İçerde Davut Öldü mü? Rıza KOCAOĞLU İçerde’den Ayrıldı mı?

İçerde dizisinin 6 şubat pazartesi günü ekranlara gelecek bölümünde dizide Davut karakterine hayat veren Rıza KOCAOĞLU için oldukça zor geçecek. İçerde dizisinde Davut karakteri büyük bir tehlike ile karşılaşıyor. Davut’u öldü sanan Kebepçı’nın düşmanları ise Celal’e Davut’un fotoğraflarını gönderecek. Davut ise öldü sanılarak bırakılacak. Aslında Davut fragmanda görüldüğü gibi yaralanmayacak sadece Yaşar’ın adamlarına müzikli bir oyun oynayacak

Rıza KOCAOĞLU İçerde’den Ayrıldı mı?

Bu sorunun cevabı ise tabi ki ölmeyecek. Öldü sanılan Davut’un Yaşar’ın adamlarına ölüm taklidi yapacak ve oyun oynayacak. Davut zekası ile Yaşar’ın adamlarını avlayacak.

 Peki İçerde dizinini 20. bölümünde neler yaşanacak?

İçerde’nin Pazartesi günü ekrana gelecek 20. bölümünde Mert, Sarp’ın Coşkun’u öldürdüğüne inanıyordur ve Sarp’a karşı çok öfkelidir. Coşkun olmadan ailesine ulaşamayacağını biliyordur. Tüm umutları yıkılan Mert, Sarp’tan intikam almaya karar verir. O gece Mert, hurdalıkta vurulan Gökhan’ın yanında Sarp’ı görünce öfkesi gerçekleri görmesine engel olur ve Sarp’ı Gökhan’ı vurmaktan tutuklamaya kalkar. Sarp suçsuz olduğunu anlatmaya çalışsa da öfkesinden gözü dönen Mert, Sarp’ı dinlemez. Sarp kaçmaktan başka çaresi olmadığını anlar ve Mert’in elinden kaçar. Eğer suçsuz olduğunu ispatlayamazsa hapse girmek zorunda kalacaktır. Polis teşkilatı, Sarp’ın peşindeyken bunu başarması hiç de kolay olmayacaktır.

Rıza KOCAOĞLU iNSTAGRAM ADRESİ İÇİN [mavibuton]TIKLAYINIZ[/mavibuton]