İkimizin Yerine 01 Kasım Perşembe Özeti 55. Bölüm Fragmanı # (2. kısım) Sumitra Vikrantı öğrenir.

İkimizin Yerine 01 Kasım Perşembe 55. Bölüm’de Neler Yaşanacak?

 

Basant ve Gehna Niranjanon evine gelir. Niranjak çok zayıf görünüyordur. Gehna Niranjana durumunu sorar. Niranjan Basanta minnetardı ve daha  iyi olduğunu söyler. Gehna yemek yiyip yemdiğini sorar. Niranjan yedim diyerek yalan söyler. Gehna durumu anlar ve yemek yapar. Anandi Vikranta sütlaç veririken Jagdish onunla tartışır ve onun için yemek hazırlamasını ister. Anandi Sughnanın sütlacı götürmesini ister. Sughna sütlaçı odaya götürür ve Vikrantı bilgisayarda fotoğrafına bakarken görür. Fotoğrafı silmesini ister. Vikrant sen yap der ve tarif eder. Sughna bilgisayar kullanmayı bilmediği için silemez. Vikrant fotoğrafı siler ve yüzünde iki kaşının arasında kırmızı nokta olan (evlilerin yaptığı şekilde) ayarladığı fotoğrafı Sughnaya gösterir. Böyle çok daha güzel görünüyorsun der. Sughna fotoğrafa bakar ve eskiden Pratapında aynı şeyleri söylediğini hatırlar. Fotoğrafı zer ve atar ağlayarak gider. Vikrantın hayatından uzak durmasını ister.

 

Gehna yemek yapar ve evi derleyip toparlar. Niranjan Gehnaya teşekkür eder. Gehna Niranjanın çabuk iyileşmesi için odanın temiz olması gerektiğini söyler. Basant eşinin bu davranışını takdir eder ve Niranjana evlenmesini söyler. O esnada  Basanta bir telefon gelir ve dışarı çıkar. Gehna da Niranjana evlenmesini söyler. Niranjan eskiden ir ilşkisi olduğunu kalbinin kırıldığını ve riske atmak istemediğini söyler. Atyrıca evlenmek için çok fakir olduğunu ekler. Gehna Niranjan yatağa uzanırken yardım eder. Bu esnada Basant gelir ve Gehna çekinir. Basant eşine gitmelerini söyler. Niranjan onlara teşekkür eder.

Dönüş yolunda Gehna Basantın sessizliğini fark eder ve bir hatam mı oldu diye sorar. Nairanjana yardım ettim sende annen gibi ona ilgi duyduğumu mu düşünüyorsun yoksa der. Basant annesinin ne düşündüğünün umrunda olmadığı ama Gehnaya güvendiğini ve onun karakterinden şüphe etmediğini söyler. Gehna bu dudukları ile iyi hisseder. Basant ve Gehna eve dönerler. Daha sonra Bairon ve Sumitra geziden eve gelirler. Vikrant salona iner ve Basanta sulama ile ilgili bazı çizimler verir. Sumitra Anandiye bebek almıştır ve Anandi çok sevinir. Sumitra Jagdishin odasında bebeklere koyacak yer ararken yere eğilir ve Sughnanın fırlatıp attığı fotoğrafı yerde görür ve şok olur. Gehna Sumitraya Sughna ile ilgili her şeyi anlatır ve Sumitra duyduklarına inanamaz. Gehnaya kızarak buna neden imkan verdiğini sorgular. Vikrantın bu kadar Sughnaya yaklaşmasından Gehnayı sorumlu tutar. Gehna Vikrantı durdurmaya çalıştığını  anlatır ama sonra onun Sughnayı çok sevdiğini fark ettiğini söyler. Sumitra kızını dul ve hamile olduğunu söyler. Ayrıca Kaliyani gibi bir nenesi var der. Gehna Sughnanın geleceğini düşündüğünü söyler. Sumitra Badiyi hatırlatır bu yüzden evden kovuldu der. Kaliyani kardeşine bunu yaptı ise bize neler yapar der. Vikrant ile görüş ve bu iş burada bitsin der.

 

Jagdish Anandiye bisiklete binmesini öğretmektedir. Anandi bisikletten düşer ve elini incitir. Anandi Sumitraya şikayet edeceğini söyler. Sumitra Vikrantın evine gitmeyi düşünür. Anandi oraya giderse Kaliyaninin onlara kızacağını söyler ve annesini fikrinden vazgeçirir. Bunun üzerine Sumitra Jagdishe Vikrantı tapınağa getir der. Kaliani komularında iken kadınlar Sughnanın neden ortalıkta görünmediğini sorarlar. Kaliyani torununun hasta olduğunu söyler. Kadınlar Kaliyaninin üzerine gelir ve o çok utanır. Jagdish Vikrantı tapınağa getirir. Sumitra Vikranttan hesap sorar. Kızından uzak durmasını ister. Vikrant Sughnayı sevdiğini söylemek istese de Sumitra onu durdurur ve Sughna için umutlanmamasını söyler. Köylüler durumu anlarsa ailemiz için çok kötü olur der. Vairanta Sughnaya acı diyerek yalvarır. Anandinin yarasına Gehna merhem sürer. Sughna Jagdishe Anandiyi bisikletine bindirdiği için kızar. Çocuklar Sumitranın neden bu kadar gergin olduğunu sorar. Gehna konuyu değiştirir. Jagdish annesini Vikrant ile görüştüğünü söyler. Kaliyani Sughna hakkında söylenenlere çok kızmıştır ve evde terör estirir. Sughndan hesap sorarken Bairon gelir ve çocukları içeri gönderir. Kaliyani Sugha eve kapanalı 4 gün oldu şimdiden kadınlar onun hakkında neler konuşuyor der.Karnı büyüyünce kadınlar durumu anlayacak diyerek Sughnayı azarlar. Sughna içeri giderken Kaliyani beni öldür de bu ızdıraptan beni kurtar der. Sughnanın elleini tutarak kendi boğazına götürür.Kendini boğdurmak ister. Bairon müdehale eder. Sughnnın ellerini indirtir ve Sughnayı odasına gönderir. Bu arada Gehna Sughnanın kaderine ağlayan Sumitraya bakmaktadır.

dizibilgi google play

İkimizin Yerine 01 Kasım Perşembe Özeti 55. Bölüm Fragmanı # (2. kısım) Sumitra Vikrantı öğrenir. (114 Yorum)

 1. Aynur abisinin gülü Abini de gördüm…Maşallah yakışıklı 😉 🙂 sende dünyalar güzeli ❤ inan resmini kopyaladım.. Benim galerimde 😉 kaydettim evet abisinin gülü guljan ablam orada bizde oradayız..ama benim şimdi netim çekmiyor oraya hahaha 😀

 2. Benim instadan paylastigim gotta begenenlerde Atash diye birisi var abim benim amerikadaki))

 3. Neyse yaa yarin deniycem))
  We abim fotomu gorduk demek 😀
  Sanatcilarida gordunmu grup onlary side {Humming House}
  Netde yaz cikacak))

 4. Aynur abisinin gülü sinirini hissediyorum 😀 😀 Sinirlenme can parçası inan sinirini hissettim tırstım aniden 😀 😀

 5. Jakaishaknshshaoskdwkkdhabbsj face prhwhdnlslapqjdskspo
  Bu Raya giriyorum ama instaya giremiyorum bizde insta VPN Le calisiyor sadece
  o da calismiyor
  Ogggggffffffffjdhjqjwiueueoqmxmznsbzcjskdkskskshsjskqosuyeyeiepqlsmxnxbxbhdiwpqoajshdqkkansnshshqlqls cooking sinirliyimmm jahshshdkesoash

 6. Ben buradayım hava haha 😀 Aynur netle boğuşuyor sanırım haha 😀

 7. Abisinin gülü çok sinirli,şuan 😀 😀
  Abisinin gülü bir daha {Geberdim } deme ay parçası 😉
  Dcye girebiliyor musun? Peki 😉

 8. Ben geber dim burdaaaaaaaa hahahahahhajsxjas feelin shqjsnejsiqpakmanxoqlsjqkxnnxjwhd

 9. Abisinin gülü Fotoğrafların gelmesi lazım…İnan 3 tane fotoğraf yolladım…Ama ben,seni gördüm ❤:) netiniz kötü çekiyor.. Off ya..

 10. Offfff bu netim oldurucwm Ben dogduguna pisman etdirecegim Instagram calismiyormus net iyi digilllll!!!!!
  Abimbana hic bir sey gelemdiii(((
  Birazdan giricem instaya

 11. Hoş buldum hava yine gel,dcye guljan ablam çıkmamış hahaha 😀 😀 😀

 12. Hoşgeldin Hava… Aynur aşağıda yorum yazmış… Biri ona yazmış o kim? Sen miydin? Yoksa haha 😀 😀

 13. PINAR ABLA VE GÖKER ABİ TYLLA VE GULJAN ABLAMIN İNTERNETİ ÇEKMİYOR… HER SİTELERE ÇEKİYOR.. AMA DİZİ BİLGİ TV’E giremiyorlar…YARDIMCI OLURMUSUNUZ..

 14. Abisinin gülü Ben birazdan gelirim…Sana Fotolar geldi mi?
  3 tane 😉 hadi ben çıkıyorum geleceğim birazdan 😉

 15. Allah razı olsun… Çok teşekkür ederim…Xanım Amin İNŞALLAH..) güzel dileklerin için çok teşekkür ederim:)) İnan bizim buralara hafif yağmurlu kar yağdı… Çok soğuktu bugün 😀

 16. Hayır Aynur abisinin gülü o ben değilim… Az önce fotoğraf atan.. Bi arkadaşımın insdan attım bakarsın :)) seni gördüm sanatçılarla çekindiğim fotoyu 🙂

 17. Abim Sen profilini degistirdinmi??
  Bana msj geldin instadan Aynur db ya yazan diye
  Sensin dimi??

 18. hayirli aksamlar gokhan iyi olmana cok sevindim hep iyi mutlu ol gununde hep guzel gecsin derslerinde ALLAH zihn aciklikli versin sana islerinde kolay gelsin burada havalar iyi diyil bu gunden sovuk olmaya basladi :))

 19. Aleyna Kixboxcum iyi Akşamlar…Anladım sana kolay gelsin mert abine benden bol bol selam söylersin 😀 görüşürüz 😛

 20. Hayırlı Akşamlar…xanım hoşgeldin:)) hamdolsun iyiyim şükür hep iyi ol.. Xacım sevindim:)) benim günüm nasıl geçtiğini soracak olursan.. Günüm güzel geçiyor sınavlara odaklanmış durumdayım 😀 sizin oralar yani havalar nasıl… Bizim buralar buz kesiyor resmen çok soğuk felaket 😀 😀 Teşekkür ederim..Allah razı olsun:)) hoşbuldum:))

  Aynur abisinin gülü oraya bi not.. Bıraktım okursun:))

 21. aynurcum canim benim hos buldum iyi olmana cok sevindim hep iyi mutlu ol gununde hep guzel gecsin tatlim bende cok iyim gunumde guzel ve yogun gecti vakit bulunca gelirim onlari cok sevdiyimi soylersin :))

 22. hos geldin Xanim ablam))
  iyim sen nasilsin))
  gunum iyi gecdi))
  senin gunun nasil geciyor?
  tabi ablam illetirim))
  ablam sende dc gel))

 23. merhaba arkadaslar ben geldim nasilsiniz aynurcum canim nasilsin tyllama ve gulyana bendende selamlarimi ilet gunun nasil geciyor tatlim aleynam canim nasilsin gokhan hos geldin nasilsin haftaya sinavin varmis ALLAH yardimcin olsun basarilarin daimi olsun :))

 24. tm abim ben soyledigin her seyi ablalarima illetirim))
  ve benimde baslagim beauty olacak))
  bende gelirim insallah o sayfaya benim telim girmiyor dc annemin telinden giricem))
  Aleyna ablam sizlerede bol bol selamlari var seninde selamlarin illetdim))
  tm ablam iyi eglenceler sana))

 25. İyi günler canlar..))
  Aynurum..cnm Guljan ablama ve Tylla ablama bende bol bol selamlarmı..ve çok sevdiğimi söylersin..
  Cnm ben şu an hiç müsait değilim..arkadaşım Mert ve annesi akşam bize gelecek..annem çağırdı yemeğe..
  Neyse ben çıkıyorum..grşrz:)
  Bide..DC ne??..hangi site??..daha önce başka siteye girmişliğim mi var benim 😀 neyse yazarsın sen..ama belki yazamaya bilirim..neyse hadi kaçdım..

 26. Anladım Abisinin gülü beni bulamamışsın, ama ben seni bulurum..
  Aa öylemi abisinin gülü guljan ablam ne zaman müsait olursa bu sayfaya yazsın(Edho Özlem Kim? Özlem’in Gerçek Adı Ne? Hangi Dizide Oynadı? (Eşkıya Özlem)) benim başlığım {Mavi} olacak…. Guljan ablam nedenini biliyordur… İnan bende özledim çok… Sende gel Tylla guljan ablam Aleyna orada konuşuruz… Özlemimiz gidene kadar 😀
  Aynur abisinin gülü ben çıkıyorum hiç müsait değilim..)) Guljan ablam saat kaçta oraya gelmek isterse ben oraya gelirim..)

 27. pardon Tylla ablam sana giremiyormus yazmisim Tylla ablamda giremiyormus olacakti))
  abim beni instadan bulabilirsin boyle yazili(Aynur_1407) resimim yok profilimde lutfen beni bulll))

 28. Arkadaslar Guljan ablam bana msj atti buraya giremiyormus Tylla ablam sana giremiyormus Guljan ablam bana db arkadaslar soylerim DC gelsinler onlary cook ozledim dedi Guljan ablam anca pazartesine kadar DC girebilecekmis hangi sayfaya yazacagimizi Gokhan secsin dedi abim Hadi bakalim sec 😀
  Ve dunki anonimcik DC sayfasina yazan arkadaamis Guljan ablam dcdekilere Rica etmis selamimi illet in diye vaayyy cok konusdum
  Kisaca arkadaslar dc gire bilecekmisiniz???
  Bu aksam saat 10 9 gibi Musait olursaniZ DC hiring arkadaslar Guljan, Tylla ablamlar icin bizi cooook ozlemisler

 29. Gunaydin canlarim))
  Nasilsiniz))
  Abim Ben seni bulamadim(((
  O kadar ugrasdimkiii(((
  So run digil abim Sen beni bul)))
  bak boyle yaz{agajanovna ve asaginda aynur due yazili} profilimde resim yok
  Aleyna Ablam sende beni bul lutfen))
  Ve canlarim lutfen beni bu gun bulmaya calisin

 30. Herkese iyi geceler tatlı uykular… Bugün yorgunum yazamayacağım yarın konuşuruz İNŞALLAH..))
  Kixboxcum
  Abisinin gülü
  Guljan ablam
  Kraliçem tylla
  Pınar abla
  Sayın yeni Anonim:)
  Zehra
  Xanım
  Ve herkese:))

 31. VE ALEYKÜMSELAM…ANONİM SENDE ABLAMA SELMLARIMI SEVGİLERİMİ SAYGILARIMI İLET.. ONU ÖZLEDİĞİMİ SÖYLE VE DE GÖKHAN KARDEŞİN,SENİ ÇOK ÖZLEMİŞ DE…. ONU HEP BEKLEDİĞİMİ İLET.. KENDİSİNİ YORMASIN SAĞLIĞINA DİKKAT ETSİN..AKLIM HEP GULJAN ABLAMDA ONU SEVDİĞİMİ İLET.. ANONİM SEN ARZUW ‘MUSUN O DEĞİLSEN ARZUWA DA SELAMLARIMI İLET:)

 32. Aynur abisinin gülü ben 1 buçuk haftadır..İns’ımı kapatmıştım…Kixboxcumun dediği gibi biri yüzden ama açtım… Nasıl anlatsam profilimi hmmm… Daha 2 gün önce hayatla çekindiğim resmimi profil resmi yaptım…Benim üzerimde gri bir kazak var.. Boynumda 2 kolye var… Kolyemde yusufçuk var…Biride zincirli…Arkamızda ayna var büyük ensemdeki dövme deseni gözüküyor aynada, hayatın kıyafeti de kırmızı kazak saçları açık uzun, onun boynun da da yusufçuk kolyesi var…Abi kardeş olduğumuz için o kolyenin anısı var ikimiz takarız.. Hayat benim yaniboyu göğüsüme geliyor.. Ben uzun boylu olduğumdan dolayı 😀 😀 ikimizde gülümsüyoruz… Yan tarafımızda renkli renkli çiçekler var… Sol tarafımızda iste bizim köpeğimiz var 😀 😀 😀 😀 İNŞALLAH.. Bulursun zor bulacağından eminim… Çünkü isminim yanına yabancı bir şey yazmışım.. Biliyorsun burası sanal eğer yazarsam rahatsız edeceklerini biliyorum.. Üzgünüm geç geldim.. Müsait değildim..:)) Allah Rahatlık versin iyi geceler tatlı uykular diliyorum sana ❤ seni çok seven abin=Gökhan

 33. Teşekkürler Anonim..haber verdiğin için:)..bizde Guljan ablamı çok özledik..İnşAllah net sorunu çözülürde yazar:)Hoşçakalın:)
  ..
  Aynurum uyudun mu yaa:(..tmm cnm iyi geceler..Allah rahatlık versin..grşrz İnşAllah:)

 34. Aleyna ablam uzgunum Ben cikicam sarjim da az gozlerim agriyor iyi geceler))
  Allah rahatlik versin)))
  Insallah yrn knsrz)))

 35. Ve aleykumSelam anonim)))
  Sende Guljan ablama selamlarimizi illet v e cok sevdigimizi)))
  Ve kendini iyi bakmasini)]
  tesekkur ederim anonim bize haber verdigin icin))

 36. GULJAN HANIM SİTEYE GİREMYORMUŞ İNTERNETİ ÇEKMİYORMUŞ BURADAKİ ARKADAŞLARINI ÖZLEMİŞ HEPİNİZE ..SEVİLER SELAMLAR YOLLADI .. kendisne söyledim selamını aleyna iyi akşamlar hoşçakalın

 37. Aynurum.. ben şimdi çıkmam lazım duş alıcağım..birazdan yazarım cnm:)

 38. Sorun değil Aynurum 😀
  ..
  Merhaba iyi akşamlar..teşekkür ederim anonim..aleyküme selam..Guljan ablama bizden selamlarımızı ve sevgilerimizi söylersiniz:)

 39. merhaba herkese iyi akşamlar Guljan hanım buraya yazamıyormuş çünkü interneti çekmiyormuş siteye girememiş herkese çok selam söyledi..

 40. Vayy ne güzel 😀 sevindim senin adına..bide selfi çektirdiniz demek 😉
  Yoo Aynurum..öyle değil benim gördüğüm resmde başında şapka vardı 😉

 41. Pardon yaa ablam klavye hatalari benim bu salak klavyem cok hate yaziyor anlarsin insallah))

 42. Ha anladim ablam))
  Ablam profilini beyaz arabanin yaninda pembe gomlekde oylemi profili???

 43. Konsermi??? Harika, muhtesem gecti soyledigi sarkilar cok guzel))
  Ama ismini unuttum yaa grupdu 4 tane Erik vardi sarisin ve 3sude siyah sacliydi))
  Cok guzel sarkilar soylesiler pop sarkilarini soylesiler))
  Ve bize konser bittiginde disarda birlikte resim cekebiliriz dedi ve bende resim cekdim eglenceli oldu)))

 44. Evet Aynurum kapatmış..yeni kapatmadı..1 haftadan çok oldu..işte malum kişi yüzünden sürekli rahatsız ediyordu..Gökhanda kapattı..neyse ben daha fazla konuşmamayım..
  Gökhan müsait değil herhalde..birazdan yazar:)

 45. Yaaaa kapatmismii???
  Ben sizin icin girdimm bake bu tesadufe tmm kismetmis))
  Ablam msj atarmisin abime)) geldin))

 46. Aynurum Hoşbuldum:))
  Yaa cnm..anlatarımda..Gökhan instasını kapatmışdı bi nedenden dolayı ama bir süreliğine kapatmışdı…özelden konuşurken bana öyle söylemisdi:)
  Gökhan gelince kendisine sorarsın anlatır:))

 47. Ablam hos geldin))
  Rica etsem bana abim in insta profilini anltirmisin??
  Ben Instagrama girdimm))

 48. Hayirli aksamlar))
  Abim hep iyi ol))
  Bende iyim))
  Eee sinavin var O zaman Sana kolay geldin insallah istedigin gibi gecer sinavin))
  Evet evet cok eglendim konseede harika gecdi))
  Mahym ablam hos geldin))
  Iyim Sen nasilsin.. Kac zamnadir yoktun

 49. Hoşbuldum Gökhan:))..hep iyi ol:))
  Evet ya..öyle oldum bende unutkanım bu aralar 😀
  Tmm 10 gibi grsrz 😉 sende kendine iyi bak 😀

 50. Hoş buldum.. Kixboxcum sende hoşgeldin:)) Ayn öyle iyiyim şükür senin iyi olmana sevindim…Hep iyi ol Unutkansın sen bilirim 😛 😀 Konuşmayalı hep iyi ol 😉 10 da görüşürüz:) Kendine iyi bak 😉 😀

 51. Aaa Mahym ablam..brn senin yorumunu görmemişim pardon..sağol iyim sen nasılsın??..aynen ya bunca zamandır nerdeydin..merak ettik seni 😀
  ..
  Hoşgeldin Gökhan..ben çok iyim:))senide sormama gerek yok..çok iyisin 😉
  Yoo yorumunu gördüm yazmayı unuttum 😛
  Konuşmayalı iyim iyim 😉
  Tmm akşama grşrz İnşAllah:))

 52. Aynur abisinin gülü demeyi unuttum… Haftaya pazartesi sınavım var.. 😀 ders çalışmak için erkenden başladım 😛 😀

 53. Pınar abla eline emeğine sağlık özetler için çok teşekkürler:))

 54. Kixboxcum nasılsın? :)) Beni görmemişsin 😀 😀 😀 ne var ne yok konuşmayalı 😀 :))

 55. Hoş buldum…Abisinin gülü aynen farkındayım…site çok sessizleşmiş 😀 ben geldim akşama patlatırız yine sayfayı 😀 ben mi? Şuan çok mutluyum… Çok iyiyim yani 😀 senin iyi olmana çok sevindim…hep iyi ol abisinin gülü.. Ya demek konser var şarkı çalınca çılgınlar gibi dans etmeyi unutma 😀 😀 beni hatırla haha 😀 sana iyi eğlenceler 😀 evet evet dizimiz var.. Ama ben izleyemeyeceğim.. İşlerden dolayı 😀 sana şimdiden iyi seyirler 😉

 56. MAHYAM ABLA YORUMUNU ŞİMDİ GÖRDÜM.. HOŞGELDİN İNAN BİZİMDE ARADA BİR YORUMLARIMIZ.. ÇIKMIYOR TEKRAR TEKRAR YAZDIĞIMIZ OLDU..SONRADAN ÇIKMAYA BAŞLADI.. HERHALDE SİTE DAHA DEĞİŞİMDE OLABİLİR.. O YÜZDEN YORUMLAR ÇIKMIYOR.. AMA BENİM Kİ DÜZELDİ YORUMLARIM ÇIKIYOR.. ARTIK HOŞGELDİN SEN NERELERDEYDİN? BİZ MERAK EDİYORDUK SENİ..:)

 57. Sağol Aynurum İnşAllah:))
  Tmm cnm anladım:)) sana iyi eğlenceler..akşama grşrz İnşAllah:))

 58. ooohh ohh kimler gelmisss))) 😀
  abiskom gelmiss hos geldin can parcammm))
  sukur iyim))
  sen nasilsin??sinavin nasil gecdi?? iyimi??
  burasi sessizlik cok sikiliyorum((
  aksam gel siteyi patlatalim yaa 😀 😀
  insaallah 10 gibi grsrz))
  haa birda bu gun dizim varr Bir Zamanlar Cukurovaa 😮 kesin izliycem nu 😀 😀 😀
  cok konusdum hadi grsrz))

 59. ablam simdi icim rahatladi))
  aa oylemi?? sukur simdi araniz iyi)) insallah birdaha boyle seyler yasanmaz))
  kimin konseridigini bilmiyorum amerikadan gelmisler konser veriyorlarmis ve bedava oldugunu soylediler kursdaki ogretmenin soyledi amerikadan buraya konser vermeye geliyorlar dediler kim gitmek isterse gelsin dedi))
  ama bildigim kadariyla unlu sanatcilar digil))
  1-2 saatden gidicem saat 18:30 basliyor

 60. Selam…Aleyküm…Nasılsınız?
  Anca vakit bulabildim.. Buraya yazmak için… Yorumları da okuyamadım.. Şuan müsait değilim.. Akşam 10 gibi görüşürüz :))

 61. Hayırlı günler Aynurum..
  Merak etme birtanem ben iyim:)..dün bi arkadaşımla aramızda gerginlik yaşandı da..o yüzde pek keyfim yoktu..ama şimdi sıkıntı yok..iyi yani :))
  Ee cnm..peki kimin konserine gideceksin?..

 62. hayirli gunler))
  Aleyna ablam aklim sende kaldi nasilsin?? daha iyimisin?? dun de hic bir sey soylemedin gittin bu gun soylersin insallah))
  haa birde ben bu gun konsere gidiyorum amerikalilarin konseri varmis bakalim nasil))

 63. Ablam yaaa???? Noluuyor sanaaa???
  Tmm bendr uyuuycaktim zatrn iyi grceler)))

 64. Aynurum bugün ben pek iyi değilim..çok üzgünüm..yazamıycağım..grşrz..iyi geceler.

 65. saol ablam))
  tmmm ablam nasil istersen))
  ablam hatirlatdigim icin ozur dilerim
  aksam grsrz))

 66. Anladım Aynurum..keşmiş olsun cnm..tabi yol yogunusundur o yüzden..
  Tabi birtanem yazarım..o zaman akşam 10 gibi yazıcağım ben grşrz..
  Ha bide cnm..o kişiyle hiç bir alakası yok..Aynurum bide cnm rica etsem o kişinin ismini buraya yazmasan..ismini bile görmek istemiyorum..
  Neyse cnm ben çıkıyorum akşama grşrz İnşAllah..

 67. Pardon simdi fark eTtim hos buldum))
  Ne oldu yine Serhan yuzundenmi??

 68. Ablam hos geldin))
  Hep iyi old buna cok sevindim)))
  Ben yorgunum, basim biraz agriyor yolda yoruldum tam 4 saat yolda arabadaydik ama simdi dus album iyim))
  Ben varim artik yazarsin dimi 😀
  Eee su an napiyorsun??

 69. Aynurum Hoşgeldin..sağol cnm..ben iyi sayılırım..sen nasılsın?..
  Evet site sessiz..kimse olmayınca bende yazmıyorum.

 70. Hayirli gunler arkadaslar))
  Nasilsiniz??
  Iyisinizdir insallah)))
  Ayy ne sessizlik burasi???
  Ben geldin patlaticam siteyi 😀
  Abim kolay geldin))
  Insallah sinavin istedigin gibi gecer)))
  Pinar ablam ellerine saglik❤
  Ozetler harika✌
  Ablam nasilsin, Zeynomuz nasil))
  Insallah iyisinizdir❤

 71. Merhabalar Canlarim benim, sizi ne kadar ozledim bir bilseniz??
  Guljan ablam
  Gokhanim
  Aleynam
  Hayatim
  Tyllam
  Aynurum
  Rojinim
  ve yeni gelenler
  Unutdugum varsa af ola

 72. Hayırlı sabahlar:))
  Pınar ablam..ellerine sağlık:))..
  ..
  Xanımcım diğer sayfada yazdıkların için çok teşekkürler cnm..Amin İnşAllah:))