İkimizin Yerine 05 Mart Salı Özeti  179. Bölüm Fragmanı # (2. kısım) Jagdish Gauriye Tüm Gerçekleri Anlattığı Bir Mektup Yazar

İkimizin Yerine 05 Mart Salı Özeti 179. Bölüm Fragmanı # (2. kısım) Jagdish Gauriye Tüm Gerçekleri Anlattığı Bir Mektup Yazar

Burak 02 Mar 2019 İkimizin Yerine  0

Anandi odasına döner ve Kaliyani’nin diz üstü bilgisayarı odaya geri koydurduğunu görünce şok olur. Kaliyani, Anandi’yi ilk kez bilgisayarda çalıştığını gördüğünde  çok kızdığını ancak şimdi Anandi’nin Jagdish’e bir e mail göndermesini istediğini söyler. Mailde Jagdish‘in geri gelmesini  gelirse kimsenin ona bir şey demeyeceğini ve soru sormayacağını söyler. Anandi ümidinin kırılacağını biliyordur ama yine de denemek istiyordur.

Kaliyani  isteğinin emir olmadığını rica olduğunu söyler.  Gauri, odada çalışırken jagdish’e,  paraya ihtiyacı olması ndeniyle  ailesi ile ilgili krizin ne olduğunu sorar. Jagdish ailesinin kendisine kızdığını, bir ilişki yaşadığı için kariyerinin etkileneceğini düşündüklerini belirtir. Gauri bu sorunu çözmesi için  ailesine gitmesini ve onlarla  konuşmasını ister ama Jagdish reddeder. Gauri onu zorlar ve jagdish ona bağırır.

Ailesini iyi tanıdığını ve doğru zaman gelince giderek onlarla konuşacağını söyler. Anandi odasındayken Jagdish’in davranışını ve Kaliyani’nin üzüntüsünü hatırlar ve gözleri dolar. Phuli, onu neşelendirmek için jaleb tatlısı getirir ancak Anandi yemek istemez. Phuli, arkadaşını geri istediğini söyler, çünkü ona çok ihtiyam var der.

Anandi, başka kişilere tavsiye vermenin çok kolay olduğunu ancak bunu hayatında uygulamanın çok da kolay olmadığını söyler. Phuli ondan en azından ailesi gülümsemesini kendisini bırakmamasını ister. Eğer gülümsersen ailen de bu şekilde mutlu olacak der.  

Gauri ve jagdish birbirlerine küserler. Gauri uyumaya hazırlanıyordur Çok gergin ve üzgündür. Jagdish, Gauri‘yi  üzdüğünü hatırlar, ona bir mektup yazarak gerçeği söylemeye karar verir ve mektubu yazmaya başlar. Jagdish tüm gerçeği mektupda anlatır. Bu arada Gauri, onun ailesine gerçeği anlatmak için Jaipur’a gitmeye karar vermiştir. Jagdish gözleri dolarak mektubu bitirir . Mektubu Gauri‘ye götürür ancak Gauri uyuyordur. Yanında oturur ve Gauriyr sen benim hayatımsın, bu günüm ve geleceğimsin der. Senin için bütün ilişkilerimi kopardım. Seni çok seviyorum ve benden ayrılmamanı istiyorum der.

Ertesi sabah Gauri jagdish’i uyandırır ve ailesinin evine gitmeyi planladığını söyler. Jagdish yazdığı mektubu Gaurinin kitaplarına, koyar. Gauri kitabını alırken notu düşürür. Jagdish daha sonra notu Gaurinin elbisesine yerleştirir, ama mektup yine düşer. Anandi odada bilgisayarı görür ve Kaliyani’nin sözlerini hatırlar.

İkimizin Yerine 554. Bölüm Özeti 14 Mart 2020 Sudha’nın Bebeği Öldü
İkimizin Yerine 553. Bölüm Özeti 13 Mart 2020 Kundan İntikam Peşinde
İkimizin Yerine 547. Bölüm Özeti 7 Mart 2020 Nandini Nişanlandı
İkimizin Yerine 546. Bölüm Özeti 6 Mart 2020 Kundan Ortaya Çıktı

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.