İkimizin Yerine 08 Ekim Pazartesi Özeti 31. Bölüm Fragmanı #(1. kısım) Basant Gehna’yı doğum yapması konusunda zorlar

İkimizin Yerine 08 Ekim Pazartesi 31. Bölüm’de Neler Yaşanacak?

Basant annesinin yanına gider ve ondan af diler. Onu aldatmak yalan söylemek niyeti olmadığını söyler. Kaliyani sen de kardeşin gibi yaptın beni bu çok incitti ben hepsinden çok sana inanırdım Benim Basantım annesine yalan danışmaz derdim ama bugün beni hayal kırıklığına uğrattın der. Basant canımı al ama öyle söyleme der. Tekrar af diler. Kaliyani ben Basantımın da varisinin olmasını istedim der.  Oğlanlarım ben den rahatsız ise artık benim burada kalmama ihtiyaç yok der. Basant anne sen nereye gidersen ben seninle geleceğim ben sensiz yaşayamam bir daha senin sözünden çıkmayacağım der ve ağlar. Kaliyani ağlamamasını onu affettiğini söyler.Sumitra mutfaktadır. Anandi yengemin çocuğu olmayacak mı der. Sumitra sana bunu kim dedi diye sorar. Anandi Sughna doktorun  konuştuklarından bana bahsetti der. Sumitra bana bunu sorma bende bilmiyorum biraz vakit geçsin der.

Bairon abisinin yanına terasa gelir. Basant gözlerini dikmiş yukarı bakıyordur. Bairon çocuk Gehnanın hayatı için risk teşkil ediyor sen onu da çocuğu da kaybedebilirsin senin kararın ne der. Basant annesinin söylediklerini düşünür. Bairon Chamuna öldükten sonra sen kötü günler yaşadın ben eminim ki bu sefer sen akıllı adım atacaksın der. Basant eşinin yanına gider. Gehna benim yüzümden sen annene yalan söyledin onun güvenini yitirdin der. Basant ben her şeyi unutmaya hazırım ama senden bir şey rica edeceğim bu çocuğa kıyma onun doğmasına izin ver der. O çocuk olmasa annemin dünyası yıkılacak o bu yaşında bütün ümitlerini o çocuğa bağlıyor der. Ben anneme nene olma arzusunu yaşatamadım. Gehna beni düşün annemi sevindirmek için bana fırsat ver der. Ellerini birleştirir ve annesini sevindirmek için fırsat ister. Gehna ben şaşırdım der. Anne karşı olan  sevgini mi alkışlayayım yoksa bana karşı olan sevgine göre kendimi mi lanetleyeyim der. Doktor bana açıkça bu çocuk dünyaya gelirse kendi hayatımı kaybedebileceğimi söyledi. Sen anneni memnun etmen için ben öz hayatımla mı oynayayım . O kuçcağına çocuğunu alacak diye ben öleyim mi? Annenle sen beni düşünmüyorsunuz, bende canlı bir insanım ama sizin gözünüzde hiçbir değerim yok der. Basant kızar, ayağa kalkar ve seninle konuşmamın bir anlamı yok der. Sen hissiyatsizsin sevgiye layık değilsin gelip sana yalvarmakla büyük hata ettim der. Bundan sonra seninle konuşmayacağım ya bu çocuğu doğuracaksın yada babanın evine gidersin diyerek onu tehdit eder. Ben kararımı verdim der.

Phuli okula gitmeden eve gelir ve Anandi ile görüşür. O sırada Basant kızınca merdivenlerden iner. Phuli ne olduğunu sorar. Anandi ben de dilmiyorum der. Phuli ona bitkilerle ilgili ödevini gösterir. Phuli öğretmen bize tüm bitkilerin canlı olduğunu söyledi der. Anandi bitkilerin yanına gider ve oonları ezsek onlarında bizim gibi canları acıyor mu acaba der. Phuli onlar konuşamıyor ama yürekleri ağrıyor der. Genha odada doktorun söylediklerini düşünür. Gehna karnıyla konuşur ve onu bağışlamasını ister. Sumitra odaya gelir ve süt içmesini söyler. Gehna buna ihtiyaç yok ki der. Bu eve sizi annenin gazabından korumak için  buraya geldim Onlara danıştığımı gördün onlar buna razı olmadılar. Taş yürekliler. Benim hayatımı düşünmüyorlar bile der. Onlara sadece çocuk lazım, benimle hiç konuşmuyorlar der. Ama hayatıma kast etmelerine izin vermeyeceği ben çocuğu aldırmaya gidiyorum der.

Suhna Pratapa ördüğü atıyı ona süpriz yaparak verir.Gözlerini bağlar. Sughna kendisi yaptığını söyler. Dün buluşamadıklarından evde olanlardan bahsederken Pratap evdeki olaylardan bahsetmemesini ister. Sughna buna alınır. Pratap ben de sana hediye aldım der. Sughna ona kızdığı için göstermemesini söyler ve sırtını döner. O esnada telefon çalar ve Pratap Sughnaya cep telefonu aldığını söyler. Sughna bu çok pahalı değil mi, lüzumsuz yere para harcama ben evin gelini olacağım der.

Bairon Sumitra ile konuşur. Sumitra Gehnanın durumuna üzülmektedir. Onun kendi hayatını koruma hakkı olduğunu düşünmektedir. Bairon biz ona söz verdik onun yanında olmalıyız annem bize çok kızacak biliyorum der. Bairon o çocuğun yaşayacağına dair bir ümit olsaydı Gehna bu şekilde karar vermezdi der.  Jagdish gelir ve amcasını sorar. Birisi onu arıyor der. Basant o esnada anne diye bağırır, yanında kayın validesi ve kayın pederi vardır. Basant Sughnaya Gehnayı çağırmesını söyler. Gehnanın babası Kaliyaniye bizi neden çağırdınız diye sorar. Basant sinirli bir şekilde sizi ben çağırdım, çocuğunun hayatına kast eden bir kadınla yaşayamam der. Basant onunla çok ilgilendik ama o bize çok terslik ediyor der. O çocuğu aldırmak istiyor onu fikrinden döndüremedim o benim oğlumu öldürmek istiyor. Ben çocuğumun katili ile aynı evde yaşayamam ya o çocuk doğacak ya da Gehna gidecek der.

 

dizibilgi google play

İkimizin Yerine 08 Ekim Pazartesi Özeti 31. Bölüm Fragmanı #(1. kısım) Basant Gehna’yı doğum yapması konusunda zorlar (75 Yorum)

 1. Millet ben geldim..
  Iyi aksamlar herkese..
  Nasilsiniz..
  Ben yorumlari okuyup gelyorum arkadaslar..bekleyin..

 2. Hoşbuldumm biriciğimm ❤..teşekkürler birtanem❤
  Sen nasılsın?..dersler nasıl gidiyor??

 3. Afiyet bal seker olsun can parcam)))
  Canlar ben Tylla ablam la Guljan ablami gordummm❤
  Cook guzeller)))

 4. Kimler gelmiss kimler gelmiss benim birtanecik canimin ici Aleyna ablam gelmiss))) 😛
  Hos gelmis birtanem)))
  Ablam tekrardan gecmis olsun))
  Pinaar ablm coook gecmis olsunn bak bu halinle ozet yaziyorsun sen kendini toparla iyiles sonra ozet yazarsin))
  Abimm can parcam insallah alirsin mailimi)))
  Zeynoo ablam tm kolay gelsin sana bekleris seni))
  Hava ablam isler nasil gidiyo ne var ne yok

 5. Teşekkürler Gökhan..senin eskisi gibi olmana..inan çok sevindim..))sen hep gül komiklik yap eğlen..)))
  ..
  Valla öyle yaptım Hava..napalım ikimizde baklava konusunda hassas olunca..anlaşamıylruz haha 😀
  Yok ben ona ayrılıkta baklava yaparım 😉

 6. Gönder gönder hava dört gözle bekliyorum baklavanı..)))
  Arkadaşlarım ben yemek yiyip geliyorum hemen.. Meriç’in annesi sesleniyor..

 7. Evet hava iş yerim var..Bütün stersimi orda atıyorum..))) kalmadı bittirdi benim kixboxcum hahaha 😛

 8. Hahahahaha Kixboxcu maviş ya…Hasta halinle beni güldürmeyi başarıyorsun Helal olsun sana 😛 😛 😛 haha tıkarsın tıkarsın MaazAllah..))

 9. Yiyeceğim Gökhan söz..yok yok senin geldiğini farkedersim tüm tepsiyi ağzıma tıkarım haha 😀

 10. Teşekkürler Havaaa 😀 😀 bence de yazık dövüşçü adama.. Hahaha

 11. Yüzden vermemem güzel yüz gidince daha kötü alırsın sen o kiloları geri
  Evet Gökhan sende stres atarsın böylece

 12. Aaa Hava yok yok Gökhanı koymayalım o filime..acıdım o dövüşcü çocuğa Gökhanı koyarsak havası söner çocuğu 😉

 13. Kixboxcu bende özlemişim yazmayı konuşmayı..)) benimde saçlarım hafif çok hafif koyulaştı… Teşekkürler Aleyna evet öyleyim..)) Saol kixboxcu..Ye ye kalmasın yoksa ben yemeğe gelir sana kalmaz haha 😉

 14. Yaa ben şu an odamdayım.. tv izleyemiyorum..))
  Ama izlerim..))
  Aynen Hava zorla alıcağım ben..)) ama benim yüzüm değişmiyor kilo verice..aynı kalırıyor… vücut olarak kilo veririm..))

 15. Uykun yoksa çok iyi..özlemişim konuşmayı..))
  Evet evet zorla alıcağımm..))
  Ben değişmedim aynı bebek Aleynayım..hahaha 😀
  Şaka şaka bende değişdim..ama daha küçüksen saçlarım sarıydı..büyüdükce koyulaşdı 😉
  Karizamtik oldun 😉 eminim öylesin 😀
  Gönder gönder senin verdiğin söz benimkinin yanında hiçbirşey..)) yerim hepsini

 16. Bu flmi izliyorum şimdi..Dövüşlü tv’de ilkti şimdi tekrar izliyorum.. Adı {kICBOXER:MİSİLLEME} dövüşen adam tıpkı benim gibi hahahahaha ağız burun dalıyor..)) 😛 😀

 17. Rica ederim hanımefendi..)) ne demek herzaman 😉 zorla al güzelliği boşver guzellikle olmuyor u yüzden haha 😛 😛 evet evet dombiştim küçükken hahaha.. Asıl ben seni küçüklüğünü merak ediyorum dombiş halini hahaha.. 😛 😛 ben çok değiştim.. Kuçukluğum ve şimdiki halime benzemiyor…haha 😛 😀 daha karizmatik oldum,ne yapalım haha..)) gönderiyorum bak söz verdin :))

 18. Çok naziksiniz beyefendi çok teşekkür ederim..))
  Alıcam alıcam Gökhan..ne yapıp edip almalıyım..güzeliklede olmazsa zorla alırım..yaa sende mi dombişdin..dombiş küçük Gökhan..acaba nasılsdın??şu an şimdiki halini değilde..küçüklüğünü merak ettim haha 😀
  Tmm yolla..baklavaları hepsini ben bitireceğim söz 😉

 19. Yok ya benimde uykum…Sabah 2 de uyandım..İzinliyim bugün tadını çıkarayım dedim bütün gün uyumuşum hahaha…) Dışarıda arkadaşlarla zaman geçirecektik..Ama tatlı uykumdan vazgeçmemişim..)) hayır çıkma..))

 20. Yok ya ne çirkini..Kixboxcu sen güzelsin..) Ne yap ne et al bu 3kiloyu..Vermese zorla al haha yada beni çağır ben hallederim haha 😀 ha ha aynı ben de küçükken tombişdim ha ha 😛 Büyüğünce insanın fiziği değişiyor..)) O baklavaları ben sana sipariş ederim..Postayla gönderirim hepsi bitecek hemen..))

 21. Sağol Hava..çok teşekkür ederim..))
  Yok Gökhan uykum yok..deminden 4 saat uyumuşum…ama sen uyu dersen uyuyayım çıkayım ne dersin..))

 22. Evet kilo vermişim çirkinleşdim ya ben 😀 normalde 52 kiloyum..ideal kilom bu..ama işte hastalık yüzünden malesef 49kilo olmuşum..(( napalım alıcam o 3kiloyu..ama sorun değil bi tepsi baklavayla hallederim dimi ben 😉 bide ben çocukken dombişmişim 😀 büyüyünce zayıfladım..))
  Zeynoya yazdım..11de gelecek..))

 23. Kixboxcu eğer yazamıyorsan,Uykun vârise sen uyu..Tam iyileş ve dön aramıza.. :}}

 24. Vayyyy kimleri görüyorum ben..KİXBOXCU hoşgeldin sefalar getirdin..İnan iyi olmana sevindim..Neden üzgünsün ha anladım…))) Biz bir aileyiz kixboxcu tabi seni hep soracağız…Baya kilo vermişsin sen anlıyorum iştahın yok ama zorla midene inmese bile zorla..)) Kilo çok vermişsin çok zayıfsın sen.

 25. Kendine çok dikkat çabuk toparlan bu kadar çabuk kilo vermem pek iyi olmamış daha iyi olursun inşallah

 26. Hava pardon Zeynonun msjına whpdan yazdımda..ondan gec cvp verdim..))
  Sen nasılsın??

 27. Beni sorduğun için çok teşekkür ederim Hava…şu an yorgun ve üzgünmüm ama şükür ateşim düştü biraz daha iyim..))bu arada şu 2-3 günde 3kilo vermişim…49 kiloya düşdüm doktor ateşin olduğu zaman iştahında olmadığı için yemek yemediğin içinde çabuk kilo verdin..

 28. Hayırlı akşamlar Gökhan nasılsın?
  Zeynomm sen nerdesin?canısı..))
  Aynurum..Tylla ablam..

 29. İyi akşamlar canlar..))
  Pınar ablam…cok keçmiş olsun..Allah acil.şifalar versin..))
  ..
  Canlar deminden tüm msjları okudum…))hep beni sormuş merak etmişsiniz…hepinize teker teker teşekkür ederim..sağolun varolsun..Allah hepinizden razı olsun..iyiki varsınız..sizi seviyorum❤

 30. Çok geçmiş olsun Pınar hanım kendinize ve ailenize çok dikkat edin en kısa zamanda atlatırsınıs hastalıkları inşallah

 31. Pınar hanım çok geçmiş olsun ya..İnanın çok üzüldüm gerçekten…Allah acil şifalar versin Amin..))Lütfen kendinizi bizim için yormayın özetler biraz geç gelsin bizim için sorun değil..Sağlığınız bizim için çok önemli..Evet evet okudum teşekkür ederim..Pınar hanım bizim için sildiniz..Çok teşekkür ederim..Lütfen uyuyun dinlenin..Zeyno’muza kendinizse eşinize iyi bakın..

 32. Arkadaşlar bizim ev resmen revire döndü Ben midemi üşüttüm. Eşim nezle kızımında dişi çıkıyo ateşler içinde. Kendi derdimi unuttum inanın. Yarısını yetiştirebildim diğerini en kısa sürede gireceğim inş. Önceki yorumlara pek bakamadım aynur ve gökhan size yazdığım cevaba baktınız mı…:-(