İki Yabancı 23 Nisan Özeti İki Yabancı 74. Bölüm Fragmanı (Menka ile Kabir Arasında Ne Var)

Burak 20 Nis 2017 İki Yabancı  0

İki Yabancı geçen bölümünde Kabir’in oyunları ile Saras ve Danny’nin araları açılmıştı. Kumud bir şeyler sezmesine rağmen Saras’ı Kabir konusunda ikna edememişti. Kumud son olarak Kabir’in odasındaki maketi görünce şok olmuştu.

İki yabanvı 74. Bölüm Özeti

İki yabancı dizisinin bu bölümünde Kabir’in odasında gördüğü maketten dolayı şoka giren Kumud için bir olumsuzluk daha yaşanır. Kabir odasına gelmiş fakat Kumud saklanarak ondan kurtulur. Bu sırada Kabir’e bir telefon gelir. Kabir bizim bir arada görünmemiz iyi olmaz diyerek telefonu kapatır. Telefonun ardından çıkan Kabir’i  Kumud takibe başlar. Kabir sakin bir yerde Menka ile buluşmuştur. Kabir ona her şeyin yolunda olduğunu ve evdekilerin güvenini kazandığını söyler.

Bu arada Saras kardeşi ile arasının hiç  düzelmeyeceğini düşünmektedir. Kumud ise ona bir hafta içinde her şeyin düzeleceğini ve avukata vereceği kağıtlar için acele etmemesini ister. Buna rağmen Saras  dosyayı Kusum’a verir. Dosyayı alan Danny ise şaşırır çünkü abisi her şeyi ona vermiştir. Danny bunu kabul edemeyeceğini söylese de Guman Saras’ın fedakarlık yapmadığını zaten kendisine ait olan her şeyi geri sana veriyor diye yapılanları küçümser.

Bu arada Guman’ın kardeşi Menka’da eve gelir. Guman onu hiç beklemiyordur. Menka ise eniştesinin durumunu merak ettiğim için geldim diyerek Guman’a sitemlerini iletiyor. Menka’nın geldiği gün Kabir’de oradadır. Menka daha önce gizlice görüştüğü Kabir’i hiç tanımıyormuş gibi bu kim diye sorar. Danny bizimle çalışan birisi diye cevap verir. Kumud ise planların farkındadır.

Danny abisinin yaptığı fedakarlığı düşünmektedir. Kendisini  mal düşkünü birisiymiş gibi hissetmektedir. Kusum ile duygularını paylaşan Danny ona abimin sadece desteğini istiyorum diyor. Kusum ise evrakları Saras’a geri göndermesini istiyor. Ayrıca abisi ile görüşerek duygularını paylaşmasını istiyor.

Bu arada Kumud olayların peşini bırakmıyor. Bunun için Guman’ın odasına giren Kumud orada poşet içinde dans kıyafetleri ve bir de kart bulur. Kart bir klübe aittir. Kumud bu klübü araştırmak için Saras’a arkadaşlarından birinin evlendiğini ve sadece kadınlara ait bir kutlama yapılacağından bahseder. Danny ile arası çok iyi olan Kabir  iş için Hindistan’da kalmak isteyen Danny’e sıfırdan iş yapmak yerine babasının işlerini takip etmesi konusunda akıl verir. Danny bu fikri beğenir ve durumu Kusum ile paylaşır.

İki Yabancı 23 Nİsan Fragmanı

İki Yabancı Final Bölümünde Neler Olacak 111. Bölüm Fragmanı Hoşgeldin Bebek
İki Yabancı 12 Ağustos özeti 110. Bölüm Fragmanı Saras ve Kumud Kaza Geçirdi
İki Yabancı 6 ağustos Özeti 109. Bölüm Fragmanı  SaraswatI’nin Hafızası Düzeldi
İki Yabancı 5 ağustos Özeti 108. Bölüm Fragmanı Arti’nin Oyunu Ortaya Çıkıyor

“İki Yabancı 23 Nisan Özeti İki Yabancı 74. Bölüm Fragmanı (Menka ile Kabir Arasında Ne Var)” üzerine 16 yorum

 1. Oguz dedi ki:

  Neden devamli bolumleri yazmiyorsun

 2. Sanya dedi ki:

  Sonunda yeni özetler menka ve sabirin arasında ne var ki ?deni sende gumana ve sabirın aklına uyma kusumu ve sarası uzme

 3. güzel van'lı dedi ki:

  nihayet yeni özet yeterince ruh hastası yokmuş gibi yenileri de geldi tam oldu.

 4. yudum dedi ki:

  ben bu dızıden sadece şunu ıstıyorum sarasla kumud ayrılmasın

 5. ıssız kadın dedi ki:

  bir menka şeytanı ekdikti kalika kabir guman yenge yetmedi sende gel

 6. Anonim dedi ki:

  bir menka şeytanı eksikti

 7. Anonim dedi ki:

  Yorumcu kız neden artık tatlı bela özetlerini vermiyorsun yaz lütfen

 8. ZARA dedi ki:

  Merhaba Aysun ben iyiyim sen nasılsın bitanem evet canım vivian yine en iyi Erkek oyuncu ödülünü aldı Shatki dizisnin konusu :İKİ KIZ KARDEŞ SOUMYA BİRDE SURPHİ SOUMYA NIN İNTERSLEK ÇİFT CİNSİYYET HASTALIĞI VAR BABASI VE BABANNESİ TARAFLNDAN SEVİLMEZ SOUMYA SADECE ANNESNİN SEVGİSNİ ALIR 10 SONRA KIZLAR BÜYÜDÜKCE SOUMYA SAKİN SESİS SESİZ BİR KIZ SURPHİ İSE EĞLENCELİ SEVECAN BIR KIZ OLUR HARMAN NAMI DEĞER RK İSE YAKŞIKLI YARDIM SEVER BİR GENCDİR SOUMYAYI GÖRÜR GÖRMEZ ÇOK BEĞENİR HARMAN SURPHİYİ KAÇIRMAK İSTERKEN YANLIŞKLA SOUMYYI KAÇIRIR SOUMYA ÇOK KORKMUŞ HARMAN SENİ YANLIŞKLA KAÇIRDIM YARIN SENİ EVİNE GÖTÜRECEM DER KIZI YARDIMÇI OLUR ERTESİ GÜN EVE GÖTÜRÜRKEN KÖYLÜLER SOUMYA NIN HARMNLA BİR GECE GEÇİRMEKLE SUÇLAMIŞLARDIR BU AİLELERNE TERS GELDİKKERİ İÇİN HARMNLA SOUMYA EVLENECEKLER SOUMYA NIN ÇOCUĞU OLMUYOR HARMANIN AİLESİ VARİS İSTİYORUZ DİYE SOUMYA BASKI YAPARLAR SOUMYDA HARMANI KARDEŞİYLE EVLENDRYOR BÖYLE İŞTE UMARIM ANLATA BİLMİŞİMDİR)) VİVİANIN PATNERI HİÇ GÜZEL DEĞIL DIZIYI VİVİAN TEK BAŞINA GÖTÜRYOR

 9. ***SEDEF***roma ablam kayıp ❤❤❤❤ dedi ki:

  Sevgi ayten mira ablalarım akşam görüşürüz ❤❤❤ 🙂 🙂 😉 😉 🙂 😉 🙂 😉

 10. ***SEDEF***roma ablam kayıp ❤❤❤❤ dedi ki:

  Bayyyyyyy
  Esiiiiii teyzem görüşürüz 🙂 🙂 😉 😉 🙂 😉 🙂 😉 ❤❤❤❤❤

 11. ***SEDEF***roma ablam kayıp ❤❤❤❤ dedi ki:

  Deniz ela melek rani sahiba gamze güzel ve adını saymadigim ablalarım akşam görüşürüz 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

 12. ***SEDEF***roma ablam kayıp ❤❤❤❤ dedi ki:

  Hi bu arada bu soylemesem olmaz
  Serpiiiiilll ablaamm
  Ben de seni çoook özledim ❤❤❤❤
  🙂 🙂 😉 😉
  Gözüm aysel zara defne melek kusuuum ve diyer ablalarım görüşürüz akşam 🙂 🙂 😉
  Roma ablam 2 gün oldu sen yoksun
  Iyimisin birşeyin yok deyilmi
  Canım ablam hemen gel 🙁 🙁 🙁
  😉 😉 🙂 🙂 ❤❤❤❤

 13. ***SEDEF***akşam görüşürüz zzźzzzz ❤❤❤❤❤❤ dedi ki:

  Nasılsınız benim biricik
  TONTİŞ ablalarım ❤
  Ne var ne yok 🙂 😉 🙂 😉 🙂 😉
  ……
  Çikolatalı pastam lavinyam
  Güneş iiimmm
  Dileğim
  Nasılsınız ne var ne yok
  ❤ 🙂 😉 😉 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂
  Şimdi isim var akşam hepinize
  Cevap verecek 🙂 😉 🙂 🙂
  Hepiniz Allah a emanet olun 🙂 🙂 🙂 😉 😉 😉 🙂 🙂 🙂 😉 ❤ 🙂 🙂 🙂 😉 🙂 🙂 😉 🙂 😉 🙂
  …. 🙂 🙂 🙂
  …. 😉 😉 😉
  …. ❤❤❤❤

 14. Arkey Madhubala dedi ki:

  Enınde sonunda ıyıler kazanır.Guman cadısı görecek gununu.Kardeşim Sedefım neredesın? Neden yazmıyorsun?Zaram sen nasılsın?Küçük prensım nasıl? Benım yerıme küçük prensımı öp.Bütün arkadaşlara mutlu, huzurlu,saglıklı gunler dılıyorum.Görüşürüzzzzzzz

 15. aysel ¿ dedi ki:

  Gumaninn kardeşinin zaten melek olmasını beklemek olmazdı niyeyse hicc sasirmadim da kabirle ne alaka acaba merak ettim şimdi…kumud da amma zeki çıktı saras garibim danyy derdinden safa bağladı merak ediyorum gumanin sonu nasıl olacak..

 16. Asi fırtına dedi ki:

  Vayy arkadaş İşler iyice sarpa sarıyorr ne oluyor böyle yaa iyice cılkını çıkardılar biri bitmeden biri başlıyor 🙁 🙁

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.