İki Yalancı Ne Zaman Final Yapacak? Kaç Bölüm Yayınlanacak?

Burak 26 Haz 2017 İki Yalancı  0

İki Yalancı dizisi için final kararı çıktı. İki Yalancı dizisi yapımcısı Tükenmezkalem Film ile Kanal D arasında anlaşma sağlandı. İki Yalancı dizisi 9. bölümü ile 4 eylül pazartesi günü final yaparak ekranlara veda edecek. İki Yalancı dizisinin çekimleri bayram öncesinde bitti. İki Yalancı dizisinin finalinde  izleyicileri güzel sürprizler bekliyor.

[mavibuton]İki Yalancı [/mavibuton]Neden Final yapıyor? Detaylar için tıklayınız

İki Yalancı dizisi her ne kadar 3 -4 reyting arasında bir izlenme oranına sahip olsa da Kanal D yeni sezon için bir çok dizi hazırladı. Bu nedenle de İki Yalancı  dizisi için boş gün kalmadı. İki Yalancı dizisi final yaptıktan sonra Kanal D’nin yeni dizisi başlayacak. 

Kanal D’nin merakla beklenen dizisi İki Yalancı 10 temmuz pazartesi akşamı ilk bölümü ile izleyicisi karşısına çıktı. İki Yalancı dizisi ilk bölümü ile 3.66 reyting alarak pazartesi günün en çok izlenen yapımı oldu; ancak proje ne yazık ki yapımcısının ve kanalın beklentisinin oldukça da altında kaldı. İki Yalancı dizisi 17 ağustos pazartesi günü  3.41 reyting alarak tekrar birinci oldu ancak beklenen olmadı ve İki Yalancı dizisi reytinglerini arttıramadı; zira Fox Tv Deli Gönül dizisinin gününü değiştirdi ve pazartesine aldı. Bu değişiklik İki Yalancı dizisi reytinglerini etkilese de birinci değişmedi.

İki Yalancı dizisi başlangıç için çok kötü başlamadı; eğer dizi ilk bölümünde ki performansını devam ettirebilirse bence çok daha iyi reytingler alabilir; zira oyuncular işini severek yapmışlar ve dizide çok kaliteli espriler vardı. Aslında çoğu yaz dizisi için ise kelebek misali çok kısa ömürlü olacak yorumunu yapabiliriz; zira konu itibari ile sadece yazın izlenecek ve çekilebilecek diziler oluyorlar.  [pembebuton]İki Yalancı[/pembebuton] dizisi tam liste oyuncu kadrosu ve karakter listesi için tıklayınız

İki Yalancı dizisi romantik komedi dalında tam da kelebek misali benzetmesini yapabileceğimiz bir dizi. Türkiye’de yaz dizileri aslında kısa senaryoların iş yapacağı bir sektör haline geldi. Eğer senaryo çok uzamıyor yeni konular üretilemiyor ancak kısa sürede çok iş yapabilecek bir senaryo ise yaz dizisi olarak çekiliyor ve iyi reytingler alsa bile yaz sezonu sonunda final yaptırılarak ekranlara veda ediyor.

 İki Yalancı kaç bölüm yayınlanacak?

İki Yalancı dizisinin şuanda kaç bölüm yayınlanacağı veya senaryosunun çok kısa olduğu ile ilgili elimizde bir bilgi yok ancak yüksek ihtimal ile yazın bitiminde final kararı alarak ekranlara veda edeceğini söyleyebilirim. Konusuna bakıldığında absürt komedilerin uzun soluklu diziler olmayacağı da açık. Eğer İki Yalancı  dizisi yaz sezonunda 5.0 ve üzeri reytingler almayı başarır ve yeni sezon onayı alırsa İki Yalancı  dizisi için bir kışlık senaryo yazılıp set İstanbul’a taşınabilir. Zira İki Yalancı  dizisinde Serkan ve Duygu İstanbul’dan Bodrum’a gelmiş iki genç

 İki Yalancı Yeni Sezonda Devam Edecek mi?

Bu şartlar altında bence İki Yalancı dizisi 11 eylül pazartesi günü 10. bölümü ile ekranlara veda edecektir. Aksi şartta eylül ayı ortalarında diğer kanalların pazartesi günü devam eden dizileri sektöre girdiğinde İki Yalancı dizisi için izleyici bulunmayacaktır. Bunu bilen Kanal D ya gün değiştirecek yada final kararı alacaktır. 

İki Yalancı Final Fragmanı

 

İki Yalancı 4 Eylül’de Final Yapıyor?
İki Yalancı Devam mı Edecek Final Mi Yapacak?
İki Yalancı Duygu Kimdir ? Yağmur Tanrısevsin
İki Yalancı Nerede Çekiliyor?

“İki Yalancı Ne Zaman Final Yapacak? Kaç Bölüm Yayınlanacak?” üzerine 2 yorum

  1. Anonim dedi ki:

    bitmesin

  2. Asi dedi ki:

    Resul bey kurtlar vadisi pusu bu sezon olacakmi bi bilginiz varmi?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir