İki Yabancı 23 Temmuz Özeti 105. Bölüm Fragmanı Guman Faaliyette

İki Yabancı 105. Bölüm Özeti

İki Yabancı 104. bölümünde Kumud kendisinden gizlenen gerçeği öğrendikten sonra kendisi de bir oyun yaparak herkesi düşeşe getirmişti. Ancak buzlar çabuk erimiş ve herkes çok mutlu olmuştu. Vidya polis şefi ile görüşmesinde Rohit’in daha yakalanmadığını öğrenir. Vidya çok endişelidir ve kimsenin yalnız başına evden çıkmamasını ister. Kabir ve Danny ona güvence verirler ve evdekilere göz kulak olacaklarının garantisini verirler.

Saras ise annesi adına yaptırılan okula haftaya başlayacağını söyler ve herkes mutlu olur. Kumud kendisine gönderilen bir zarf bulur ancak zarfın kimden geldiği belli değildir. Mektupta değerli bir şeyden bahsetmekte ve onu almasını istemektedir. Akıl hastanesindeki hemşire Saras’ın annesi ile konuşmaya gider. Hemşire bir kadının kendisine ve bebeğine zarar vereceğini söyleyerek onu uyarır. Bu arada Saras kendini iyi hissetmeyerek yere düştü herkes şoktadır.

Saras’ı odasına kaldırırlar ve doktor çağırırlar. Doktor onun iş yükünden ve steresten dolayı halsiz düştüğünü ve bir süre dinlenmesi gerektiğini söyler. Kumud ikinci bir mektup daha alır. Mektupta bu sefer adres vardır. Ayrıca bir de resim vardır ve  sevdiği şeyi gelip alması istenmektedir. Kumud her şeyi Saras’a anlatmak ister ancak doktorun tavsiyeleri aklına gelir ve tek başına belirtilen adrese gitmeye karar verir.

Kumud’u bir sürpriz beklemektedir. Saras’ın annesi ile tanışmak üzeredir. Belirtilen adres bir akıl hastanesine aittir. Kendisine gönderilen resimle annesine ait resmi karşılaştırır ve aynı resim olduğunu anlar. Saras’ın annesi olduğunu anlar. Ama bu nasıl olabilrdi onun annesi intihar etmişti. Doktor kadının yıllardır burda olduğunu söyler. Guman ise onlara bakmaktadır ve hain planlarının hesabını yapmaktadır. Kumud onu eve götürmek ister ancak doktor müsade etmez. Kumud her gün geleceğini söyler.

Kumud ayrıldıktan sonra Guman Saras’ın annesinin yanına gelir. Başta kendisini tanıyacağını düşünür ancak tanıyamaz. Guman Kumud için oğlunu ve eşini elinden alan kadın diye bahseder. Saras’ın annesi bundan sonra elindekileri almasına müsade etmeyeceğini söyler. Guman, Kumud’u düşman olarak tanıtmış ve amacına da ulaşmıştır. Kumud eve geldiğinde Saras telefona neden cevap vermediğini soruyor. Kumud her şeyi sonra anlatacağını düşünerek telefonun şarjının bittiğini söyler.

Guman hemşireyi de eline almıştır ve onunla ortak işler yerine getirirler ve her fırsatta Guman Saras’ın annesine Kumud’un kötü olduğunu ve kendisini öldüreceğinden bahsetmektedir.

İki Yabancı 23 Temmuz Fragmanı

 

dizibilgi google play

İki Yabancı 23 Temmuz Özeti 105. Bölüm Fragmanı Guman Faaliyette (11 Yorum)

 1. sagolun canlarim yarin gorusuruz bu arada ben azeriyim aytaca ozel aytac cim benim 16 yasim var peki senin lutfen cevapla cavab yaz [ais edirem canim

 2. galiba hint dizilerini cok seviyorsunuz kizlar ? ben hic izlemem sadece canim sikildiginda buraya gelirim

 3. Gunaydin canlarim nasilsiniz ben sarasin annesinin yasamasina sevindim de sevinmeyine bu bebek de ne nerden geldi anlamadim
  Sarasin annesi ve bebek akil alicak kadar deyil birde akil hastanesinde
  Bu gidisle seyirciler akil hastanesine gidecekler yaaa
  Neyse size mutluluklarla dolu bir gun diliyorum canlarim

 4. Selamlar benim güzel ablalarim kardeşlerim can dostlarin!!! Nasilsiniz??Iyimisiniz iyisinizdir inşallah!!

 5. sarasın anneside geldi oh saras dubaiden geldi hem kardeşini buldu hem annesini hemde aşkını pislik guman yine yılanlıgını gösteriyor

 6. Ayyy guman ne kadar sexi bir kadınsın ya resmen kötülük doktorası yapıp da gelmiş sen de plmasan bu dizinin hali ne olurdu kız

 7. Bu guman kadar kotu bir insan yoktur dany gibi saf temiz birinin gumanin oğlu olması çok üzücü ayrica saraswatinin yaşamasına çok sevindim yaaaaaa (: