İki Yabancı 15 Nisan Özeti İki Yabancı 66. Bölüm Fragmanı(Kabir Guman’la Yakınlaşıyor)

İki Yabancı  geçen bölümünde hastanede yaşanan dram anlatılmıştı. Saras babasının başına gelenlere çok üzülmüş Guman yine Kumud’u suçlamıştı.

İki Yabancı 66. Bölüm Özeti

İki Yabancı bu bölümde gizemli kişinin kimliği belli olur. Polisler hastaneye geldiklerinde arabayla Lakshi’ye çarpan kişiyi sorgularlarken Kabir kendisinin çarptığını ancak bunun bir kaza olduğunu söyler. Danny bu duruma dayanamaz ve bir tokat atar. Hastane yetkilileri Kabir’in babalarını getirmeseydi durumun çok daha ciddi olacağını söylemesi üzerine  araya aile bireylerinin girmesiyle olay tatlıya bağlanır. Kabir Guman ile yakınlaşmaya başlar.

Kabir ve Guman eve gelirler. Guman kocasının tedavisi için Dubai’ye gitmek ister. Ancak Saras ve Vidya buna karşı çıkar. Guman hala Kumud’u suçlamaktadır. Eğer Kumud Lakshiyi  davet etmemiş olsaydı şimdi böyle bir olay yaşanmayacaktı. Saras babasını bırakmayıp hastaneye getiren Kabir’e teşekkür eder. Kabir ise Guman’ın kim olduğunu merak eder. Saras ise babasının ikinci eşi olduğunu söyler.

Guman hastanede eşi için beklemektedir. Onun hayatı için endişelidir. Bu sırada hastaneye gelen danny ile dertleşirler. Guman Danny’e aklının hep onda olduğunu söyler. Danny ise burada mutlu olduğunu ve kendisi için endişelenmemesi gerektiğini söyler. Saras’ı ise derin düşünceler almıştır. Babasının başına gelenler ve Guman’ın sözleri onu üzmektedir.

Kalika yine hırsızlık peşindedir. Kayınvalidesinin odasına girdiği bir sırada yakalanır. Kayınvalidesi odamda ne işin var zaten kolyem kayıp bütün acısını senden çıkarmayım haaa diyerek Kalika’yı fırçalar. Kalika ise aşırdığı kolyeyi bezlerin arasına koyar ve zor durumdan kıl payı kurtulur. Guman’ın dışarda olduğu bir esnada etrafı serserilerce kuşatılır. Guman çok korkar serseriler onu taciz etmek ister. Ancak oradan geçmekte olan Danny ,YAsh ve Vidya  olaya müdahele eder bu esnada birbirlerine girerler. Serserilerden biri Danny’i bıçaklamak üzereyken Kabir yetişir ve serseriler olay yerinden kaçarlar. Guman derin bir nefes alır.

Ev halkı Guman’ın şerrinden korktukları için Danny ve Kusum arasındaki evliliği söyleyemezler. Bu yüzden Kusum babasının evinde kalmaktadır. Danny zamanı gelince evliliğini annesine açıklayacaktır. Ama şimdi önemli olan babasının iyileşerek yeniden normal hayata dönmesidir. Saras Guman’ın başına gelenleri öğrenince Kabir’e teşekkür etmek için telefon eder. ancak o esnada boğuşma sesleri duyunca hemen Kabir’in yanına gelir. Oda da gerçekten arbede yaşanmaktadır. Saras bu olayın bir düzmece  olduğunu nereden bilsin.

Vidya olanlardan ötürü Kabir’e müteşekkirdir. Kabir’in yalnız olduğunu bu yüzden kendi evlerinde kalmasını ister. Kabir istemem havasına girse de bu tekliften dolayı çok mutlu olur. Vidya iş konusunda konuşacak olsa hemen ortaya çıkıp kendini pazarlamakta bu durum Vidya’nın hoşuna gitmektedir.

İki Yabancı 15 Nisan Fragmanı

dizibilgi google play

İki Yabancı 15 Nisan Özeti İki Yabancı 66. Bölüm Fragmanı(Kabir Guman’la Yakınlaşıyor) (11 Yorum)

  1. Mehmet bey çok sevindim Rani sahibaya Rabbim daha kötü gün vermesin gördüğünüz bu olsun hayırlı gecelerrrr

  2. Iyi geceler Tuğba ablan çok iyi enistem bazı şeyleri hatırladığını ama kopuk kopuk olduğunu birlestiremedigini söylüyor zamanla tamamen hatırlar çok zorlanıyor hatırlamak için bugün senin ve birkaç arkadaşın yorumlarını kağıda yazıp ona okudum çok mutlu oldu beni hiç görmeden nasıl böyle sevmisler benim için dua etmişler diye konuşup durdu hep özellikle seni çok sordu Tuğba galiba ablan seni çok sevmiş zamanında üç gün sonra taburcu olacağız inşallah bir sorun olmazsa eve geçince bu sizin diziyi də izletecegim ona bakalım bence o zaman daha çok şey hatırlar size dair bu arada abicim beni yanlış anlamazsan sana bir teklifim olacaktı ben kardesimi bulamıyorum çok aradım halada arıyorum ama bir türlü yok ve bana eniste diyen bir baldizim var ama abi diyen bir kardeşim yok rica etsem beni yanlış anlamazsan bana abi der misin burdaki herkesi çok sevdim ama sen ve Sedef benim için ayrı bir yer tuttunuz yüreğimde galiba kardeş özleminden bu durum kardeşim şu anda 15 yaşında ama sokakta görsem tanımam daha 2 aylıktı kardeşim bizi ayırdıklarında ve her gece her gündüz onu arıyorum onun için dua ediyorum inşallah iyidir ve birgün dünya gözüyle bacıma sarılıp kokusunu alabilirim diye

    • cok sukur cok sevindim rani sahiba ablam soninda iyilesiyor en kisa zamanda her seyi hatirlar insallah taburcu olduktan sonra telefon kullanabilecekmi radyasyon sebebiyle kullanamiyordu eger kullanirsa soyle bu siteye yazsin bizimle konussun belki bir seyler hatirlar onu cok sevdigimi soyle abicim kardesine cok uzuldum insallah onuda bulursun en kisa zamanda sakin umidini yitirme onu aramayi olene kadar birakma rani sahiba ablamin iyilestigi gibi esine kavustugun gibi kardesinede kavusacaksin bir gun bunun icin hep dua edicem benim bir tana abim vardi ama artik iki abim oldu kendine ve rani sahiba ablama iyi bak abicim sizi cooooook seviyorum allaha emanet olun gorusuruz

  3. Ah ne deyişik ismi var kabir ama be ona deyişkdicem kimbilir neyin peşinde siz diyorsunuz kumariyle evlenecek ama ilerleyen bölümlere kumaridyilde başka biriyle evli yada gördüğüm kız belkide kumar dir yuzudeyismsitir gumanlada ilişkisi oluyor of be içim karardı