Hizmetçiler Oyuncuları Kadrosu ve Karakterleri (Güncel Liste)

Kanal D’nin yeni yılda 2020 yılının Şubat ayında yayınlamayı planladığı Yeni dizisi Hizmetçiler Hizmetçiler isimli dizinin çekimleri de Ocak ayında başlayacak. Fabrika Yapım’ın yapımcılığnıı üstlendiği yeni dizinin senaryosunu Makbule Kosif yazıyor. Yönetmen koltuğunda ise Metin Bakekoğlu yer alacak.

Tam adı Polvo de Estrallas olan ve Meksika’da yayınlanan, Devious Maids ismi ile Amerika’da uyarlanan dizi Türkiye’de de Hizmetçiler ismi ile uyarlanacak. Yeni başlayacak diziler arasında yer alan Hizmetçiler,

Proje Tasarım: Ali Leskay Yapımcı: Öner Arslanel, Senaryo: Makbule Kosif, Yönetmeni ise; Metin Bakekoğlu yapacak. Dizinin Şubat ayı gibi izleyicilerle buluşması bekleniyor.

Hizmetçiler Dizisinin Konusu

Beverly Hills’deki zengin ve ünlülerin evlerinde kendi çalışmalarının tutkusu ve hayalleriyle dört Latin hizmetçi yaşamaktadır. Dizi ilk önce 5 hizmetçi ile başlıyor. Hizmetçilerden bir tanesi büyük bir partide ölürken evdeki erkek hizmetçilerden birisi hapse girer. Olay hemen örtbas edilir veya öyle zannedilir. 4’e inen hizmetçi sayısı yeniden 5’e çıkınca olaylar yeniden başlar. 5 hizmetçiden 2si anne kız ve bir evde çalışmaktadır. Yani 5 hizmetçi 4 evde görev yapmakta ve hepsinin hikayesi birbirinden farklıdır. Mesela birisi şarkıcı olma hayaliyle yanıp tutuşurken bir diğeri geride bıraktığı oğlunu ülkeye sokmanın derdindedir. Anne kız birlikte çalıştığı evde ise kız, evin zengin oğluna aşıktır. Ölen hizmetçini yerine gelen hizmetçi ise önceki hizmetçi cinayetini araştırıyor. Olaylar birbirini takip ediyor ve heyecan hiç dinmiyor.

Hizmetçiler Dizi Nerede Çekiliyor?

Hizmetçiler dizisinde toplam 4 lüks villa kullanılacak diye tahmin ediyoruz. İstanbul da çekilmesi planlanan dizinin oyuncu kadrosu netleşti. Birazda Hizmetçi Oyuncu Kadrosundan bahsedelim..

Hizmetçiler Dizisi Ne Zaman Başlayacak?

Ocak 2020 de çekimlerine başlanan dizi 7 Mart 2020 cumartesi gününden itibaren Kanal D ekranlarında yerini alacak.

Hizmetçiler Dizisi Oyuncuları Kadrosu


Deniz Baysal (Ela Sönmez)

İzmir’de hayata gözlerini açan güzel oyuncu 1991 doğumlu olup 29 yaşındadır. Eğitimini Celal Bayar Üniversitesi Dış Ticaret Bölümünde tamamlamıştır. Okuduğu bölümün yanı sıra 10 yaşından itibaren tiyatroya olan ilgisini fark etmiş ve peşinden gitmiştir. Dizideki 4 hizmetçiden biri olan Deniz Baysal Ela Sönmez karakterine hayat verecektir.


Seçkin Özdemir (Yiğit Atahanlı)

25 Ağustos 1981 yılında İstanbul’da dünyaya gelmiştir. Rol aldığı bir çok dizi erken final yapmış olsa da kendini kanıtlamış bir oyuncu olarak anılmaktadır. Son olarak Kiralık Aşk dizisinde rol alan Seçkin Özdemir Hizmetçiler Dizisi karakterlerinden Yiğit Atahanlı’yı canlandıracak. Yiğit Atahanlı; bencil, yoksulluk görmemiş çok zengin bir ailenin bireyidir. 


Ayşenil Şamlıoğlu (Nimet Atahanlı)

1956 yılında doğan usta oyuncu tiyatro aleminin enlerinden olmayı başarmıştır. Aldığı yapımların  yanında bir çok ödülün de sahibi olmuştur. Son olarak Jet Sosyete dizisinde rol almıştır. Hizmetçiler dizisinde Nimet Atahanlı karakterini canlandıracaktır. Nimet Atahanlı, ailede söz hakkına sahiplerinden biridir.


Yiğit Kirazcı (Aras Atahanlı)

1983 yılında dünyaya gelen Yiğit Kirazcı 37 yaşındadır. Kariyerine model olarak başlayan yakışıklı oyuncunun en büyük hayali sunucu olmaktır. Henüz adından söz ettirecek bir başarısı olmasa da Hizmetçiler dizisindeki karakteriyle beraber akıllara kazınacak gibi görünüyor. Hizmetçiler dizisinde Aras Atahanlı karakterini canlandıracak. Yiğit’in kardeşi olan Aras, kardeşi gibi sorumsuz biri olmamakla beraber tam tersine bir karakterdir. 


Aleyna Solaker (Çiçek)

Kırgın Çiçekler dizisinde aldığı rol ile adından bahsettiren güzel oyuncu 1994 yılında İstanbul’da dünyaya gelmiştir. Bilgi Üniversitesi Tiyatro Bölümünde eğitimini sürdüren güzel oyuncu 6 yaşından beri dizilerde rol almaya başlamıştır. Hizmetçiler dizisi karakterlerinden Çiçek Tuna’yı canlandıracaktır. Aşkının peşinde koşacak olan bir karakterdir.


Servet Pandur (Belkıs Sipahioğlu)


Algı Eke (Atiye Kulaksız)


Nilay Erdönmez (Gülseren Atahanlı)


Gamze Karaduman (Demet Atahanlı)


Selen Domaç (Hacer Tuna)


Cansu Fırıncı (Yaşar Tuna)


Hazal Benli (Aslı Coşkun)


Ali İl (Alper Coşkun)


Neslihan Arslan (Neslihan Gülkaya)


Gökhan Soylu (Selim)


Özer Aslan (Osman)

Hizmetçiler Dizisi Diğer Oyuncuları: Melisa Akman, Gökhan Soylu.

Umarız uzun soluklu izleyicisini üzmeyecek bir yapım olur. Başta Kanal D olmak üzere, Hizmetçiler dizisi oyuncu kadrosu ve senaristine başarılar diliyoruz.

dizibilgi google play

Hizmetçiler Oyuncuları Kadrosu ve Karakterleri (Güncel Liste) (1 Yorum)

  1. Kadrosu iyi görünüyor. Bakalım… Senaryosu’da iyi ilerliyor şimdilik umarım devam eder. Türkmenistan’dan sevgiler!