt dışında kutlama yapacak mısın?:))

 54. ALEYNA✨⚡ dedi ki:

  Hmm anladım..

  Guljan ablam..sende netin çekmiyor dimi?..galiba hepimizin netim çekmiyor 😐

  Gökhan Hayat nerde?..sen evde değil misin?..

 55. GULJAN dedi ki:

  Hayir Aleyna ne oluyor sana sanki bi gariplik var sende sovukluk var aylarca burda olmamaklugimdan sordum konu ceylan olmaz ya

 56. &Gökhan¤☪¤Burak☯& dedi ki:

  Maalesef Aleyna 😐

 57. &Gökhan¤☪¤Burak☯& dedi ki:

  Guljan ablam netin mi? Çekmiyor 😀

 58. ALEYNA✨⚡ dedi ki:

  Hoşbuldum Gökhan..seninde mi yaa off 😐

 59. ALEYNA✨⚡ dedi ki:

  Hoşbuldum Gökhan..seninde mi yaa off 😐

 60. &Gökhan¤☪¤Burak☯& dedi ki:

  Evet..

 61. ALEYNA✨⚡ dedi ki:

  Konumuz Ceylan mı? 😎

 62. &Gökhan¤☪¤Burak☯& dedi ki:

  Hoşgeldin Aleyna valla benim de net şuan kötü niye bende anlayamadım.. 😐

 63. &Gökhan¤☪¤Burak☯& dedi ki:

  Işıl ve Rabia hamdolsun iyiler şükür Aleykümselam tabi ki iletirim..onlara:))

  Şimdilik demiyelim buna ablam sonsuza kadar kapandı bu olay..

 64. ALEYNA✨⚡ dedi ki:

  Geldim ama..bu net beni delirtecek:((

 65. &Gökhan¤☪¤Burak☯& dedi ki:

  Af ola ablam orayı sordun sandım..

  Gönderdim kendi ellerimle yani sağ salim döndü ülkesine..

 66. GULJAN dedi ki:

  Orasini soyleme kardesim zaten kordugumde yazmisdin simdilik aran acildi diylmi

 67. GULJAN dedi ki:

  Isil nasil kardesim Rabisim nasil iylermi selamlarimi soyle tm kardesim

 68. &Gökhan¤☪¤Burak☯& dedi ki:

  ….

  1. &Gökhan¤☪¤Burak☯& PINAR ABLAYA dedi ki:

   PINAR ABLAM RAHATSIZ EDİYORUM..ÖZÜR DİLERİM BU YORUMUMU SİLER MİSİN? SAAT 23:37

 69. GULJAN dedi ki:

  Orasini bilyorim kardesim ama memlekedine dondimi sag salim dejekdim

 70. GULJAN dedi ki:

  Yok orasini yazmisdin kardesim okuduum iccada memlekedine dondimi Ceylan dejekdim

 71. &Gökhan¤☪¤Burak☯& dedi ki:

  İyi Akşamlar pınar ablacım hoşgeldin..Hep iyi ol ablacım Zeyno’muzda hep iyi olsun Zeyno’muzun gözlerinden öpüyorum..:)

  1. Pınar dedi ki:

   saol gokhancım dediğin gibi yaptım 23:37 yi

   1. &Gökhan¤☪¤Burak☯& dedi ki:

    Saol Ablam Allah razı olsun..:)

 72. GULJAN dedi ki:

  Pinar hanim benim cojuklarimda iy cok sukir buyuyorlar bende ozledim sizi evet Tyllamda iy olur isallah

 73. GULJAN dedi ki:

  Aleyna benimkide koti ama gitme janim

 74. &Gökhan¤☪¤Burak☯& dedi ki:

  Ceylanla aramızın nasıl ayrıldığını mı? Soruyorsun ablam oysa anlatayım sana çünkü ablamsın..Bilmeye hakkın var:)

 75. Pınar dedi ki:

  PINARDAN GULJAN HANIMA…ben iyiyim cnm kızımda iyi. guljanjım büyüyor tatlışım. Sen nslsn seninkiler nasıl Özledik seni, sohbetini inan neler yapıyorsun tylayı da cok özledim hastaymıs herhalde çok çok geçmiş olsun

 76. &Gökhan¤☪¤Burak☯& dedi ki:

  Aleyna tamam bekliyorum seni benimde net az önce kesildi:((

 77. &Gökhan¤☪¤Burak☯& dedi ki:

  Yılbaşından bahsediyorsun ablam..Aynı heyecan bende de var çocuk gibiyim haha 😀 😀 ablam güldürdün beni keşke bende sana hediyemi yollayabilsem yılbaşı hediyesi :)) çocuklarının gözlerinden öpüyorum..:))

 78. GULJAN dedi ki:

  Yani Ceylanli mesele varya nasil oldy dejekdim dc sorcakdimda uygin gormedim orda sormayi yuvamiza dondikden sonra sorarim dedim uygun gormezsen kapatalim dersan kapatalim konuyu kardesim

 79. &Gökhan¤☪¤Burak☯& dedi ki:

  Sor ablam senin soracağın sorular benim için çok önemli..üzülmeyeceğim söz sor bekliyorum..:)

 80. ALEYNA✨⚡ dedi ki:

  Ahhh netim berbat ben çıkıyorum şimdilik..birazdan gelirim..belki düzelir 😐

 81. ALEYNA✨⚡ dedi ki:

  Ahhh netim berbat ben çıkıyorum şimdilik..birazdan gelirim..belki düzelir 😐

 82. GULJAN dedi ki:

  Evet ama uzilersin sanyorum o yuzden sorsam dogru olujakmi olmiyjakmi bilmiyorim

 83. GULJAN dedi ki:

  Kardesim gelijek hafdada cojuklarin dahada sevdigi buyiklerinde sevdigi yeni yylimizda geliyor cok merakliyim cojuklarim simdiden cok heyejanly fotagraf cekdirmeye cikolatalar hediyeler acmaya oho ohooo

 84. ALEYNA✨⚡ dedi ki:

  Hoşbuldum canlar:))

  Yaa net beni sinir ediyor..çok yavaş çekiyor of:((

 85. &Gökhan¤☪¤Burak☯& dedi ki:

  Guljan ablam bana bir şey soracaktın..? Sor ablam:)

 86. &Gökhan¤☪¤Burak☯& dedi ki:

  Ablam nasıl tanır beni seve seve yemeğimi paylaşabilirim Aleyna haha 😀 😀 Bende fazlası var… Hahaha 😀 😀

 87. GULJAN dedi ki:

  Evet evet hazir ol cunki Gokhan kardsim seve seve yemegni paylasa bilijek insan hahahaha

 88. &Gökhan¤☪¤Burak☯& dedi ki:

  Aldım aldım hediyeyi kimseye de vermem.. Hahaha 😀

 89. &Gökhan¤☪¤Burak☯& dedi ki:

  Buradayım ablam netim gayet iyi çekiyor.. 😉 😀
  Ah ablam güldürdün beni hahaha 😀 😀 tekme atacaksın ya hazırlanıyorum.. Hahhah 😀

 90. Guljan dedi ki:

  Aleynos gel janim gel Gokhan kardesim cok iy hediyeyi aldy simdilik hahaha

 91. &Gökhan¤☪¤Burak☯& dedi ki:

  Aleyna hoşgeldin tabi tabi buyur seve seve 😛 😀 😛 sende tekme yemeğe hazırlıklı ol haha 😀

 92. GULJAN dedi ki:

  Alo netinmi cekmiyor kardesim burdamisin ya tek basima konusyormuyum hahaha

 93. ⍲łℰყ Ɲ⍲ ⛄❄ dedi ki:

  Benide aranıza alır mısınız? 😛 😛

 94. &Gökhan¤☪¤Burak☯& dedi ki:

  Tmm ablam uyumadan önce öyle bir ucan tekmeni vur ki..Uyumakta zorluk çekmeyeyim vurduğun anda bayılmış olacağım yani uyumuş hahahahahaha 😀 😀 😀 😀
  Şimdi vurma baygınlık geçirir yazamayabilirim hahaha 😀

 95. &Gökhan¤☪¤Burak☯& dedi ki:

  Hahaha Ablam ya baharatlı ve tatlı ucan tekmenin yollarını gözler oldum.. Haha 😀 😀
  Benim de sana hediyem bunlar ✿❀❁ ❃ ✾ ✺ ❇ ❈ ❊ ❉ haha 😀 😀 😀

 96. GULJAN dedi ki:

  Afiyet olsyn hazir ol uyumadan onje alirsin uyudyginda rahatja uyuman icin iy gelejek hahahaha ama onjelik sohbet edelim tm haha ama uyumadan onje verijam hediyeni hahaha

 97. GULJAN dedi ki:

  Ha hahahaha yetisdin demek ha gel buraya hahaha sana ilk oldygin icin hediyeni tatly tatly baharatly iyje ucan tekmeni vereyim hahaha

 98. &Gökhan¤☪¤Burak☯& dedi ki:

  Hayır ilk benim haha 😀 😀

 99. GULJAN dedi ki:

  Ilk ben geldim

 100. &Gökhan¤☪¤Burak☯& dedi ki:

  Guljan abla geldim..)

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.