İçerde Finalde Neler Olacak? İçerde Nasıl Bitecek? 19 Haziran

Burak 30 May 2017 İçerde  0

İçerde Final Senaryosu 19 Haziran

İçerde dizisinin finalinde Kebapçı Celal arabasının patlatılması ile Sarp tarafından öldürüldü sanılacak ancak her zaman ki gibi arabanın içinde ki cesedin Kebapçı’ya ait olmadığı öğrenilecek.

Mert tam Kebapçı’nın öldüğünü ve tehlikenin bittiğini düşünerek Eylem’e evlenme teklif edecekken Kebapçı Eylem’e keskin nişancı doğrultarak Mert’i kaçıracak. Mert Kebapçı’nın eline geçecek; Sarp ise Davut üzerinden Mert’i bulmaya çalışacak.

Davut ise kafasına sıkarak Kebapçı’nın yerini söylemeyecek. Umut’un yerini ise Sarp Coşkun’un planı ile Mert’i ve Kebapçı’yı bulacak. Peki Mert yaşayacak mı?

Final sahnesinde ise Mert ve Sarp vuruldu. Sarp kolundan yaralanacak. Kebapçı ise akıl hastanesine gidecek ve İntihar edecek. Sarp ve Mert ise kurtarılarak tedavi altına alındı. Finalde Coşkun tutuklandı. Sarp ise yeni bir tören ile üstün hizmet plaketi aldı. . Mert ise tutuklandı

İçerde Nasıl Bitecek?

İçerde’de sonunda Mert ve Sarp ortaya çıktı. Mert dayanamayıp annesini görmeye gelince Sarp’da kontrolsüz davrandı ve Mert annesi ile kavuştu ancak beklenen oldu ve Celal iki kardeşi birden annesinden ayırdı.

İçerde dizisi bence de hiç hayır bir sonla bitmeyecek ve dizi sonunda Celal kazanacak gibi. Bakalım çok az kaldı işte analizimiz ve aldığımız tüyolardan oluşturduğumuz İçerde final senaryosu

İçerde dizisi hayranları dünyanın dört bir tarafından #İçerdeİçinMutluBirSon etiketi ile yeni bir kampanya başlattı. İçerde dizisinde son haftalarda başrollerde yer alan karakterlerin bir bir ölmesi sonrasında izleyicisi finalde kimsenin ölmemesi için kampanyaya yoğun destek veriyor.

İçerde dizisi 19 haziran pazartesi günü 39. bölümü ile ekranlara veda edecek. Show Tv ekranlarında bir sezon boyunca fırtınalar koparan İçerde’nin finali nasıl olacak. Şuanda İçerde dizisi final bölümü şuanda çekilmedi ancak sizlere İçerde dizisinin uyarlandığı The Departed (Köstebek dizisinin nasıl bittiğini açıklayalım ve tahmin yapalım.

Bir kere kesin olan bir şey var; final öncesi Mert Davut’u öldürecek; aynı zaman da Mert’i en derinden etkiyecek şey ise Eylem’in ölmesi olacak.

İçerde  dizisinin finali 19 haziran da televizyon da değil   Lütfi Kırdar da yayınlanacak. ‘İçerde’nin resmi İnstagram hesabından yapılan paylaşımda, “Büyük final 19 Haziran’da Lütfi Kırdar Kongre Merkezi’nde” notu dikkati çekti. Nitekim sevilen dizi, final bölümünü önemli bir sosyal sorumluluk projesiyle birleştirildi. Biletler ise Biletix’te satılacak ve özel davetlilere verilecek.

İçerde  dizisinin finalinde çok büyük ihtimal ile yeni kavuşan Mert ve Sarp kardeşlerden bir Sarp’ı Kebapçı Celal öldürecek. Abisinin öldürülmesi ile çılgına dönen Mert’te Kebapçı Celal’i öldürecek. Mert hesabının gördükten sonra ise ne yazık ki şizofren olacak.

Şu da bir gerçek ki Türk dizileri genelde uyarlandığı diziden çok daha farklı bir final yaparlar. Bence yine kardeşler ayrılacak ve finalde Kebapçı ölecek. Diğer taraftan sezon finali öncesi kesin olarak Kudret Sönmez TEK’te diziden ayrılacak. İçerde dizisi için Uğur YÜCEL2in erken ayrılacağı bilgisi geldi.

İçerde Final Fragmanı 39. Bölüm

Fragman şuanda yayınlanmadı

 

İçerde Eylem Öldü mü 5 Haziran Damla Colbay İçerde’den Ayrıldı mı?
Mustafa Uğurlu İçerde Dizisinden Neden Ayrıldı? İşte Gerçek Nedeni(Yusuf Müdür)
Bensu Soral İçerde Dizisinden Neden Ayrıldı? İşte Detaylar

“İçerde Finalde Neler Olacak? İçerde Nasıl Bitecek? 19 Haziran” üzerine 4 yorum

 1. Hayat=İçerde dizisinin deli hayranı❤ dedi ki:

  Ay final yapmasaydınız yaaa çok gıcık olmuştum.içeree dizisinin büyük hayranıyım ❤❤❤❤❤❤❤

 2. Ayla dedi ki:

  Konu hakkında yorumunuzu buraya yazabilirsiniz.hair hair hair final yapamaz bitmasin madem bitiyo celal tike tike parcalara hayvan kimi kesilarek olsun

 3. ...... dedi ki:

  Lütfen kötü bıtmesın

 4. Anonim dedi ki:

  kötü sonla bitmesini istemiyoruz.bu seyirci üzerinde olumsuz etkiye neden olur.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.