İki Yalancı Dizisi Oyuncu Kadrosu ve Karakter Listesi

İki Yalancı Hangi Kanalda Yayınlanacak?

Kanal D ekranlarında 2017 yaz sezonu 10 Temmuz pazartesi akşamı baş rollerinde O Hayat Benim dizisi ile devleşen Kerem CEM ve yaşadığı aşk ile çokça gündemde olan Yağmur TANRISEVSİN rol alacağı yeni İki Yalancı dizisi izleyici ile buluşacak.

İki Yalancı Yönetmeni Yapımcısı

İki Yalancı dizisinin yapımcılığını Tükenmez Kalem Film – Gani Müjde’nin üstlendiği yönetmenliğini Eda Teksöz’ün yapacağı, romantik komedi tarzında olacak İki Yalancı dizisinde Kerem Cem ve Yağmur TANRISEVSİN yalanların gölgesinde harika bir aşk yaşayacak.

İki Yalancı Dizisi Konusu

Serkan çocukluk aşkı ile tam evlilik hayalleri kurarken sevdiği kızın kendisini para uğruna aldatması ile her şeyi arkasında bırakarak bodruma taşınır. Duygu ise işini kaybetmiştir ve ev halkı çok fazla üzerine gelmektedir. Duygu için tek kaçış yolu Bodrum’dur

Serkan ve Duygu bir birbirlerinden habersiz Bodrum’da yeni bir hayat kurmak için gelirler. Bodrumda kurdukları arkadaşlıklarda kolay yoldan zengin olmak isteyen arkadaşlarına uyan Serkan ve Duygu yalancı bir aşk ile karşılaşırlar. Söyledikleri yalanlar kaçamayan Serkan ve Duygu bir birlerine deliler gibi aşık olmuşlardır ancak her şey yalandır.  Serkan ve Duygu aşkı söylenen yalanlar ile imkansız bir kara sevdaya dönüşmüş; ancak kader onları ayırdıktan sonra başka bir yerde başka yalanlarda karşılaşmışlardır.

İki Yalancı Oyuncuları

Kerem CEM(Serkan)

1977 yılında Muğla’nın Milasilçesinde dünyaya gelen yakışıklı oyuncu söz yazarı ve şarkıcı Kerem Cem 40 yaşındadır. 40 yaşında olmasına rağmen genç kızların yıllardır sevgilisi olmaya devam etmektedir. Ege Üniversitesi Uluslararası İlişkiler Bölümü’nden 2003’te mezunudur. Yonca Evcimik tarafından keşfedildi. O Hayat Benim dizisinde hayat verdiği Ateş karakteri ile oyunculukta da dünya starı olmayı başarmıştır. Kerem ile Aslı filminde Kerem’i oynayarak yakışıklılığı ile dikkat çektinten sonra dizi ve film oyunculuğunda yükselmiş ve sesinin de güzel olduğu fark edilince bir çok albüme imza atmıştır.

Serkan; kız arkadaşını zengin birisine kaptıran bu nedenle de arkadaşlarının zorlaması ile zengin olmak için güzel kızları kendisine aşık etmeye çalışan temiz kalpli bir yakışıklı bir genç

Yağmur TANRISEVSİN(Duygu)

1990 yılında Mersin’de doğan güzel oyuncu Yağmur TANRISEVSİN 27 yaşındadır. Şarkıcı ve oyuncu Oğuzhan Koç’un sevgilisidir. Marmara Güzel Sanatlar Fakültesi Seramik Bölümü mezunu olacak veya olmuştur. bambi markasının reklam filmlerinde marka yüzü olunca tanınmış ve güzelliği ile dikkat çekmiştir. Pis Yedili ve Adını Feriha Koydum ve Güneşi Beklerken dizileri ile tanınmıştır.

Duygu; Çaresizlikten zengin koca bulmak için yalan söyleyen ancak gerçekte kalbi çok temiz olan güzel bir kız

Hazal Şenel(Burcu)

1992 İstanbul doğumludur ve 25 yaşındadır. Selena dizisinde canlandırdığı kötü karkater ile çocuk oyuncu olarak sektöre giren Hazal ŞENEL daha sonra Pis Yedili ve İçimde ki Fırtına gibi dizilerde rol almıştır.

Burcu; Duygu’nun en yakın arkadaşı.

Serhan Arslan(Naci)

Son olarak  Hayat Bilgisi, Yahşi Cazibe gibi dizilerde rol aldı.

Serkan’ın en yakın arkadaşı. Tam bir yalancı.

Koray Erkök(Cenk)

Son olarak  Deniz Yıldızı dizisinde rol aldı

Tuna ARMAN(Gülsüm)

1969 yılında dünyaya gelen Tuna Arman 48 yaşındadır.

Pınar KARAMAN(Esra)

Ahmet Kayakesen(Alp)

Rahmi Dilligil (Cemil)

İnci ŞEN(Merhamet)

Şebnem GÜRSOY(Melike)

Selçuk SAZAK(Mümtaz)

Erol AYDIN(Mehmet)

Aykut İSPİR(Burhan)

1881 yılında Samsun’da doğmuştur ve 36 yaşındadır. Sevdaluk dizisinde rol almıştır.

İlsu Olcahan Kubak(Aslı)

Çınar Kaan Şimşek(Emir)

Kimya Gökçe AYTAÇ(Pelin)

Son olarak Suda Balık ve Pelin gibi sinema filmlerinde rol almıştır. Aslen tiyatrocudur.

İki Yalancı 1. Tanıtım Fragmanı

İki Yalancı Ne Zaman Başlayacak?

İki Yalancı dizisinin çekimlerinin haziran ayında başlandığı ve 10 temmuzda Kanal D ekranlarında pazartesi günü yayınlanacağı açıklandı.

dizibilgi google play

İki Yalancı Dizisi Oyuncu Kadrosu ve Karakter Listesi (2 Yorum)