İkimizin Yerine 01 Kasım Perşembe Özeti 55. Bölüm Fragmanı # (2. kısım) Sumitra Vikrantı öğrenir.

Burak 24 Eki 2018 İkimizin Yerine  0

İkimizin Yerine 01 Kasım Perşembe 55. Bölüm’de Neler Yaşanacak?

 

Basant ve Gehna Niranjanon evine gelir. Niranjak çok zayıf görünüyordur. Gehna Niranjana durumunu sorar. Niranjan Basanta minnetardı ve daha  iyi olduğunu söyler. Gehna yemek yiyip yemdiğini sorar. Niranjan yedim diyerek yalan söyler. Gehna durumu anlar ve yemek yapar. Anandi Vikranta sütlaç veririken Jagdish onunla tartışır ve onun için yemek hazırlamasını ister. Anandi Sughnanın sütlacı götürmesini ister. Sughna sütlaçı odaya götürür ve Vikrantı bilgisayarda fotoğrafına bakarken görür. Fotoğrafı silmesini ister. Vikrant sen yap der ve tarif eder. Sughna bilgisayar kullanmayı bilmediği için silemez. Vikrant fotoğrafı siler ve yüzünde iki kaşının arasında kırmızı nokta olan (evlilerin yaptığı şekilde) ayarladığı fotoğrafı Sughnaya gösterir. Böyle çok daha güzel görünüyorsun der. Sughna fotoğrafa bakar ve eskiden Pratapında aynı şeyleri söylediğini hatırlar. Fotoğrafı zer ve atar ağlayarak gider. Vikrantın hayatından uzak durmasını ister.

 

Gehna yemek yapar ve evi derleyip toparlar. Niranjan Gehnaya teşekkür eder. Gehna Niranjanın çabuk iyileşmesi için odanın temiz olması gerektiğini söyler. Basant eşinin bu davranışını takdir eder ve Niranjana evlenmesini söyler. O esnada  Basanta bir telefon gelir ve dışarı çıkar. Gehna da Niranjana evlenmesini söyler. Niranjan eskiden ir ilşkisi olduğunu kalbinin kırıldığını ve riske atmak istemediğini söyler. Atyrıca evlenmek için çok fakir olduğunu ekler. Gehna Niranjan yatağa uzanırken yardım eder. Bu esnada Basant gelir ve Gehna çekinir. Basant eşine gitmelerini söyler. Niranjan onlara teşekkür eder.

Dönüş yolunda Gehna Basantın sessizliğini fark eder ve bir hatam mı oldu diye sorar. Nairanjana yardım ettim sende annen gibi ona ilgi duyduğumu mu düşünüyorsun yoksa der. Basant annesinin ne düşündüğünün umrunda olmadığı ama Gehnaya güvendiğini ve onun karakterinden şüphe etmediğini söyler. Gehna bu dudukları ile iyi hisseder. Basant ve Gehna eve dönerler. Daha sonra Bairon ve Sumitra geziden eve gelirler. Vikrant salona iner ve Basanta sulama ile ilgili bazı çizimler verir. Sumitra Anandiye bebek almıştır ve Anandi çok sevinir. Sumitra Jagdishin odasında bebeklere koyacak yer ararken yere eğilir ve Sughnanın fırlatıp attığı fotoğrafı yerde görür ve şok olur. Gehna Sumitraya Sughna ile ilgili her şeyi anlatır ve Sumitra duyduklarına inanamaz. Gehnaya kızarak buna neden imkan verdiğini sorgular. Vikrantın bu kadar Sughnaya yaklaşmasından Gehnayı sorumlu tutar. Gehna Vikrantı durdurmaya çalıştığını  anlatır ama sonra onun Sughnayı çok sevdiğini fark ettiğini söyler. Sumitra kızını dul ve hamile olduğunu söyler. Ayrıca Kaliyani gibi bir nenesi var der. Gehna Sughnanın geleceğini düşündüğünü söyler. Sumitra Badiyi hatırlatır bu yüzden evden kovuldu der. Kaliyani kardeşine bunu yaptı ise bize neler yapar der. Vikrant ile görüş ve bu iş burada bitsin der.

 

Jagdish Anandiye bisiklete binmesini öğretmektedir. Anandi bisikletten düşer ve elini incitir. Anandi Sumitraya şikayet edeceğini söyler. Sumitra Vikrantın evine gitmeyi düşünür. Anandi oraya giderse Kaliyaninin onlara kızacağını söyler ve annesini fikrinden vazgeçirir. Bunun üzerine Sumitra Jagdishe Vikrantı tapınağa getir der. Kaliani komularında iken kadınlar Sughnanın neden ortalıkta görünmediğini sorarlar. Kaliyani torununun hasta olduğunu söyler. Kadınlar Kaliyaninin üzerine gelir ve o çok utanır. Jagdish Vikrantı tapınağa getirir. Sumitra Vikranttan hesap sorar. Kızından uzak durmasını ister. Vikrant Sughnayı sevdiğini söylemek istese de Sumitra onu durdurur ve Sughna için umutlanmamasını söyler. Köylüler durumu anlarsa ailemiz için çok kötü olur der. Vairanta Sughnaya acı diyerek yalvarır. Anandinin yarasına Gehna merhem sürer. Sughna Jagdishe Anandiyi bisikletine bindirdiği için kızar. Çocuklar Sumitranın neden bu kadar gergin olduğunu sorar. Gehna konuyu değiştirir. Jagdish annesini Vikrant ile görüştüğünü söyler. Kaliyani Sughna hakkında söylenenlere çok kızmıştır ve evde terör estirir. Sughndan hesap sorarken Bairon gelir ve çocukları içeri gönderir. Kaliyani Sugha eve kapanalı 4 gün oldu şimdiden kadınlar onun hakkında neler konuşuyor der.Karnı büyüyünce kadınlar durumu anlayacak diyerek Sughnayı azarlar. Sughna içeri giderken Kaliyani beni öldür de bu ızdıraptan beni kurtar der. Sughnanın elleini tutarak kendi boğazına götürür.Kendini boğdurmak ister. Bairon müdehale eder. Sughnnın ellerini indirtir ve Sughnayı odasına gönderir. Bu arada Gehna Sughnanın kaderine ağlayan Sumitraya bakmaktadır.

İkimizin Yerine 554. Bölüm Özeti 14 Mart 2020 Sudha’nın Bebeği Öldü
İkimizin Yerine 553. Bölüm Özeti 13 Mart 2020 Kundan İntikam Peşinde
İkimizin Yerine 547. Bölüm Özeti 7 Mart 2020 Nandini Nişanlandı
İkimizin Yerine 546. Bölüm Özeti 6 Mart 2020 Kundan Ortaya Çıktı

“İkimizin Yerine 01 Kasım Perşembe Özeti 55. Bölüm Fragmanı # (2. kısım) Sumitra Vikrantı öğrenir.” üzerine 114 yorum

 1. &Aynur& dedi ki:

  tm Aleyna ablam soyledigin icin cok tskler))

 2. &Aynur& dedi ki:

  evet abim yakisiklidir benim))
  ahh seni gidi kopyaladinmi? 😀 😀
  bende seni gormek istiyorum hemennnn ama olmuyor ya((

 3. ⍲łℰყ Ɲ⍲ ✨ dedi ki:

  Tüh ya geç kaldım 😐 çıkdın sanarım..tmm cnm iyi geceler..yarın knşrz İnsAllah:))

 4. ⍲łℰყ Ɲ⍲ ✨ dedi ki:

  Dur Hava geldim..

 5. HAVA dedi ki:

  Aleyna canım gelmeyeceksin sanırım
  Herkese iyi geceler

 6. HAVA dedi ki:

  Burdayım Aleyna

 7. ⍲łℰყ Ɲ⍲ ✨ dedi ki:

  Hava cnm burda mısın?? Buraya yazalım:)

 8. ⍲łℰყ Ɲ⍲ ✨ dedi ki:

  Aynurum..Gökhan az önce bana yazdı..
  Aynura söyle fotoları attım..ama gitmemiş..yarın 8-9gibi yeniden atmayı deniyecekmiş..şu an işleri var müsait değil yazamıyor:)

 9. HAVA dedi ki:

  Tamam. Aleyna sağol

 10. ⍲łℰყ Ɲ⍲ ✨ dedi ki:

  Canlar..Gökhanın malesef neti çekmiyor bide işi çıkdı yazamıyor..az önce özelden yazdı bana..

 11. ⍲łℰყ Ɲ⍲ ✨ dedi ki:

  Hemmmen geldim 😀 😀 😀
  Aynurum biriciğim..Gökhan..netiniz mi çekmiyor 😐

 12. HAVA dedi ki:

  Gökhan Aynur onun paylaştıgı fotoya yorum yapmanı istiyor

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.