İkimizin Yerine 09 Şubat Cumartesi Özeti 155. Bölüm Fragmanı # (2. kısım) Gauri Anatomi dersinde bayılır.

Burak 28 Oca 2019 İkimizin Yerine  0

Gelinler ve Kaliyani tanrıça Santoshi Maa’nın posterini sinema salonunun dışında görür ve girmeden önce dualar sunduktan sonra sahneye devam ederler. Kaliyani kullanılan sandalyelerden şikayet eder. Film başlar. Etraftaki hopörlörlerden ateş sesleri gelir. Kaliyani ve diğerleri şaşırır. Hepsi Kaliyaniye bakar. Kaliyani, bu nasıl bir film? Der. Anandi, bunun başka bir filmin fragmanı olduğunu ve filmin yakında başlayacağını söyler. Makkhan Singh patlamış mısır getirir. Birisi oturması için ona işaret eder .Kaliyani bundan irite olur. Anandi onu sakinleştirir. Anandi Kaliyaniden mısırın tadına bakmasını ister. Kaliyani mısırı yemeyi bırakır tadı iyi değil der.

Kalabalık ıslık çalar. Romantik şarkı çalar.  Anandi kendisi ile Jagdish’i hayal eder. Kaliyani reklamın ne zaman biteceğinden şikayet eder. Anandi, yakınlarda duran bir kişiden, JAI SANTOSHI MAA filminin ne zaman başlayacağını sorar. Adam filmin oynadığını söyleyerek dalga geçer. Kaliyani, Anandi’ye öfkeyle bakar, filmin ortasında kalkar ve tüm gelinlerde kalkmak zorunda kalır. Anandi’ye eve gelmesini ve onu doğru yolu göstereceğini söyler. Kendisine yalan söylediğini belirtir. O sırada  Salman Charisma sinema ekranında görünür. Kaliyani ayakta ekrana bakmaya devam eder Gelinler huşu içinde izliyordur. Kaliyani oturur.Yakında Munni ve Büyüsü başlar. Kaliyani gelinlerin gözlerini kapatmasını ve yüzlerini örtmesini ister.Bütün gelinler itaat eder .Kaliyani, filmde polisin gelip kızları yakalayacağını öngörür ancak öyle olmaz. Kaliyani sonuna kadar eğlenir. Gelinler filmden daha çok Kaliyaninin reaksiyonundan zevk alır.

Jagdish anatomi laboratuarındadır ve Gauri formalin kokusundan bayılır. Gauri daha sonra başka bir odada kendine gelir ve oraya nasıl ulaştığını sorar. JAgya, bununla yaşamak zorunda oldukları için ona alışmasını söyler ve odaya Gauriyi kendisinin getirdiğini anlatır. Jagdish, Gauriye eve gitmeyeceğini ve çalışmaya devam edeceğini söyler. Gauri ailesinin üzüleceği ona gitmesi gerektiğini söyler ve aynı trende gidecekleri için sıkılmayacaklarını  belirtir.

Kaliyani evde de sinema hakkında konuşuyordur. Tüm filmi sadece gelinleri için izlediğini söyler. Dha sonra düzgün bir şekilde söyleyemese de PAAPKAARN’ın çok lezzetli olduğunu belirterek oradan yrılır. Bütün aile gidişiyle gülmeye başlar.

 Jagdish ve Gauri alışveriş yapar. Jagdish Kaliyaninin gözlükleri için zincir alır, sonra GAuri kendine bir parfüm alır. Jagdish, Anandi’nin de parfüm istediğini söylediğini hatırlar. Geri döner ve aynı parfümü alır ve giderler.Anandi odalarını düzenlerken, anılarda kaybolur ve Sumitra ona gülümser. Anandi Phooli’ye bağırır ve alışveriş yapmak için onunla gitmesini ister.

İkimizin Yerine 554. Bölüm Özeti 14 Mart 2020 Sudha’nın Bebeği Öldü
İkimizin Yerine 553. Bölüm Özeti 13 Mart 2020 Kundan İntikam Peşinde
İkimizin Yerine 547. Bölüm Özeti 7 Mart 2020 Nandini Nişanlandı
İkimizin Yerine 546. Bölüm Özeti 6 Mart 2020 Kundan Ortaya Çıktı

“İkimizin Yerine 09 Şubat Cumartesi Özeti 155. Bölüm Fragmanı # (2. kısım) Gauri Anatomi dersinde bayılır.” üzerine 3 yorum

 1. HAVA dedi ki:

  Hayırlı akşamlar

  Pınar özet için teşekkürler ellerine emeğine sağlık

  1. Pınar dedi ki:

   Mrb havacim nslsn napiyosun bn teşekkür ederim

   1. HAVA dedi ki:

    İyiyim sağol Pınar abla okul ders sınavlar sen nasılsın Zeynep nasıl

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.