İki Yalancı Devam mı Edecek Final Mi Yapacak?

Güncelleme 26 ağustos

İki Yalancı dizisi için final kararı geldi. İki Yalancı dizisi 9. bölümü ile 4 eylül pazartesi günü final yaparak ekranlara veda edecek. İki Yalancı dizisinden sonra Kanal D’de yeni sezon dizileri yayında olacak. İki Yalancı dizisinin çekimleri ise bitirildi. 

 

Yapımcılığını Tükenmez Kalem Film – Gani Müjde’nin üstlendiği ve başrollerinde Kerem CEM ve Yağmur TANRISEVSİN paylaştığı İki Yalancı dizisinden ne yazık ki sizlere güzel haberler getiremedik. 

Çok başarılı oyunculukları ile Hazal Şenel ve Serhan Arslan’ın da destek verdiği İki Yalancı dizisi ilk iki bölümde başarılı reytingler alsalar da ne yazık ki alıkları reytingler İki Yalancı dizisini yeni sezona taşımaya yetmeyecektir. 

Bir izleyici olarak ben her ne kadar başta saçma bulsam da Duygu ve Serkan aşkına inandım hatta Naci’ni komik hallerine bayıldım ancak ne yazık ki İki Yalancı dizisi 3.5 barajına takılmış durumda. İki Yalancı 10 temmuz pazartesi akşamı ilk bölümü 3.66 reyting alarak pazartesi günün en çok izlenen yapımı oldu sonrasında ise 17 ağustos pazartesi günü  3.41 reyting alarak tekrar birinci oldu ; ancak proje ne yazık ki yazlık dizi olarak başarılı olsa da sezon dizisi beklentisinin altında kaldı. 

Benim şahsi görüşüm Kanal D her ne kadar  Gani Müjde’ye saygı duysa ve İki Yalancı dizisi için bir 10 bölüm daha sözleşme imzalasa bile sezon dizileri arasında İki Yalancı dizisi kendine yer bulamayacak ve bir Kiralık Aşk olamayacaktır. Bu nedenle ben İki Yalancı dizisinin 2017 2018 yeni sezonunda tutunamayacağını ve 10. bölümü ile muhtemelen sözleşme sonunda final kararını alacağını ve görevini tamamlayacağını düşünüyorum.

İki Yalancı dizisi Kanal D’nin yaz ekranını gerçekten neşelendirdi; ancak bence hepsi bu kadar….

[saributon]İki Yalancı[/saributon] dizisi tam liste oyuncu kadrosu ve karakter listesi için tıklayınız

İki Yalancı Final Fragmanı 4 Eylül

dizibilgi google play

İki Yalancı Devam mı Edecek Final Mi Yapacak? (5 Yorum)

  1. Bu dizi dolunay ve ates boceginden daha guzel bence klasik senaryo yok basrollerin ikiside ayni dunyalarin insani bence devam etmeli insan izlerken hic bikmio

    • Sen diziden ne anlarsın öyle kendi kendine diyorsun saçma asıl senin konuşmaların saçmaa…