İki Yabancı 4 Haziran Özeti 91. Bölüm Fragmanı Kabir Benden Vazgeç

Burak 28 May 2017 İki Yabancı  0

İki Yabancı geçen bölümünde Saras ve Kumud yeni evlerine girmişler ve bir hayli uğraşıdan sonra evlerini adam etmeyi başarmışlardı. Ancak ev sahibi Prashat’ın Kumud’a yakınlaşması bizleri korkutmaktadır.

İki Yabancı 91. Bölüm Özeti

Anuska bir yere gitmek için dışarı çıkacaktır. Vidya’dan izin alan Anuska’yı Kabir’de görüyor. Anuska dışarıda taksi beklerken kimse onu almıyor. Kabir ise arabasıyla gelip onu alıyor. Kabir Anuska’yı Kusum’un kendisiyle evlendirmek için bilerek çağırıldığını düşünmektedir. O yüzden kendisini çok kötü gösterip evlenilmeyecek bir erkek imajı vermek istemektedir.

Kabir arabada giderken bir yerde duruyor ve içki alıyor ve bunu her zaman yaptığını ayrıca kumar oynadığını söylüyor. Bu arada Saras iş yoğunluğu ile çalışmakta iken Kumud evde işleri yapmaya devam ediyor. Ancak Kumud çok sıkılıyor. Ailesinin onu araması onu çok sevindiriyor.

Kabir akşam eve geldiğinde herkes yemek başındadr. Kabir’in üstü başı yırtılmış vaziyettedir ve herkes telaşla ne olduğunu sorar. Kabir düştüğünü söyler. Kabir planını işletmeyi sürdürmektedir. Anuska bu adamla evlenilmez desin diye yaptığı planlarının işe yaradığını düşünmektedir.

Saras ve Kumud gece yatmak  üzeredirler. Ancak çıkan sesten rahatsız olurlar. Saras pencereden bakınca sesi güvenlik görevlisinin çıkardığını görüyor ve onun yanına giderek uyarır. Kumud ise buz dolabının çalışmadığını görüyor ve Saras’a anlatır. Ev sahibi Prashat Saras’ı görüyor ona bir sorun olup olmadığını soruyor. Saras evdeki buz dolabının bozulduğunu söyler. Prashat hemen ilgileneceğini söyler.

Bizim oğlan Kabir ise kendinden vaz geçirmek için türlü türlü başvuruyor. Eline bıçak alıyor silah alıyor Anuska’nın kendini takip ettiğini bilen Kabir halinden memnun. Bu arada Prashat eve tamirci gönderiyor ve buzdolabı tamir ediliyor. Kumud ise ev sahiplerini takdir ediyor.

Komşular Mehesh ve eşi siteye geldiklerinde Prashant’ın evi kiraya vermesine şaşırırlar. Prashant, Mehesh’e Kumud’un resmini gösterir. Kumud evde yalnızlıktan bunalmaktadır. Evdeki çiçeklerle uğraşırken Prashant onu dikizlemektedir. Saras ise iş yerinde yoğunluktan Kumud’la bile konuşamıyor. Ayrıca Saras’ın yanında çalışan sekreter yavaş yavaş Saras’a göz koymaya başladı bile. Ancak Saras’ın bundan haberi yok.

Kumud eve bir tablo asmak ister. Ancak gördüğü şeyden dolayı çok korkar ve Saras diye bağırır. Kumud site görevlisini çağırır. O sırada Prashant ile Mehes sohbet etmektedirler. Onlarda olaya dahil olurlar. Saras ta gelmiştir. Kumud çok korktuğundan bir türlü ne gördüğünü söyleyememiştir. Ev sahibi ve etrafı gözetlerken bukalemun görüyor. Site görevlisi buralar ormanlık bölge olduğu için bunların normal olduğunu söylüyor.

Saras akşam eve geldiğinde oldukça yorgun bir vaziyette gelir. Saras Kumud’a kendisini anlamasını ister. Kumud ise onu çok sevdiğini söyler. Saras yatar ancak bir müzik sesiyle fırlarlar yataktan. Bu sesi çıkaran komşunun evlerine kadar giderler. Kapıyı uzun uğraşılar sonunda açan kişiyi görünce çok şaşırırlar. Kapıyı yaşlı bir kadın açmıştır ve yüksek sesle müzik dinlemektedir. Saras kem küm eder ancak Kumud şikayetlerini sıralar.

Kadın burasının kendi evi olduğunu ve istediği gibi müzik dinleyeceğini söyleyen aksi yaşlı onları şaşırtır. Kadın yürüyün evinize adamın asabını bozmayın yoksa fena yaparım diye onları evlerine gönderiyor.

İki Yabancı 4 Haziran Fragmanı

 

İki Yabancı Final Bölümünde Neler Olacak 111. Bölüm Fragmanı Hoşgeldin Bebek
İki Yabancı 12 Ağustos özeti 110. Bölüm Fragmanı Saras ve Kumud Kaza Geçirdi
İki Yabancı 6 ağustos Özeti 109. Bölüm Fragmanı  SaraswatI’nin Hafızası Düzeldi
İki Yabancı 5 ağustos Özeti 108. Bölüm Fragmanı Arti’nin Oyunu Ortaya Çıkıyor

“İki Yabancı 4 Haziran Özeti 91. Bölüm Fragmanı Kabir Benden Vazgeç” üzerine 38 yorum

 1. Anonim dedi ki:

  😎
  :-p

 2. Anonim dedi ki:

  😎 ◘
  ♪ 😉
  ☻ ◙

 3. Anonim dedi ki:

  5-)
  4-)
  7-)

 4. Lavinya (prenses anastasia son rus prensesi) dedi ki:

  AAAAHHHHAAAA akıllı çocuk kapmış 6’lık rovelver’ini tam benlik gel…gel…anastasia’na gel rus ruleti oynıycaz ben kazanırsam ailemin intikamını alman için seni intikam savaşçısı yapıcam ailemi katleden hainlere cezasını vereceksin bu zaman kemerini tak ve ailemin katledilmeden önceki hapsedildiği eve git ve onları şimdiki zamanımıza getir onlar benim kadar şanslı değildi ailem katledilmeden bir gün önce serin bir yaz gecesiydi( lüküs evimizin pembe panjurları açıkdı talat) (seviyorum ulen seviyorum seviyorum seviyorum seni nalan ) odamda uyurken kırılan bir tabak sesiyle uyandım kızıl gözlerinden ateş saçan biri tabağımdaki en sevdiğim çikolata sosumu yemişti en azından porselen kadar pürüzsüz teninde kedi yalasa karnı doyar tarzında kalın çikolata bıyıkları öyle söylüyordu benden biraz daha getirirsen sana sonsuz hayatla bu leziz çikolata sosunun karşılığını öderim dedi. Ben de bir koşu gizli çikolata dehlizimden koca küp dolusu getirdim bu arada hazır satılan çikolata soslarının benim yaptığım bu özel tarifteki gibi olmadığını söyledi ben de şişen koltuklarıma 2 karpuz alarak sonsuz hayatı küçük bir ısıkla aldım giderken özel tarifi yarasa ayaklarına bağlamamı istedi ayy hiç kırarmıyım bağladım neyse pencereden uçup gitmişti ertesi günde malum asalaklar fotoğraf çekme bahanesiyle bizi bodruma götürüp orada yaylım ateşine tuttular evet işte kabir
  UNUTMADAN KATİLLERDEN BİRGÜZEL KUZU KAVURMA YAP GEL E Mİ YAVRUCUĞUM HADİYİN GİDİİK…

 5. Anoni.m dedi ki:

  Selam kizlar Herkesin Ramazani mubarek olsun.ben birsey sorcam Kumariye ne oldu niye hiç gözükmüyor.bilen varsa cevaplarsa cok sevincem.simdiden tesekkur ederim.

 6. Lavinya Leyla (Lavri). dedi ki:

  Ne heyecanla yazmıştım yorumum ne güzel olmuştu hepsi benim şapşikliğimden oldu işte koca yorum benim duygularım hepsi o yorumdaydı canım sıkıldı yanlışlıkla parmağım çıkış tuşuna deydi yorumumda gönderemeden silindi gitti kendimi biraz toparlayim o yorumu yine yazacam ve yazmak istediğim okadar çok şey var ki dualarım sizinle hepinizi çok seviyorum

  ♥♥♥♡♡♡♥♥♥♡♡♡♥♥♥♡♡♡←

 7. dilegim dedi ki:

  İyi GECELER ablişkolarimmmmmmmm…tatliş rüyalar….

 8. Deniz kentli dedi ki:

  Ayselim CANIM KANKAMMM nasılsın iyi misin inşallah iyisindir kız ben geldim ama sen yoksunuz gel canım kankammm seni çok çok özledim canım bende fazla izleyemiyorum ama seni çok özledim canım benim allaha emanet ol görüşürüz sonra

  1. aysel ¿ dedi ki:

   BİTANECİGİM BENİM güzeller güzeli kankammm..İyiyim Bitanem sen nasılsın sende ne var ne yok… ramazan nasıl geçiyor.. benimde iftara yakın ensemden giren ağrı olmasa sanırım tansiyonum oynuyor ama yapacak bisey yok..oyle böyle mecbur tutacaz orucu..bide sinir sistemim açlıktan dolayı galiba çöküntü yaşıyor…böyle anı aglamalar.hic olmayacak şeylere can sikmak falan filan derken yıpratıyor…

 9. ELA NIN ABLASI GURBET dedi ki:

  Merhaba arkadaşlar ben ELA NIN ablasıyım onu telefonun ben kullanıyorum işim geç bittiği için sizi mesaj atamyor kusuruma bakmayın ama sizi çok seviyor hep sizden bahsediyor Migreni olduğu için oruç onu çok zorluyor hayırlı ramazanlar dilerim

 10. gizem dedi ki:

  Çok kotuyum ben yoruldum biktim

 11. aysel ¿ dedi ki:

  Zaram nerelersin nasılsın cicegim kaç gündür doğru dürüst yazmiyosun..
  ALLAH uzun uzun ömürler versin seni ondan hiccc ayirmasin omur boyu…askere gittiğini,evledigini,baba olduğunu,dede olduğu günlerini gostersin rabbim sana İNŞALLAH…

  1. Zara dedi ki:

   Ayselim çok teşekkür ederim amin bitanem))
   Allah seni en kasa zaman da oğluna kavuştursun bidaha da ayırmasın inşallah iyi geceler bitanem

 12. Defne dedi ki:

  Aaa ZARAM BUGUN OGLUNUN DOGUM GUNU MU?? OGLUSUNUN DOGUM GUNU KUTLU OLSUN BİTANEM.ALLAH UZUN ÖMUR VERSİN.HAYİRLİ EVLAT OLSUN.
  SENİ VE OGLUNU OPUYORUM ZARAM❤❤❤
  KİZLAR HEPİNİZE İYİ GECELER.TATLİ BELA BASLAYANA KADAR UZANİCAM.ORUC BENİ O KADAR SARSİYOKİ MECALİM YOK HİCBİSEYE.
  OPUYORUMM SİZLERİ❤❤

  1. Zara dedi ki:

   Defnem Teşekkür ederim allah razı olsun iyi geceler bitanem ❤❤❤❤

 13. dilegim☺ dedi ki:

  İyi AKŞAMLAR ablalarim nasilsiniz sitede olmayan ablalarim neredesiniz bu gün cok zor gecidi iftari iple cekdim burda orucumuz acildi sizlerede hayyrly iftarlar ….

 14. Deniz kentli dedi ki:

  Canım kankammm benim öbür tarafa masaj attım canım seni çok özledim

 15. Anonim dedi ki:

  HAYIRLI RAMAZANLAR DİLERİM CANIM ARKADAŞLARIM NASILSINIZ İYİ MİSİNİZ İNŞALLAH İYİSİNİZDİR SİTEYİN GÜLLERİ

  AYSELİM CANIM KANKAM
  SEDEFİN KÜÇÜK KARDEŞİM
  ELOŞUM
  ZARAM
  ASİ FIRTINAM

 16. Deniz kentli dedi ki:

  Ayselim CANIM KANKAMMM ben geldim canım kankammm seni çok çok çok çok çok çok çok çok özledim internetin göz kör olsun ama hep eniştemin yüzünden hep benim yengenin kılıplerini izliyor ama tlf şifresini deyiştirecem canım kankammm oruç nasıl gidiyor benim iyi seni Ayselim canım valla sanki bir şeyimi kaybetmiş gibi hissediyorum ayrılık çok zor canım kankammm allaha emanet ol görüşürüz sonra

  1. aysel ¿ dedi ki:

   BİTANECİGİM BENİM hosgeldiiiin canım kankam…bencede bu internettin gözü kör olsun.. bu ay benimkinde gününden önce biter galiba…ben izlemiyom o kadar salmanimi ona nolmus… bıcirika bak…
   Ramazan güzel şimdilik canım kankam sofrayı kurdum ezan bekliyoruz…
   Bende seni çok ama cooook ozledim…
   Cokkk cooook seviyorum. .
   ALLAH a emanet ol BİTANECİGİM BENİM…
   ALLAH bütün yaptığın ibadetleri kabul etsin İNŞALLAH…

 17. ***SEDEF*** dedi ki:

  NİHATTTTTTTTTTT İYİKİ DĞDUNNNNN
  😎 NİHAT 😎
  MUTLU,HUZURLU,NEŞELİ,SAĞLIKLI
  OL HEP…
  HER ŞEY GÖLÜNCE OLSUN…
  ZARAMIN ABLAMIN SENİNDE ANNENİN SENİN İÇİN ETİĞİ HER DUA KABUL OLUR İNŞALLAH…
  😎 ☺ 😎 ☺ 😎

 18. ***SEDEF*** dedi ki:

  ELOŞ ABLAM NERDESİNNNNN
  ÇİKOLATALI PASTAM LAVİNYAM NERDESİN
  ŞİRİNEM GÜZELİM SERPİLİM NERDESİNNNN…

 19. ***SEDEF***GÖZÜM NERDESİN*** dedi ki:

  GÖZÜÜÜÜÜÜÜMMMMMM NERDESİNNN SEN
  İYİMİSİNNNNNNNN İYİMİSİNNNNNNNNNN
  BENİM BİRİCİK CANIM GÖZÜM NERDESİN
  KOS KOCA 2 GÜN OLDU SEN YAZMIYORSUN
  BENİM BİRİCİK CANIM GÖZÜM NERDESİN
  ………..

 20. aysel ¿ dedi ki:

  Bizim kızlar nerdesiniz…nereye gittiniz iki gundur kimsecikler yok..
  Sevgi ablam zati ezelden kayıp…denizimin internetti bitti..zaram cicegim sen yoksun.. bacim ALLAH korusun Anneannene biseymi oldu acaba sende yoksun iki gundur.. canımın içi elam kacgun oldu sen durup durup nereye niye kayboluyosun…
  Böyle de olmuyor ki ama ..

 21. Defne dedi ki:

  Yaa şu Anuskayi Kabir almiycaksa Yash alsin bari. Çocuk genc yasta dul kaldi yazik..
  Anuskanin yüzünu cok begendim..Ekrana cok yakisiyor.Bu Kabir kizin yaptigi dondurmalari yedi sığir gibi bir eline saglik demedi mal
  Yash kiymet bilen,iyi kalpli temiz bi cocuk..Fazla nazik erkegi ben de sevmem ama erkek dedigin en azindan sofrada eline saglik demesini bilecek..Kabalikla nezaket arasindaki ince cizgiyi koruycak.

 22. Anonim dedi ki:

  Serpil abpa zara abla siz birbirinizi onceden taniyor musunuz oglunun dogum gununu biliyirsun esine selam sohlemistinn

  1. Arkey Madhubala dedi ki:

   Bız Zara ıle 4 aydır tanışıyoruz.Daha fazla da olabılır

 23. Defne dedi ki:

  ÇÜŞŞŞ ARTİK..YOK DEVENİN PALE PABUCU..DAHA NELER..
  SEKRETER SARASA GÖZ KOYAR.EV SAHİBİ KUMUDA KORKUNC PLANLAR KURAR ELİ SATİRLİ SAPİK..
  OLDU OLDU 2 DE VAMPİR VE ZOMBİİ YERLESTİRİN.PERİLİ EVE DÖNSÜN..
  KABİRE BAK..SANKİ SANA MERAKİNDAN ÖLUYOR ANUSKA..IYİ EVLENME TURSUNU KUR MALOZ SENİ..

  1. Zara dedi ki:

   Merhabalar. Defnem, Ayselim, Serpilim, Asim, Denizim, Elam, Şirinim Ceyhunecim, Meyselim Hiir, Sedefim Kusum Meleğim, Güzelim Rani Sahibacım Racam Romacım Gizemcim Burcum Papatyam sizi çok özledim nasılsınız canlarım? inşallah iysinizdir)))) ❤❤❤❤
   Serpilim canım arkadaşım, Sedefim canım kardeşim oğluşumun doğum günü kutladğnız için çok teşekkür ederim allah razı olsun ❤❤❤❤

 24. kusum dedi ki:

  yaa kabirle kumari evlencekti nerden cikti bu kiz yaaaa ufff ben hic sevmedim bu kizi bu arada kalika nerde acaba benden bu kadar kolay kurtulamazsiniz diyerek gitti bi daha gorunmedi gorunmesinde zaten

  1. Arkey Madhubala dedi ki:

   Zaram guzel arkadaşım.Iyı kı Nıhat ı dogurmuşsun.Kuçuk prensım dogum gunun kutlu olsun.Nıce mutlu.huzurlu.saglıklı seneler dılerım.

  2. Deniz kentli dedi ki:

   Canım arkadaşlarıma Duam
   BEN FAKİR ❤️ SEN RAHİM ❤️BEN ÇARESİZ ❤️SEN EHAD ❤️BEN MUHTAÇ❤️ SEN SEMED ❤️ ADIN BAKI ADIN KAFİ BİZİ SENSİZ BIRAKMA YARABBİ

   DUA AFFETTİM DEDİĞİN BİR KULUN DA BİZ OLALIM ALLAH IM

   CANIM ARKADAŞLARIM ALLAHA EMANET OL GÖRÜŞÜRÜZ SONRA

 25. kusum dedi ki:

  burda hava yine cok kotu kesin yildirim dusecek biyere bu kis bitmek bilmedi yaaa

 26. Sanya dedi ki:

  Bir bu eksıkti prarhmıdır nedır evli bir kadına bakmaya utanmıyormu ve sabire bak sen anuşkaya kendını kotu gosterıyor ama sonra evlenıyor 🙂

 27. kusum dedi ki:

  rani sahiba ablam nasilsin iyimisin demek oruc tutmuyorsun olsun annemde tutamiyo tutuyum diye cok zorladi ama izin vermedim sakin sende tutma sagligina dikkat et
  abim nasil iyimi o tutuyomu oruc sagligina dikkat etsin gerekirse o da tutmasin orucu selam sole abime allaha emanet ol gorusuruz

  1. rani sahiba dedi ki:

   tugba canim benim iyiyim cok sagl sen nasilsin guzelim ilac kullandigim icin oruc tutamiyorum ne yazik ki abin tutuyor canim orucunu o zamaninda agustos sicaginda mardinde adana da gorev yaparken tuttu hc yemedi simdi evde yatarken asla yemez zaten kolu rahatsiz oruc tutmasinin sagligina bir engeli yok sen tutuyor musun oruc

   1. kusum dedi ki:

    evet ablam tutuyorum bende 8-9 yasimdan beri tutuyorum hic bozmadim annem zorla bozdurmaya calisirdi ben de bozuyormus gibi yapip bozmazdim o bozdum sanirdi

 28. Mahri...LAVINYAM..bircigim seni sevyorum..❤❤❤❤ dedi ki:

  Her yeni sayfada seni yazcam…
  Gel askim buraya…en azindan iyi oldugunu hbr veryaaa..LAVINYAM..dööön..doooooon..
  Burda seni tum kalbiyke seven birisi mrk ediyo..ozluyoo..

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.