İkimizin Yerine 02 Mart Cumartesi Özeti 176. Bölüm Fragmanı # (2. kısım) Anandi Harap Olur.

Burak 24 Şub 2019 İkimizin Yerine  0

Anandi terasa gider ve Mubaide Gauri ile olan buluşmasını hatırlar. Gauri ve Jagdish’in beraber olduklarını düşünerek üzülür ve ağlar. Gehna oraya gelir ve Anandi‘yi bu şekilde görünce panik yapar.Diğera aile üyelerini çağırır ve Anandi’yi teselli etmeye çalışır.. Kaliyani öfkelenir ve Basant’a, hemen Jagdish’i aramasını söyler. Bairon abisini durdurur ve Jagdish’i kimsenin aramamasını söyler. Madan‘ların evinde, Madan ve Şiyam  Bairon ve Anandi ile ilgili konuşur ve üzülürler. Aniden bir ses duyarlar ve Sughna’yı Jagdish’in resmini çöpe atarken görürler.

Sughna, böyle bir  kardeşi olduğu için kötü hissettiğini söyler. Radha ve eltisi onu teselli etmeye çalışırlar. Madan  Şiyam’a Bairon’a oğlu gibi destek olmasını söyler. Sughna,eşinin ailesinin bu davranışlarından çok etkilenir. Mumbai’de, Jagdish bir çocuğu muayene ederken babasının onun için ne kadar endişelendiğini görür. Üzgünce babasının onu evlatlıktan reddettiğini hatırlar. Kantinde öğle yemeğinde Gauri ve Jagdish arkadaşlarıyla buluşurlar. Lal Singh oraya karısı ile gelir ve karısını tüm arkadaşlarıyla tanıştırır. Herkes  Koyal’a çok iyi davranır. Herkes kendini tanıtırken Jagdish sessizdir kendisini kötü hisseder.

Lal, eşi Koyal‘in herkesi akşam yemeğine davet etmek istediğini söyler. Herkes kabul eder. Lal, Jagdish’i bir kenara çeker. Ona, Anandi’ye yaptıkları için onu davet etmek istemediğini söyler. Başkalarına açıklama yapmak istemediğini, bu yüzden onun da gelmesini ister. Lal eşini alarak gider. Jagdish kızar.

Bairon banka müdürünü eve çağırarak Jagdish’in hesaplarını kapatır ve ona tüm desteğini keser. Herkes  şok olur ve Kaliyani, Bairon‘u ikna etmeye çalışır ama Bairon Jagdish’in parasız kalmasının umurunda bile olmadığını belirtir. Kendisinin artık Jagdish’in babası olmadığını söyler. Herkese Jagdish’ten uzak durması söyler aksi takdirde intihar edeceğini söyler. Herkes şok üstüne şok olur.

Kaliyani Basant’a Bairon’u ikna etmesini söyler ancak Basant da Bairon’u desteklemektedir. Sumitra kalbi kırıktır harap olmuştur. Bairon, Jagdish’in odasındaki tüm eşyalarını atmaya başlar. Sumitra gelir ve bu şkilde Jagdish’in hatıralarından kurtulmanın imkânsız olduğunu söyler. Bairon kendisini çaresiz hissettiğini söyler.

Anandi’nin  harap ve bitap düşmüştür.Ne yapacağını bilememektedir. Madan ve Radha,  Kaliyani’yi ziyaret ederler. Bairon ve Sumitra’nın çektiği sıkıntılardan bahsederler. Madan, Kaliyani ve ailesini teselli eder.Anandi odasında resmen heykel gibi durmktadır, hiç kıpırdamadan bir noktaya bakar. Sumitra gelir ve onunla konuşmaya çalışır. Anandi, Sumitra’ya ben gerçekten köylümüyüm aptalmıyım, Jagdish’e uygun değilim diye sorar. Sumitra neden bu şekilde konuşmamasını ister. Anandi, ona bunu Jagdish söyledi der. Anandi, Jagdish ile yaptığı telefon görüşmesini anlatır. Sumitra duyduklarına şok olur. Anandi’nin neden depresyonda olduğunu şimdi daha iyi anlar.

İkimizin Yerine 554. Bölüm Özeti 14 Mart 2020 Sudha’nın Bebeği Öldü
İkimizin Yerine 553. Bölüm Özeti 13 Mart 2020 Kundan İntikam Peşinde
İkimizin Yerine 547. Bölüm Özeti 7 Mart 2020 Nandini Nişanlandı
İkimizin Yerine 546. Bölüm Özeti 6 Mart 2020 Kundan Ortaya Çıktı

“İkimizin Yerine 02 Mart Cumartesi Özeti 176. Bölüm Fragmanı # (2. kısım) Anandi Harap Olur.” üzerine 1 yorum

  1. GÜLALEK dedi ki:

    Hizli we aydinli özetletiniz ün teşekkürler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir