İkimizin Yerine 01 Mart Cuma Özeti 175. Bölüm Fragmanı # (2. kısım) Tüm Aile Jagdishin Yaptıklarını Öğrenir.

Burak 24 Şub 2019 İkimizin Yerine  0

Jagdish, sahilde düşüncelere dalar ve geceyi orada geçirir. Bairon’un sözlerini ve evlatlıktan reddedildiğini hatırlar. Çok üzülmüştür. Çocukluğunu ve ailesini düşünerek ağlar. Ailesindeki herkesin ona ne kadar iyi davrandığını ve doktor olunca ne kadar heyecanlandıklarını hatırlar.

Şiyam ve Sughna, Kaliyanilere  gelir. Herkes çok gergindir. Kaliyani çok üzgündür ve herkes onu  teselli eder. Sughna, Kaliyani’ye ona yemek getirdiğini söyler ancak Kaliyani, ilk önce Anandi’ye yedirmesini ister. Anandi odasında üzgün bir şekilde oturuyorken Kaliyani ona yemek getirir. Kaliyani onu teselli eder. Anandi’ye yemek yedirmeye  çalışır ancak Anandi yemiyordur. Kaliyani, sen yemiyorsan  ben de yemiyorum, sen açlıktan ölürken yiyemem der. Anandi’ye bundan etkilenir ve her ikisi birbirini beslerler.

Jagdish‘in ev sahibi kadın Kundha, Gauri için Puja töreni düzenler. Gauri, herkesin kendisini evli sanmasından rahatsızdır. O sırada Jagdish eve gergin bir şekilde döner. Gauri ona neden üzgün olduğunu sorar. Jagdish yorgun olduğunu söyler ve onu fırçalar. Gauri’ye ilaçlarını vererek dinlenmesini söyler. Bairon, geri dönerken Jagdish ile yaptığı konuşmayı aklından çıkmıyordur. Jagdish de aynı şekilde babası ile olan konuşmasını sürekli hatırlar.

Gauri, Jagdishin onun sağlığı yüzünden üzgün olduğunu düşünür ve Jagdihin onu önemsemesinden mutlu olur. Jagdish, herkes onu terk etse bile, her zaman yanında olur musun der. Gauri, ne olursa olsun, her zaman senin yanında seninle birlikte olacağına söz veriyorum der. Jagdish GAuriye sarılır.

Bairon, ev yerine yaptırdıkları hastaneye gider. Öfkeyle  hastanenin kapısını kırar. Bekçi bunu görür ve Basant’a olanları bildirir. Tüm aile hastaneye koşar. Bairon, Jagdish’in doktor olma kararında Anandi‘nin onu desteklediğini, hatırlar. Hastane açılışında Kaliyani ve ailenin ne kadar mutlu olduğunu ve, Jagdish’in Mumbai‘ye dönme kararı ile sahildeki konuşmalarını düşünür.

Bairon hastanedeki kabine girereke Jagat‘ın isminin yazdığı plakayı öfkeyle söker. Her şeyi kırmaya başlar ve olanlar için kendisini suçlar. Tüm aile oraya gelir ve Basant Bairon’u durdurmaya  çalışır. Bairon, Jagdish’in artık öldüğünü öyle birisinin olmadığını söyler ve Kaliyani’den yas pujası yaptırması için panditi çağırmasını ister.  Kaliyani Baironu tokatlar.

Bairon ağlayarak Jagdish’in başka bir kızla yaşadığını, o kızı sevdiğini ve onunla evlenmek istediğini anlatır. Herkes şok olmuştur. Sumitra yere yığılır. Anandi, Jagdish’in sözlerini hatırlar ve resmen yıkılır. Bairon, Anandiyi Jagdishle evlendirerek hayatını mahvettiğini söyler. Jagdish gibi bir oğlu olduğu için Anandi‘den özür diler. Kendisinin de bir kız babası olduğunu ve  şımarık oğlunun hayatını mahvettiğini söyler. Hepsi eve geri dönerler. Bairon başını annesinin kucağına koyarak ağlar. Kaliyani onu teselli eder. Bairon, kendi acımı kontrol edebilirim ama gözümün önüne suçsuz günahsız Anandi geliyor der. Jagdish gibi bir oğlu olduğu ve onu Anandi’yle evlendirdiği için kendisini suçlar. Kaliyani çok üzülür.

3 milyon oldu Maşallah
İkimizin Yerine 554. Bölüm Özeti 14 Mart 2020 Sudha’nın Bebeği Öldü
İkimizin Yerine 553. Bölüm Özeti 13 Mart 2020 Kundan İntikam Peşinde
İkimizin Yerine 547. Bölüm Özeti 7 Mart 2020 Nandini Nişanlandı
İkimizin Yerine 546. Bölüm Özeti 6 Mart 2020 Kundan Ortaya Çıktı

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.