İkimizin Yerine 07 Aralık Cuma Özeti 91. Bölüm Fragmanı #(2. Kısım) Vikrantın amcası Sughnaya suikast düzenler

Burak 21 Kas 2018 İkimizin Yerine  0

İkimizin Yerine 07 Aralık Cuma 91. Bölüm’de Neler Yaşanacak?

 

Doktor gelir ve Gehna’ya bebeği beslemesi söyler. Herkes dışarı çıkar. Vikrant eve gelir. Her şeyi öğrenir ve Basant’ı arar. Basant, bebeğin annesini gelşiyle daha iyi olduğunu söyler.  Basant, Sughna‘nın üzülmemesi için ona bir şey söylememesini ister.  Vikrant, konuşmalarını  annesine anlatır ve annesi mutlu olur. Tauji homurdanarak evden çıkar . Sumitra, Gehna’ya tavsiye verir.  İnat etmemesini bebeğini ve eşini düşünmesini söyler. Gehna‘nın Kaliyani ’den özür dilemesini ister. Doktor, Kaliyani  ve Basant’a, bebeğin artık iyileştiğini ve annesi de geldiği için  yakında sağlıklı olacağını söyler. Gehna Kaliyani ‘dan af diler. Kaliyani  sevinir herkesin birlikte olmasını istediğini söyler. Onu affeder ve sarılır. Herkes eve gelir. Sumitra bebek ve anne babası için  için puja düzenler. Gece, Bairon Sumitra’yı arar ve onu terasta ağlarken bulur. Sumitra, Gehna’nın  birkaç gündür evde olmadığını, Nandu uyutmaya alıştığını ve şimdi o olmadan uyuyamadığını söyler. Bairon eşini teselli eder. Nandu iki annenin de sevgisini aldığı için çok  şanslı der . Basant Gehnaya  mabette yaşadıklarından sonra geri döneceğini hiç beklemediğini söyler. İkisi de birbirini ne kadar sevdikleri hakkında kısa bir konuşma yapar ve birbirlerinin yanında hep beraber olmaya söz vererek birbirlerine sarılırlar.

 

Sughna küpelerini takar ve gitmek için hazırlanır. Vikrant Sughnaya başka bir küpe önererek bunların daha çok yakışacağını söyler. Birbirleriyle hoş zaman geçirirler ve  yakınlaşırlar. Radha Sughna‘ya, Madan ve Tauji’nin Pujaya katılamayacağını söyler. Sughna,  Madanın da onlarla gelmesini ister. Radha, Madan’a gider ve  onu gelmeye ikna eder. Madan abisinin yanına gider ve  bebeği öldürme planından vazgeçmesini ister ancak Tauji kararlıdır. Fikrinden vazgeçmez. Madan yeterince paralarının olduğunu ve başka bir çocuğa da bakabileceklerini söyler. Tauji ona ikna etmeye çalışır ama Madan abisini durdurur. Vikrant ve Sughna önden oyuncak almak için çıkarlar Radha ve Madan sonra geleceklerini söyler. Vikrant ve Sughna giderler. Tauji, Madan gidince cep telefonu ile birilerini arayarak bir şey söyler.

Kaliyani ’nın evinde herkes pujaya hazırlanıyordur. Vikrant ve Sughna oyuncak mağazasına gider. Vikrant, Sughna’ya, oyuncak almasını  kendisinin de telefon  faturaları ödeyeceğini söyler. Vikrant gittikten sonra bazı serseriler gelerek Sughna’nın mücevherlerini zorla almak isterler. Adamın birisi elindeki bıçağı çıkartır ve herkesi yaklaşmaması için tehdit eder. Vikrant, Sughna’nın çığlığını duyar ve geri döner. Adamlar Sughna’yı bıçaklamak üzere iken Sughna bağırır. Köylüler şokla olanları izlemektedir. Sughna gözlerini açar ve Vikrant‘ın kendisine bıçağı  saplamak için gelen adamı yakaladığını görür. Vikrant‘ın avucu kesilmiştir. Vikrant, adamlarla kavga eder ve adamlardan  birini döverek neden Sughna’yı hedef aldığını sorar. Adam, bütün bu olanları Tauji’nin yaptırdığını söyler ve Vikrant şok olur.

İkimizin Yerine 554. Bölüm Özeti 14 Mart 2020 Sudha’nın Bebeği Öldü
İkimizin Yerine 553. Bölüm Özeti 13 Mart 2020 Kundan İntikam Peşinde
İkimizin Yerine 547. Bölüm Özeti 7 Mart 2020 Nandini Nişanlandı
İkimizin Yerine 546. Bölüm Özeti 6 Mart 2020 Kundan Ortaya Çıktı

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.