İbrahim Çelikkol Kimdir ? (Siyah Beyaz Aşk Ferhat)

İbrahim Çelikkol ve Birce Akalay’ın başrollerini paylaşacağı Kanal D’nin yeni dizisi için 3. kez isim değişikliğine gidildi.İlk olarak Yaralı Aşk olarak tanıtılan dizi çekimler başlamadan ismi Sana Kalbimi Verdim olarak değiştirilmişti. Son olarak gelen haberlerde dizinin isminin Siyah Beyaz Aşk  olarak kesinleştiği yönünde. Yeni dizinin yakında Kanal D ekranlarında yayınlanması bekleniyor. 

(Siyah Beyaz Aşk dizisinde karşımıza çıkacak olan Ferhat çok yakışıklı ve acımasız bir gençtir; ancak içinde hassas ve yumuşak bir kalbi vardır. Ferhat sevgiye açtır; sevdiği zamanda ölümüne sever. Ferhat çok becerikli bir katildir; ancak kimseyi hak etmeden de öldürmemiştir.

İbrahim Çelikkol Kimdir ?

14 Şubat  1982 yılında dünyaya merhaba diyen yakışıklı oyuncumuz İbrahim  İzmitlidir. Oyunculuk yılları öncesinde Basketbol ile uzun bir süre vakit geçirmiştir. 187 cm boyundadır.Basketbolu bıraktıktan sonra ağırlıklı olarak oyunculuk eğitimine önem vermiştir. Keşfedilmesi ise Ünlü Yönetmen Osman Sınav tarafından olmuştur.2008 Yılında Osman Sınav Tarafından yapılan dizi Pars’da Başrol oyunculuğunu yapmıştır. Son olarak ise 2014 yılında Reaksiyon adlı dizide oynamıştır. Fetih 1453 sinema filminde Ulubatlı Hasan rolüyle adından çokça söz ettirmiştir. Yakışıklı oyuncu  mimar sevgilisi Mihre Mutlu’yu isteyerek evliliğe ilk adımını atmıştır.

İbrahim Çelikkol İnstagram Adresi

https://www.instagram.com/ibrahimcelikkol41/

İbrahim Çelikkol Fetih 1453 Ulubatlı Hasan Sahnesi

Siyah Beyaz Aşk Tanıtım Fragmanı

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR  Birce Akalay Kimdir ? (Siyah Beyaz Aşk Aslı)

İbrahim Çelikkol Kimdir ? (Siyah Beyaz Aşk Ferhat) (3 Yorum)

  1. Bu dizi bitmemeli kanalD bizi duyan yokmu ayrıca çok uyumlu oynuyorsunuz çok yakışıyorsunuz türkan Şoray, kadir inanır gibi…