İbrahim Tatlıses İbo Show Ne Zaman Hangi Kanalda Başlayacak?

Burak 25 Ara 2018 Haberler  0


14 Mart 2011 tarihinde Beyaz TV binasından çıkışı sırasında silahlı saldırıya uğrayan ünlü şarkıcı İbrahim Tatlıses, uzun süredir ekranlarda yoktu. Hayranları Tatlıses’in ne zaman program yapacağını merak ediyordu. 2011 yılında uğradığı silahlı saldırı sonrası sanatçı o tarihten beri 7 yıldır sahnelerden uzak kalmıştı. İbrahim Tatlıses, sevenlerine büyük bir müjde vererek ‘İbo Show’a başlayacağını duyurdu.

Yapımcılığını Polat Yağcı’nın üstleneceği program yakında ekranlarda olacak. Güzel haberi sosyal medyadan duyuran İbrahim Tatlıses ve Polat Yağcı; Olur, olmaz, başlar, başlayamaz, ha bugün, ha yarın… Ağzı olan konuştu… Şimdi söz İmparator’da! iBO SHOW çok yakında…’ mesajı ile müjdeyi verdi.

HANGİ KANALDA YAYINLANACAK?

İbrahim Tatlıses, programın başlayacağını duyurdu ancak herkesin merak ettiği en önemli noktaya açıklık getirmedi. İbo Show’un ne zaman yayınlanacağına ilişkin ise sadece ‘çok yakında’ dedi.

Yeni İbo Show’un yapımcısı PollProduction oldu. Bu yapım şirketinin sahibi ise Polat Yağcı… Müzik yapımcısı olarak tanınan Polat Yağcı da İbo Show’un hangi kanalda yayınlanacağına dair bilgi vermekten kaçındı.

İbrahim Tatlıses 7 yıl Aradan Sonra Ekranlara Dönüyor

İbrahim Tatlıses, 2011 yılında gece yarısı, Beyaz TV’NİN Maslak’taki binasından çıkarken silahlı saldırıya uğramıştı. Arabasına bindikten kısa bir süre sonra başka bir araç tarafından önü kesilen ve 11 el ateş edilen Tatlıses, başından vurulmuş ve uzun yıllar tedavi görmüştü. Bu saldırı İbrahim Tatlıses’in şarkı söyleme kabiliyetini doğrudan etkilemişti. 

İbrahim Tatlıses ve annesi

İbo 2011 yılında vurulduktan sonra sıkıntılı günler yaşadı. Zaman zaman beyazlamış saçları ve yorgun haliyle objektiflere takıldı. 66 yaşında olan İbrahim Tatlıses, annesi Leyla Tatlı ile sık sık fotoğraflarını paylaşır. Ünlü sanatçı annesine düşkünlüğü ile biliniyor.

Dom Dom Kurşunu

Kaşların arasından Dom dom kurşunu değdi
Bir avcı vurdu beni Bin avcı beni yedi

Ah dedim ağladım Yaremi bağladım
Eğdi yar boynunu eğdi Mevlam kerimsin dedi
Hançer yarası değil Dom dom kurşunu değdi

Gel gel gümüle gel Gel gel gümüle gel
Gel böğrüme domdom kurşunu

Bugünüm harap oldu Dünden iyi midir ki
Doktor hasta ben hasta Benden iyi midir ki

Ah dedim ağladım Yaremi bağladım
Eğdi yar boynun eğdi Mevlam kerimsin dedi
Hançer yarası değil Dom dom kurşunu değdi

Gel gel gümüle gel Gel gel gümüle gel
Gel böğrüme Dom dom kurşunu

Mahzuni yar benim Halımı anlasaydı
Bütün dertliler gibi İnleyip dinleseydi

Ah dedim ağladım Yaremi bağladım
Eğdi yar boynun eğdi Mevlam kerimsin dedi
Hançer yarası değil Dom dom kurşunu değdi

Gel gel gümüle gel Gel gel gümüle gel
Gel böğrüme Dom dom kurşunu

Aşık Mahzuni Şerif

“Aslı”

İbrahim Tatlıses Domdom Kurşunu
Bay Yanlış Deniz
Bay Yanlış Deniz Kimdir? Ezgi’nin Avukat Arkadaşı
Gençliğim Eyvah Zola
Gençliğim Eyvah Zola Kimdir? Arif’in Oğlu
Gençliğim Eyvah Çavi
Gençliğim Eyvah Çavi Kimdir? Zekeriya’nın Oğlu
gençliğim eyvah leyla
Gençliğim Eyvah Leyla Kimdir? Sevgilisi İnstagram Adresi

“İbrahim Tatlıses İbo Show Ne Zaman Hangi Kanalda Başlayacak?” üzerine 24 yorum

 1. K.Azeri. dedi ki:

  Hayirli cumalar Aslim.Hö$ geldin.Nasilsin? Hanim abla bu gûn gelir in$allah. Aslicim haklisin Cesurun yoklugu hayira alamet diyil,allah yardimcisi olsun.

 2. aslı dedi ki:

  Herkese hayırlı cumalar arkadaşlar.

 3. K.A dedi ki:

  Hayirli ak$amlar Gözelim. Evet kizlar yok,hayirdir in$allah.

 4. Gozel dedi ki:

  Hayirli akşamlar canlarym nerdesiniz ya

 5. K.Azeri. dedi ki:

  Hayirli ak$amlar arkada$lar. Gözelim in$allah hiç bir sorun olmaz,hep görü$ürûz. Allah senden de razi olsun, cümlemizden. Hanim abla, Polat amca da iyiler,$úkûrler olsun. Hepinize iyi geceler.

 6. Gozel dedi ki:

  Hayirli akşamlar canlarym sabahlary gunaydyn akşamlary iy akşamlar demegi cok ozledim allah bidaha sorun olmasyn sizden ayry kalmaly olmayym diye dua edyorum
  Iy geceler her kese allah rahatlyk versin canlarym allaha emanet olun yaryn goruşme dilegiyle sevgilerimle canlarym

 7. Gozel dedi ki:

  Hayirli akşamlar canlarym K azeri abla evet Hanimcim ileterdi hep selamynyzy sagolsun allah ondanda sizdende razy olsun

  Aslim hoş buldum canim inşalla birdaha sizden ayry kalmayym Radada gelmiyomy Hanim ablam nasyl iymidir Polat amjada iymidir bilyomusunuz.Cesurdan bi haber varmy geldimiki.
  Sen nasylsyn canym iymisin işlerinde kolay gelsin canim benim

  1. aslı dedi ki:

   Merhaba günaydın hayırlı cumalar Gözelcim, Hanım ablamız iyi çok şükür, polad amcamızın işine yakın olsun diye yeni eve geçtiler. iki ev arasında gidip geliyor. Rada da sen gibi kayıplarda. Cesur dan ses seda yok. Bilmiyorum onun bu yokluğu pek hayra alamet değil. Bende iyi olmaya çalışıyorum hayat işte.

 8. K.Azeri. dedi ki:

  Iyi günler. Hep iyi ol canim Gözelim,Söhbetin de iyi,çok $ûkûrler olsun,çok sevindim. ben de iyiyim,senin geldiyine de çok sevindim,hepimiz seni çok özledik. Xanimdan seni sorur,selam gönderiyorduk.

 9. K.Azeri. dedi ki:

  Gûnaydin Aslim gözûmüz aydin,kaçaklardan biri döndü. Aslicim haklisin, Ibonun ya$amasi hakikatan mucize. Bu da o demek ki, Rabbim ya$amasini istiyorsa, böyle mucizeler olacak.Allah her kesin yardimcisi olsun. $arkinin mazmunu da sanki onun ya$adiklari.

  1. aslı dedi ki:

   Günaydın canım, Evet Gözel yeniden aramıza katıldı. İnşallah bir daha sorun yaşamaz. Doğru diyorsun Allah ne diler ve isterse o olur. Allah’ın mucizesi. ben onun çok yardım ettiğini biliyorum. O insanlardan aldığı hayır dualar onun başına gelen kazayı def ettiğine inanıyorum. Rabbim herkese yardım etsin inşallah.
   Yazıyı yazdıktan sonra aklıma geldi bende ekledim. Gerçekten de şarkının sözleri İbrahim beyin yaşadıklarını anlatır gibi.

 10. K.Azeri. dedi ki:

  Gûnaydin. Kimler gelmi$, kimler.Ho$ geldin Gözelim. Özlemez olurmuyuk,biz de seni çok özledik canim,het çok. Nasilsin,askerin nasil? Görû$e,konu$a biliyormusun

  1. Gozel dedi ki:

   Hoş buldum ablam nasylsyn iymisiniz bende iyim askerim iy cok şukur 1 2 aralykda ordaydym dayanamayyp gitdim yanyna cok iy cok alyşmyş askerlige maşallah biraz kiloda almyş allah nazarlardan korusun ony
   Ben sizi cok ozledim bu sabah bi deneyim dedim oooh acyldi cok begendim resmen havalara ucdum ajaba nerde hangy sayfadalar diye merak etdim sonunda buldum sizi allah ayirmasyn sizden

 11. Gozel dedi ki:

  Gunaydyn canlarym Aslim K azeri abla sizi cok aradym seni anlat karadeniz sayfasynada yazdym siz burdamysynyz size kovuşdugum icin cok şansliyim eee nasylsynyz ben sizi cok ozledim siz ozlemedinizmi bakiyim ben bugun havalardayim dizibilgi sitesini deneyim dedim acyldy cok mutluyum Aslim nasylsyn iymisin her şey yolundamy allah sizden ayirmasyn beni goruşme uzere canlarym

  1. aslı dedi ki:

   Hey maşallah kimler gelmiş kimler. Hoş geldin Gözelcim, Xanım ile sana hep mesaj gönderdik. Senin buraya gelemediğini biliyorduk ama seni hiç unutmadık. Bugün seni yeniden burada görmek çok güzel. Yeniden hoş geldin.
   Senin gibi Rada da kayıplara karıştı inşallah o da gelir. İnşallah bir daha ayrı kalmayız canım.

 12. aslı dedi ki:

  Hayat cım sana da hayırlı geceler, Doğru diyorsun Allah’ın mucizesi, Benim için bir İbrahim Tatlıses vuruldu yaşıyor mucize, iki Ebru Gündeş kameralar önünde beyin kanaması geçirdi yaşıyor o da ikinci mucize. Daha vardır ama ben bu ikisini hiç unutamıyorum.

 13. K.A dedi ki:

  Hayirli ak$amlar Aslim. Te$ekkúr bu gûzel haber için. Hep hayirli haberler al in$allah,canim benim. Ibo her kesin sevdiyi,Tûrk müziyinin Imparatoru. Biz de çok seviyoruz, $arkilarini her kes bilir,sabirsizlikla sahneye dönü$ünû bekliyoruz.$arki için de te$ekkúr ediyorum canim benim.

  1. aslı dedi ki:

   Hayırlı geceler canım benim. Amin inşallah ne güzel dua ediyorsun. Amin inşallah sende hayırlı haberler alırsın inşallah canım benim.
   Aynen öyle canım. 7 yıl aradan sonra ilk sahnesini nasıl olacak acaba? merak ediyorum. Şarkının sözleri de Aşık Mahsuni ye ait ve onu vurmak isteyen biri tarafından arkadaşı vurulmuş ve bu şarkıyı yazmış.
   İbo da vuruldu ama Allah yaşamasını murad edince yaşıyor. Allah Kerim. iyi geceler tatlı rüyalar.

 14. ߷ℋayat Okyanus߷࿊♫♬ dedi ki:

  Aslı abla eline emeğine sağlık.:-) müjdeli haber için çok teşekkürler.:-))

  1. aslı dedi ki:

   Ben teşekkür ederim Hayatcım, kanalı ve tarihi de belli olsun o bilgileri de buradan paylaşırım inşallah.

   1. ߷ℋayaℐ Okyanus߷࿊♫♬ dedi ki:

    İnşAllah Aslı ablacım sabırsızlıkla bekliyorum ,takipçisiyim.:)

 15. ߷ℋayat Okyanus߷࿊♫♬ dedi ki:

  Silahla vurulduğu günü hatırlıyorum. Çok üzülmüştüm ağlamıştım. İbrahim Tatlıses’i çok seviyoruz. İbo Show çıkmasını sabırsızlıkla bekliyorum. 🙂 🙂 tanışma hayalim var. İnşAllah hayalime kavuşurum.:-))

  1. aslı dedi ki:

   Hayırlı akşamlar hayatcım, evet İbrahim beyin vurulduğu günü bende hatırlıyorum. bende üzülmüştüm ve ibrahim Tatlıses benim için bir mucize başından vurulmasına rağmen Allah’ın izni ile hayatta kalmış birisi. İnşallah tanışırsın hayalin gerçekleşir canım.

   1. ߷ℋayaℐ Okyanus߷࿊♫♬ dedi ki:

    Hayırlı Akşamlar aslı abla evet haklısın, ablacım inan hayatta kalacağını düşünmemiştim. Beyninden vuruldu ya Allah’ın bir mucizesi Şükürler olsun. Teşekkür ederim. Ablam İnşAllah. Amin.:-)

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir