İkimizin Yerine 08 Aralık Cumartesi Özeti 92. Bölüm Fragmanı #(2. Kısım) Kazan kaçakçılık suçuyla hapse atılır

Burak 21 Kas 2018 İkimizin Yerine  0

İkimizin Yerine 08 Aralık Cumartesi 92. Bölüm’de Neler Yaşanacak

 

Polis, Bairon ve Basanta Kazanın yasadışı silah kaçakçılığı yaptığı ile ilgili bir emir aldıklaını söyler. Herkes şok olur. Bairon ve Basant, polisleri Kazan ‘ı tutuklamaması için ikna etmeye çalışırlar, ancak polisler onu götürmek zorunda olduklarını söyler. Onlar ayrıldıktan sonra Bago  panik yapar ve ağlar. Bairon ve Basant karakola gitmek için hazırdırlar. Kaliyani  onları durdurur ve diğer insanların meselelerine müdahale etmemelerini söyler. Artık ailesinde mutluluk olduğunu ve onu kimsenin mahvetmemesini ister. Bhairav annesine Kazan ‘ın masum olduğunu söyler, ancak Kaliyani , Kazan ‘ın bunu para için yapmış olabileceğini düşünüyordur. Kaliyani ‘nın düşüncelerinden herkes tiksinir. Bago  ona kimsenin yardımına ihtiyacı olmadığını söyler ve gitmeye başlar. Kaliyani ‘nın protestolarına rağmen Bairon ve Basant onunla birlikte giderler. Anandi bu arada ağlıyordur. Madan, kendisini affeden Sughna ‘dan özür diler. Madan duygulanır ve ona kızı gibi olduğunu söyler. Sughna , Asha’nın okula gönderilmesini ister. Madan bunun hakkında düşüneceğini söyler. Karakolda, müfettiş Kazan ‘ı sorgulamaya başlar ve onu döver. Müfttiş bir telefon alır ve para için söz verdiği gibi yaptığını birisine söyler. Bago  ile Bairon ve Basant, orada Kazanın salıverilmesini isterler. Müfettiş Kazan ‘ı bir hain olarak suçlar ve Bairon ve Basant’ından ona yardım ettiklerini söyler. Müfettiş, onlara gitmelerini ve kefaletle geri dönmelerini söyler. Bago Basant ve Bairon üzgün bir şekilde ayrılırlar.

Anandi, endeki mabedte babasıyla ilgili olarak Tanrı’ya dua eder, ancak Kaliyani  ona bağırır ve üzülerek ayrılır. Sumitra bunu izler. Bairon ve Basant bir avukata danışır ve avukat onlara, ulusal güvenlik meselesinden dolayı Kazan  için kefalet verilmesinin çok zor olduğunu söyler. Herkes endişelidir.

Karakolda, polisler Kazan  Singh’e işkence yaparak ona suçlu olduğuna dair belgeleri imzalatmak ister. Kazan  reddeder ve dövülür.Müfettiş birisini arar ve işi bitirmeye yakın olduğunu söyler. Diğer hattaki polis  memuru, Kazan’a işkence yapılmasını hücredeki Mahavir Singhe dinletir ve o çok mutlu olur mahkemede buluşacaklarını söyler. Bago ‘ya Kazan ‘ın dönüşüne kadar onlarla birlikte kalmasını teklif ederler ama o reddeder. Kaliyanilerde rahip, Nandu’nun horoskobunu hazırlar ve Kaliyani  bununla ilgili konuşur ve para almak için ayrılır. Anandi, papaza babasını hakkındaki meselelerle ilgili soru sorar.Daha sonra Kaliyani  oraya gelir ve ona bağırır ve Anandi ve ona ebeveyninin problemlerinin hiç bitmediğini söyler. Anandi ağlar.

İkimizin Yerine 554. Bölüm Özeti 14 Mart 2020 Sudha’nın Bebeği Öldü
İkimizin Yerine 553. Bölüm Özeti 13 Mart 2020 Kundan İntikam Peşinde
İkimizin Yerine 547. Bölüm Özeti 7 Mart 2020 Nandini Nişanlandı
İkimizin Yerine 546. Bölüm Özeti 6 Mart 2020 Kundan Ortaya Çıktı

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.