İki Yalancı Duygu Kimdir ? Yağmur Tanrısevsin

Kanal D’nin yaz projesi olarak başlattığı İki Yalancı şimdiden ne kadar beğenileceği merak  konusu olmuştur. Yönetmenliğini  Eda Toksöz yapmaktadır. İki Yalancı dizisinde Bodrumda aşk yaşayacak olan iki gencin hikayesini anlatmaktadır. Bir tarafta  çocukluk arkadaşı ile evlenecekken para uğruna terk edilen Serkan bir tarafta ise İşinden kovulan evde bunalan Duygu bu hikayenin kahramanlarıdır. Bu iki genç kendilerini tatlı küçük yalanlarla zengin göstermeye çalışıyorlardır. Bu yalanlar bir gün ayaklarına dolanacak ve ayrılacaklardır.

İki Yalancı Duygu Kimdir ?

Kanal D’de İki Yalancı dizisinde başrol oynamakta Olan Yağmur Tanrısevsin Duygu karakterini canlandırmaktadır. Duygu bir mahallede yaşayan fakir bir kızdır. İşinden atıldıktan sonra bunalıma giren Duygu beğendiği Serkan için yalanlar söylemektedir. Kendini zengin göstermeye çalışan Duygu ilk bölümün sonunda zengin bir kocayla evlenen bir komşusu tarafından söylenen cümleler yüzünden söylediği yalanlar açığa çıkabilir.

İki Yalancı Yağmur Tanrısevsin Kimdir ?

Yağmur Tanrısevsin 24 Ağustos 1990 tarihinde doğmuştur. Henüz 27 yaşında olan güzel oyuncu Mersinlidir. İlköğretim ve liseyi Mersin’de okuduktan sonra 2010 yılında Üniversite okumak için İstanbul’a gelmiştir. Marmara Güzel Sanatlar Fakültesi Seramik Bölümünde okumaktadır. The Tragedy  isimli korku filminde Jeniffer rolünde oynamıştır.

Daha sonra Bambi isimli firmanın reklamlarında da oynamıştır.  Craft Oyunculuk eğitimini aldıktan sonra kendisine gelen teklif üzerine Adını Feriha Koydum dizisinde Çağatay Ulusoy, Hazal Kaya gibi isimlerle çalışmıştır. Aynı zamanda Ünlü şarkıcı 3 Adam Programramında sunuculuk yapan Oğuzhan Koç ile sevgilidir.

Yağmur Tanrısevsin İnstangram Adresi :

https://www.instagram.com/yagmurtanrisevsin/?hl=tr

İki Yalncı Tanıtım Fragmanı :

dizibilgi google play

İki Yalancı Duygu Kimdir ? Yağmur Tanrısevsin (5 Yorum)

  1. Dün akşam dizini izledinizmi ? Be beyenib beyenmeyenler varmi yorum yokta o yuzden neyse ben beyendim cok guzel dizi cilek kokusunu hatirlatdi bana

  2. Bu kızın oynadığı diziler çabuk bitiyor bir de oyunculuğu çok yapmacık hiç doğal değil

  3. Ve hande doğan demir lütfen şu kızla aynı projede yer alma emi canım yaaa senin yanındayken kızın bütün albenisi gölgeleniyor ahh ahh Kerem bursin ne vardı Seranay sarıkaya’ya gidecek bu kız daha mükkemmel

  4. Yaa sen güneşi beklerken de kal olur mu orda güzelsin sen bir kelebeksin tatlım vaktin doldu