İkimizin Yerine 07 Mart Perşembe Özeti 181. Bölüm Fragmanı # (2. kısım) Jagdish Hastaneye Kaldırılır.

Burak 03 Mar 2019 İkimizin Yerine  0

Kundha televizyon izliyordur. Telefonu çalar ve hastaneden birisi Kundha‘yı arar . Jagdish’in görev değişikliği hakkında bilgi verir. Kundha Jagdish’i arar ancak Jagdish telefonu kapatır. Kundha, onun için endişelenir. Gauri evinde harap bir haldedir. Jagdish‘le eski anılarını ve çocukken onunla evlendiği zamanları hatırlar. Jagdish onu devamlı arar ama Gauri cevap vermez. Jagdish kızar ve telefonunu çöpe atar.

Gauri’nin odasında acıyla çığlık atar. Ailesi Gauri‘yi bir yere götürmek ister ancak Gauri reddeder.  Anandi, sınavı için  Tanrı’ya dua eder. Jagdish hala göl kenarındadır ve çok  acı çekiyordur.  Jagdish ayağa kalkar ve birisinden Gauri’nin ev adresini alır. Yağmur yağmak üzeredir. Jagdish Gauri’nin kapısını çalar , ona seslenir.

Gauri kapıyı açmak istemez. Odasına gider. Jagdish, o açıklama yapması için ona bir şans vermesini ister. Gauri cevap vermez. Jagdish Gauri’nin odasının penceresinden Gauri’nin ağladığını görür ve onu ikna etmek için çok uğraşır. Gauri açık olan pencereyi öfkeyle kapatır. Jagdish, Gaurinin  onu bir kez dinlemeden hiç bir yere gitmeyeceğini söyler. Gauri yine cevap vermez. Sonunda Jagdish  şiddetli yağmur yağarken bir ağacın altına oturmaya ve titremeye başlar .

Anandi, Jagdish’in intihar ettiği kötü bir rüydan uyanır. Jagdish, Gauri’nin evinin dışında yağmurda titriyordur. Gauri, Jagdish‘in dışarıda olduğunu görür ve eski anıları düşünür. Jagdish için üzülür kapıyı açmak ister ama  son anda evli olduğunu hatırlar ve ağlamaya başlar. Tanrı’dan ona güç vermesi ı için yardım ister.

Ertesi sabah Gauri‘nin ailesi gelir. Gauri  pencereden bakar ve Jagdish’i bulamaz. Kapıyı açar ve babası, evin dışında baygın yatan bir erkeği köylülerin hastaneye götürdüğünü söyler . Adamın doktor olduğunu söyler.Gauri, durumu anlar ve direk hastaneye koşar. Kundha, hastaneden Jagdish’in Jetsardaki  numarasını alır ve onu bulmak için evi arar. Dr. Jagat’ı sorunca Bairon, adının Jagat değil Jagdish olduğunu söyler. Kundha, birkaç gündür Jagat‘ın kayıp olduğunu ve evde   olup olmadığını merak ettiğini söyler. Bairon, artık onunla hiçbir ilişkisi kalmadığı için eve gelemeyeceğini söyler.

Kundha şaşırır ve bir şeylerden şüphelenir. Kaliyani Jagdish için endişelenir.  Gauri, Jagdish’i görmek için hastaneye gider. Jagdish onu gördüğüne sevinir ve geleceğini biliyordum der. Gauri sadece insanlık adına geldiğini belirtir. Jagdish,  onu kaybetme korkusu yüzünden asla gerçeği söylemediğini anlatır. Ben Anandi’yi  sevmiyorum  seni sevdiğimi fark ettim, ayrıca sen de benden bir şeyler sakladın der. Gauri, onu karşılaştırma der. Benim sırrım, hatırlamak istemediğim geçmişimin ile alakalı büyük bir ihanet  ama seninkisi geçmişine, bugününe ve geleceğine bağlı der.

Jagdish, gerçeği öğrenen ailesinin  onunla olan tüm bağlarını kopardığını söyler. Sadece sen yanımda  olduğun için bunlara dayandım der. Kendisini bırakmaması için yalvarır. Gauri, yalanlarınla yıllarca bana hakaret ettikten sonra seni nasıl affedebilirim, seni asla affetmeyeceğim der.

İkimizin Yerine 554. Bölüm Özeti 14 Mart 2020 Sudha’nın Bebeği Öldü
İkimizin Yerine 553. Bölüm Özeti 13 Mart 2020 Kundan İntikam Peşinde
İkimizin Yerine 547. Bölüm Özeti 7 Mart 2020 Nandini Nişanlandı
İkimizin Yerine 546. Bölüm Özeti 6 Mart 2020 Kundan Ortaya Çıktı

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.