İkimizin Yerine 10. Bölüm Özeti 17 Eylül Pazartesi Fragmanı # Kaliyani Anandi’yi ambara kapatır.

İkimizin Yerine 10. Bölüm 17 Eylül Pazartesi Günü Neler Yaşanacak?

Dul kızın kayın pederi adam(Madar Sing) kızgın bir şekilde Anandinin gelinine bilezik taktığını söyler. Bunun ne anlama geldiğini biliyor musunuz diye bağırır. Bairon  bir yanlış anlaşılma olduğunu Anandinin kötü bir niyeti olmadığını söyler. Adam Anandiye sor o zaman der. Kaliyani Anandi’ye bilezikleri takdığın doğru mu diye sorar? Anandi başını sallar. Adam gelininiz ne yapıyor diyerek hesap sorar. Bairon adama Anandi’nin manasını bilmeden yaptığını söyler. Adam altında bir neden arar aileyi tehdit eder. Basant adamın üzerine yürür. Bairon kız hata yapmış  özür dilerim der. Adam bir daha böyle bir şey olmamasını söyleyerek tehditvari şekilde konuşur ve bilezikleri yere atar.

Sumitra Anandi’yi götürürken Kaliyani onu durdurur ve ona bütün gece hiç bir şey yemeden ambarda kalma cezası verir. Ona utanmaz der. Bairon annesine kız nasıl ambarda kalır der. Kaliyani bu kız bizim düşmanımıza nasıl bilezik takar der. Anandiyi kolundan tutar ve ambara götürür. Bairon o küçük anne yapma dese de kadın onu dinlemez. Bairon kahrolur. Anandi yalvarır ve korktuğunu söyler. Kaliyani onu karanlık ambara atar ve üzerinden kilitler. Anandi içeride beni buradan kurtarın, korkuyorum diyerek bağırmaktadır. Gece Jagdish tavandaki pencereden neden ağlıyorsun diyerek onunla konuşur. Dış tavan penceresinden ona iple yemek sarkıtır. Anandi buradan çıkmak istediğini yemek yemek istemediğini söylerken Jagdish üst kattan kayar ve yere düşer. Kaliyani sesleri duyar ve orada kim var diye sorar. Jagdish sütunun arkasına saklanır Kaliyani onu göremez.Anandi içeride ağlamaya devam etmektedir. Sumitra da çaresizce mutfakta ağlamaktadır. Sughna ben annesine burası senin de evin neden sessiz kalıyorsun ben evlenince kayın valideme sessiz kalmayacağım der. O sırada mutfağa gelen Kaliyani Sughna’nın konuşmalarını işitir ve senide orada bağlarım diyerek onu korkutur. Onu azarlar. Sughna cevap vermeye çalışır. Sumitra onu susturur . Kaliyani Anandi geldikten sonra bunların terbiyesi bozuldu yoksa bana hiç cevap vermezlerdi der. Sumitra kızına beni utandırma büyüklerine cevap verme der ve birbirlerine çaresizce bakarak ağlarlar.

 

Jagdish arkadaşlarına babaannesinin yaptıklarını anlatır. Arkadaşları onun kocası sen değil misin onu ancak sen cezalandırabilirsin der. Buna sadece senin hakkın var der diyerek ona gaz verirler ve arkasından gülerler. Jagdish giderek babasıyla konuşur. Babaannem neden bana danışmadan benim eşimi ambarda saklıyor der. Bairon o ailenin büyüğü o her şeyi yapabilir der. Jagdish başkaldırır ve babasının nenesi ile konuşmasını söyler yoksa ben de hiçbir şey yemeyeceğim der. Bairon ve Jagdish Kaliyaniyle konuşur. Kaliyani ben sağken böyle şeylere izin vermem der. Jagdish babaannesine o benim karım ona ancak ben ceza veririm onu tez ambardan çıkar der. Kaliyani sen kime emrediyorsun der. Bairon’a eşinin tarafını tutuyor bak der. Jagdish ben küçüğüm diye böyle yapıyorsun bak ben büyüyünce seni yılanlarla dolu ambara koyacağım ve sana bir ay yemek vermeyeceğim der. Bairon oğluna kızar. Kaliyani ben babanın kazancını yemiyorum der ona bağırır. Anandi kendi kendine annesine hani beni er evinde el üstünde tutulacaklardı diyerek ağlamaya devam eder. Bago kızı hakkında içinde bir his olduğunu onunla görüşmek istediğini Kazan’a söyler.

Jagdish tavan camından bakarak bu sefer de su getirir ve Anandiye sarkıtır. Anandi ben burada ne kadar kalacağım der. Jagdish ben nene ile konuştum hiç oralı değil der. Anandi ambarda korkmaktadır ve babaanne beni buradan çıkar diyerek ağlar. Sözlerini evdeki tapınakta olan aile halkı işitir. Anandi duvardaki kertenkeleyi görür ve çok korkar. Annesinin ona verdiği bir kolyeyi hatırlar ve annesi korktuğunda bunu eline al demiştir. Anandi kolyesine bakar ve çantada olduğunu görür. Dışarıdakilere beni çıkarın, burada kertenkele var ve kolyem boynumda değil diyerek ağlamaya devam eder. Bairon Sumitra ile konuşur ve annesine karşı çıkamadığı için üzgündür. Gizlice Anandiye gitmesini ve ona yemek vermesini söyler.

 

Sumitra ona yemek vermek isterken Kaliyani onu görür ve onu azarlar. Benim söylediklerimi dikkate almıyor musun der. Bu evde benim koyduğum kaideler geçerlidir der. Sumitra onun ağlaması benim içimi acıtıyor der. Bairon ve Jagdish de kapı önüne gelir. Sumitra’ya Bairona bir şey söylerim ve seni evden kovar diyerek tehdit eder. Eğer birisi ona herhangi bir şey verirse onun boğazını sıkarım der. Bairon annesine düşünmeden karar verme bu ceza çok ağır der. Ailesi duyarsa çok uygun olmaz der. Kaliyani Anandinin ailesini küçümser ben onu akıllandıracağım der. Onun yaptıkları nelere maal olabilirdi der. Basant kardeşine bu kız geldikten sonra hep hadise çıkıyor Sen ona baştan korku vermedin o yüz buldu der. Kaliyani araya girer ben son sözümü söyledim ondan çıkarsan ben senin annen değilim der. Anandi içeride fare görür ve anne diye çığlık atar. uyuyan Bago uyanır ve sanki kızım beni çağırıyordu der. İçim hiç rahat değil der. Kazan onu teselli eder. Krishna yarın Anandilerin olduğu yere gideceğim götürülecek bir şey var mı der. Kazan onlar şehre gidecekse görüşürler devamlı bizim gitmemiz uygun olmaz der. Bago ona helva pişirdiğini söyler. Sughna ambara girmek ister ancak Kaliyani sen de mi oraya girmek istiyorsun der onu tehdit eder. Babaanne ambarın önüne kimsenin içeri girmemesi için koltuk çektirir ve koltukta yatar.  Anandi kapıya gelir, onu görür ve nenesine bağışlamasını söyler. Kaliyani sözünden dönmez. Anandi kendini kötü hissettiğini, başının ağrıdığını söyler ama babaanne ona inanmaz. Anandi başını tutarak bayılır.

Sabah olur. Basant  annem senin gelinine ders veriyor neden kadın gibi ağlıyorsun der. Bairon ben Anandiyi kızımdan ayırmıyorum der. Basant trip atarak gider. Bairon annesine artık sabah oldu der. Basant annesine kimse bu evde yatmadı bizi de yatırmadılar der. Kaliyani koltuktan kalkar ve götür kızını der. Bu kıza neden bu kadar deli oluyorlar der. Bairon ve Sumitra içeri girer ve Anandiyi baygın ve ateşler içinde bulur. Bairon onu yatağa getirir. Anandi titreyerek anne diye seslenmektedir. Jagdish babaannesinin yanına gider ve ondan hesap sorar. Ona bir şey olursa ne yapacaksın der. Nenesi çay getirmesini annesine söylemesini söyler Jagdish bundan sonra senin söylediklerini yapmayacağım der.

Krishna eve gelir ve Anandi’yi görmek ister. Annesi ona tatlı gönderdi der. Biz sadece onu görmeye geldik der. Bairon avluya gelir ve doktor çağıracağını söyler. Krishna bunu duyar ve Anandi iyimi diye Sumitraya sorar. Sumitra soğuk almış der. Krishna bende geleyim der. Krishna onu yatarken görür. Doktor gelir ve onu muayene eder. Krishna ne oldu diyerek Bairona sorar. Doktor çıkar ve korkulacak bir şey olmadığını söyler. Ateşi virüsten dolayı der ona ilaç yazacağım der. Jagdish merdivenden iner ve misafirleri görür. Jagdish tam nenem onu sakladı diyecekken babası araya girer ve onu susturur. Anandi yatakta kendine gelir ve Krishna ile eşi onu görmeye odaya gelirler. Anandi halası ile görüşmek istediğini söyler. Sumitra odaya gelecekler der.  Sumitra ona ambarda kaldığını söyleme der. Anandi neden ben yalan söyleyeyim der.

Özetimizi beğendiyseniz teşekkür için reklamlara tıklamanız yeterli

dizibilgi google play

İkimizin Yerine 10. Bölüm Özeti 17 Eylül Pazartesi Fragmanı # Kaliyani Anandi’yi ambara kapatır. (162 Yorum)

 1. Tm Aleyna ablam anlaris)))
  Evet daha burdayim ben sarjim bitene kadar su an sarjim 31%

 2. Zehracım yok Serhan öyle biri değil..gayet güvenilir biri..abimin arkadaşı olduğu için..küçüklüğümden tanırım..

 3. Diziyi seviyorum ben))))
  Yabi Tv den vidio cekdim son saniyelerinde saydim 10 9 8 felan diye sonrada finalllll diye bagirdim

 4. Tabi yanindayis))))
  Sen iyice dusun son bir karar al)))
  Bende size o kadar baglandimkiii))))) anlatamam
  Sizi cok seviuirum ya❤❤❤❤❤
  Evet Zehra ablamm cok haklisin yaninda yengeni al bence)))
  Sende halosin Aleyna ablam ilk konismada bagirmamaliydi
  Bence Serhan cabuk sinirlenen birisi sanirim

 5. Canlar ben burdayım.bazen net çekmiyor,bazen yorum çıkmıyor,bazende arkadaşlar whpdan msj atıyorlar…
  Yoksa habersiz çıkmam..

 6. Aleynacim. Sana bagirdiysa. Önlemini al ve yalniz gitme görüse. Tamam mi?
  Yengeni, ve ya arkadasini da al yanina.

 7. Ceylanla konuşuyorsa..sorun yok o zaman..
  Artık gelemez şimdi o..
  İyi geceler..Allah rahatlık verin Gökhaan..))
  ..
  Bi bakıma öyledir Aynurum..ama bu bizim ilk konuşmamız bağırmamalıydı…

 8. Ordugumun son saniyelerinde vidio cekdim boule 10 9 8 7 6 5 4 3 2 1 fiiiiiiiiiiinnnnnaaaaaaallllllll diye bagirdim ayyy cok komik bir vidio oldu yaaa arkadaslarim izlediler gulme krizine girdiler resmennnn hhahahahahahahahah

 9. Evet bağırdı bana aptal..sonra sesini yükseltme diye söyleyince..özür diledi ama nafile..
  Hayır Zehra..zaten 15güne felan iyice düşünüb …görüşüb karaımı öyle vereceğim..verdiyim karar ne olursa olsun pişman olmam..ama büyük ihtimall bu duruma son vericem…
  Bu arada yanımda olduğunuz icin sagolun…gercekden sizleri çok seviyorum..bağımlılık yaptınız bana..kopamıyorum sizden..

 10. Yaa kizlar kordugum bitti ozliycm ben yaa onun tartismalarini felan hhaha
  Ama gercekten yaa birde ben bir sey yaptim anlayiuorum

 11. Yook cansi ne alaka ozur dilemene gerek yok)))
  Bagirdi demek onunda durumunu anlamaliyis o da asik sana soylemek istiyir sana anlatmak istiyir ne kadar sevdigini))o yuzden bagirdi sana

 12. Gökhani ben diger sayfada buldum ya.
  Bize Ceylanla konusuyorum dedi ama.
  Neyse ben kulagini çinlatiyom.
  Hahahahaha

 13. Daha daha iyim)))hah
  Sen daha daha nasilsin 😀
  Tm sarkicilardan konusalim biraz kulaklari cinlesin hahhahaha

 14. Yok canim benim.
  Özür dilemene gerek yok bitanem.
  Belki de öyledir. Yine de kararini sen ver.
  Abin degil. Çünkü belki ilerde pisman olursun. Demek sana bagirdi.
  Ama Emin bana hiç bagirmadi. Benim inadima karsi seni seviyorum dedi. Rusca dedi ama anladim iste.

 15. Gökhan yaa..nerdesin????????????????
  ???????????????????????????
  ?????????????????????????
  ????????????????????????
  ????????????????????????
  ???????????????????????
  ??????????????????????
  ??????????????????????

 16. Zehracım belkide onu yeterince sevmiyorumdur..bilmiyorum..kafam allak bullak durumda..kendime en iyisi 15gün zaman vereyim..yaa gerçekden yeminle ona olan hisslerim beni bitirdi..ilk başda sadece bi hoşlantıydı..şu an seviyor muyum?????bilmiyorum kalbim başka şeyler söylüyor sanki…ama tlde o kadar abimle ilgili konuşdum ki..bana bağırdı…kızım aşığım aşık diye…yaa canlar dertimle sizi boğduysam özür dilerim..))konuşmak bana iyi geldi..içimi döktüm sanki…
  ..
  Aynurum en iyisini yaptığımı biliyorum cnm..))

 17. Abim geldiginde cevaplarsin Umutumuz nasil bebisimiz))))
  Operim ben onu var yaa yerimmm ham nam nam namm cok sekermis)))
  Hayat ablamada selamlarimi opucuklerimi illet))))
  Cok izledigimizi en kosa zamanda aramiza gelmesini soyle))))

 18. Aleyna çiktin mi?
  Tamam canim sorun yok.
  Sen nasil istersen biz senin yanindayiz kararin ne olursa olsun.

 19. Eminin sarkilarini dinlemeden indiriyom.
  kabriolet sarkisina bayildim ya. Sahneye araba çikarmislardi. Çok güzeldi.

 20. Tamam canim ama beni göremeyeceksin bence.
  Söyledigim gibi bizim yanimizda çekim yoktu.

 21. Bnce her ikiside guzel ama ben hic birini siki takip etmiyirum
  Yeni sarki varsa indiriyorum seversem dinliyirum sevmessem siliyirum
  Evet Emin daha guzel daha yetenekli)))

 22. Dima Bilana bayilmiyorum. Ama begeniyorum. Lâkin Sergey Lazerevi de seviyorum. Bu durumda c sikki olarak Emin Agalarovu tavsiye ederim.

 23. Ben yarin izlerim sonra sana soylerim))))
  Aleyna ablam dogru yapiyorsun arkadasligi bitmesin sonucta kac senelik arkadaslar)))
  Benimde abimin 2 arkadasi var cocukluk arkadaslari bende senin yerinde olsam aynisini yapardim)))

 24. Aleynacim bana kalirsa hislerinden eminsen abini al karsina sakin bir sekilde anlat sevgini. Onu sevdigini söyle. Ama bu konusma esnasinda yalniz oldugunuzdan emin ol tamam mi?

 25. Neyse Arkadaşlar bu Serhan olayını kapatalım…kapansın artık..ayın 12side dönüyor..ilk. Ve son kez görüşüb bitireceğim…en iyisi bu başlamadan bitsin..abimle olan arkadaşlıkları bitmesin benim yüzümden..sonuçda 20senelik arkadaşlık bitmesin…

 26. Hangi gün sorduguna bagli ama bizim yerlerde çekim yoktu.
  Ben ilk gün siyah elbise giydim, 2.gün laçivert, 3.gün yesil ve son gün ise beyaz elbise giymistim.
  Saçimin uçlari sari yukarisi kumral, gözlerim yesil.

 27. Harika yaa cocuklarinida gormussun)))
  Tm abim sirun digil sen yengemle konus)))
  Sonra konusurus)))

 28. Ohhh beee sana nekadar asikmka durum istemeye kadar gelmiss!!!!!
  Vayy bee ablam dogru olani yapmissin)))
  Yani ne diyecegimi bilmiyorum???

 29. Evet ilk esi Leyla Eliyeva, ikinci esi model Alyona Qavrilova. Esmer ve sarisin ayni yerde. Evlatlari da gelmisti Eminin.
  Ben Aliye bayildim. Çok sevimli çocuk.

 30. Bende izliycem jara na baku 2018 sende vardin bende seni gorerim belki nasil giyimiyordun saclarin nasildi gozlerinin renki???

 31. Ben dua lipani filan dinlemiyorum. Varsa yoksa Ani Lorak, Emin agalarov, Sergey Lazarev ve Loboda.

 32. Haklısın Zehraa..ama Abim Serhanın bana olan bakışlarını anlamış olacak ki..Serhana..Aleyna benim kardeşimse..seninde kardeşindir diyerek sert bi şekilde tepkisini belli etmiş..((
  Aynurum bilmiyorum..napıcağımı ne ediceğimi..biliyor musun..Serhanla ilk defa tlde konuşdum..ve ilk defa bana gercekden aşık olduğunu hissettim..bide öyle bi.şey söylediki..zaten o yüzden bitirmek istedim..bana eğer abin bizi onaylamayacaksa babanla konuşurum ve seni isterim…bende asla olmaz dedim..ben daha bu durumlara asla evet demem…bide biz daha doğru dürst konuşmazken bu gibi laflar garip geldi bana…

 33. Arkadaşlarım özür dilerim..Ceylanla konuşuyorum da (( hahaha Yine arıyor konuşacağız şimdi

 34. Evet bende severek dinliyorum o sarkiyi)))
  Aa ne guzel canli dinlemissin)))
  Hmm o sarkiyi dinlemedim ama dinlerim)))
  Birinci esi Leyla Aliyewa oyle dini ama bisandilar ve ikinci kez evlendi Emin kimle evlwndi hatirlamiyorum

 35. Gökhan bence baklavayi yiyemedigi için uyuya kaldi. Ben görüyor gibiyim agzindan siril siril sular akiyor.
  Hahahahaha

 36. Ben Dua Lipa Justin Bieber Selene Gomez Anne Marie bunlarla tanismak iatiyorum hee kes harika yaaa)))) severim bunlari benn❤❤❤❤

 37. Evet sen de mi dinledin?
  Ben ilk önce o sarkiyi canli olarak dinledim. Bu arada evet Emin bey çok yakisikli. Inanir misin eslerinin ikisi de oradaydi.
  Çok komik duruyordu ama öyle.
  Bu arada Emin bey babami taniyor. Benle de konserinde tanismisti zaten.
  Ha en çok Emin ile Vera brejnevanin Не теря меня sarkisina bayildimmm.

 38. Bu boyle olmaz arkadas dur ben bir sinyal gonderiyim hhahahahahhahahahahhahahahahahhahahahahahahahahahhahahahahahhhahahahhahahahahahahahhahahahahhahhaahhahahahhahah

 39. Aleyna ablam yani vazmi gecdin???
  Bitirdinmii????
  Tipki Meleklerin askindaki Melekin durumundasun su an dimi

 40. Ayyy. Çok sinirleniyorum böyle islere.
  Benim abim de Emini taniyordu ama onayladi sevgimizi. Ne demek oluyor bu ya.
  Abin mi sevgili olacak onunla?
  ALLAH ALLAH.
  Pardon arkadasim ama bu böyle olamaz.
  Sen eger hislerinden eminsen askinin pesinden git derim sana.

 41. Evet Aynurum..Sinan bi kaç bölümdür çok duygusal..
  Bu arada cnm hediyen icin teşekkürler..))

 42. Ayy ne guzel yaaa))))
  Tabi her telasdadir prova yaparlar)))
  Emin cok yakisikli seside harika bu arada сердце попалам sarkisini dinledinmi harika sarki
  Aa Egor kreedin konseri varmi???
  Ne guzel yaa)))

 43. Zehra cnm hiç sorma yaaa..o kadar karışık mevzu ki..anlatsam roman olur..
  Kısaözet keçeyim..
  Serhan abimin çocukluk arkadaşı 23 yaşında..hoşlandığım çocuk..kendisi benden haberi yoktu..benden hoşlanmıyordu yani..bi süre sonra hisslerimin karşılıklı olduğunu öğrendim..bana aşık olmuş..ve abim asla bunu onaylamayacağı için başlamadan bitirmek istiyorum…

 44. Zehra ablam Emin yani sarkici senin babani taniyor mu yorumlarda yazmisdin babamii taniyor diye acaba nasil??

 45. Selfi yaptim tabi.
  Kirmizi halidan geçince her kes kulise gitdi.
  Emin bey beni de kulise getirdi. Ama konusamadik. Her kes bir telasede, prova yapiyorlardi filan. Esas olarak Emin beyle selfiler yaptim.
  Bu arada Egor kreedin Azerbaycanda konseri olacakti. Ama bilmiyom kesin olarak.

 46. Aciyorum yazacaktim pardon
  Evet yengemle konusuyordur)))
  Cok sevindim yaa ne guzel kiskanclik yok artik))) 😉
  Insallah dugunu harika gecer ve bizde davitliyiz kizlarrr)))

 47. Ayy Gokhan deme yaa Gokhan deme ayy cok guluyorum b ona hahahha
  Ama Sinan cok agliyor yaa her bolumda aviyorum ona yaa((((

 48. Yaaa ablam hepsiyle tanisdinmi peki soylesene karakterleri nasil yani konusmussundur biraz ben Lobodani merak ediyorim vayyyy canina hepsiyle tanisdin selfi yapdinn ne guzel yaa)))

 49. Beğenmez olur muyum. Zehracım..ellerine saglık harikaa olmuş..))
  ..
  Evet evet Aynurum izledim..valla ne yalan söyleyeim en çok güldüğüm karakter Gökhandır..hele Merveyle olan konuşmaları var yaaa hahahah)))))

 50. Aynurum dün akşam Serhanla konuşduğum için gelemedim..hain yengem tl numaramı vermiş…ama sorma cnm söyleyemem..ayın 12sinden sonra söylerim..ama o kadarını söyleyeyim..durumlar hiç iyi değil..
  ..

 51. Eminle konusa konusa ögrendik iste azbiraz.
  Ani Lorak, Qluyko’za, Flipp Kirkorov, Alla Puqaçova, Dima Bilan, Sergey Lazerev, Lyubov Uspenskaya, Loboda, Nikolay Baskov, Valeri Miladze, Valeriya.
  Ve saire.
  Hepsi ile jara’18 festivalinde tanistik Prenses.

 52. Aekadaslar Dua Lipa nin yeni sarkisi cikmis Want me ismini hatirlamiyorum umarim budur)))
  Size sarki tavsiye edecem J Balvine Jion Annita-Machinka harika sarki)))

 53. Ani Lorak
  Egor Kreed
  Timati
  Mot
  Skrudji
  Misha Marvin
  Maks Barskih
  Artik&Asti
  Vremya&Steklo
  Olga Buzowa
  Yuliana Karaulova
  Byanka
  Nyusa

 54. Ayy abim sen birtanesin ya 😉
  Ham nam nam yedim)))
  Rica edrim)))
  Ayy cok tesekkur ederim hediyen icin cok dgerli hediye))))
  Ayy tam bogazliycak arkadasyma kiyamadim yaa hahhahaah
  Insallah izlersin abim))))
  Rica eserim Zehra ablamm)))
  Bu arada rusca konusmayi biliyormusun hangi sanatcilari biliyorsun bwnde yazicam bekle

 55. Ben izleyemedim…Abisinin gülü..4N1K dizisinin tekrarını izlerim İNŞALLAH..))
  ..
  Nasıl olsa yedik kixboxcu:)

 56. Abisinin gülü sana baklava yok mu var tabi…Ben kixboxcu dan gizli sana bir tabak ayırdım..Afiyet bal şeker olsun..Abisinin gülüne:)…
  Aa hediyemi çok beğendim teşekkür ederim…Abisinin can parçası…))
  Benimde sana hediyem..malum okullar açıldı Sana tüm Test kitabı hediye ediyorum…Hep derslerinde başarılı ol…) takdirname hep getirirsin…İNŞALLAH..) rica ederim abisinin gülü iyileşmene inan çok sevindim..Hep iyi olursun İNŞALLAH..) Ya çok güldüm ya ha ha ha arkadaşını boğazlasaydın…))) hahahaha 😀

 57. Cansilar 4 n 1k ilk aski izledim ayy korku filmi gibiydi ama iyi sakaydi Oguz zavalli cok korktu yaa bende bir an gozlerimi kapattom korktum tabi kalbim dip dip dip diye hizli atiyordu yaa bolun harikaydi)))) 😉

 58. E bu durumda 4de ben mi oluyorum…

  Gökhan sagol çok teşekkürler..)))artık biraz çekişmeli oldu ama…olsun yedik yaa..boş ver..))
  ..
  Diger sayfada yorumlarim cikmiyordu umarım burda çıkar..))

 59. Zehra ablam eline saglik baklava vok guzel olmus))))
  Ayy oh olsunda ne allah askina hahahhahaahhahaha eline saglik ya sopali ayan hahhahah

 60. Abim diger sayfadaki yorumunu gordum cok sagol iyilesiyorum)))
  Soyledigin her seyi yaparim insallah en kisa zamanda iyilesirim)))
  Hastalandim cok sikici yaa sesimde degisdi arkadaslarimda sana bu ses yakismiyor dedi benim bir arkadasym var onunda sesi degismis bende ona sana yakismiyor bu sesin dedim gel bir seni bogazliyim iyileairsin dedim ayyy cok gulduk yaa hhaha

 61. Abim sana hediyemm balayi olsun biletler benden haa fenami???
  Nyu-yorka))))
  Amerika ya

 62. İkincii bennn olayımmm..))
  Pınar hanım özetler için çok teşekkür ederim..Şimdi ozetleri okuyayım..))