İki Yabancı 27 Mayıs Özeti 88. Bölüm Fragmanı (Kumud Saras İle Mumbai’ye Gider)

Burak 19 May 2017 İki Yabancı  0

İki Yabancı geçen haftaki bölümünde Kumud’un çalıştığı okul zehirlenme vakasından dolayı kapatılmış. Kumud ve okul müdürü Delhi’ye giderek daire başkanı ile görüşmüşler, Saras ve ekibi de olayla ilgili okulda araştırmalar yapmıştı.

Sonuç olarak Saras ve kardeşleri depoya gizli kamera yerleştirerek olayı yapan kişinin okulun bekçisi olduğunu tespit etmişlerdi. Şimdi ise hesap sorma zamanı.

İki Yabancı 88. Bölüm Özeti

Saras ev gelmiş ve Dugba halasına okuldaki sorunlarla ilgili bilgi vermektedir ve her şeyi halledeceğini söyleyerek onu rahatlatmaktadır. Saras kardeşlerini alarak okula gider. Okulda onları güvenlik görevlisi karşılar. Güvenlik görevlisi onlara zorluk çıkarmaktadır. Saras tahılları kontrol edeceğini ve Kumud’un kocası olduğunu, yakın zamanda denetmenlerin geleceğini söyler. Ancak görevli telaşlanır ve tahılları kendisinin denetlediğini ve bir sorun olmadığını söyleyerek onları savmaya çalışır.

Danny ve Kabir görevliye kızarlar  hatta tehditle deponun anahtarlarını alırlar. Saras ve kardeşleri görevliyi de alarak depoya girerler. Saras görevliyi sıkıştırmaya başlar. Kabir daha önce yerleştirdikleri kamerayı çıkarır. Bekçinin gözleri önünde çekilen görüntüleri izleyeceklerdir. Ancak görüntüler izlenemiyor. Bekçi bıyık altından gülümsemekte iken Anuska dua etmekte bizimkilerin işleri yolunda gitsin diye. Dua tesirini gösterir ve Kabir bir iki denemeden sonra kamera görüntülerine ulaşıyor.

Görevli baktı ki her şey ortada tabanlara kuvvet deyip kaçmaya çalışır ancak Saras onu yakalar. Bekçi yanlış yaptım abi ben ettim siz etmeyin der. Kardeşler ise yüzü kapalı kişiyi merak etmektedirler. Görevli  beni öldürür abi dese de Saras o öldürmezse seni zehirlenen çocukların ailelerinin önüne atarım onlar seni öldürsün der. Görevli mecburen Sharma ismini verir. Sharma ise okulun müdür yardımcısıdır. Herkes şok olmuştur. Şimdi Sharma’dan hesap sorma zamanıdır.

Sharma’nın evine giden kardeşler ondan hesap sormaya başlarlar. Sharma hiç bir şeyi kabul etmez. Ancak Saras kamera kayıtlarını gösterir. Sharma yüzü kapalı kişinin kendisi olmadığını belki de sizsiniz bu kişi diye üste çıkmaya çalışır. Kardeşler bu duruma oldukça sinirlenirler. Onu iyice sıkıştırırlar Sharma suçunu kabul eder. Sharma’nın suçlu olması öğretmenleri çok şaşırtmıştır. Okul müdürüne de bu konu hakkında bilgi verilir.

Saras okula öğrencileri toplamak için ne yapılabileceğini öğretmenlerle tartışmaktadır. Öğretmenler velileri ikna etmenin çok zor olduğunu söylese de Saras köy halkı ile konuşarak bu işi çözeceğini söylüyor. Saras tüm çabalarına rağmen onları ikna edemiyor. Ancak Kusum’un arkadaşı Anuska güzel bir fikirle karşılarına çıkar. Anuska öğrenci ve velilerin katılımıyla bir müsamere düzenlenmesini isster. Bu fikir herkesin hoşuna gider. Hemen faaliyete geçilir. Birbirinden ilginç oyunlarla çocukların karşısına çıkan Saras, Danny, Anuska, Yash ve Kabir çok güzel oyunculuk örnekleri çıkartır. Çocuklar bu gösteriyi çok beğenirler ancak veliler çocukların sağlığı her şeyden önemli diyerek müsamereyi terkederler.

Kumud müfettiş ve müdür ile gelmiştir. Onları karşılamaya Kabir ve Danny gelirler. Ancak onları ne kadar oyalayabilirlerse  o kadar iyidir. Saras bir şeyler yapmak için harekete geçmiştir. Dany ve Kabir onları oyalamak için yolda duruyorlar, arabalarını bozuyorlar, yanlış yola giriyorlar ancak bir yere kadar. Sonunda müfettiş ve Kumud okula gelirler. Ancak gördükleri manzara karşısında şok olurlar. Çünkü bütün çocuklar sınıftadırlar. Müfettiş notları inceler ve böylesine başarılı bir okulun kapatılamayacağını söyleyerek rapor verir. Kumud ve herkes çok sevinirler. Kumud bunu kimin yaptığını soruyor Danny Saras’ı gösterir. Kumud Saras’ın burada ne işi var diye düşünür Saras böyle bir durumda burayı terkedemeyeceğini söyler. İkili elele tutuşarak oradan ayrılırken herkes mutludur.

Zaman gelmiş ve Saras için Mumbai macerası başlayacaktır. Ancak Saras yalnız başına orada nasıl durabileceğini düşünürken gergindir. Sabah Saras herkesle vedalaşırken Kumud ortada yoktur. Dugba Kumud’suz oralarda ne yapacaksın diye dalga geçirken Kumud kim demiş yalnız diye diyerek ortaya çıkar ve onunla birlikte Mumbai macerası yaşamaya gider.

İki Yabancı 27 Mayıs Fragmanı

İki Yabancı Final Bölümünde Neler Olacak 111. Bölüm Fragmanı Hoşgeldin Bebek
İki Yabancı 12 Ağustos özeti 110. Bölüm Fragmanı Saras ve Kumud Kaza Geçirdi
İki Yabancı 6 ağustos Özeti 109. Bölüm Fragmanı  SaraswatI’nin Hafızası Düzeldi
İki Yabancı 5 ağustos Özeti 108. Bölüm Fragmanı Arti’nin Oyunu Ortaya Çıkıyor

“İki Yabancı 27 Mayıs Özeti 88. Bölüm Fragmanı (Kumud Saras İle Mumbai’ye Gider)” üzerine 73 yorum

 1. halime dedi ki:

  saras ben senin buyuk hayranınım

 2. halime :-S dedi ki:

  saras senin buyuk bir hayranınım

 3. Anonim dedi ki:

  Yorumcu kızzz tatlı beleda shlok nirancanin gerçek yüzünü ne zaman görecek ve neler olacak

 4. Anonim dedi ki:

  Kumud ce saras kabiri araiorlar

 5. Gozel dedi ki:

  yorumcy kyz Mira nasilsiniz.sizin yazdygynyz ozetleri cok ozledim. tatli bela ozetlerni yazarmysynyz

 6. Hint dizilerini seven kiz dedi ki:

  Mira abla ödüm patliyodu artik yazmiyosun diye…Allah razi olsun, rahatlattin beni,yine özetlerini okuyabilicez…senin özetlerin gibisi yok :)) Ellerine saglik:)

  1. Arkey Madhubala dedi ki:

   Benım yazdıgım yorumlar neden gozukmuyor?

 7. yorumcu kizz... dedi ki:

  Tatli bela ozet arkadaslar ben size 82.bolumden baslayim ozetlemeye…
  82.bolumde shlok ve astha is icin baska sehire giderler.donus yolunda asthanin arabasi arizalanir shllok gelir ve astha onunla devam eder.yolculuguna sonra shlokun Da arabasi arizalanir.ikili ne yapacaklarini dusunurler..anjeli astha eve gelmeyince onun icin endiselenmeye baslar.mirajanda shlok icin endiselenir.
  Sonra mirajan shloku arar shlok asthayla donus yolunda arabalarinin arzalandigini soyler mirajan shlokun asthayla birlik te oldugunu duyunca sinirlenir..shlok geceyi orda gecireceklerini soyler telefonun cekimi gucu gider kapanir..mirajan astha her defasinda shlokun yaninda bu gidisle shlokla astha tekrar barismadan birseyler yapmam lazim der..shlok arabasinda kamp cadirini alir onu kurar.astha vir vir konusup shloku sinirlendirir.shlok daha fazla dayanamaz.asthayi arabaya kitler.astha shlok bena nasil boyle davranirsin sen gorursun der.aklina bir plan gelir..basar çığlığı sonra shlok kosarak asthanin yanina gelir..astha yilan yilan diye bagirir..shlok arabanin icini arar astha yilan falan yok burda der.astha gozlerimle gordum ordaydi iyice bak der. Burda yilan falan yok der astha ben arabada kalmam der.shlok asthaya cadira gecmesini soyler ama bir sartla cok konusmayacaksin der. Astha kabul eder.ikili cadira girer..astha cok üşüyordur. Bunu goren shlok asthaya viski verir al bir yudum ic icin isinir der.astha ickiden bir yudum icer ve öksürmeye başlar.bu nasil birsey der
  Shlok asthaya cok konusma der.astha shloka bakar ve tepesine diker icki sisesini shlok asthaya ne yapiyorsun delirdinmi bu su degil çarpar adamı der.
  Elinden alir astha ver icecegim der shlok disari cikar astha sarhos olur..sonra oda shlokun pesinden disari cikar.ve dans etmeye baslar.sonra ickinin etkisiyle arabanin ustune cıkıp dansını sürdürür ikili arasinda yasananlar komik olur…sonra shlok asthayi kucaklayarak cadira getirir.shlok tam cıkacakken astha shlokun elinden tutar.ve ona sarilir shlok ashayi belinden tutar ve yanagina bir öpücük kondurur .. ikili tam yakinlasacakken bir misafir gelir misafir sanki beni cagirdiniz. Der. Gibi astha gelen misafiri fark eder basar cığlıgi yılan yılan yılan eeeee asta yilani sen kendin cagirdin oda dayanamayip geldi iste shlok disari cikar hani nerde der yilani goremez astha cok korkmustur.shlok asthanin yanina gelir.astha shloka sarilir yanimdan ayrilma lutfen der ikili sarilip uyurlar gece uyurken misafir yılan ikilinin yanina yine gelir..

  1. yorumcu kizz... dedi ki:

   Selam arkaslar..tatli bela özet
   Shlok ve astha uyurken yilan yine ikilinin yanina gelir astha uyanir yilani gorunce gözleri fal taşı gibi acilir sonra shlokta uyanir..shlok ayagina dogru baktiginda ayagnin ustundeki yilani gorur.oda sasirir.sonra astha bir ciglikla yilani kuyrugundan tuttugu gibi disari vcikarir…astha soktan yilan yilan diye bagirir sonra yilani atar shlok asthanin yanina gelir..astha hala şoktadir yilan yilan diye bagirir.shlok astha sakin ol yilan gitti der..astha shlok burda kalmayalim hadi gidelim der.shlok astha ben yanindayim korkma der.astha shloka sarilir…yilan sana zarar verecek diye cok korktum der..shlok asthayi sakinlestirir…
   Sabah oldugunda ise astha ve shlok eve gelirler. Sonra anjeli asthaya kizar dunden neden bana haber vermedin diye senin icin endiselendim der.astha anne ben iyim.der..shlok babasindan ozur diler dun seni merakta biraktim der ve olanlari anlatir..babasi sen iyisinya der..toplanti gunu gelmis catmistir.shlok ve astha hazirladiklari sunumlari sunacaklardir.anjeli astha icin dua eder umarim sen alirsin bu isi der. Mirajan shlokun yanina gelerek bu sunum benim icin cok onemli der.bu isi biz almaliyiz gibi nutukta bulunyr shloka …shlok arabasina binecekken astha elindeki dua tepsisiyle shlokun yanina gelir.bu benim ilk sunumum ve kocammin hayir duasini almak istiyorum der.sonra duaya baslar.shlokkun ayaklarina dokunur..shlok arabasina biner gider..astha taksiyle gider.sonra yolda sunum dosyalarini incelerken basini bir kaldirir taksi soforu asthayi yanlis yola goturur.astha yanlis gidiyoruz bu yol degil der durdur arabayi inecem der.sofor elindeki picagi asthaya gosterir..iki adam gellir ve asthayi zorla bir depoya gotururler.ellerini baglarlar sonra sakin ol seni iki saat burda tutacagiz sonra birakacagiz der.bu adamlari münafık mirajan tutmustur astha toplantiya yetisemesin diye.sonra shlok toplanti yerine gelir asthaya bakinir asthayi goremez toplantiya az bir zaman kaldi astha neden hala gelmedi diye endiselenir.sonra tellefonla asthayi arar..astha telefona cevap vermeyince shlok iyice evham yapar…shlokun endiseli halini goren münafık mirajan hemen yanina gelir..shlok bu is benim icin cok onemli der.sadece bu sunuma konsantire olmani istiyorum der.ve telefonu tum kaparmasini ister.shlok babasinin istegi uzere telefonu kapatir..akli halan asthadadir…astha adamlarin elinden kurtulmak icin sivri zekasıni kullanir fenalaşıyormus gibi yabar.adamlar ne oluyor bu kiza diye endisellenirler.astha kendisinin hasta oldugunu ilaci almasi gerektigini almazsa fenalasacagini soyler adamlar asthanin cantasina bakarlar ilaclarina heni nerde ilaclarin der.astha fenalasma numarasini surdurur adamlar asthanin ellerini cozerler..astha adamlari yiter ve kacmaya calisir adamlar asthanin etrafini sarar demek bizi kandirdin ha derler..asthayi koseye sıkıstirirlar sonra astha ya tenikesini devirir adamlarin ayaklari kayar teker teker yere kapaklanirlar.astha kacar astha telefonla shloku arar ama shlokunvtelefonu kapalidir astha bir motorsikletli bir adam gorur
   ve onu sirkete goturmesini ister adam kabul eder astha adamin elinden motoru kendi alir kendi surer.adamlar ileride asthanin onunu keserler taksiyle astha sivri zekasiyla yine ellerinden kurtulur…toplanti baslamistir shlok oyle kapidadir gozu asthayi arar…mirajan mutludur.astha asla toplantiya yetisemeyecek diye tabi hesap edemiyordur tuttugu adamlar asthayi ellerinden kaciracagini..sonra sira shloka gelir shlok gozu kapida sunumunu yapar..sonra astha cagirirlar astha yoktur.son iki dk daha gelmezse toplanti sonlanacagini soylerler.shlok merak eder asthayi astha bu sunum icin cok calisti neden hala yok basina birseymi geldi acaba diye soylenir..mirajan kis kıs guler.tam o sirada astha ozur dileyerek icer girer shlok rahatlar..mirajan soktadir astha nasil yetisebilir bu toplantiya diye.astha cok guzel bir sunum yapar.. sira isi alan kisiyi aciklamaya gelmistir.amerikan sirketi isi alan bayan shlok agni hotri der.astha cok sevinir.shlokta asthanin mutlu olmasina sevinir mirajjan sinirden kipkırmizi olmustur.amerikan sirketi asthanin projesine yardim yapabileceklerini soylerler.asthanin projesinin adi anjeli fizik tedavi fedekalisyonudur.astha isi alir toplanti biter.shlok disarida astha neden gec geldin diye sorar astha basindan gecenleri shloka anlatir.shlok astha sen iymisin der.astha evet ben iyim neden beni aramadin der.shlok..astha aradim ama telefonun kapaliydi der.asthanin kolundaki yarayi goren shlok mendilini cikarir asthaya sarar..astha o taksicinin plakasini hatirliyormusun hemen polise giderek ondan sikayetci olacaksin der.astha shloku sakinlestirir.mirajan ofiste adamlara telefon eder geri zekalillar bi kiza sahip cikamadiniz der bagirir
   .shlok babasinin yanina gelir o sirada mirajan shlok herseyi duydu sanar shlok asthanin kacirildigini soyler mirajan sasirmis gibi yapar bu nasil olur der.shlok onlari bulacagim kim karima zarar vermek istiyorsa onlara gostercegim der.gider.mirajan shlokun soylediklerine cok sinirlenir…ben onlari ayirmaya calistikca onlar dahada yakinlasiyor birbirlerine allah kahretsin der.astha eve gelir sanki isi alamamis gibi anjeliyi kandirir.anjeli uzulme der o sirada astha gulmeye baslar ve isi kendisinin aldigini soyler.anjeli deli kiz neden beni kandiriyorsun der kolundan tutar asha kolum der anjeli asthaninvsarili kolunu gorunce ne oldu koluna astha der.astha basindan gecenleri anlatir anjeli telaslanir.astha onu sakinlestirir.anjeli gel koluna pansuman yaplim der astha hayir anne bunu shlok sardi cikarmak istemiyorum der..bakalim bundan sonraki bolumlerde neler olacak bir sonraki ozetimde gorusmek dilegiyle hoscakalin arkadaslar…..

   1. yorumcu kizz... dedi ki:

    Tatli bela ozet 3.astha sabah sirkete giderken. Shlok karakola gidip kendini kaciranlardan sikayetci olmasini ister..mirajan onlari konusarken duyar..sinirlenir astha sirkete gitmek icin yola cikar tam o sirada mirajani gorur..astha mirajanin arkasini takip eder.mirajan ileride bir adama para verirken gorur astha adamin yuzunu goren astha kendisini kaciran adam oldugunu goruyor… ve mirajanin onu tuttgunu ogreniyor hemen telefonuna kayit aliyor iste baba shloka sonunda gercek yuzunu gosterecek bir kanitim var artik der..hemen sirkete gider astha her yerde shloku arar shlok hala gelmemistir..o sirada mirajan asthayi gorur yanina gelir senin gercek yuzunu sonunda shloka gosterecegim der.sonrada mirajan hic birsey isbatliyamazsin der.astha elinde kanit oldugunu soyler.mirajan sok olur.astha shlokun odasina gider ve ona onemli birsey gosterecegini soyler..shlok asthaya ne vostereceksin der.astha tam gosterecekken mirajan shloku arar.oglum acil bir is cikti hemen gitmen lazim der.shlok cikar astha sonra goster ne gostereceksen der.
    Astha shloku durduramaz astha mirajanin bu yaptigini anlar hemen e postayla videoyu shloka gonderir.
    O sirada mirajan gelir asthanin telefonunu alir kirar..sstha bosuna baba shloka coktan gonderdim bu videoyu der.mirajanin etekleri tutusur..shlok e postanin geldigini gorur..tam acarken telefonun sarji biter shlok arabanin torbitosuna telefinunu sarja takar.amar la birlikte bi davet kutlamaya katilacaklardir.mirajan hemen amari arar amara shlokun telefonundaki gelen videoyu silmesini ister shlok arabada yokken amar shlokun telefonunu alir videoyu siler mirajana telefon acar dediginizi yaptim efendim der ..mirajanin morali yerine gelir..sonra astha sen kendi ellerinle sonunu hazirladin der. Sonra adamlari.i arar adamlarina asthayi kacirma talimatini verir..adamlar asthayi kacirir…shlok kutlama yerine gelir…sonra mirajanin adamlari asthayida oraya getirirler..anjeli asthaya ulasamaz mirajan anjeliyi arar artik cok gec astha kendi elleriyle sonun hazirladi der..anjeli mirajana yalvarir…asthaya birsey yapma der.mirajan kapatir telefonu.
    Sonra.anjeli shloku arar shlok telefonu mesgule atar bakmaz.anjeli sirketdeki asistandan shlokun nerde oldugunu ogrenir..hemen oraya gider.asthayi adamlar ipinen tahta heykelin arkasina baglarlar.asta cikliklar atar imdat yardim edein der.
    Mirajan gelir astha sok olur.baba sen bu kadar nasil alcalirsin der.
    Mirajan asthaya sınırlarini zorladin kendi sonunu kendin ketirdin bana karsi. Cikmakla der.shloku goruyormusun simdi o seni kendi atacak okla öldurecek der.astha yapma bunu lutfen baba lutfen der.
    Aglar anjeli kutlama yerine gelir .shloku gorur ama kalabaliktan sesini shloka duyuramaz,sonra anjeli mirajani aramaya baslar asthayi bagli bir vaziyette goren anjeli onu cozmek ister mirajan izin vermez.anjelinin kolundan tutar ordan uzaklastirir.shlok oku eline alir.
    Okun ucunu atesle yakarlar..sonra shlok o oku tahtadan yapilmis heykele atar.heykel ates alir yanmaya baslar…astha bagirir.. kalabalik coskuyla kutlamalar baslar astha shlok diye bagirir.shlok asthanin sesini duyar gibi olur..shlok asthanin sesini duydum astha burdami yoksa der. Etrafa bakinir yanan heykelin yakinindan cekim yapilir.televizyondan shlok asthayi heykelin ardinda gorur.astha diye bagirir kosarak asthanin yanina gelir
    Asthayi cozer.atesten uzaklastirir.astha shloka aglayaraktan sımsıkı sarılır…shlok asthaya sarilir astha sen buraya nasil geldin seni kim bagladi buraya der astha baban der.shlok sok olur shlok astha sen ne sacmaliyorsun der.yinemi babama iftira atiyorsun der…astha bagirarak shlok neden gormuyirsun babanin gercek yuzunu der.gel sana herseyi gosterecegim der.bakalim shlok babasinin gercek yuzunu gorbilecekmi bir sonraki ozetimde gorusmek dilegiyle iy aksamlar…

 8. Defne dedi ki:

  GÜL TABİİ MİRACİMM HEP GÜL COK ŞUKUR İYİSİN CANİM ARKADASİM..NE OLUR ORTADAN KAYBOLMA COK MERAK ETTİK..ZOR SEVDAYA YAZİYORUZ ARTİK..SENDE ORAYA YAZ NE OLUR MİRACİMM BİZİ BİRAKMA..CEVABİN İCİN COK TESEKKUR EDERİMM BİTANEMMM

 9. Madhubala ve kumud dedi ki:

  Mumbai diyince aklima super starim geliyor ama buna bakilirsa sarasi daha cok seviyorum canisi

 10. Defne dedi ki:

  Piştt pistt..herkes tatilin keyfini cikariyo sanirim ya da temizlik isleri..umarim herkes egleniyordur:))
  AYSELLCİMM nerden biliyosun guclü olmadini..Sabirliyim diyisun.Sabir zaten EN BUYUK GUCTUR..belkide senin icinde gizli bi amazon kadini vardir ne biliyosun☺..Bazen Allah sessizce bizim intikamimizi alir ve kader mutlaka bigun bize verilmesi gerekenleri iade eder haa canim Ayselimm☺☺..hersey guzel olacak..Yaa hakkaten soguklar geri mi geldi nee..

  1. yorumcu kizz... dedi ki:

   Defne aksam aksam beni guldurdun allahta seni güdürsün canim arkadasim afrikaya gitmedim ama abu dabi yolculugum vardi dun geldim..kardesim zor sevda 22.bolum ozetine shlok ve zoya evlenecekmi diye soru sormussun.senin icin ilk kez zor sevdaya yorum yazdim oku kardesim..yamyamlar ha defne (*.*)…..

 11. rani sahiba dedi ki:

  merhaba canlarim nasilsiniz tugba canim benim cok gecmis olsun rabbim korumus seni annenin babaannenin dualari kurtardi kesin seni aman canim cok dikkatli ol guzelim ya dun cok misafir vardi yazamadim abin iyilesiyor pazartesi fizik tedaviye baslayacak iki hafta fizik tedavi gorecek kolu icin sana cok cok selami var

  1. kusum dedi ki:

   sagol ablam kapilari iyice kilitledim korkumdan oturuyorum evde neyse aleykum selam sende abime selam soyle cok sevindim iyilesmesine demek fizik tedavi gorecek hastaneyemi yatacak yoksa gidip gelicekmi soyle ona cabuk iyilessin cok ozledim abimi keske yazabilseydi ama olsun o iyi olsun yeter bana birkac gun konusmasamda olur ablam kendine ve abicigime iyi bak allaha emanet ol gorusuruz

   1. rani sahiba dedi ki:

    yok canim gídip gelicez hastaneye abinin gonlune kalsa daha hastaneye gitmeyecek evde sen yaptir bana fizik tedaviyi deyip duruyor cok mizmiz ya bu adam cocuk gbi valla

    1. kusum dedi ki:

     buraya gonder abimi ben yaparim tedavisini annemin hareketlerinide ben yaptirdigim icin aliskinim bir haftaya kalmaz iyilesir

 12. hiir dedi ki:

  Defne zera meysel madbala sizede gunaydin ve madubala Tesekur ederim iyim canım Sen naslsin

  1. Arkey Madhubala dedi ki:

   Hıır ben de çok iyiyim.Okul ev derken yoruluyorum.Hafta sonunun çogunu evde geçıyorum.Zaten not zamanı ,istesemde dışarıya çıkamıyorum

 13. Defne dedi ki:

  GUNAYDİN KARDESLERİM☺
  ZARAM,Miracim,Ayselcm,Sedef
  Lavinya,Serpil,Ela,Denizkntli
  Asi firtina,Melek,Dilek,Roma
  Hayatt,Sirin,Guzel,Raca
  Merveler,Papatya,Rani sahiba
  Kusum,Meysel,Hiir,Zoya,Sanya
  Ve yepyeni gelenler ve tum gizli takipciler..
  Hepinizi sevgiyle kucakliyorum❤❤
  AYSELCİMM evet yagmurlu havada cay icmek guzel olur.Gece yazdiklarini anladim.Nedense bana yillar once izledigim dizi olan ALİYE dizisindeki Aliyeyi animsatiyosun..Cansin can valla
  MİRAAA SEN NERDESİN? OZET FALAN İSTEMİYORUZ YETERKİ İYİ OLDUNU YAZ CANİM ARKADASİM.KİZ AFRİKALARA Mİ GİTTİN YOKSA YAMYAMLAR Mİ ESİR ALDİ CSENİ.CİKİP CİKİP GİDİYOSUNMALUM.INSALLAH İYİSİNDİR MİRACİMMMM
  OPUYRM SİZLERİ..

  1. aysel ¿ dedi ki:

   Defnecim Canım benim… nasılsın… coook tebrik ederim seni beni anladiysan..ne mutlu bana…bazen ben beni bile almamam da ..
   Aliye dizini hatırlıyorum..aliye dişli idi. Ben o kadar değilim..sonuna kadar sabirliyimdir beklemeyi bilirim sadece…

   Sende cansın Canım benim … ALLAH a emanet ol..sana sımsıkı sarılip opuyorummm defnemm ..

 14. Melek dedi ki:

  Canlarım güzelliklerim hepinize

  Günaydın günaydın günaydın günaydın
  Bugün gününüz çoooooook güzel geçsin ve hepinizi öpüyorum Allah emanet olun göruşuruz

 15. ZARA dedi ki:

  Günaydın hayırlı sabahlar arkadaşlarım ve kardeşlerim
  Defnem Ayselim Serpilim Denizim Elam Asim Mahribanım Güzelim Şirinim Sedefim Racacım Papatyam Rani Sahibacım Hiiir Merve Burcum Sevgi ablacım Gizemcim Unuttğum varsa afola nasılsınız bakalım inşallah iyisinizdir Hepinizin günü aydın neşesi bol olsun yüzünden gülümseme eksik olmasın allah a emanet olun görüşmek üzere hoşca kalın ❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤

 16. aysel ¿ dedi ki:

  GUNAYDİİİİİN GUNAYDİİİİİN BİTANECİGİM BENİM CANIM KANKAMMM..ben iyim çok sukur sen nasılsın..buraya bir yağmur yağıyor anlatamam…şimdi burda olsan karşılıklı çay içer dertlesirdik çayı severim de yağmurlu havalarda içilen çayın tadı bir başka güzel bide sen olsan ohhhh değme keyfime…
  Canım benim bundan sonra evlensemde kalbimle değil aklimla mantığıyla evlenirim… Şimdilik basimdakinden kurtuluyum da gerisi teferruat… evlilik gibi derdim yok malum benim tek derdim oğlum … o da zamanla olacak İNŞALLAH…
  ALLAH sana defnecime elacima nasip etsin İNŞALLAH…birer helal şut emmis hayırlı imanlı gönlünüze göre eşler…(ÂMİN ÂMİN ÂMİN)
  ALLAH a emanet ol inşallah Bitanem KANKAMMM… seni seviyorum ve opuyorumm…

 17. RK IN BUYUK HAYRANI❤❤(Meysel)❤❤ dedi ki:

  G❤U❤N❤A❤Y❤D❤I❤N HAYIRLI SABAHLAR nasilsiniz canlarim ablalarim arkadaslarim hepiniz iyisiniz insallah yuzu guzel kalbi guzel site sakinleri hepiniz opuldunuz hoscakalinn allaha emanet olun

 18. Anonim dedi ki:

  GUNAYDİİİİİN….GUNAYDİİİİİN ….GUNAYDİİİİİN….
  CANLARİMMM BALLARIM

  1. aysel ¿ dedi ki:

   NASILSINIZ GÜZELLİKLER…
   Sevgi ablam denizim kankammm sedef kuzum asi fırtınam bacimmmm zaram canımın içi elam defnecim romacim Meleğim dileğim tugbacim rani sahibancim güzel van’lim meyselcim laviya gamze papatya şirin sahilsiz deniz arkey madhubala hiiir unuttum varsa afola kızlar…
   ALLAH gününüzü aydın neşeli dertsiz tasasız mutlu mesut bol bol gülümseyerek geçirmeyi nasip etsin İNŞALLAH…
   Hepinizi tek tek selamlayip opuyorum ALLAH a emanet olun…sizi çok seviyorum….

   1. ZARA dedi ki:

    Sanda Günaydın AYSELİM allah razı olsun iyiyim sen nasılsın bitanem? Allah a emanet ol canım görüşürüz inşallah

 19. hiir dedi ki:

  Sanada gunaydin deniz kentli

  1. Arkey Madhubala dedi ki:

   Gunaydın Denız Kentlı .Hıır ve Denız nasılsınız?

 20. Sahilsiz deniz. dedi ki:

  Günaydin canlarim benim nasilsiniz kizlar beni unutunuzmu yoksa

  1. RK IN BUYUK HAYRANI❤❤(Meysel)❤❤ dedi ki:

   Gunaydin sahilsiz deniz ablacimm ben iyiyim sen nasilsin iyimisn ablacim kendine iyi bak hoscakal

  2. kusum dedi ki:

   gunaydin canim nasilsin biz seni hic unuturmuyuz nerelerdeydin bakalim

 21. Deniz kentli dedi ki:

  Günaydın günaydın günaydın Canım kankammm nasılsın iyi misin inşallah iyisindir kız niye öyle diyorsun canım kankammm birker geliyoruz dünyaya canım bizi bir komşumuz vardı duldu çocukların çok zorluklarla büyüttü evlenmedi ama ne oldu oğlu evlenip başka şehire git o ve kızı tek başına kaldı canım kankammm Öyle şeyler düşünme daha çok gençsin kendin bunu yapma eski eşi hemen evlenir kendine yeni bir hayat kurar sende kendine yeni bir hayat kur inşallah Ayselim inşallah Rabbim sana imanlı terbiyeli hayırlı bir eş nasip etsin inşallah kız kendim çok sana dua ediyorum inşallah hem huyu hem kendisi enişteme benzer inşallah inşallah inşallah kız seni evlendirmede bana rahat yok canım kankammm seni çok çok çok seviyorum seni sevgin kalbime taht kurmuş kız bağımlılık yapıyorsun canım kankammm allaha emanet ol görüşürüz sonra bizi bugün pazarımız var işim bitince mesaj atarım

 22. Deniz kentli dedi ki:

  Günaydın günaydın günaydın Canım arkadaşlarım nasılsınız iyi misiniz inşallah iyisinizdir siteyin gülleri canım arkadaşlarım adları

  Ayselim canım kankammm
  Sedefin küçük kardeşim
  Mersinli ELAM
  Zaram
  Asi fırtınam
  Defnem
  Dilegim
  Lavinya
  Sevgi abla
  Kusuum
  Gamze
  Merve
  Arkey madhubala
  Şirinim
  Hiir im
  Hayatım
  Rani sahibi
  Melekcim
  Romam
  Papatyam
  Raca dany
  Güzel vanlı
  Meysel
  Adını unutgum arkadaşlar kusura bakmayın bugün çok gülün inşallah allaha emanet ol görüşürüz sonra

  1. RK IN BUYUK HAYRANI❤❤(Meysel)❤❤ dedi ki:

   Gunaydin deniz kentli ablamm ben iyiyim sen nasilsinn imisinn

  2. ZARA dedi ki:

   Sanda Günaydın Denizim iyiyim hamdolsun sen nasılsın bitanem? Allah a emanet ol canım görüşürüz

 23. Anonim dedi ki:

  Kalbimin kiriklariyla yaşıyorum kirilmaktan yorulur mu insan yoruldum ben kendimi teselli ediyorum Rabbim ben kırık kalplerdeyim demesiyle artık biseylerin elinden degilde icinden gelmemesi heves yok inancın kalmamis zorlayamiyosun

  1. Arkey Madhubala dedi ki:

   Kızlar ıyı geceler.Huzurlu bır gune uyanmanız dılegıyle.Hoşçakalın

 24. RK IN BUYUK HAYRANI❤❤(Meysel)❤❤ dedi ki:

  Kurabiyem.sedefimm.zara ablam.deniz ablam.sevgi ablam.melek ablam.aysel ablacim.hiir ablam.defne ablacimmm.mervecimmm.tugba ablam.rani sahiba ablam.raca ablam.hepinize iyi geceler tatli ruyalarr hepinizi selamliyor seviyor opuyor ve kucakliyorumm musmutlu bir hafta sonuna uyanmaniz duasi ile hoscakalinn iyi gecelerrr

 25. Anonim dedi ki:

  Hayırlı geceler tatlı rüyalar CANLARİMMM BENİM… ALLAH NASİP ederse yarın görüşürüz inşallah. Hepiniz tarafımdan OPULDUNUZ.

 26. Defne dedi ki:

  HAYİRLİ GECELER ZARAM VE TUM KARDESLERİM..YİNE YORUCU VE YALNİZ Bİ GUNDU!!
  LAVİNYAA nereye kayboldun kelebek estetik mi oldun yoksa haber ver canisi…
  RACAA babanin son durumu ne merak konusu tatlim?
  RANİ SAHİBA sen nasilsin eşinin yaralari iyilesti mi kardesim?
  NUR HANİM GUZELİN son durumu ne?..ama bu kiz siteye ilk kez giriyo nerde oldumuzu nerden bilsin hay Allah..
  SEDEF alerjin gecti mi nasilsin kuzum?
  KUSUMM buyuk bi badire atlatmissin gecmis olsun canim..dikkatli ol..
  AYSELCİMM senin haleti ruhiyen(RUHUNUN SAGLİK DURUMU) nasil bitanem?..
  ROMAA oglunun sinavlari guzel gecti mi FEN LİSESİ OLACAK Mİ insallh canim?
  OPUYORUM..ALLAHA EMANET OLUNN

  1. aysel ¿ dedi ki:

   Defnecim Canım benim.. yanlış soru benim gibi 3 5 tahtası eksik birine. Valla ruhumu dinlemek istemiyorum.. ruhum izdirabini duyunca hayattan gönlüm geçiyor…ruhumu duymamak için kulaklarimi tikayip kulaklıkla müzik dinliyorum öyle slow müzik değil baya disko müziği.. ruhum da garibim kendi kendine işkencelerde…onu duyarsam işte o zaman yapacaklarimdan coook korkuyorum… En iyisi o bi köşede kendi kendine takilsin..

   Anladın mı beni bilmem.. şahsen biraz klinik vakayim ben de ..çözülmesi zor çok çok çok bilinmeyenli denklemlerden beterim…
   İlk okudunda anlamazsan zorlama boşver gitsin…
   İyi geceler tatlı rüyalar canım benim …

 27. Melek dedi ki:

  Canım rani sahibacım eşine çok geçmiş olsun rabbim yardımcınız olsun Allah emanet ol görüşürüz

 28. Melek dedi ki:

  Canlarım benim Allah hepinize rahatlık versin Allah emanet olun göruşuruz inşallah

 29. aysel ¿ dedi ki:

  Meleğim nasılsın canım kardeşim ben İyiyim…bu sefer uzunolsu yokluğun..ozletme kendini bu kadar .. bebislerini benim yerime kocaman öp. ALLAH a emanet ol canım benim… gorusuruz inşallah..

  1. Melek dedi ki:

   Canım ayselim çok şükür idare ediyoruz çocuklarda iyi ramazan geliyor diye acele ettim sobaları kaldırdım hava çok soğuk olduya evin içi buz gibi inşallah biran önce düzelir yoksa bu gidişle sobayı geri koyacam kızım için sen nasılsın canım neler yapıyorsun Allah emanet ol görüşürüz

   1. aysel ¿ dedi ki:

    ALLAH bugunumuzu aratmasin Meleğim…bende niyetlendim ramazandan önce sobayı kaldırmaya da annem bi kaç gün dursun hele dedi..iyiki de annemi dinlemisim bura da öyle buz gibi sanki kar yağıyor… ama birkaç güne düzelir havalar herhalde….
    BENİM bisey yaptığım söylenemez…işte ne olsun yalan dünyanin bitmeyen işleriyle uğraşıyorum….
    Hayırlı geceler tatlı rüyalar…. ALLAH a emanet ol…

 30. aysel ¿ dedi ki:

  BİTANECİGİM BENİM canım KANKAMMM…nasılsın …bugün yazamadim tabi gezmelerdeydim…ablama gittim..onlar bu siteyi de,siteye yazdığımida bilmiyorlar… yani bana bisey olsa, cikipta şöyle böyle oldu diye haber de veren olmaz size…anaaam böyle düşününce kötü oldum..dur bir dusunup de birine söyleyeyim…

  Allah bagislasin yigenlerini… ALLAH yigenlerini de yeni doğacak bebisede uzun sağlıklı hayırlı ömürler nasip etsin İNŞALLAH…kız erkek farketmez…darisi başına artık tez zamanda …anani da geçtim..diye diye evlandirecem zorla seni..teyze olmak istiyorum ben …

  Şaka şaka tatlim ben coooktan teyze oldum zaten..3 yaşındaydim teyze olduğumda yigenimle birlikte buyuduk biz…teyzelik nedir çok iyi bilirim…maglum 12 yigen olunca ister istemez ogreniyosun…2 kez hala oldum…onuda öğrendim… Baya kalabalık bir ailem var ya… ALLAH hiçbirinin acısını göstermesin..

  Gene çok yazdim … BİTANECİGİM BENİM seni seviyorum ve kocaman opuyorumm ALLAH a emanet ol inşallah canım…

  1. Deniz kentli dedi ki:

   Canım kankammm benim nasılsın iyi misin inşallah iyisindir kız valla ben seni çok özlüyorum kız sen yine gezmeye gittin canım kankammm sen hep mutlu ol ailenle inşallah Rabbim seninde yengenlerini bağışlasın canım kankammm Rabbim sana öyle bir eş nasip etsin ki sana (sen benim yıldız kayarken tuttuğum Dilegim değil Ezan okurken ettiğim duamsın desin inşallah canım kankammm yarın görüşürüz allaha emanet ol

   1. aysel ¿ dedi ki:

    BİTANECİGİM BENİM iyiyim canım KANKAMMM…Abla çok olunca öyle oluyor …yarın akşamda bize de toplanacaz İNŞALLAH…
    Agzın bal yesin emi…o ne güzel dua öyle… Benden geçti aşk meşk istemem şimdi… şu an en büyük isteğim dualarım başka başka şeyler… ALLAHIM sana NASİP etsin İNŞALLAH oylesini…
    Seni coookkkk cokkkkk seviyorum ve kocaman opuyorumm ALLAH a emanet ol…tatlı rüyalar hayırlı geceler…

 31. Melek dedi ki:

  Ya bunlar neguzel gurup olmuşlar sonunda Mumbai macerası başladı

  1. ZARA dedi ki:

   Selam Meleyim hoş geldin canım özlettin kendini hamdolsun iyiyim sen nasılsın canım iyisindir inşallah allah a emanet ol canım görüşürüz

   1. Melek dedi ki:

    Alikim selam zaram neolsun canım uğraşıp duruyoruz sen neler yapıyorsun Allah emanet ol görüşürüz

 32. Melek dedi ki:

  Selam canlarım güzellikleri
  hepiniz nasılsınız
  Güzel Vanlım rabim şifa versin Allah yardımcın olsun
  Sedefim sanada çok geçmiş olsun canım benim dikkat et kendine
  Kusumum sanada geçmiş olsun ucuz kurtulmuşsun
  Racacım babana da çok geçmiş olsun rabbim şifa versin
  Zaram benim çok şükür idare ediyoruz canım
  Temizlik yapıyordum kendiminkini bitirdim kayınvalidem in kini de yaptım bide paketimde bitti ondan da yazamıyorum bazen eşimin kine bağlanıyorum ama hep aklımdasınız
  Asi fırtınam
  Denizim
  Ayselim
  Elam
  Romam
  Papatyayam
  Meyselim
  Madubalam
  Sevgim
  Ve adını unuttuğum varsa afola zizler neyapıyorsun canlarım hepiniz Allah emanet olun göruşuruz

  1. RK IN BUYUK HAYRANI❤❤(Meysel)❤❤ dedi ki:

   Ben iyiim melek ablamm sen nasilsinn iyimisin kolay gelsin cok yorulmussundur simdi gorusuruzz kendine iyi bak

   1. Melek dedi ki:

    Meyselim çok şükür idare ediyoruz sen nasılsın canım sitenin en küçük gülü Allah emanet ol görüşürüz

 33. aysel ¿ dedi ki:

  Zaram İyiyim Bitanem sen nasılsın…hep çok iyi,cok mutlu ol İNŞALLAH… seviyorum seni ve ALLAH a emanet ediyorum canım benim…
  diziyi zaten kopuk kopuk izliyodum, artık tümden koptum ne olup bittiğini anlamıyorum…
  Onun için yorum yapamiyorum…

  1. ZARA dedi ki:

   Ayselim canım benim allah razı olsun Bende iyiyim allaha emanet ol bitanem görüşmek üzere hoşca kal

 34. kusum dedi ki:

  rani sahiba ablam nerdesin bu gun hic yazmadin nasilsin abim nasil iyimi lutfen yaz sizi merak ediyorum

 35. Azeri ceyhune dedi ki:

  Cok wirin hepsi.
  😉
  😉

 36. ZARA dedi ki:

  Sonunda Kumud Mumbai ye gitmeyi Kabul etti güzel bölümler)) Kumari nerde kaç bölümdür gözükmüyor

  1. Hayat dedi ki:

   Sen benim yazdğım yorumuma saygısızca alaycı cevab vermeden önce düşünecekdin anonimleri hiç sevmem anonim isminin arkasna saklanıb insanlara hakaret ediyorsunuz

   1. Anonim dedi ki:

    Anonimlerde sana bayiliyorlar zaten :)))))))

 37. Arkey Madhubala dedi ki:

  Bunlar çok şirin bı ekıp olmuşlar.Guzel bolümler

  1. Hayat dedi ki:

   Guman Kalika pislikleri Sarasla Kumudu Denniyle Kusumu ayırmağa çalışdı ama ayıramadılar aşk her zaman kazanır Kabirde Kumariyle evlensin çok güzel olur

   1. Anonim dedi ki:

    Böyle aşklar kazansa ne kazanmasa ne ne aşkmiş ha ha çok kumik :):):):):):):):):):) gülmekten karnım ağrı girdi ben bu diziyi ilk izledim gibi tutmaz dedim ve tutmadı şimidide diyorum zor sevda büyük ses getirecek ve çok sevilecek

    1. Hayat dedi ki:

     Seni kimse sevmedği için böyle konuşyorsun kalbinin kötülüğü yüzüne vurmuş

     1. Anonim dedi ki:

      Hayatcım ben sana kötü birşemi dedim sen kahinmisinde beni kimse sevmedini biliyorsun ne kadar ön yargilisin ben diziyi diyorum sen bana sataşiyorsun yoksa seni kimseler sevmiyorum yani yanlış anlama kişi kendinden bilir işi derler sen rahat ol beni seven seviyor canım ama seni kimse sevmemiş beli

     2. Adı lazım değil dedi ki:

      Canim fikrini kendine sakla! bilip bilmemen kimseyi alakadar etmez sanane bu diziden sevmiyosanda adam gibi konus Zor sevda ile ilgili bir şey demiyorum sonuçta bi dizi bi emek var ve sen ne kadar cesursun da İki Yabancı nın yorum bölümüne yazıyorsun boş boş yazmasan sevinirim İki Yabancı yıla ilgili de konuştuklarına dikkat et !!!! Bu arada dikkat et de gülmekten karnın çatlamasın 😉

  2. yorumcu kizz... dedi ki:

   Selam sitenin gulleri…nasilsiniz iysinizdir insallah..arkadaslar uzun zamandir yoktum yurtdisi seyahetim vardi..abu dabiye aslinda bayramdan sonra gidecektik sirket programda degisiklik yapti bizde gittik dun aksam ucagiyla geldik .nasilsiniz gorusmeyeli arkadaslar ben yokken bile bana sabahlari aksamlari yazan kardeslerim sagolun beni iy dileklerinizde unutmadiginiz icin….tesekkur ederim …sizlere tatli belanin ozetlerini yazacagim …simdi oynayacak kacinci bolumu uzun zaman oldu bende diziyi takip edemedim ….

   1. ZARA dedi ki:

    Miracım hoş geldin özledim seni nasılsın bitanem özetler için çok teşekkürler Miracım bu sayfa doldu taşdı zor sevda da yazsana biz ordayız burda yeni özetleri verdiğinde yazarıız orada görüşürüz inşallah

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.