İkimizin Yerine 08 Şubat Cuma Özeti 154. Bölüm Fragmanı # (2. kısım) Jagdish Gauri ile Birbirlerine İyice Yakınlaşır.

Burak 28 Oca 2019 İkimizin Yerine  0

Sandhya, Anandi’ye bir kadının görevlerini ve topluma karşı olan sorumluluklarını açıklar. Onu bu sorumluklara yöneltmek ister başka bir Gullinin de hayatını kurtarabilirsin der ama bir kadının temel görevinin de bebek doğurmak olduğunu anlatır. Kafa karışıklığının bitip bitmediğini  Anandi’ye gülüp ona sarılarak  sorar. Anandi, Gully  ve Phooli’ye gider. Anandi, Gully’ye tüm köy kızlarına ders vereceklerini ve öğretmenin kendisi ile Phooli olacağını söyler. Gully içeriye koşar ve Phooli şaşırır. Anandi ve Phooli kızlara ders vermek ve mümkün olduğunca fazla kızın katılması için kampanya yapar.

Jagya ve Gauri, birbirleriyle birlikte ders çalışıyorlar ve Mumbai’nin tadını çıkarıyorlardır. Anandi onu arar. Jagdish aramayı keser ve telefonu kapatır.Çünkü Gauri ile diskoya gitmeyi planlıyordur. Jagdish diskoda modern kıyafetleri içinde Gauri’yi görünce şok olur. Dans ederek eğlenirler. Bazı adamlar Gauri konusunda Jagdish ile uğraşıyorlardır. Jagdish adamlarla  kavga eder ve Gauri ile diskodan ayrılırlar. Adamlar yolda  tekrar karşılarına çıkar ve Gauri dehşete düşe. Adamlar Jagdishi tutarlar.

Jagdish ve Gauri zorbalardan kaçmayı başarır ve büyük bir borunun içine gizlenirler. Zorbalar etrafına bakar, onları bulamaz  ve ayrılırlar. Gauri, Jagdishi yakına çeker ve ona yaslanır. Jagdish ne yapacağından emin değildir. Bu arada Anandi, Maasa’nın ayaklarına masaj yapıyordur. Odasına gider ve Jagdishin fotoğrafına bakarak gülümser. Sabah olur, Jagdish ve Gauri borunun içinde uyuyakalmışlardır. Bu arada birbirlerine bayağı yaklaşmıştırlar. Jagdish kalkmaya çalışır ve zincirlerinin iç içe geçtiğini fark eder. Onu serbest bırakmaya çalışır. Gauri ona yardım eder. Dışarı çıktıkları zaman, etraftaki insanlar onları görür ve şok olurlar. Jagya ve Gauri üniversiteye geri dönerler ve arkadaşları, geceyi tek bir boruda yalnız geçirmelerinden dolayı onlarla dalga geçer. Jagya ve Gauri hiçbir şey olmadığını ve ayrı oturduklarını söyler.

Sumitranın dizlerinde ağrı vardır. Kaliyani onu çağırırken Anandi onunla ilgilenmeye çalışıyordur. Sınıfta, Jagya konsantre olamıyordur. Gauri’ye üzgün olduğunu yazan bir not verir. Dün gece için herkesin onunla alay etmesinden dolayı kendini kötü hissettiğini söyleyen başka bir not gönderdir. Gauri, hayır diyerek başını sallar. Jagdish, kendini kötü hissetmiyorsan o zaman iyi mi hissediyorsun diye bir not daha gönderir. Gauri gülümser.

İkimizin Yerine 554. Bölüm Özeti 14 Mart 2020 Sudha’nın Bebeği Öldü
İkimizin Yerine 553. Bölüm Özeti 13 Mart 2020 Kundan İntikam Peşinde
İkimizin Yerine 547. Bölüm Özeti 7 Mart 2020 Nandini Nişanlandı
İkimizin Yerine 546. Bölüm Özeti 6 Mart 2020 Kundan Ortaya Çıktı

“İkimizin Yerine 08 Şubat Cuma Özeti 154. Bölüm Fragmanı # (2. kısım) Jagdish Gauri ile Birbirlerine İyice Yakınlaşır.” üzerine 1 yorum

  1. Andi dedi ki:

    Bu Bölüme çok güzel olacak

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.