İki Yabancı 23 Temmuz Özeti 105. Bölüm Fragmanı Guman Faaliyette

Burak 09 Tem 2017 İki Yabancı  0

İki Yabancı 105. Bölüm Özeti

İki Yabancı 104. bölümünde Kumud kendisinden gizlenen gerçeği öğrendikten sonra kendisi de bir oyun yaparak herkesi düşeşe getirmişti. Ancak buzlar çabuk erimiş ve herkes çok mutlu olmuştu. Vidya polis şefi ile görüşmesinde Rohit’in daha yakalanmadığını öğrenir. Vidya çok endişelidir ve kimsenin yalnız başına evden çıkmamasını ister. Kabir ve Danny ona güvence verirler ve evdekilere göz kulak olacaklarının garantisini verirler.

Saras ise annesi adına yaptırılan okula haftaya başlayacağını söyler ve herkes mutlu olur. Kumud kendisine gönderilen bir zarf bulur ancak zarfın kimden geldiği belli değildir. Mektupta değerli bir şeyden bahsetmekte ve onu almasını istemektedir. Akıl hastanesindeki hemşire Saras’ın annesi ile konuşmaya gider. Hemşire bir kadının kendisine ve bebeğine zarar vereceğini söyleyerek onu uyarır. Bu arada Saras kendini iyi hissetmeyerek yere düştü herkes şoktadır.

Saras’ı odasına kaldırırlar ve doktor çağırırlar. Doktor onun iş yükünden ve steresten dolayı halsiz düştüğünü ve bir süre dinlenmesi gerektiğini söyler. Kumud ikinci bir mektup daha alır. Mektupta bu sefer adres vardır. Ayrıca bir de resim vardır ve  sevdiği şeyi gelip alması istenmektedir. Kumud her şeyi Saras’a anlatmak ister ancak doktorun tavsiyeleri aklına gelir ve tek başına belirtilen adrese gitmeye karar verir.

Kumud’u bir sürpriz beklemektedir. Saras’ın annesi ile tanışmak üzeredir. Belirtilen adres bir akıl hastanesine aittir. Kendisine gönderilen resimle annesine ait resmi karşılaştırır ve aynı resim olduğunu anlar. Saras’ın annesi olduğunu anlar. Ama bu nasıl olabilrdi onun annesi intihar etmişti. Doktor kadının yıllardır burda olduğunu söyler. Guman ise onlara bakmaktadır ve hain planlarının hesabını yapmaktadır. Kumud onu eve götürmek ister ancak doktor müsade etmez. Kumud her gün geleceğini söyler.

Kumud ayrıldıktan sonra Guman Saras’ın annesinin yanına gelir. Başta kendisini tanıyacağını düşünür ancak tanıyamaz. Guman Kumud için oğlunu ve eşini elinden alan kadın diye bahseder. Saras’ın annesi bundan sonra elindekileri almasına müsade etmeyeceğini söyler. Guman, Kumud’u düşman olarak tanıtmış ve amacına da ulaşmıştır. Kumud eve geldiğinde Saras telefona neden cevap vermediğini soruyor. Kumud her şeyi sonra anlatacağını düşünerek telefonun şarjının bittiğini söyler.

Guman hemşireyi de eline almıştır ve onunla ortak işler yerine getirirler ve her fırsatta Guman Saras’ın annesine Kumud’un kötü olduğunu ve kendisini öldüreceğinden bahsetmektedir.

İki Yabancı 23 Temmuz Fragmanı

 

İki Yabancı Final Bölümünde Neler Olacak 111. Bölüm Fragmanı Hoşgeldin Bebek
İki Yabancı 12 Ağustos özeti 110. Bölüm Fragmanı Saras ve Kumud Kaza Geçirdi
İki Yabancı 6 ağustos Özeti 109. Bölüm Fragmanı  SaraswatI’nin Hafızası Düzeldi
İki Yabancı 5 ağustos Özeti 108. Bölüm Fragmanı Arti’nin Oyunu Ortaya Çıkıyor

“İki Yabancı 23 Temmuz Özeti 105. Bölüm Fragmanı Guman Faaliyette” üzerine 11 yorum

 1. deniz azeri dedi ki:

  sagolun canlarim yarin gorusuruz bu arada ben azeriyim aytaca ozel aytac cim benim 16 yasim var peki senin lutfen cevapla cavab yaz [ais edirem canim

 2. deniz dedi ki:

  galiba hint dizilerini cok seviyorsunuz kizlar ? ben hic izlemem sadece canim sikildiginda buraya gelirim

 3. deniz dedi ki:

  kizlar o hayat benimin sayfasina gelin orasi bom bos

 4. Firuse dedi ki:

  Gunaydin canlarim nasilsiniz ben sarasin annesinin yasamasina sevindim de sevinmeyine bu bebek de ne nerden geldi anlamadim
  Sarasin annesi ve bebek akil alicak kadar deyil birde akil hastanesinde
  Bu gidisle seyirciler akil hastanesine gidecekler yaaa
  Neyse size mutluluklarla dolu bir gun diliyorum canlarim

 5. Madu dedi ki:

  Ben iki yabancıyı seviyorum ama biraz saçmalamaya başladı her neyse eee napıyorsunuz

 6. Balçiçek dedi ki:

  Ne heyacanli dizi bayildim bu bolume

 7. meryem dedi ki:

  Selamlar benim güzel ablalarim kardeşlerim can dostlarin!!! Nasilsiniz??Iyimisiniz iyisinizdir inşallah!!

 8. aslı dedi ki:

  sarasın anneside geldi oh saras dubaiden geldi hem kardeşini buldu hem annesini hemde aşkını pislik guman yine yılanlıgını gösteriyor

 9. serra deniz dedi ki:

  ilk yorum yazan benim canlar

 10. Lavinya dedi ki:

  Ayyy guman ne kadar sexi bir kadınsın ya resmen kötülük doktorası yapıp da gelmiş sen de plmasan bu dizinin hali ne olurdu kız

 11. bukett dedi ki:

  Bu guman kadar kotu bir insan yoktur dany gibi saf temiz birinin gumanin oğlu olması çok üzücü ayrica saraswatinin yaşamasına çok sevindim yaaaaaa (:

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir