İkimizin Yerine 01 Şubat Cuma Özeti 147. Bölüm Fragmanı # (2. kısım) Jagdish Evden Kaçarak Okula Gider. Kaliyani Herkese Cephe Alır.

Burak 20 Oca 2019 İkimizin Yerine  0

Anandi, Jagdishin gömleğini getirir kapı kilitli olduğundan içeride olan Jagdishin yanına giremez. Jagdish  kapının kilitli olduğunu görünce şok olur. Kaliyani, torununun üniversiteye geri dönmesini engellemek için her şeyi yapacağını söyleyerek ortaya çıkar.

Jagdish nenesinin bu sözlerine çok kızar ve kimsenin geri dönmesini engelleyemediğini söyler. Tüm ev halkı kargaşayı duyar ve Jagdishin odasına gelir. Kaliyani kapının önünde elinde anahtarlarla oturmaktadır. Bairon annesine sakinleşmesini söyler. Basant annesi sakinleşince onunla konuşacaklarını söyler. Daha sonra Kaliyani , Jagdish için yiyeceklerle odaya gelir, kapıyı açar ama Jagdish odada yoktur. Jagdish diye bağırır ve açık olan pencereye bakar ve Anandi’den şüphelenir.

Anandi’nin odasındayken  Jagdish  pencereden içeri girer. Anandiye şehre gitmek için paraya ihtiyacı olduğunu söyler. Kaliyani,  Jagdish’in Anandi’nin odasında olacağını düşünerek  kapıya vurmaya başlar. Anandi,  Jagdishe  para verir ve Jagdish pencereden atlayarak gider. Anandi kapıyı açar ve Kaliyani Anandinin Jagdishe  para vermek için kırdığı kumbara tarzı şeyin parçalarını yerde görür. Anandiye Jagdishi kaçmaya kışkırttığı için bağırır onu sürükleyerek salona götürür. Bairon onu sakinleştirmeye çalışır, ancak bir faydası olmaz. Ona gelinini Jagdishten fazla umursadığını söyler, Anandi’nin babası gibi kötü birisi olduğunu söyler.

Kaliyani gerçekten çok sinirlenmiştir. Eğer Jagdish giderse söz verdiğini yapacağını söyler. Kaliyani üzülmüş ve kırılmıştır. Basant onu evden ayrılmak üzereyken durdurur. Kaliyani Basanta tokat atar. Basant, onu durdurmaya çalışır. Bairon,  annesine yalvarır ve Jagdishin uğruna kalmaya ikna eder, sonra Sumitra Kaliyaninin kalması için yalvarır hepsinin Kaliyaniye ihtiyacı olduğunu söyler. Sonra Gehna kalması için yalvarırlar ve en sonunda Anandi  verilecek her tülü cezaya razı olduğunu söyleyerek Kaliyaninin kalması için yalvarır. Kaliyani kalacağını açıklar ama şimdi Anandi ile  arasında hiçbir ilişkinin olmadığını söyler ve odasına gider. Anandia ağlamaya başlar ve herkes şok olur.

Ertesi Gün Jagdish üniversiteye ulaşır, herkes onun olayı hatırlar ve ona bakar. Jadish kendine güvenerek okula girer ama bazı üst sınıflar onunla yine alay ederler. Jagdish onlara  üniversiteye girme ve doktor olma  hayalinin korkusundan  çok daha büyük olduğunu söyler. Anandi mutfakta çalışıyordur ve Sumitra Kaliyani için yiyecek alır ama Anandi o yemeği Kaliyani’ye kendisi vermek ister. Sumitra Kaliyaninin ona kızacağı için götürmesini reddeder, ancak Anandi ısrar Sumitra ona tabağı götürmesi için verir. Kaliyani onu görünce   uzak durmasını söyleyerek ayağa kalkar ve  kapıyı yüzüne kapatır. Anandi ağlamaya başlar ve Sumitra onu teselli eder.

Gauri, sınıfa doğru hızla yürüyordur. Jagdishi görür ve çok mutlu olur. Beraber derse girerler. Ders devam ediyordur ama birbirleriyle konuşmaktan dersi dinleyemezler.Sonunda arkadaş olarak el sıkışırlar. Anandi acı bir şekilde odasında ağlıyordur. Gehna ona sarılır ve aynanın önüne gelmesini ister.  Eski Anandi’nin gittiğini şimdi sadece Kaliyaninin gelini olduğunu, gerçek bir insan olmadığını söyler.

İkimizin Yerine 554. Bölüm Özeti 14 Mart 2020 Sudha’nın Bebeği Öldü
İkimizin Yerine 553. Bölüm Özeti 13 Mart 2020 Kundan İntikam Peşinde
İkimizin Yerine 547. Bölüm Özeti 7 Mart 2020 Nandini Nişanlandı
İkimizin Yerine 546. Bölüm Özeti 6 Mart 2020 Kundan Ortaya Çıktı

“İkimizin Yerine 01 Şubat Cuma Özeti 147. Bölüm Fragmanı # (2. kısım) Jagdish Evden Kaçarak Okula Gider. Kaliyani Herkese Cephe Alır.” üzerine 5 yorum

 1. ecem dedi ki:

  Aleyna hayat gokhan nerdesiniz arkadaslar

 2. GULJAN dedi ki:

  Jeren iy aksamlar sonrada iy gunler kusura bakma ama bunu soylemiyjam tm a bide size ne bundan…..

 3. Jeren dedi ki:

  Guljan turkmenistanyñ neresinden.

 4. GULJAN dedi ki:

  Buda harika Pinarcim gercekden tsk eline emegine saglik Pinacim oglumun dogum gununde gercekden davetlisiniz hahaha tabi turkmenistana gele bilmezsiniz ama burda dogum guni partisini yaparis dimi hahaha kankisim sende gel…

  1. Pınar dedi ki:

   Ya gelmek istemezmiyim keşke yakın bir yer olsaydı da gelebilseydik ama gönüller bir olduktan sonra mesafelerin uzakligin bir önemi yok cnm.Gelemesemde cnm gönlüm sizinle… minik adam nice mutlu yıllara şimdiden doğum günün kutlu olsun

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.