Hüzünden Öte Oyuncuları Konusu ve Karakterleri

Burak 08 Tem 2018 Hüzünden Öte  0

Hüzünden Öte Oyuncu Kadrosu Konusu ve Karakterleri

Hüzünden Öte dizisi için ara verilen çalışmalar yeniden başladı. Daha önce film olarak hazırlanan senaryo daha sonra diziye dönüştürülme kararı alınmıştı. Hüzünden Öte dizisi için oyuncu kadrosu seçmeleri başladı. Başrollerde ise oldukça iddialı isimlerin adı geçiyor. Dizinin başrolü için Kadir Doğulu ile görüşmeler başladı . Doğulu’nun dizideki partneri içinse Fahriye Evcen’in adı geçiyor. Bu iki isimle anlaşıldığı taktirde dizinin oyuncu kadrosu oldukça ilgi çekici olacaktır.

Dizinin yaımcılığını Avşar Fim üstleniyor. Hüzünden Öte dizisini daha önce film olarak planlayan Avşar Film senaryo içinde bir aksilik olmazsa Melek Gençoğlu ile anlaşacak. Dizinin yönetmen koltuğunda ise Hilal Sarl’ın ismi geçmekte. Öte yandan dizinin kötü karakteri için de seyirciyi büyük bir sürpriz bekliyor. Kötü karakter için Burak Özçivit’e ciddi bir teklif yapılmış durumda. Dizinin başrolü Fahriye Evcen ile evli olan Burak Özçivit’in diziye kötü karakter olarak dahil edilmesiyle seyircide merak uyandırması amaçlanıyor.

Hüzünden Öte Oyuncuları

Kadir Doğulu

1982 yılında Mersin’de dünyaya gelmiştir. Ünlü modacı Kemal Doğulu’nun kardeşidir. Dizi oyunculuğunun yanı sıra modellik de yapmıştır. Yer aldığı dönemin en çok izlenen gençlik dizisi Küçük Sırlar ile tanınmış ve geniş bir hayran kitlesine sahip olmuştur. Daha sonra Pis Yedili isimli dizi ile başarısını sürdürmüştür. Ardından Fatih Harbiye dizisinde de başarılı bir performans gösterrek şöhretine şöhret katmıştır. Bir dönem birliktelik yaşadığı Hande Yener , Kadir Doğulu’nun tanınmasında önemli rol oynamıştır. Son olarak Bana Sevmeyi Anlat isimli dizide yer almış fakat dizinin ekran ömrü kısa olmuştur.

Fahriye Evcen

4 Haziran 1986 yılında Almanya’da dünyaya gelmiştir. Bir çok dizi ve filmde yer almıştır. Asıl çıkış yakaladığı proje ise dönemin en çok ses getiren dizisi Yaprak Dökümü’dür. Burak Özçivit ile evli olan oyuncunun çocukluğu Almanya’da geçmiştir.  Düsseldorf Heinrich-Heine Üniversitesinde okumaktayken gelen teklifler üzerine okulu dondurarak İstanbul’a yerleşmiştir.  Yalancı Bahar dizisinin ardından Veda , Çalıkuşu , Kurt Seyid ve Şura , Aşk Sana Benzer gibi iddialı yapımlarda yer almıştır.

Burak Özçivit

1984 doğumlu oyuncu Marmara Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi Fotoğrafçılık bölümünü tamamlamıştır. 2003 yılında katıldığı Best model of Turkey yarışmasında gelecek vadeden model seçilmiştir. 2005 yılında yeniden katıldığı yarışmada birinci olmayı başarmış ve Türkiye’yi Best Model of The World’e temsil etme hakkını kazanmıştır. Bu yarışmada ise dünya ikincisi olma başarısını elde etmiştir. Bir çok ünlü markanın reklam yüzü olmuş ve büyük projelere imza atmıştır. Kadir Doğulu ile başrolünde yer aldığı küçük Sırlar dizisi ile büyük bir başarı sergilemiştir. Daha sonra Mukteşem Yüzyıl dizisinde Malkoçoğlu karakterine hayat vermiş ve çıkışını sürdürmüştür. Aşk Sana benzer isimli Sinema filmi ile beyaz perde de önemli başarı elde etmiştir.

 

Hiç Benzer Yazı Bulunamadı Malesef :(

“Hüzünden Öte Oyuncuları Konusu ve Karakterleri” üzerine 1 yorum

  1. Hüseyin Hüsnü dedi ki:

    Dogru mu bu haber?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.