Hizmetçiler Oyuncuları Kadrosu ve Karakterleri (Tam Liste)

Kanal D’nin yeni yılda 2020 yılının Şubat ayında yayınlamayı planladığı Yeni dizisi Hizmetçiler Hizmetçiler isimli dizinin çekimleri de Ocak ayında başlayacak. Fabrika Yapım’ın yapımcılığnıı üstlendiği yeni dizinin senaryosunu Makbule Kosif yazıyor. Yönetmen koltuğunda ise Metin Bakekoğlu yer alacak. Dizinin Şubat ayı gibi izleyicilerle buluşması bekleniyor.

Tam adı Polvo de Estrallas olan ve Meksika’da yayınlanan, Devious Maids ismi ile Amerika’da uyarlanan dizi Türkiye’de de Hizmetçiler ismi ile uyarlanacak. Yeni başlayacak diziler arasında yer alan Hizmetçiler,

Proje Tasarım: Ali Leskay Yapımcı: Öner Arslanel, Senaryo: Makbule Kosif, Yönetmeni ise; Metin Bakekoğlu yapacak. Dizinin Şubat ayı gibi izleyicilerle buluşması bekleniyor.

Hizmetçiler Dizisinin Konusu

Beverly Hills’deki zengin ve ünlülerin evlerinde kendi çalışmalarının tutkusu ve hayalleriyle dört Latin hizmetçi yaşamaktadır. Dizi ilk önce 5 hizmetçi ile başlıyor. Hizmetçilerden bir tanesi büyük bir partide ölürken evdeki erkek hizmetçilerden birisi hapse girer. Olay hemen örtbas edilir veya öyle zannedilir. 4’e inen hizmetçi sayısı yeniden 5’e çıkınca olaylar yeniden başlar. 5 hizmetçiden 2si anne kız ve bir evde çalışmaktadır. Yani 5 hizmetçi 4 evde görev yapmakta ve hepsinin hikayesi birbirinden farklıdır. Mesela birisi şarkıcı olma hayaliyle yanıp tutuşurken bir diğeri geride bıraktığı oğlunu ülkeye sokmanın derdindedir. Anne kız birlikte çalıştığı evde ise kız, evin zengin oğluna aşıktır. Ölen hizmetçini yerine gelen hizmetçi ise önceki hizmetçi cinayetini araştırıyor. Olaylar birbirini takip ediyor ve heyecan hiç dinmiyor.

Hizmetçiler Dizi Nerede Çekiliyor?

Hizmetçiler dizisinde toplam 4 lüks villa kullanılacak diye tahmin ediyoruz. İstanbul da çekilmesi planlanan dizinin oyuncu kadrosu henüz netleşmedi.

Hizmetçiler Dizisi Ne Zaman Başlayacak?

Ocak 2020 de çekimleri başlayacak olan dizi Şubat 2020 yılında Kanal D ekranlarda yerini alacak.

Hizmetçiler Dizisi Oyuncuları

Oyuncular belli olunca sayfamız güncellenecektir.