İkimizin Yerine 05 Şubat Salı Özeti 151. Bölüm Fragmanı # (2. kısım) Anandi Çocuk Yaşta Evlendirilmek İstenen Gulliyi Düğünden Kaçırır.

Burak 24 Oca 2019 İkimizin Yerine  0

Öğretmeni Anandiye rüyalarını gerçekleştirebilmesi için gelenek ve göreneklerin zorluğuna rağmen çalışmalarına devam etmesi gerektiğini söyler. Anandi’ye numarasını verir ve konuşmak istediğinde aramasını söyler. Anandi rüyasını gerçekleştirme ve Kaliyaninin sözleri arasında kalır. Jagdish kütüphanede Gauri ile konuşuyordur. Jagdish bu küçük yaşına rağmen nasıl okulu kazandığını söyler. Gauri akıllı olduğunu ve terfi ettiğini söyler.

Kaliyani ve gelinler politikacı Heth Singin oğlunun düğününe giderler. Heth Singh Gehnanın yüzündeki yaraları fark eder. Kaliyani kayıp düştüğünü söyler. Damadın ve gelinin çocuk olduğunu görünce şok olurlar. Anandi daha sonra gelinin Gulli olduğunu fark eder ve bir kere daha şok olur.

Anandi Gulliye sarılarak bu düğünün onun isteği ile ol up olmadığını sorar. Gulli evlenmeyi istemediğini söyler. Aandi KAliyani ile konuşur ve gelinin çok küçük olduğunu evlendiğinde onunla aynı yaşta olduğu için onu en iyi kendisinin anladığını söyler. Heth Singhe kendisinin iyi tanınan birisi olduğunu ve  bu hatayı nasıl yaptığını sorar. Heth kararlarına karışmaması gerektiğini söyleyerek Kaliyani ile karşılaşır ve gelininin ne cüretle ona karşı geldiğini sorar. Kaliyani Anandiyi arabalarına geri gönderir ve Makhana ona dikkat etmesini söyler. Anandi Gullinin hayatının mahvolacağını söyler. Kaliyani bu düğünün onun için hayırlı olduğunu yoksa hayatının cehennem olacağını söyler. Sumitra Anandiye düğünü sen mi durduracaksın diye sorar. Anandi düğünü durdurmaya kararlıdır.

Kaliyani Makhana Anandiyi eve götürmesini söyler. Anandi eve giderken Gulliyi ve çocukken yaşadıklarını düşünür. Gullinin ağlayan yüzü aklından çıkmaz ve düğünü durdurmak için bir şeyler yapmaya karar verir. Yolda polis kontrol noktasında arabayı durdurur ve Makhana ehliyetini sorar. Bu  esnada Anandi kaçmayı başarır. Düğün yerine ulaşır ve seromoni devam ederken Gullinin odasına girer. Bir çocukla Gulliye yazdığı notu gönderir ve çocuğun geline Anandinin geldiğini ve onu çağırdığını söylemesini ister. Gulli odaya gelir ve Anandiye sarılır. Bu arada Makhan düğün yerine gelerek Anandinin kaçtığını Kaliyaniye söyler.Bunun üzerine Kaliyani hızla  gelinin odasına gider ancak Anandi ve Gulli çoktan kaçmıştır.

Heth Singh çok kızar ve adamlarına Gulli yi bulmalarını  ve yollarına kim çıkarsa onu öldürmelerini emreder. Basant adamları durdurmaya çalışır ve Heth Sing ile kavga eder. Heth Basanta silah çeker Kaliyani araya girer. Basant kanıt ister ve adamlardam biri Anandinin yazdığı notu gösterir. Kaliyani onları getireceğine söz verir. Bairon salona polisle gelir ve çocuk evliliği yaptırdığı için Heth Singhin tutuklanmasını ister, herkes şok olur. Heth problem yarattığı için Kaliyaniye ve ailesine bağırır. Polisler Bairona inanmak istemez ve Hethden özür dileyerek ayrılırlar. Heth tüm olanlardn KAliyani ve ailesini sorumlu tutar ve intikamını alacağını söyler.

Anandi Bairona Gulli ile eve geldiklerini söyler. Bairon Anandiye Gulliyi odasına saklamasını söyler. Anandi sürekli ağlayan Guliyi besler. Tabakları yıkamak için aşağı iner ve Kaliyani Basanth ile birlikte eve girer. Anandi koşarak Baironun odasına saklanır. Kaliyani Anandi’nin odasına girer ve odada kimseyi bulamaz. Kaliyani Bairona Kazan’ı aramasını ve Anandi’nin baba evine ulaşıp ulaşmadığını öğrenmesini söyler. Bairon ertesi gün Anandi’yi bulacağını söyler. Kaliyani onu durdurur ve Anandi’yi umursamadığını, Gulli’yi bularak Het Singh’e iade etmek istediğini söyler. Basant da Anandi’nin sınırları aştığını düşünür.

İkimizin Yerine 554. Bölüm Özeti 14 Mart 2020 Sudha’nın Bebeği Öldü
İkimizin Yerine 553. Bölüm Özeti 13 Mart 2020 Kundan İntikam Peşinde
İkimizin Yerine 547. Bölüm Özeti 7 Mart 2020 Nandini Nişanlandı
İkimizin Yerine 546. Bölüm Özeti 6 Mart 2020 Kundan Ortaya Çıktı

“İkimizin Yerine 05 Şubat Salı Özeti 151. Bölüm Fragmanı # (2. kısım) Anandi Çocuk Yaşta Evlendirilmek İstenen Gulliyi Düğünden Kaçırır.” üzerine 3 yorum

  1. ❤❤❤❤❤ dedi ki:

    😀 😀 ozet guzel olmus yazicaktim klavye hatasi

  2. ❤❤❤❤❤ dedi ki:

    Pardon com over guzel olmus olucakti

  3. ❤❤❤❤❤ dedi ki:

    Pinarcim ellerine saglik over gurl olmus

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.