İkimizin Yerine 06 Mart Çarşamba Özeti 180. Bölüm Fragmanı # (2. kısım) Gauri Gerçekleri Öğrenir.

Burak 03 Mar 2019 İkimizin Yerine  0

Jagdish sabah Gaurinin mektubunu okuyarak onu affettiğini umar ve Gauri’yi arar. Gauri öfkeyle telefonu kapatır. Jetsar otobüsüne biner. Adrese giderken, bazı sokakları hatırlayarak üzülür. Anandi okula gitmiştir. Bu arada Gauri, bir köylü kadına adresi sorar. Kadın onu Kaliyani‘nin evine  götürürken Anandi‘nin öğretmenlik yaptığını görürler.

Gauri Anandiye Nandini diye hitap eder. Kadın, yanlışın var o evin en küçük gelini Anandi der. Anandinin Jagdish’in karısı olduğunu , Jagdish, doktor olmak için şehre gittiğini ve hiç geri gelmeyeceğini söyler. Gauri inanmak istemez ve Jagdish’ın bir fotoğrafını kadına gösterir.

Kadın fotoğrafı doğrular. Gauri şok olur. Jagdish’ın şimdiye kadar söylediği tüm yalanlarını aklından geçirir. Gauri eve gelir ve çocukluğundaki geldiği  ev olduğunu hatırlar. Kapıyı açar açmaz çocukluğunda yaşanan bütün olayları hatırlar, nefesi daralır. Aile resmini görür, ona yaklaşır ve Kaliyani’nin resmini görür. Korkar  geri çekilir ve sağa sola çarpar. Daha sonra Jagdishin Anandi’yle  ve Kaliyaniyle  olan resmini görür . Bu arada Kaliyani ona arkasından yaklaşır ve kim olduğunu  sorar. Gauri Kaliyaniyi görünce daha çok korkar ve kaçmak ister. Kaliyani dur diye bağırsa da Gauri onu dinlemez.

Kaliyani Makhan’ı çağırarak ana kapıya bakmadığı için onu azarlar. Jagdish odada Gauri‘ye yazdığı mektubu yere düşmüş şekilde bulur.  Gauri’nin okuyup okumadığını düşünerek gerilir. Anandi, Kaliyani’ye masaj yapmak için odasına gelir ancak Kaliyani onu durdurur ve derslerine yoğunlaşmasını söyler. Anandi mutlu olur ve Kaliyani’ye sarılır.

Gauri ailesinin evine dönmüştür. Kapıyı çalmadan önce gözyaşını  silerken elbisesine sinduru bulaşır. Gauri öfkeylenir ve sinduru silerek kapıyı çalar. Babası onu gördüğüne sevinir. Annesi her şeyin yolunda olup olmadığını sorar. Gauri, acı bir şekilde annesine sarılarak ağlar. Gauri ailesini özlediğini ve onları görmeye geldiğini söyleyerek odasına gider. Ailesi şok olur. Gauri, odada  çocukken yaşadığı her şeyi hatırlar ve  ağlar. Çocukken ki düğün elbisesini çıkarır, çocukluk evliliğini ve sonrasında yaşananları hatırlar. Jagdishin yaptıklarını ailesine hakaret etmesini hatırlar ve kıyafetlerini yırtarak bileziklerini atar ve sonra sindurunu görür.

İkimizin Yerine 554. Bölüm Özeti 14 Mart 2020 Sudha’nın Bebeği Öldü
İkimizin Yerine 553. Bölüm Özeti 13 Mart 2020 Kundan İntikam Peşinde
İkimizin Yerine 547. Bölüm Özeti 7 Mart 2020 Nandini Nişanlandı
İkimizin Yerine 546. Bölüm Özeti 6 Mart 2020 Kundan Ortaya Çıktı

“İkimizin Yerine 06 Mart Çarşamba Özeti 180. Bölüm Fragmanı # (2. kısım) Gauri Gerçekleri Öğrenir.” üzerine 1 yorum

  1. Lale dedi ki:

    Bu diziyi hic kacyrmadan,severek izliyorum,anandiye üzülyorum,cok iyi bir dizi

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.