İçimizden Biri Dizisi Oyuncuları Kadrosu ve Konusu

Burak 11 Şub 2019 İçimizden Biri  0

Çok yakında Süreç Film tarafından yayınlanacak olan dizilerden biri daha gün yüzüne çıktı. Süreç Film’in yeni dizisinin ismi “İçimizden Biri” olarak belirlendi. Dizinin oyuncu kadrosu, konusu, karakterleri ve fragmanları hakkında bilgileri yine ilk elden sizlere aktaracağız.

İçimizden Biri Dizisi Hangi Kanalda ? Konusu Ne ?

Süreç Film son zamanlarda çok sayıda başarılı projeye imza attı. Özellikle Atv ekranları için bir çok önemli dizi hazırlandı. Atv’de bu dönem Cuma günleri her hangi bir dizi yayınlanmıyor. Bu nedenle Cuma günleri yabancı filmler yayınlanmakta. Fakat Cuma akşamı yayınlanan bu yabancı filmler beklenen ilgiyi görmedi ve Atv reyting yarışında gerilerde kaldı.

Bu nedenle Atv, Süreç Film’e Cuma günleri yayınlanmak üzere iddialı bir dizi siparişi verdi. Süreç Film ise hazırlık sürecinin ardından İçimizden Bİri dizisini hazırlamaya başladı ve kanalla el sıkıştı.

İçimizden Biri Oyuncu Kadrosu ve Karakterleri

Merak edenler için İçimizden Biri dizisinin oyuncu kadrosu kanalı ve konusu hakkında bilgileri sizler için derledik. Süreç Film’de bu sıralar İçimizden Biri dizisi için çalışmalar tüm hızıyla devam ediyor. Dizinin oyuncu kadrosu için de çalışmalar tüm hızıyla devam etmekte. Henüz her hangi bir oyuncuyla el sıkışılmadı. Bu nedenle oyuncu kadrosu hakkında bilgi veremiyoruz. Cast çalışmaları tamamlandığında sizlere yine ilk olarak anlaşılan oyuncuları aktarmaya devam edeceğiz.

İçimizden Biri Dizisi Nerede Çekiliyor ?

İçimizden Biri dizisi Muğla ilinin önemli tatil beldelerinden olan Marmaris’te çekiliyor. Marmariz ülkemizin önemli tatil beldelerinden bir tanesi. Bu nedenle dizinin yaz aylarında da devam etmesi ve tatile girmemesi muhtemel. Dizinin ilk bölümleri yaz aylarında da başlayabilir.

İçimizden Biri Dizisinin Konusu Nedir ?

İçimizden biri dizisinde İrlandalı Hrsitiyan bir ailenin oğlu olan Adam ile Müslüman ve Türk bir ailenin kızı Havva’nın aşkı konu alınıyor. Dikkatli okuyucularımız konunun daha önce yayınlanan Yabancı Damat dizine benzerliğini hatırlayacaklardır. İçimizden Biri dizisinin hikayesi de Yabancı Damat dizisi ile oldukça benzerlikler gösteriyor.

Dizide Türk oyuncuların yanı sıra yabancı kökenli oyuncular da yer alacak. İçimziden Biri dizisi hakkında yeni bilgiler elimize ulaştıkça sizlerle paylaşmayı sürdüreceğiz.

Hiç Benzer Yazı Bulunamadı Malesef :(

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir