İki Yalancı 4 Eylül’de Final Yapıyor?

Burak 26 Ağu 2017 İki Yalancı  0

Başrollerini Keremcem ve Yağmur Tanrısevsin’in yer aldığı romantik komedi dizisi İki Yalancı’dan kötü haber tez geldi. İki Yalancı  dizisi bayramın son günü olan 4 eylül pazartesi günü final yaparak ekranlara veda edecek.

İki Yalancı dizisi aslında beklediğimizin çok üstünde bir reyting başarısı gösterdi. Ben şahsen bu kadar iyi reytingler alabileceğini hiç düşünmemiştim; zira İki Yalancı dizisi senaryo olarak vasat kalacağı izlenimleri vermişti. İzledikçe ben İki Yalancı  dizisini sevdim; aslında izleyici de sevdi ancak Kanal D İki Yalancı  dizisine yeni sezon için onay vermedi. Kanal D yeni sezona başlamadan İki Yalancı  dizisi için final kararı verdi. 

İki Yalancı Neden Final Yapıyor?

İki Yalancı dizisi aslında bir yaz dizisi olarak başladı; doğruyu söylemek gerekirse ilerleyen bölümlerde de senaryo vasatlaşacak ve izleyiciyi elinde tutamayacaktı. Bu nedenle bende İki Yalancı  dizisinin final yağmasını mantıklı görüyorum ancak en azından 9 bölüm yerine 13 bölüm yayınlanmayı hak etmişti; ancak zaman yetmedi.

Aslında İki Yalancı  dizisi oldukça da geç başladı; keşke daha planlı bir iş yapılsaydı ve  İki Yalancı ilk bölümü ile 10 temmuzda değil haziran ayı başında başlasaydı; en azından izleyicinin tadı damağından kalmazdı.

İki Yalancı Dizisi Reytingleri

İki Yalancı 7. Bölüm 21 Ağustos 2017 Pazartesi 3.49 Reyting ile 4. sırada
İki Yalancı 6. Bölüm 14 Ağustos 2017 Pazartesi 3.08 Reyting ile 3. sırada
İki Yalancı 5. Bölüm 7 Ağustos 2017 Pazartesi 3.41 Reyting ile 2. sırada

İki Yalancı Final Fragmanı 4 Eylül

 

İki Yalancı Devam mı Edecek Final Mi Yapacak?
İki Yalancı Duygu Kimdir ? Yağmur Tanrısevsin
İki Yalancı Ne Zaman Final Yapacak? Kaç Bölüm Yayınlanacak?
İki Yalancı Nerede Çekiliyor?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir