İçerde Eylem Öldü mü 5 Haziran Damla Colbay İçerde’den Ayrıldı mı?

İçerde dizisinde ayrılıklar bir biri ardına gelmeye devam ediyor. Bilindiği üzere İçerde dizisinde önce Melek karakterine hayat veren Bensu Soral ölerek diziden ayrılmıştı; sonrasında ise yine dizinin önemli karakterlerinden Kudret Sönmez karakteri öldürülmüş ve Uğur Yücel’de diziden ayrılmıştı.

Bu hafta ise ne yazık ki dizimizin başında dolanan Azrail bir baş rol oyuncumuzu daha alacak gibi. Benim şahsi görüşüm Mert sevdiği kızı yani Eylem’i kurtaramayacak; zira benim tahminlerime göre de Mert sonunda bir çok sevdiğini  kaybettiği için Celal’i öldürse de kafayı bozacak ve dilerecek.

Bu senaryoya göre bende Eylem öldü zira Davur Celal babadan Eylem’i öldürme emrini almış ve Eylem’i köşeye sıkıştırmış ve Mert’siz yakalamışken öldürmeden bırakmaz diye tahmin ediyorum.

[mavibuton]İçerde Nasıl Bitecek? [/mavibuton]19 Haziran? Detaylar için tıklayınız

 Damla Colbay İçerde’den Ayrıldı mı?

Damla Colbay İçerde’den dizisinden ayrılması gibi bir durum söz konusu yoktur; zaten dizi final yapacaktır. Sadece biraz erken tatile çıkmıştır diyebiliriz; zira Eylem her zaman kalbimizde olacaktır. Biz onları Mert ile Cenette bile olsa evlendiririz.

İçerde Eylem Ölecek mi?

Gelim gerçeklere bence  Damla Colbay İçerde’de dizisiden 2 hafta önce ayrılacak. Eylem’in ölmesi ile işler karışacak ve süreç hızlanacak.

İçerde 37. Bölüm Fragmanı Davut Eylem’i vuruyor

 

dizibilgi google play