İkimizin Yerine 06 Şubat Çarşamba Özeti 152. Bölüm Fragmanı # (2. kısım) Anandi Gulli’yi Kaçırmakla Suçlanır ve Hapse Atılır

Burak 26 Oca 2019 İkimizin Yerine  0

Basanth, Baironun  ayrılmasından sonra Kaliyaninin kalbinin çok kırılacağı için üzülür. Mahavir onu teselli etmeye çalışır. Masaa’nın dışarıdan çok katı görünebileceğini ama Bairon olmadan yaşayamayacağını söyler. Baba olarak adlandırılmaktan son derece mutlu olan Mahavir, Basanth’a Kaliyaniyi  ikna edeceğine söz verir. Mahavir Kaliyaninin odasına girer ve beni bu eve davet ettin  ama gerçekten beni affetin mi diye sorar. Kaliyani Ona saygı duyduğunu söyler. Mahavir daha sonra lütfen isteğimi kabul et ve bhairav’ın evden ayrılmasını izin verme der.Kaliyani Anandi yüzünden ayrılmak isteyen Bairon der. Mahavir olan her şeyi bildiğini söyler ama Baironu durdurmayarak büyük bir hata yapıyorsun, Basanth ve Bairon senin, yaşama sebebin der. Bairon evden ayrıldığında ailedeki güç azalır, şimdi aileyi birleştirme zamanı çünkü güçlü Heth Singh intikam almak isteyecektir der.

Masaa hala ikna olmamıştır, bu yüzden mahavir, ilk kez basanth’in ona şefkatle baba dediğini ve oğluna Baironun ayrılmasını durduracağına söz verdiğini söyleyerek, kendisine verdiği sözü yerine getirme konusunda yardım etmesini ister. Duygusal anlar yaşanırken  Makhan polisin eve geldiğini söyleyerek odaya girer. Bairon ve Sumitra, bavullarla dolu merdivenlerden iniyorken Polisler Anandi’nin  tutuklama emriyle eve gelirler. Kaliyani alaycı bir şekilde Anandi’ye bağırır. Basanth Anandi’nin kız çocuğu kaçırdığı için tutuklanacağını söyler. Babant sinirlenir. Müfettiş kanunları takip ettiklerini söyler.

Anandi kararlı bir şekilde, bir kız çocuğunu evlilikten koruyarak sadece bir hayatı kurtardığını, suçluların yasaları çiğnemeye çalışanlar olduğunu ve polisin onlara karşı harekete geçmek yerine  suçluları desteklediğini söyler. Basanth çok kızıyor ve arama emrini atar. Müfettiş de kızarak, Gulli’nin büyük babasının şikayette bulunduğunu söyler. Anandi, bir şikayetin uygun bir soruşturma yapılmadan nasıl yapılabileceğini sorar. Gullli onunla kendi özgür iradesiyle geldiğini söyler, ancak müfettiş, bir yetişkin olmadığı için Gulli’nin ne dediğinin önemli olmadığını belirtir. Anandi’yi tutuklayarak onu mahkemeye götüreceklerini söyler. Polis Anandi’yi tutuklamak üzereyken Sumitra araya girer.  “Durun, Anandiyi alamazsınız, Anandi bencilce Gulliyi korumaya çalıştı, kimse onu buradan alamayacak” der. Herkes göz yaşarı içindedir. Bairon onu durdurur ve kadın polis Anandiye kelepçe takar ve onu götürür.  

Bhairon ve Basant çok  kaygılanırlar Kaliyani kızgındır. Polis karakolunda polis raporunu yazar ve Gulliden imzalamasını(parmak basmasını) ister. Anandi  onları durdurur ve Baironun raporu imzalamadan önce okumasını ister.  Bhairon raporu okur ve sonra şok olur. Raporda Anandini Gulliyi kaçırdığını yazmaktadır. Bairon rapora karşı çıkar. Anandi  gully’nin kendi iradesi ile geldiğini söyler, ancak müfettiş küçük olduğunu dedesinin imzalamasını söyler. Bairon Gullinin büyük anne ve büyük babası ile konuşur. Anandinin hayatını mahvetmemelerini ister. Polis Baironu anlamak istemiyordur ve Anandi yi odaya kilitlerler. Anandi hapiste olmaktan korkmadığını ancak Gulliyi düşündüğünü onun hayatı için endişe ettiğini söyler.Bairon Anandinin bu adalet mücadelesinde yaynında olduğunu söyler.  Kaliyani Mahavir ile konuşur ve bu durumun ailenin itibarını zedelediğini  ve  polis Anandiyi affederse, kesinlikle ona bunun için bir ders vereceğini söyler. Sumitra ağlıyordur. Gehna ona teselli eder ve  her şeyin iyi olacağını söyler.

Basant Anandi’nin kefaletle serbest bırakılması için avukatla konuşur, ancak avukat meselenin ciddi olduğunu, sadece hakimin kefalet verebileceğini söyler. Bu yüzden hakimle görüşmek üzere giderler  ama güvenlik görevlisi onları içeri almak istemez. Zorla içeri girerler ve Heth Singhi orada görürler. Heth hakimin kendi adamı olduğunu  söyler.Köylüler, Kaliyaniye hakimin yanına nezaketine gideceklerini ve Anandi’nin kefaletle serbest bırakılması  hakkında konuşacaklarını söylerler  ancak Kaliyani onları görmezden gelir . Anandi davranışına katlanacak der araya kimsenin girmesini istemez ancak Mahavir onu durdurur. Ona  Jagdishn daima Anandiyi desteklediğini söyler .

İkimizin Yerine 554. Bölüm Özeti 14 Mart 2020 Sudha’nın Bebeği Öldü
İkimizin Yerine 553. Bölüm Özeti 13 Mart 2020 Kundan İntikam Peşinde
İkimizin Yerine 547. Bölüm Özeti 7 Mart 2020 Nandini Nişanlandı
İkimizin Yerine 546. Bölüm Özeti 6 Mart 2020 Kundan Ortaya Çıktı

“İkimizin Yerine 06 Şubat Çarşamba Özeti 152. Bölüm Fragmanı # (2. kısım) Anandi Gulli’yi Kaçırmakla Suçlanır ve Hapse Atılır” üzerine 4 yorum

 1. Aynur dedi ki:

  Hayirli aksamlar..))
  Pinar ablam ozetler çok guzel olmus eline saglik…ha bide ablam ben Yemin dizisini çok merak ettim heycanla bekliyorum o dizinin baslamasina..))

 2. ayna dedi ki:

  Selam arkadaslar

 3. ❤❤❤❤❤ dedi ki:

  Bu ozette cok guzel olmus Pinarcim ellerine emegine yuregine sagliklar olsun basarilarina devam cnm sabirsizlikla devamini bekliyorum

  1. Aynur dedi ki:

   Hayirli aksamlar Tylla ablam nasilsin…))

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.