İki Yalancı Nerede Çekiliyor?

İki Yalancı Çekimleri  Ortakent Fink Beach’de Başladı

İki Yalancı dizisinin çekimleri ilk olarak  Ortakent Fink Beach’de çekildi. İki Yalancı  dizisi çekimleri Bodrum’dan sonra muhtemelen İstanbul’da devam edecek. Çünkü Serkan ve Duygu aşkı Bodrum’da kesiştikten sonra Duygu ve Serkan’ın yolları tekrar İstanbul’da kesişecek.

Gani Müjde tarafından senaryosu yazılan ve yapımcılığı üstlenilen İki Yalancı dizisi ile ilgili detaylar bir bir belli olmaya devam ediyor. Kerem Cem ve Yağmur TANRISEVSİN’in başrollerinde yer alacağı İki Yalancı dizisinin Bodrum’da ve Muğla’da çekimlerine 6 haziran da başlandı. İki Yalancı dizisinde yolları Bordum’da kesişen Duygu ve Serkan’ın yalanlar ile dolu imkansız aşklarını konu alınacak . İki Yalancı’nın yönetmeni ise  Eda Teksöz olacak. 

Bilindiği üzere Gani Müjde romantik komedi konusunda Türkiye’nin önde gelen isimlerinden bu nedenle son yıllarda bir türlü dikiş tutturamayan Gani Müjde’nin son olarak Hayat Bazen Tatlıdır isimli dizisi Star’da yayınlanmış ve final yapmıştı. Bu nedenle Gani Müjde’nin yeni dizisi İki Yalancı’nın da Temmuz ayında Star TV’de yayınlanması bekleniyor.

[mavibuton]İki Yalancı oyuncu kadrosu[/mavibuton] için Tıklayınız

İki Yalancı Tanıtım Fragmanı

İki Yalancı Dizisi Set Arkası Görüntüleri

dizibilgi google play