İkimizin Yerine 04 Şubat Pazartesi Özeti 150. Bölüm Fragmanı # (2. kısım) Jagdish Gauri’den Etkilenir.

Burak 24 Oca 2019 İkimizin Yerine  0

Sarpanch, Politikacı Het Singh’in oğlunun düğünün  davetiyesini Kaliyani’ye verir ve Kaliyani heyecanlanır, bu şekilde köy için iyi şeyler yapabileceklerini düşünür. Bütün ailenin düğüne gideceğine karar verir ve Basanth’a hediyeler almasını söyler. Bairon, Kaliyaniye Gehna’nın Basantla birlikte gitmesine izin vermesini çünkü bayanların bu gibi şeyleri bildiğini ve daha zevkli olduklarını söyler. Kaliyani kabul eder ve Basanth şok olur.
Jagdish Gauri’ye hediye olarak kalem almıştır. Ona ilaç verdiği için kendisine teşekkür eder aksi takdirde kendisi uyuyor olacak ve dersleri kaçıracaktır.

Yeni okula başlayan öğrenciler parti için plan yaparlar. Jagdish kendisi gibi okula yeni başlayan alt sınıfları ve üst sınıfları öğretim elemanları ile partiye çağırmayı önerir. Partiye herkes geleneksel kıyafetleri ile gelir. Jagdish de geleneksel kurta kıyafetini giymiştir. Herkes gösterişli göründüğü için Jagdishi över. Bu kıyafetleri giymeyi nereden öğrendiğini ve bir köyden olup olmadığını sorarlar. Jagdish şehirdeki herkesin pantolon ve tişört giydiğini ve bunun onların yabancı oldukları anlamına geldiğini söyler.

Jagdish geleneksel kıyafetleri ile öğretmenleri ağırlar bir konuşma yapar ve herkes bundan çok etkilenir.Daha sonra yöresel dans gösterilerine geçilir. Gauri geleneksel kıyafetleri ile dans eder ve Jagdish resmen büyülenir, gözlerini ondan ayıramaz. Daha sonra Gauriyi iyi göründüğü için över. Bir kız gelerek Gaurinin bir prenses gibi göründüğünü söyler. (Gerçekten Gauri çok güzel görünüyordur)

Herkes gecenin düzenleyicisi olarak Jagdish’in pastayı kesmesini ister ve Gauri fotoğraf çeker. Birbirlerini kekle besledikten sonra Müdür, Jagdish’i bu partiyi düzenledikleri için över. Bu sayede tüm alt sınıflarla üst sınıflar kaynaşmış oldu der. En iyi geleneksel kostüm kazananının Gauri olduğu anons edilir ve Gauri sevinçten Jagdishe  sarılır. İkiside bu ani sarılmadan utanır. Gauri, ödülünü almak için ayrılır ve Jagdish onun fotoğrafını çeker.

İkimizin Yerine 554. Bölüm Özeti 14 Mart 2020 Sudha’nın Bebeği Öldü
İkimizin Yerine 553. Bölüm Özeti 13 Mart 2020 Kundan İntikam Peşinde
İkimizin Yerine 547. Bölüm Özeti 7 Mart 2020 Nandini Nişanlandı
İkimizin Yerine 546. Bölüm Özeti 6 Mart 2020 Kundan Ortaya Çıktı

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.